12278 відвідувачів онлайн

На службу в армію РФ у 2017 році призвали майже 5 тис. кримчан, - ООН

На службу в армію РФ у 2017 році призвали майже 5 тис. кримчан, - ООН

За дві призовні кампанії в 2017 році на військову службу в російську армію було призвано 4,8 тис. мешканців окупованого Криму, двох було оштрафовано за відмову.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини", про це йдеться у 21-й доповіді Управління верховного комісара з прав людини Організації Об'єднаних Націй про ситуацію з правами людини в Україні, що охоплює період із 16 листопада 2017 року по 15 лютого поточного року.

"Російська Федерація продовжує примушувати кримських жителів вступати на службу до своїх збройних сил, зокрема в двох призовних кампаніях 2017 року на військову службу призвали щонайменше 4 800 осіб, що є порушенням міжнародного права", - йдеться в ній.

Повідомляється, що кримські суди почали проводити слухання справ з обвинувачення в ухилянні від призову.

"Ухвалено щонайменше 2 обвинувальні вироки, за якими 2 кримських жителів засуджено до сплати штрафу в розмірі 25 тис. рублів (майже 430 доларів) кожен", - повідомляється в доповіді.

Топ коментарі
+13
Деды чеченцы и даги ждут крымских салажат очень сильно
показати весь коментар
19.03.2018 15:55
+10
Повезут крымских ослов к сирийским верблюдам.
показати весь коментар
19.03.2018 15:56
+9
Защищать то громко сказано. Зажарят опять, как петухов
показати весь коментар
19.03.2018 15:56
Коментувати
Сортувати:
Теперь Крымчаки поедут Сирию Защищать!
показати весь коментар
19.03.2018 15:54 Відповісти
Защищать то громко сказано. Зажарят опять, как петухов
показати весь коментар
19.03.2018 15:56 Відповісти
От сирийцев. Котрые, как это обычно бывает с русней, в Сирии напали на них.
показати весь коментар
19.03.2018 16:47 Відповісти
в Забайкалье и Якутию для крымца - самое то..
удачи,и "запасаноу"..
показати весь коментар
19.03.2018 15:55 Відповісти
Деды чеченцы и даги ждут крымских салажат очень сильно
показати весь коментар
19.03.2018 15:55 Відповісти
сегодня пуйло ОБЬЯВИЛО мобилизацию ПАРТИЗАН на 2 месяца , пока((((( хороший итог выборов !!!!
показати весь коментар
19.03.2018 15:55 Відповісти
Где ПРуф искать?
показати весь коментар
19.03.2018 16:04 Відповісти
На службу в армию РФ в 2017 призвали почти 5 тыс. крымчан, - ООН - Цензор.НЕТ 3313
показати весь коментар
19.03.2018 16:12 Відповісти
Повезут крымских ослов к сирийским верблюдам.
показати весь коментар
19.03.2018 15:56 Відповісти
Всеобщая мобилизация в сссре дохлом была объявлена на сессии Верховного совета СССр 31 августа 1939 года.Через неделю после братского союза Молотов-Риббентроп.
показати весь коментар
19.03.2018 16:07 Відповісти
У пуйла теперь 6 лет есть, чтобы придумать где ему скрепы искать. "Братьев" будут искать в афгане, на Балканах и там где ущемляют чистокровно русских арабов. Так что крысчанам придется расширять кладбища для тех кому повезет вернутся в гробу с оторванными яйцами, без головы и жопы.
показати весь коментар
19.03.2018 16:11 Відповісти
Там Південий Судан на підході, чергова "руська земля".
показати весь коментар
19.03.2018 16:38 Відповісти
Ай, сделает ***** как в Китае... - провозгласит себя императором, или как бухарь-ельцин приемника назначит.... А "стадо" как всегда схавает и не поперхнется...
показати весь коментар
19.03.2018 18:48 Відповісти
мнясо із родной гавані готово к подыханію в Сирії
показати весь коментар
19.03.2018 16:12 Відповісти
история создания советских дивизий в СССР.Дата образования более 100 дивизий полков и бригад 19 августа 1939 года.Именно 19 августа скрытое начало 2 Мировой войны
показати весь коментар
19.03.2018 16:14 Відповісти
Мобилизация является не только признаком войны,но самой войной.
маршал Шапошников.1940 год.
показати весь коментар
19.03.2018 16:19 Відповісти
мабуть скоро
мобілізація, х..йло вже оголосило нас братами і т.ін...
показати весь коментар
19.03.2018 16:24 Відповісти
Мечты сбываются, есть тема реальная - СДОХНУТЬ за паРашку.
показати весь коментар
19.03.2018 16:24 Відповісти
-Мы пскавския таперь..
На службу в армію РФ у 2017 році призвали майже 5 тис. кримчан, - ООН - Цензор.НЕТ 707
показати весь коментар
19.03.2018 16:27 Відповісти
А можно еще в Чечне послужить !!! нехай щастить !!!
показати весь коментар
19.03.2018 16:31 Відповісти
На службу в армію РФ у 2017 році призвали майже 5 тис. кримчан, - ООН - Цензор.НЕТ 4783
показати весь коментар
19.03.2018 16:34 Відповісти
Там некоторые из призывников уже головы в Сирии сложили за вяликую и недялимую.
показати весь коментар
19.03.2018 16:37 Відповісти
Да и хрен с этим биомусором...
показати весь коментар
19.03.2018 16:48 Відповісти
Зато тепер є шанс у призовника на шару подивитись на світ,та швиденько вернутись додому грузом 200.Хоча,це вже як повезе.Якщо буде що повертати додому...
показати весь коментар
19.03.2018 16:50 Відповісти
На службу в армію РФ у 2017 році призвали майже 5 тис. кримчан, - ООН - Цензор.НЕТ 4251
показати весь коментар
19.03.2018 16:57 Відповісти
Нда....
В Расии есть такие уголки-уголочки.....
показати весь коментар
19.03.2018 16:58 Відповісти
На службу в армію РФ у 2017 році призвали майже 5 тис. кримчан, - ООН - Цензор.НЕТ 6085
показати весь коментар
19.03.2018 17:00 Відповісти
Первыми на утилизацию идут предатели. Детки в Сирию, родители на "Дамбас". Непотопляемый авианосец должен быть очищен от мрази. А как вы хотели?
показати весь коментар
19.03.2018 17:09 Відповісти