12002 відвідувача онлайн
4 721 11

Мін'юст має намір запустити публічний реєстр найбільших боржників із зарплати, - Петренко

Мін'юст має намір запустити публічний реєстр найбільших боржників із зарплати, - Петренко

Міністерство юстиції України має намір запустити реєстр компаній - боржників із заробітної плати.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив глава Мін'юсту Павло Петренко журналістам у четвер у Києві.

"Ми анонсуємо відкриття публічного реєстру найбільших боржників із зарплати", - повідомив він.

Петренко також поінформував, що в поточному році вже стягнуто майже 100 млн грн заборгованості із зарплати.

Топ коментарі
+5
Всіх судових виконавців кинуто на боротьбу проти неплатників аліментів. Вище за цей рівень вони стрибнути не можуть. Тому й "реєстр".
показати весь коментар
29.03.2018 11:58
+4
Интересно, а Коболеву его 20 миллионов гривен зарплаты в месяц платят без задержки? Украинцы, что, дауны, нанимать себе таких дорогостоящих слуг? Деньги некуда девать?
показати весь коментар
29.03.2018 11:52
+4
Разве украинцы виноваты, что бесы сидят в Кабмине и назначают такие зарплаты? Коболеву 20 млн грн, а минимальная пенсия 1450 грн. Они виноваты только в том, что терпят этих бесов годами.
показати весь коментар
29.03.2018 11:56
Коментувати
Сортувати:
Интересно, а Коболеву его 20 миллионов гривен зарплаты в месяц платят без задержки? Украинцы, что, дауны, нанимать себе таких дорогостоящих слуг? Деньги некуда девать?
показати весь коментар
29.03.2018 11:52 Відповісти
Разве украинцы виноваты, что бесы сидят в Кабмине и назначают такие зарплаты? Коболеву 20 млн грн, а минимальная пенсия 1450 грн. Они виноваты только в том, что терпят этих бесов годами.
показати весь коментар
29.03.2018 11:56 Відповісти
Вот, надо всем идти на выборы и не отдавать ни одного своего голоса этим мразям.
показати весь коментар
29.03.2018 12:20 Відповісти
Петренко, когда твои судебные исполнители начнут работать? Почему по 5 лет не исполняются судебные решения? Что ты себе позволяешь? Тебе пох украинские суды? Ты не можешь дать предложение законодателям, чтобы они привели в порядок законы и можно было по их законам исполнять судебные решения? Сидит 4 года в Кабмине и штаны протирает.
показати весь коментар
29.03.2018 11:53 Відповісти
Всіх судових виконавців кинуто на боротьбу проти неплатників аліментів. Вище за цей рівень вони стрибнути не можуть. Тому й "реєстр".
показати весь коментар
29.03.2018 11:58 Відповісти
Цирк уехал, клоуны остались.
показати весь коментар
29.03.2018 12:00 Відповісти
министр ,должен обьяснить пользу публичного ресстра для тех,кто не получает зарплату и какие меры он лично предпринял для соблюдения закона ( своевременная оплата труда) по отношению к тем кто не выплачивает зарплату???
показати весь коментар
29.03.2018 11:56 Відповісти
Его меры в носу ковыряться 4 года и имитировать бурную деятельность.
показати весь коментар
29.03.2018 11:58 Відповісти
Отличная идея!
Раньше не платили единицы, но когда станет понятно, что ты не одинок, - работодатели с радостью займут очередную строчку списка.
показати весь коментар
29.03.2018 11:56 Відповісти
Був час коли думав, що цей павлік петренко, більш-менш позитивний персонаж.. , як виявилось, помилявся. Так і про падубія думав, що людина, та шо там казати і про гівногаранта нашого думав багато краще......... , список можна нарощувати до непристойності. Просто не віриться, що влада і гроші, справді можуть так змінювати людей. Це що значить, ось ти виріс, сформувався як особистість, став порядним, чесним, з відповідним світоглядом, непримеренним до кричущої несправедливості, брехні, підлості, антилюдяності, є коло однодумців до яких ти відносишся з повагою, і їх повага багато значить для тебе.... , і ось, майже раптом, сталось так, ти, при майже необмеженій владі, гроші самі просяться в кишені і шооооо!?!?!?!?!? Виявляється то правда, що в українців самий дешевий прейскурант на порядність, чесність, достойність, повагу до себе, до власного народу, до своєї історії, тобто все це банально продається???? Ми все частіше і голосніше запитуємо у себе - чому так, чому, на відміну від багатьох інших народів, що переживали подібні, інколи ще складніші сторінки в своїй історії, вони досить швидко і ефективно підводились, розправляли плечі і розвивались, встановлювали відповідні правила, рівні абсолютно для всіх, і зараз це успішні, заможні, перспективні країни, що впевнено, з гордо піднятою головою дивляться у своє майбутнє, зайнявши достойне місце під сонцем серед цивілізованих країн.
А може все набагато простіше, може ті вилупки, з яких я почав, порядними, чесними і достойними, ніколи і не були? Може це звичайні пройдисвіти, політичні хаміліони, які вдало маскуються під достойних? А може, все це ще страшніше і огидніше, просто в цій країні, іншої політичної(самої огидної і антинародної) системи як нинішня і всі попередні за останні 100 років, ніхто і не бачив??? І навіть не усвідомлює, що може бути по-іншому, та так, щоб усе робилося саме для людей, для народу, а значить і для країни. І коли перші 75 совкових років можна пояснити тим, що доводилось бути безправним "меншим братом", то хто пояснить всю ту "херню" що відбувається останні 25 років з країною!?!?? Хто пояснить ту" скотинячу" байдужість, майже всього народу України, до своєї країни, до своєї долі, долі своїх дітей? Шо вже казати, коли ті, що виросли у нібито незалежній і вільній, на яких була надія, думають не як будувати країну для себе, свого майбутнього, своїх дітей, вони просто розбігаються по світу, банально шукаючи кращої долі. Нема у них довіри ні до сьогоднішньої влади, ні до завтрашньої, якою б вона небула, тим більше маючи за батька нації пана вальцмана. Не за горами вибори, і гаранта, і парламента. і шо..... . Ніхто не бачить серед нинішнього політикуму тих, хто може все змінити корінним чином, принаймі почати, і звернути на шлях розвитку а не залишатись у наскрізь підтиканій нинішньою владою країні? А я бачу, такі є.
показати весь коментар
29.03.2018 13:09 Відповісти
деньги тут не при чем - люди не меняются, просто обладание деньгами и властью может выпятить их черты характера. О том, что лолита - далеко не шоколад было ясно любому, кто взял себе за труд хоть немного ознакомиться с его жизнедеятельностью, прежде чем в радостном порыве, в числе 54% баранов, вприпрыжку голосовать вадинтур.
показати весь коментар
29.03.2018 13:38 Відповісти