10759 відвідувачів онлайн
27 032 84

Кабмін звільнив Насірова. ВIДЕО

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про звільнення усуненого від своїх обов'язків глави Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 31 січня, передає Цензор.НЕТ.

"Ми направили в Держкомісію подання про звільнення Насірова. Держкомісія дала свій висновок. Сьогодні ухвалюємо це рішення", - заявив Гройсман.

Як повідомлялося, 3 березня 2017 року Кабінет міністрів відсторонив від посади голови ДФС Насірова, поклавши обов'язки глави відомства на в.о. заступника голови служби Мирослава Продана.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура 10 листопада 2017 року затвердила і направила до суду обвинувальний акт, складений детективами НАБУ за результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Насірова, а також керівника департаменту ДФС.

Шевченківський райсуд Києва 27 листопада 2017 року ухвалив рішення про розгляд по суті цього обвинувального акта.

Р.Насіров і його підлеглий звинувачуються в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Крім того, Р.Насірову інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Сторона звинувачення вважає, що глава ДФС протягом 2015-2016 рр., діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенка, особисто ухвалив низку безпідставних і незаконних рішень про розстрочення податкового боргу та зобов'язань ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр". Ці рішення він ухвалив з порушенням встановленої законом процедури, а саме - за відсутності належного обґрунтування і законних підстав, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді ненадходження до держбюджету обов'язкових платежів у сумі понад 2 млрд грн.

