7695 відвідувачів онлайн
10 237 43

Сьогодні ми маємо справу з хитромудрою кампанією дезінформації, якою диригують із Кремля, - єврокомісар Кінг

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російську службу DW, про це пише єврокомісар з безпеки Джуліан Кінг у своїй статті, опублікованій в німецькій газеті Die Welt.

"Навряд чи існують сумніви в тому, що ми нині маємо справу з хитромудрою, вміло диригованою  і підтримуваною урядом проросійською кампанією дезінформації", - зазначив він. "Російські військові використовують інтернет як нове поле бою, застосовуючи як зброю неправдиву інформацію".

Європа повинна активніше боротися з дезінформацією, підкреслив єврокомісар. Кіберзагрозами він назвав атаки хакерів, поширення комп'ютерних вірусів, онлайн-пропаганду тероризму, спроби за допомогою фейкових новин маніпулювати громадською думкою і перетворити відкриту західну систему в зброю, яку буде направлено на саму ж демократію.

Єврокомісія, вказав Кінг, вже розробила низку проектів, націлених як на підвищення компетенції самих користувачів, так і на боротьбу з онлайн-пропагандою ненависті і тероризму.

Топ коментарі
+5
платіжки за комуналку подивись.нарегочишся Сегодня мы имеем дело с хитроумной, дирижируемой Кремлем кампанией дезинформации, - еврокомиссар Кинг - Цензор.НЕТ 8805
показати весь коментар
27.01.2018 10:02 Відповісти
+5
На последнем съезде КПСС всех сдал Эдуард Амвросиевич Шеварднадзе в докладе съезду...Цитирую
Для работы и помощи братским партиям за Бугром КПСС истратил 700 миллиардов долларов. Сегодня мы имеем дело с хитроумной, дирижируемой Кремлем кампанией дезинформации, - еврокомиссар Кинг - Цензор.НЕТ 4539
показати весь коментар
27.01.2018 10:15 Відповісти
+5
В Україні теж достатньо пособників в медіа засобах, один NewsOne мараєва чого вартий.
показати весь коментар
27.01.2018 10:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кишеньковий канал Саакашвілі ;Руставі-2;?
показати весь коментар
27.01.2018 09:44 Відповісти
припекло?
показати весь коментар
27.01.2018 09:45 Відповісти
Смішно.
показати весь коментар
27.01.2018 09:51 Відповісти
платіжки за комуналку подивись.нарегочишся Сегодня мы имеем дело с хитроумной, дирижируемой Кремлем кампанией дезинформации, - еврокомиссар Кинг - Цензор.НЕТ 8805
показати весь коментар
27.01.2018 10:02 Відповісти
Копійки. Ти працювати не пробував? Чи мрієш жити як в Арабських Еміратах? так там і мільйона арабів не набереться.
показати весь коментар
27.01.2018 10:04 Відповісти
ну вибачте гаспадін мульйонер. так скільки дво кімнатна квартира в місяць обходиться ?
показати весь коментар
27.01.2018 10:11 Відповісти
У мене свій будинок.
показати весь коментар
27.01.2018 10:32 Відповісти
вітаю. у мене -ні. попитай у людей сківльки вони платять за свої хібарки.і чи по карману це їм.
показати весь коментар
27.01.2018 10:40 Відповісти
це добре. ну не всі ж так.
показати весь коментар
27.01.2018 10:52 Відповісти
За скільки ти можеш продати свою двокімнатну квартиру?- Можу запропонувати будинок в сільській місцевості, 30 000 гривень. Газ, вода, 80 соток городу, чотири хліви, гараж... До міста 12 км. Робота знайдеться.
показати весь коментар
27.01.2018 10:54 Відповісти
у мене є. дякую. я сам вирішую де мені жити.
показати весь коментар
27.01.2018 10:58 Відповісти
Ну то й не плач.
показати весь коментар
27.01.2018 11:16 Відповісти
а я і не плачу доречі. з чого ти взяв? у мене зар.плата близько 12000. коболєва з ахмєткою краще пожалій.
