8890 відвідувачів онлайн
5 971 24

Рада заборонила допуск осіб зі зброєю в органи влади, що перебувають під держохороною

Рада заборонила допуск осіб зі зброєю в органи влади, що перебувають під держохороною

Верховна Рада прийняла за основу і в цілому зміни до законодавства, якими забороняється проходження зі зброєю, вибухівкою та іншими забороненими предметами в будівлі органів влади, які перебувають під державною охороною.

Відповідний проект закону №8155 про внесення змін до закону про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб у першому читанні і в цілому підтримали 263 народних депутатів, повідомляє Цензор.НЕТ.

Згідно з текстом законопроекту, в будівлі, де працюють Верховна Рада, президент України, Кабінет міністрів, а також інші органи державної влади, щодо яких здійснюється державна охорона, не допускатимуться особи з холодною чи вогнепальною зброєю (крім людей, які здійснюють державну охорону відповідної будівлі), а також особи з вибуховими речовинами, засобами підриву, боєприпасами, навчальними або імітаційними боєприпасами, легкозаймистими рідинами або горючими твердими речовинами, піротехнічними засобами.

Законопроект передбачає також, що військовослужбовці Управління державної охорони України при здійсненні держохорони матимуть право не допускати у вищевказані будівлі осіб, які мають при собі заборонені предмети.

Закон набере чинності з дня його публікації.

Нагадаємо, 15 березня нардепи вивели Савченко із сесійної зали Ради, за інформацією ЗМІ, у неї в сумці були кілька гранат і "ствол". Коментуючи цю інформацію, Савченко заявила: "Сьогодні вперше побачила страх в очах депутатів". 

Нагадаємо, вранці 15 березня Генеральний прокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради три подання про зняття недоторканності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. Її підозрюють у спробі організації "збройного державного перевороту шляхом терору".

Топ коментарі
+11
Хм. Быстро, однако (с) А с антикоррупционным судом как-то подзастряли...
показати весь коментар
20.03.2018 17:33
+8
Как быстро приняли закон, а что там с отменой неприкосновенности ?
показати весь коментар
20.03.2018 17:33
+8
Рада запретила допуск людей с оружием в органы власти, находящиеся под госохраной - Цензор.НЕТ 2164
показати весь коментар
20.03.2018 17:44
Коментувати
Сортувати:
Хм. Быстро, однако (с) А с антикоррупционным судом как-то подзастряли...
показати весь коментар
20.03.2018 17:33 Відповісти
Застряли навіть із відміною поховання через слідчого суддю.
показати весь коментар
20.03.2018 17:58 Відповісти
неправельный бутерброт!!!! надо бы наоборот-раздать всем по пулемёту!!! можно и гранат подкинуть для "безопасности")))))
показати весь коментар
20.03.2018 18:05 Відповісти
Как быстро приняли закон, а что там с отменой неприкосновенности ?
показати весь коментар
20.03.2018 17:33 Відповісти
Её нельзя отменять. Это традиционный аттрибут любых выборов президента и в Раду.
показати весь коментар
20.03.2018 17:37 Відповісти
Против миномётов не катит, а если депутатов из "Градов" накроют ?
Надо нафиг Киев отселять, что бы избранники не очковали!
показати весь коментар
20.03.2018 17:35 Відповісти
ура! не забудьте столбы запретить...
показати весь коментар
20.03.2018 17:35 Відповісти
Что и Пашинскому нельзя?
показати весь коментар
20.03.2018 17:41 Відповісти
Главам комитетов, замам логопеда, и главам фракций надо бы разрешить! А то чем они от Савченко отбиваться будут?
показати весь коментар
20.03.2018 17:54 Відповісти
починається кіпіш - вони цеглини кладуть .. - он нехай ними і відбиваються ..))
показати весь коментар
20.03.2018 17:59 Відповісти
Рада запретила допуск людей с оружием в органы власти, находящиеся под госохраной - Цензор.НЕТ 2164
показати весь коментар
20.03.2018 17:44 Відповісти
Людям запретили ,а депутатам?
показати весь коментар
20.03.2018 17:48 Відповісти
интересно, кокс можно? а если кто "новичек" подкинет? хотя его конечно никто не покинет - все свои же. если бы Х#йлу не нравились бы "наши" депутаты, они уже бы давно откинулись с сердечным приступом. и судя по тому, как они "работают" - все это прекрасно понимают и всех это устраивает, кроме, конечно, народа Украины.
показати весь коментар
20.03.2018 17:52 Відповісти
так депутат лицо неприкосновенное)))) снимайте неприкосновенность с депутатов)))
показати весь коментар
20.03.2018 17:55 Відповісти
Максимку на правительственную ложу надо установить, и Надюху сделать Анькой пулиметчицей.
показати весь коментар
20.03.2018 17:57 Відповісти
Більшість депутатів мають зброю - вони взагалі , до ВР , перестануть ходити ?
показати весь коментар
20.03.2018 17:58 Відповісти
Слово, моя ти єдиная зброє,
Ми не повинні загинуть обоє!
Може, в руках невідомих братів
Станеш ти кращим мечем для катів.

Леся Українка
показати весь коментар
20.03.2018 18:01 Відповісти
Леся - огенд крімля, будкошатунка і зрадофілка.
показати весь коментар
20.03.2018 18:02 Відповісти
"Страшно,аж жуть"...(с)
показати весь коментар
20.03.2018 18:05 Відповісти
На цей випадок є історичний факт із життя ВРУ.
Наприкінці лютого 2014 р., коли уся бєркутня, УДОшники, СБУшники, вевешники, як щурі позабивалися в нори, Верховну Раду прибули охороняти від ************* штурму хлопці із 8-ї афганської сотні Майдану. Ті, що тепер "бамжі" і "зрадофіли".
Це до того, що якоїсь суспільно значимої сили цей закон не має.
показати весь коментар
20.03.2018 18:10 Відповісти
бачили б ви їхні штанці ззаду, коли вони за це голосували
показати весь коментар
20.03.2018 19:49 Відповісти
Сами себе запретили, яценюк с "Максимом" не пройдёт
показати весь коментар
20.03.2018 21:25 Відповісти
Охрану преступников, в суд не пропустят, они из другого ведомства! Значит валить теперь будут в гос учреждениях, так как киллеры могут быть уверены, что жертва законопослушна и разоружена! Что даст возможность, не получить вооруженный отпор нападению! А также , журналисты на балконе, похренячат баранов в низу, и позволят ввести в стране военное положение и отменить переизбрание офшорного. Кстати а охрана гос учреждений, вооружена чем? И они обучены как телохранители? Или они оружие один раз в жизни в руки брали? Очередной - закон Савченко! Принятый на эмоциях, баранов!
показати весь коментар
20.03.2018 22:30 Відповісти
Я можу порохорижне лайно голими руками давити