Топ коментарі
+53
Через "реформированный" суд восстановится...
Еще и зарплату в тройном размере за простой взыщет...
показати весь коментар
31.01.2018 13:01 Відповісти
+48
Як довго звільняли крадія та корупціонера!!! Ця влада неспроможна на реальні реформи!!!
показати весь коментар
31.01.2018 13:02 Відповісти
+31
чем Насиров отличается от других во власти?Например от Порошенко только тем,что смог меньше украсть и попался
показати весь коментар
31.01.2018 13:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Через "реформированный" суд восстановится...
Еще и зарплату в тройном размере за простой взыщет...
показати весь коментар
31.01.2018 13:01 Відповісти
Як довго звільняли крадія та корупціонера!!! Ця влада неспроможна на реальні реформи!!!
показати весь коментар
31.01.2018 13:02 Відповісти
чем Насиров отличается от других во власти?Например от Порошенко только тем,что смог меньше украсть и попался
показати весь коментар
31.01.2018 13:04 Відповісти
где попался? вирок суду є?
показати весь коментар
31.01.2018 13:16 Відповісти
а в Украине суд есть?создание Антикоррупционного суда всеми силами блокирует такой же профессиональный вор Порошенко
показати весь коментар
31.01.2018 13:22 Відповісти
Бачу, що сарказм розумієш.
показати весь коментар
31.01.2018 13:43 Відповісти
это чмо грохнуть надо было,.. уволили Кабмін звільнив Насірова - Цензор.НЕТ 9317
показати весь коментар
31.01.2018 14:28 Відповісти
не забудь зарядится не только пуко-патронами
показати весь коментар
31.01.2018 14:38 Відповісти
от наївні люди, ви даремно сподіваєтеся, що цей суд буде діяти поза законом - так само буде застосовувати ЗАКОН, Інша справа, що буде швидше.
показати весь коментар
31.01.2018 15:08 Відповісти
Печерского?
показати весь коментар
31.01.2018 13:42 Відповісти
Порошенко й не попадеться, бо робить тільки правильно!
показати весь коментар
31.01.2018 13:22 Відповісти
Думаю будуть сидіти в сусідніх камерах!
показати весь коментар
31.01.2018 13:23 Відповісти
как только сменится власть,все увидят камазы порошенко
показати весь коментар
31.01.2018 13:24 Відповісти
не поделился.
показати весь коментар
31.01.2018 13:33 Відповісти
В Вашій, пане Ігор Л, параші приймають або звільняють залежно від того яким оком моргне х-ло. Україна інтегрується в світову спільноту і вчиться все робити згідно Закону.
показати весь коментар
31.01.2018 13:18 Відповісти
Згідно закону Насіров мав вже відбувати покарання в колонії та відшкодовувати державі завдані збитки на мільярди доларів!!! Це згідно закону!!! Але рошен перетворив Україну на неправову державу, територію де не дії Конституція України та законодавство, тому Насіров досі не засуджений і не може чесним трудом відшкодовувати завдані державі збитки!
показати весь коментар
31.01.2018 13:21 Відповісти
Ви, пане Ігор, геній у військовій справі, Чапаєв рядом нє стоял, а в юриспруденції Ви, як казав піськов, "зеро пєрєходящєє в "0". В Насірова є активи за кордоном і, щоб їх конфіскувати, доведеться судитись в міжнародних судах. Так що, шановний І.Л., "шашкі на голо" нє прокатіт
показати весь коментар
31.01.2018 13:37 Відповісти
Кому потрібні його копійчані статки? Потрібен вирок на 15 років та його покази на рошена, яценюка та всю рошенівсько-яценюковську банду!!!
показати весь коментар
31.01.2018 13:38 Відповісти
На все свій час. Поки-що починаються розборки, нє по дэтскі, з твоїм х-лом і його бандою.
показати весь коментар
31.01.2018 13:47 Відповісти
ну треба ж розібратися було! завтра вас витягнуть і покажуть по телевіозру, що він писав пасквілі на форумі і тому винен! так же не годиться.
