Через різке похолодання в Києві розгорнули ще 30 пунктів обігріву, - КМДА

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.
Зазначається, що таке рішення ухвалено Постійною комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА у зв'язку з різким зниженням температури повітря, яке очікується вже від завтра.
"Пункти обігріву розташовуються в приміщеннях комунальних підприємств, лікарнях і територіальних підрозділах Департаменту соціальної політики. До такого пункту обігріву може звернутися кожен, хто потребує допомоги в морозні дні. На території столиці працюватимуть 30 пунктів обігріву, 19 із яких - у цілодобовому режимі", - сказано в повідомленні.
Також повідомляється, що приміщення пунктів обігріву облаштовані спеціальними місцями для сидіння, де можна перепочити, випити гарячого чаю та зігрітися. Крім того, у кожному пункті обігріву відвідувачі можуть отримати першу медичну допомогу (у приміщеннях є аптечки).
З адресами, де розташовуються пункти обігріву, можна ознайомитися тут.