показати весь коментар
27.01.2018 11:18 Відповісти
так ты тут за счастье других борьбу ведешь ?
показати весь коментар
27.01.2018 12:37 Відповісти
А вони всі зразу плачуться, а порозмовляєш- так бізнесмени неймовірні.
показати весь коментар
27.01.2018 16:11 Відповісти
Слухай сюди, підкремлівське лайно. Разом з поплічниками кремля сцікашвілі та іншою антиукраїнською гидотою типу йулі бахіні, вомбатами, сцимопоміччю та іншім сміттям. Якщо родина витрачає більш ніж 20 відсотків от сукупного доходу на оплату комунальних послуг, вона має право на субсідію. Якщо плата за комунальні послуги складає 2000 грн., наприклад, а сукупний доход родини складає, наприклад, 5000 грн, то за комунальні послуги родина сплачує 1000 грн. Все інше компенсується субсидією. 20 відсотків таке було завжди. І за часів овоча-хряка януковича і раніше. Були низьки тарифи-платили - платили 100 відсотків. Зросли тарифи - 80 відсотків компенсує держава. Є якась різниця ? Геть нах, тролляка, чмо прокрелівське ! Мої родичі пенсіонери та знайомі задоволені. До речі: якщо сукупний доход меньш ніж межа, то сплачують геть зовсім копійки. Запам'ятай, тролляка: 20 відсотків. Чи ти настількі тупе створіння, що не можеш правильно порахувати ? По методичкам кремля пишеш ?
показати весь коментар
27.01.2018 13:11 Відповісти
Все так. Про підкуп політиків також не варто забувати, останнім часом з вашої сторони почастішали натяки на відновлення відносин з росією...
показати весь коментар
27.01.2018 09:45 Відповісти
И адресочек поменялся с Савушкина 55,троллейбусов ФСБэшных всунули в бизнес-центр...,город чЛенинград,улица Оптиков,3/4 Бизнес-центр "Лахта-2",4 этажа элитного здания заняло это быдло
показати весь коментар
27.01.2018 09:52 Відповісти
Сегодня мы имеем дело с хитроумной, дирижируемой Кремлем кампанией дезинформации, - еврокомиссар Кинг - Цензор.НЕТ 1116
показати весь коментар
27.01.2018 10:02 Відповісти
Вот насмешил.. Ну хохма.. Членинград.. Деточка, тебе годков скока ?
показати весь коментар
27.01.2018 10:43 Відповісти
Ну хорошо, Пенисград тебе больше нравится? или Хйлоград? В честь пожизненного президента. Символично, жестко по пацански?
показати весь коментар
27.01.2018 11:33 Відповісти
Угу, верим. Давос, трибуна, а за трибуной реклама спонсорства альфа банка, газпрома. Вся Европа прикормлена газпромом, все масштабные мероприятия -спонсор газпром! вы или крестик снимите или трусы наденьте..
показати весь коментар
27.01.2018 09:54 Відповісти
ну взяти бабки і об*срати - хіба проблема того, хто взяв?
показати весь коментар
27.01.2018 10:01 Відповісти
И что по этому поводу последует глубокая озабоченность?
Или просто обеспокоенностью обойдутся.
показати весь коментар
27.01.2018 09:58 Відповісти
Чоловік Єлени Ксантопулос, кишенькового блогера Саакашвілі, є одним з координаторів ;Союза Русских в Греции;
показати весь коментар
27.01.2018 10:02 Відповісти
Очередные вопли, создание очередных комиссий... Да отключите свифт на месячишко и все это сгинет куда менее затратными ментодами
показати весь коментар
27.01.2018 10:06 Відповісти
на моё 30 летие в октябре 1976 года младший брат моего отца где то купил 2 банки черной икры и красной икры.Отпраздновали день рождения весьма скромно по мерках ССРа дохлого.Утром выношу мусор с этими баночками и сосед мой увидел их в пакете.Прошло дней 10...Звонок в дверь,открываю,стоят 2 мента из ОБХСС.Поступил сигнал,надо разобраться.Вошли.Так мол и так откуда икра и куча бутылок коньяка и тд.Прошло после того лет 5.Случайно зашел в редакцию местной газеты по делам рекламы.Разговорился с релактом,узнав мою фамилию редактор достал письмо моего соседа за 1976 год.Читаю по памяти.
