Сьогодні ми маємо справу з хитромудрою кампанією дезінформації, якою диригують із Кремля, - єврокомісар Кінг

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російську службу DW, про це пише єврокомісар з безпеки Джуліан Кінг у своїй статті, опублікованій в німецькій газеті Die Welt.
"Навряд чи існують сумніви в тому, що ми нині маємо справу з хитромудрою, вміло диригованою і підтримуваною урядом проросійською кампанією дезінформації", - зазначив він. "Російські військові використовують інтернет як нове поле бою, застосовуючи як зброю неправдиву інформацію".
Європа повинна активніше боротися з дезінформацією, підкреслив єврокомісар. Кіберзагрозами він назвав атаки хакерів, поширення комп'ютерних вірусів, онлайн-пропаганду тероризму, спроби за допомогою фейкових новин маніпулювати громадською думкою і перетворити відкриту західну систему в зброю, яку буде направлено на саму ж демократію.
Єврокомісія, вказав Кінг, вже розробила низку проектів, націлених як на підвищення компетенції самих користувачів, так і на боротьбу з онлайн-пропагандою ненависті і тероризму.
Или просто обеспокоенностью обойдутся.
Уважаемая редакция.Прошу разобраться с моим соседом.Каждый пьёт водку и на мусорник выбрасывает пустые банки из под черной и красной икры.
4 миллиона Анонимных доносов никто не писал в 30-е годы при товаристче Сралине...
Для работы и помощи братским партиям за Бугром КПСС истратил 700 миллиардов долларов.
.......Приклад. ... ...
... але визволи нас від лукавого. (Уявіть, що буде, якщо на звивистій гірській дорозі ви їдете (ведете авто) і при цьому взагалі не дивитесь ні на дорогу, ні на знаки, натомість перед вашими очима встановлений якийсь GPS-навігатор з таким великим екраном, що він затуляє собою майже все лобове скло, і ви ведете авто, дивлячись на цей екран, а в ньому показують програму "Вєсти", і ведучий закінчує попередню фразу: "...МИД России требует немедленно прекратить действия Правого сектора!", і розуміючи з цих його слів, що ви вже достатньо повернули вправо (доволі добре-так уже повернули вправо... зовсім уже оправєлі, якщо чесно), ви закінчуєте виконувати попередній правий поворот. Далі, якраз перед новим - лівим поворотом дороги (а ви, як і раніше, його не бачите, бо не дивитесь ні на знаки, ні на дорогу, а орієнтуєтесь тільки на інформацію з вашого "навігатора") ведучий "Вєсти" з екрану каже: "...Президент сказал, что это движение в правильном направлении." ... ... (Дивно: ніби, каже "в правильном направлении", а чомусь здається, наче, знову "в правом направлении"...) Таким чином ви розумієте, що тепер уже їдете у вірному напрямку, тобто тепер уже далі треба прямо. І от тут можливі варіанти: наприклад, оскільки, слухаючи інформацію ведучого з "навігатора", ви їдете прямо, то можливо, вам пощастить у тому, що відбійник на повороті дороги таки буде, і що він таки зможе витримати удар вашого авто (коли замість повернути знову, але тепер вже ліворуч, ви продовжите їхати прямо), щоб воно не впало у прірву... Гірше, якщо відбійника на тому повороті не буде... Ну, ви розумієте, так? Тут йдеться про те, що якщо хтось так поводиться, то схоже, що у нього вже не працює 0-й, тобто основний блок системи безпеки, тобто фільтр "правда чи брехня?" на вхідному потоці інформації. При цьому наслідки цілком можуть бути аналогічні щойно розглянутій "дорожньо-транспортній пригоді". ... Але, очевидно, є простий вихід з такої небезпечної ситуації: просто вам, як водію, що керує своїм авто (і зацікавлений зберегти при цьому як своє життя, так і життя інших істот на дорозі), варто хоча б трохи відсунути вбік той екран "навігатора" і подивитися крізь вікно - у світ (на дорогу), щоб побачити, що ж насправді відбувається на дорозі, - тоді у вас з'явиться можливість перевірити, наскільки адекватну інформацію надає вам ваш "навігатор" (тобто відновити роботу вашого основного фільтра системи безпеки), і тоді у вас стрімко зростуть шанси вижити і не вбити інших на цій дорозі.
...
Більше - https://censor.net/comments/locate/334007/019214d5-6987-70c6-a45c-9d899625ec34 .