Дикі люди хочуть побудувати європейську країну, а мислення, як у часи Київської Русі.
показати весь коментар
31.01.2018 13:21 Відповісти
Провина Насірова очевидна, затягувати суд немає жодного сенсу - раніше сядеш, раніше вийдеш!
показати весь коментар
31.01.2018 13:22 Відповісти
не ну платить зарплату этим недоделаным может только больной на всю голову))))
показати весь коментар
31.01.2018 13:31 Відповісти
Так він іще й не звільнений. Це був тільки анонс: "сьогодні прийматимемо рішення".
показати весь коментар
31.01.2018 14:25 Відповісти
Ну да. Напугали ежа голой жопой.
показати весь коментар
31.01.2018 15:51 Відповісти
Не прошло и пол года
показати весь коментар
31.01.2018 13:01 Відповісти
Не пройшло і півроку.
показати весь коментар
31.01.2018 13:01 Відповісти
А за это время он красиво свою зарплату снимал. Вот меня когда увольняли, так за 1 день уволили. Но у меня никогда не было такой жирной сытой рожи.
показати весь коментар
31.01.2018 13:02 Відповісти
Сірожа, мабудь в тебе і дах інший Кабмін звільнив Насірова - Цензор.НЕТ 3814
показати весь коментар
31.01.2018 13:18 Відповісти
Хороший галстук на фотке. Почем брал?
показати весь коментар
31.01.2018 13:04 Відповісти
симоненко свои отдал... как знал, что пригодиться Кабмін звільнив Насірова - Цензор.НЕТ 2842
показати весь коментар
31.01.2018 13:06 Відповісти
о, если в курсе, а где шпилят Красного Богатыря?
показати весь коментар
31.01.2018 13:20 Відповісти
та с откудава? Кабмін звільнив Насірова - Цензор.НЕТ 9408
показати весь коментар
31.01.2018 13:35 Відповісти
А посадить и конфисковать??? В судах одни Нели Ластовки.Там всё прогнило основательно и давно.
показати весь коментар
31.01.2018 13:04 Відповісти
тесть лярд в гос тендерах выиграл, ждем освобождения "смертельно больного", из гуманных соображений
показати весь коментар
31.01.2018 13:22 Відповісти
я був на тижні в суді...стало трохи краще. Стали навіть слухати, що кажуть адвокати, а не тільки прокурори.
показати весь коментар
31.01.2018 13:23 Відповісти
Ну зачем? Это же нужно рассматривать(годика 2-3)
По-сути, чмошник, который прикинулся дохлым, с цирком на всю страну, заслуживает стать премьером, а не просто уволиться. Как Овощ был - когда ездил в Японию, император тамошний усердно мыл руки после встречи дебилом. Если бандит едет и снимает целый вагон под свою охрану-гопников, а потом просит инвестиций... ну это не особо вызывает уважение к стране, в которой такое быдло главарь.
показати весь коментар
31.01.2018 13:04 Відповісти
Як ви посміли шпигуна Лоліту обізвати простим бандитом??!!
Буду скаржитись у мінстець.
показати весь коментар
31.01.2018 13:32 Відповісти
ни х..ра себе)) а за что уволили то?
показати весь коментар
31.01.2018 13:06 Відповісти
За систематические прогулы! Кабмін звільнив Насірова - Цензор.НЕТ 2296
показати весь коментар
31.01.2018 13:25 Відповісти
одеяло...
или уволили с конфискацией? (одеяла)
показати весь коментар
31.01.2018 13:07 Відповісти
щас віддасть, о'дьєяло на онучи пішло
показати весь коментар
31.01.2018 13:24 Відповісти
ой вей!
такое шикарное... знаменитое на весь мир одеяло... и на онучи..
показати весь коментар
31.01.2018 13:37 Відповісти
ЗА ШО???!!!
показати весь коментар
31.01.2018 13:07 Відповісти
«Александр Иванович не стал мешкать, бросил прощальный взгляд на потрескавшийся фундамент электростанции, на грандиозное, полное света здание подсобного предприятия и задал стрекача.» (с)
показати весь коментар
31.01.2018 13:09 Відповісти
.