Уважаемая редакция.Прошу разобраться с моим соседом.Каждый пьёт водку и на мусорник выбрасывает пустые банки из под черной и красной икры.
4 миллиона Анонимных доносов никто не писал в 30-е годы при товаристче Сралине... Сегодня мы имеем дело с хитроумной, дирижируемой Кремлем кампанией дезинформации, - еврокомиссар Кинг - Цензор.НЕТ 6924
показати весь коментар
27.01.2018 10:07 Відповісти
На последнем съезде КПСС всех сдал Эдуард Амвросиевич Шеварднадзе в докладе съезду...Цитирую
Для работы и помощи братским партиям за Бугром КПСС истратил 700 миллиардов долларов. Сегодня мы имеем дело с хитроумной, дирижируемой Кремлем кампанией дезинформации, - еврокомиссар Кинг - Цензор.НЕТ 4539
показати весь коментар
27.01.2018 10:15 Відповісти
Стенограмму съезда и доклад Шеварднадзе можете найти в Ютьюбе Сегодня мы имеем дело с хитроумной, дирижируемой Кремлем кампанией дезинформации, - еврокомиссар Кинг - Цензор.НЕТ 5720
показати весь коментар
27.01.2018 10:18 Відповісти
Я в 198о г боролся с коррупцией на своём заводе, так собрали собрание цеховое,меня исключили с комсомола, а потом председатель профсоюза цеха спросил у рабочих цеха кто зато чтобы бело рабочего №.. предать в комитет госбезопасности, весь цех поднял руки,только мой напарник воздержался, вот такая фигня сейчас твориться в России и больно когда детей там ломают в школах
показати весь коментар
27.01.2018 10:22 Відповісти
В 2000 г встречал этих рабочих завода и видел как они прячут свои глаза,а вообще им спасибо ,что ускорили мой уход с завода. Сегодня мы имеем дело с хитроумной, дирижируемой Кремлем кампанией дезинформации, - еврокомиссар Кинг - Цензор.НЕТ 5470
показати весь коментар
27.01.2018 10:25 Відповісти
Сегодня мы имеем дело с хитроумной, дирижируемой Кремлем кампанией дезинформации, - еврокомиссар Кинг - Цензор.НЕТ 3684
показати весь коментар
27.01.2018 10:28 Відповісти
В Пензенской области недавно провели Эксперимент .Путлер скончался.Реакция ватных избирателей Пензы вброшена в Ютьюб.Это капец.... Сегодня мы имеем дело с хитроумной, дирижируемой Кремлем кампанией дезинформации, - еврокомиссар Кинг - Цензор.НЕТ 951Ржач высший пилотаж... Сегодня мы имеем дело с хитроумной, дирижируемой Кремлем кампанией дезинформации, - еврокомиссар Кинг - Цензор.НЕТ 6191
показати весь коментар
27.01.2018 10:26 Відповісти
В Україні теж достатньо пособників в медіа засобах, один NewsOne мараєва чого вартий.
показати весь коментар
27.01.2018 10:31 Відповісти
Мышибраття сказал Плешивый...
показати весь коментар
27.01.2018 10:38 Відповісти
Лживая пропаганда дохлого ссср и его вяличие свели его в могилу.тоже ждёт и РАБссию.
показати весь коментар
27.01.2018 10:43 Відповісти
зло вдосконалюється
Сьогодні ми маємо справу з хитромудрою кампанією дезінформації, якою диригують із Кремля - єврокомісар Кінг - Цензор.НЕТ 952
показати весь коментар
27.01.2018 10:54 Відповісти
Абсолютно ничего такого сверх хитроумного в ней нет, достаточно просто на минутку оторваться от кацапских денег и перестать делать вид что ничего не происходит.
