Сенченко: "У 2014 році вивіз усієї української техніки з Криму коштував би 3 мільярди гривень"

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в коментарі "Крим.Реалії" повідомив колишній український нардеп Андрій Сенченко, який в 2014 році займався переговорами з виведення озброєння з півострова на материкову частину України.
"Ми не могли забрати все (військову техніку. - Ред.) фізично, бо, за підрахунками Генерального штабу, на це треба було два роки і три мільярди гривень - тих, а не сьогоднішніх, для того, щоб вивести все з Криму", - розповів Сенченко.
За даними Міністерства оборони України, в Криму тоді залишилося 349 одиниць ракетно-артилерійського озброєння, 172 бойові машини, понад 4000 автомобільної техніки, 13 літаків і один вертоліт, 8 одиниць зенітних ракетних комплексів, 33 одиниці радіолокаційних систем. Також у Криму залишилися понад 30 кораблів, суден і катерів, 11 із них - бойові.
За майже три місяці в 2014 році українській владі вдалося перевезти на материк менше половини всієї техніки загальною вартістю 1 мільярд доларів.
У червні 2014 року Росія припинила передачу української техніки нібито через загострення військових дій на Донбасі.
але пригадайте..
Електоральне поле України довший час було розділене рівно наполовину..
І половина вважала рузьке БРАТОМ..
Тому Україна не могла наслідувати прибалтійський шлях..
але він "відмазався" рішенням СНБО , тим,що в.о Президента не може оголошувати військовий стан і давати наказ "вогонь",і ще більше ,тиском ГНИЛОГО ЗАХОДУ(без лапок)
де ще "програмно" для всіх з миролюбним закликом " виступила одна пані з косою...
"Жоден танк не повинен вийти з казарми.жоден солдат не повинен підняти зброю.."
Але у даній темі дивне зовсім Інше..
НАїзд на Порошенко саме у темі про здачу Криму..
Хоча є десяток тем,зокрема по його кадровій політиці,за яку у нормальній європейській країні йому би вже загрожував Імпічмент..
Хоча ...розумніше би було ПАРЛАМЕНТОМ (у нас не парламент,а зборище казнокрадів(Кононенко,Дубневичі),хабарників (Ляшко) і тупих "патріотів" типу Барни,вибраних "совком",хоч і переважно у вишиванці) просто зробити Україну ПАРЛАМЕНТСЬКОЮ державою..
НАДО БЫЛО ЗАДЕЙСТВОВАТЬ !
Зачем платить 3 ярда и вывозить, если дешевле и эффективнее было 2-3 дня покатать эту технику, сделать учебные стрельбы рядом с рашинскими базами и зелёными человечками. Танки вывести для репетиции парада на площадя городов?
И вся эта военная машина была сдана без боя???!!
Кто там был и.о перзидента и премьер-министром?
Почитай про Черчіля і про Дюкерк. Нікому і в голову не збреде називати його боягузом чи зрадником.
В конце февраля 2014 на Майдане стояло более 500 тис. добровольцев готових с оружием в руках отстаивать территориальную целостность нашего государства и еще более 2-3 млн. могли прийти по первому же зову
Кацапов би с гавном смешали и не видать им Крима, если би власть не захватили продажние иуди
Ну да им еще вернется
А сколько стоит порядочность, сколько стоит совесть, сколько стоит честь, сколько стоит жизнь человека в перенаселённой планете?...