вот тебе и раз.
Ну ничего, годика через три восстановится и всю ЗП, премии + штраф за простой, недополученные премии, моральный ущерб, + недополученные взятки еще через суд себе восстановит
показати весь коментар
31.01.2018 13:07 Відповісти
і все , без вихідной допомоги??
показати весь коментар
31.01.2018 13:08 Відповісти
Не поделился вражина...
показати весь коментар
31.01.2018 13:09 Відповісти
А от цікаво,через скільки наш самий гуманний суд в світі поновит його на посаді?
показати весь коментар
31.01.2018 13:10 Відповісти
Если Луценко не уйдёт сам ( а так должно быть) пусть представление об увольнении президенту подаст кабмин.
показати весь коментар
31.01.2018 13:12 Відповісти
Таки нивєрррюнихрєна!!! Толька опосля гильотины!
показати весь коментар
31.01.2018 13:13 Відповісти
кто будет ему через год компенсировать вынужденный прогул - Югик, Вова?
показати весь коментар
31.01.2018 13:15 Відповісти
***
- А меня с работы уволили!
- За чтоооо?
- Да фиг его знает, я ж там полгода не был…
показати весь коментар
31.01.2018 13:17 Відповісти
Кабмін звільнив Насірова - Цензор.НЕТ 6733
показати весь коментар
31.01.2018 22:24 Відповісти
Наконец-то разродились.
показати весь коментар
31.01.2018 13:19 Відповісти
+ще один безробітний
показати весь коментар
31.01.2018 13:22 Відповісти
он английский безработный - светик!!!!
а это огромная разница!!!
показати весь коментар
31.01.2018 13:32 Відповісти
оперативно...
показати весь коментар
31.01.2018 13:25 Відповісти
Американці https://elise.com.ua/2018/01/31/oligarhicheskij-rezhim-v-ukraine-kak-brat-bliznets-pohozh-na-kremlevskij-ego-zhdet-takaya-zhe-sudba/ вирішили за російськими крадунами вводити санкції і проти шпигуна Лоліти з шоблою луценок. Да... вчасно Юга погуляв на 150тис баксів на Сейшелах....
показати весь коментар
31.01.2018 13:25 Відповісти
они там с петрухой успешную страну строят
панама называется)))
показати весь коментар
31.01.2018 13:33 Відповісти
Югик под своей фамилией гулял и за свои деньги. А резидент под чужой и с поддельным паспортом, в рабочее время за деньги государства, не оформляя отпуск. Разницу чувствуете. Югик как громоотвод для резидента.
показати весь коментар
01.02.2018 16:40 Відповісти
Как то даже устал реагировать на БРЕД чинуш.
Лицо с гражданством Великобритании (которое как оказалось СБУ при назначении допуска вообще не проверяло), заняло один из высоких постов, связанных с нац. безопасностью страны. Год как в СИЗО под судом, и только через год его увольняют?!!!!!!!
Я уже не говорю про липовые справки врачей Феофании, где Насиров уже практически мертв.
Кто то против этих врачей что то завел? Ведь Насиров не первый их клиент.
показати весь коментар
31.01.2018 13:30 Відповісти
да там все кабминовские в клиентах - отстегнут и всем найдут радикулит пятки
и госпитализруют Кабмін звільнив Насірова - Цензор.НЕТ 3034 Кабмін звільнив Насірова - Цензор.НЕТ 6468
показати весь коментар
31.01.2018 13:34 Відповісти
Не ********* Насірова! Він у СІзо лише два дні провів. Розрахувавсь з шпигуном Лолітою(100млн. долл., здається) і вийшов під особисте забов'язання.
показати весь коментар
31.01.2018 13:39 Відповісти
То весь цей час йому зарплатня йшла і лікарняні? Кабмін звільнив Насірова - Цензор.НЕТ 3799
показати весь коментар
31.01.2018 14:14 Відповісти
Та то копійки. Його жінка вийняла із кишені і поклала в суд 200 мільйонів застави.
А Ви про лікарняні...
показати весь коментар
31.01.2018 14:28 Відповісти
На такие мелочи как зарплата больничные и прочие примиальные Нормальный пацак имеющий первоочередной доступ к бьюджетному корыту Лаже внимания не обращает Всраные тыш евриков ну или милионы Тут лярды грн за один звонок Или разрешение А зарплата ет так приятный бонус невесть за что
показати весь коментар
31.01.2018 14:41 Відповісти
На повышение пойдет?
показати весь коментар
31.01.2018 14:18 Відповісти
Вище тільки грося і барига.
показати весь коментар
31.01.2018 14:29 Відповісти
"Одеяло убежало!....."
показати весь коментар
31.01.2018 14:55 Відповісти
О Боже, уволили ... не иначе в лесу кто-то сдох.
показати весь коментар
31.01.2018 15:38 Відповісти
українці,не хвилюйтесь за насхгаева !
його через пару місяців поновлять,бо він рідний для влади,і в нього може початися "ломка" без бюджетних піастрів .
а може і не поновлять,а дадуть місце не гірще біля корита
показати весь коментар
31.01.2018 15:54 Відповісти
Кабмін звільнив Насірова - Цензор.НЕТ 6546
показати весь коментар
31.01.2018 15:56 Відповісти
он же очень болен, ему нельзя волноваться! хунта озверела.
показати весь коментар
31.01.2018 16:35 Відповісти
А суд ! Или только для кнопочки . ****** !
показати весь коментар
31.01.2018 16:39 Відповісти
А ГДЕ 2 МИЛЛИАРДА КОТОРЫЕ ОН УКРАЛ !!! ТВАРИ КОРРУПЦИОННЫЕ !!!
показати весь коментар
31.01.2018 16:43 Відповісти
Я впевнений, що РЕАЛЬНЕ ВІДСТОРОНЕННЯ такого чиновника, в нашій країні і на даний час можливе тільки по самогубству.
показати весь коментар
31.01.2018 18:58 Відповісти
Срочно посадить в тюрьму!!!! Срочно!!!
показати весь коментар
31.01.2018 19:33 Відповісти
Как-то крайне очень сильно ультра быстро отэреагировали.
Спасибо вам, слуги народа, ни капли заботы о себе, всё *********** думаете.
показати весь коментар
31.01.2018 21:59 Відповісти
стоп а чому злодія не до в"язниці?
Чи то він не для себе а нагору передавав?
Чи не можна його в тюрму а то хутін нападе?
показати весь коментар
31.01.2018 22:22 Відповісти
жалко,что не вешают!
показати весь коментар
31.01.2018 22:56 Відповісти
В смысле уволили?! За что?! Он жишь верай и правдай, и намериниями самыми луччими!
(скотину расчленить надо было, и уже давно)
показати весь коментар
31.01.2018 23:02 Відповісти
ВСТРЕТИТЕ ЕГО И ЕГО РОДСТВЕННИКОВ НЕ ЖАЛЕЙТЕ !!! ЗАБИРАЙТЕ ВСЁ !!!
показати весь коментар
31.01.2018 23:03 Відповісти
ЗА НЕГО ЧЕСТНЫЙ НЕ ВПИШЕТСЯ !!! А ОСТАЛЬНЫХ В РОТ ИМЕТЬ !!!
показати весь коментар
31.01.2018 23:33 Відповісти
https://www.epravda.com.ua/news/2018/01/31/633599/ Гройсман готує нові дотації для Косюка: 350 гривень за кожну курку

Кабмін звільнив Насірова - Цензор.НЕТ 6845