показати весь коментар
27.01.2018 11:46 Відповісти
«…вся политика русских основана на лжи, и, возможно, нам следует подумать о том, как лучше постигать реалии их жизни. Российская экономика находится в полной заднице. Она просто не может функционировать так эффективно, как об этом говорят. В противном случае мы бы наблюдали позитивные перемены в продукции, которую выпускают русские. Однако ведь этого не происходит, не так ли?- Как можно бояться государства, которое не может само себя прокормить? ….несправедливое общество, а стабильное несправедливое общество просто невозможно."
показати весь коментар
27.01.2018 16:24 Відповісти
А агенство moodys, вчера повысило рейтинг России со стабильного на позитивный. Вот дураки. Да?
показати весь коментар
27.01.2018 18:04 Відповісти
... але визволи нас від лукавого. (0-й/основний блок системи безпеки - фільтр "правда чи брехня?" / "істина чи хиба?" / "true or false?" - цей фільтр дуже важливий, адже неправдива вхідна інформація в багатьох ситуаціях призведе до генерації неадекватних рішень (управляючих впливів)).
.......Приклад. ... ...
... але визволи нас від лукавого. (Уявіть, що буде, якщо на звивистій гірській дорозі ви їдете (ведете авто) і при цьому взагалі не дивитесь ні на дорогу, ні на знаки, натомість перед вашими очима встановлений якийсь GPS-навігатор з таким великим екраном, що він затуляє собою майже все лобове скло, і ви ведете авто, дивлячись на цей екран, а в ньому показують програму "Вєсти", і ведучий закінчує попередню фразу: "...МИД России требует немедленно прекратить действия Правого сектора!", і розуміючи з цих його слів, що ви вже достатньо повернули вправо (доволі добре-так уже повернули вправо... зовсім уже оправєлі, якщо чесно), ви закінчуєте виконувати попередній правий поворот. Далі, якраз перед новим - лівим поворотом дороги (а ви, як і раніше, його не бачите, бо не дивитесь ні на знаки, ні на дорогу, а орієнтуєтесь тільки на інформацію з вашого "навігатора") ведучий "Вєсти" з екрану каже: "...Президент сказал, что это движение в правильном направлении." ... ... (Дивно: ніби, каже "в правильном направлении", а чомусь здається, наче, знову "в правом направлении"...) Таким чином ви розумієте, що тепер уже їдете у вірному напрямку, тобто тепер уже далі треба прямо. І от тут можливі варіанти: наприклад, оскільки, слухаючи інформацію ведучого з "навігатора", ви їдете прямо, то можливо, вам пощастить у тому, що відбійник на повороті дороги таки буде, і що він таки зможе витримати удар вашого авто (коли замість повернути знову, але тепер вже ліворуч, ви продовжите їхати прямо), щоб воно не впало у прірву... Гірше, якщо відбійника на тому повороті не буде... Ну, ви розумієте, так? Тут йдеться про те, що якщо хтось так поводиться, то схоже, що у нього вже не працює 0-й, тобто основний блок системи безпеки, тобто фільтр "правда чи брехня?" на вхідному потоці інформації. При цьому наслідки цілком можуть бути аналогічні щойно розглянутій "дорожньо-транспортній пригоді". ... Але, очевидно, є простий вихід з такої небезпечної ситуації: просто вам, як водію, що керує своїм авто (і зацікавлений зберегти при цьому як своє життя, так і життя інших істот на дорозі), варто хоча б трохи відсунути вбік той екран "навігатора" і подивитися крізь вікно - у світ (на дорогу), щоб побачити, що ж насправді відбувається на дорозі, - тоді у вас з'явиться можливість перевірити, наскільки адекватну інформацію надає вам ваш "навігатор" (тобто відновити роботу вашого основного фільтра системи безпеки), і тоді у вас стрімко зростуть шанси вижити і не вбити інших на цій дорозі.
...
Більше - https://censor.net/comments/locate/334007/019214d5-6987-70c6-a45c-9d899625ec34 .
показати весь коментар
28.01.2018 02:42 Відповісти