12973 відвідувача онлайн

Декларація Луценка: понад 1,3 млн грн зарплати, немає власного житла й машини, а дружина зберігає готівки на 9 млн грн

Декларація Луценка: понад 1,3 млн грн зарплати, немає власного житла й машини, а дружина зберігає готівки на 9 млн грн

Генпрокурор України Юрій Луценко задекларував 1 302 001 гривню зарплати, отриманої в 2017 році.

Про це, як пише Цензор.НЕТ, свідчить електронна декларація чиновника, внесена до Єдиного держреєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та опублікована 31 березня.

На рахунках "Укрексімбанку" генпрокурор зберігає понад 1,33 мільйона гривень, 2,9 тисячі євро і 11,4 тисячі доларів. Ще 10 тисяч гривень задекларовані як готівка.

Луценко задекларував негрошові подарунки на однакові суми, отримані ним, сином і дружиною: один за 119 350 гривень, другий за 170 тисяч гривень.

Луценко вказав, що не має власного транспорту. При цьому в декларації вказано службовий автомобіль Toyota Camry 2013 випуску.

Зі свого боку, у власності дружини генпрокурора, народного депутата Ірини Луценко, згідно з його декларацією - квартира в Києві площею 181 квадратний метр, нежитлове приміщення в Києві площею 92,2 квадратних метра, житловий будинок в Дубно площею 203,9 квадратних метра, земельна ділянка в тому ж місті площею 775 квадратних метрів.

Також вона придбала автомобіль Mercedes-Benz 2017 випуску за 2,43 мільйона гривень.

За рік Ірина Луценко отримала 240,5 тисячі гривень зарплати і майже 300 тисяч гривень різних компенсацій на ведення депутатської діяльності. Понад мільйон гривень вона отримала від здачі власності в оренду, понад 28 тисяч - страхових виплат і майже 2 мільйони - від продажу власності.

На її банківських рахунках 564 975 гривень (Укрексімбанк), 1 600 071 гривень (Столичний), 1966 доларів (Укрексімбанк) та 1250 євро (Столичний). Ще 50 тисяч гривень, 60 тисяч євро і 260 тисяч доларів у неї на руках.

Крім того, сім'я Луценків користується земельними ділянками площею 2,475 квадратних метра в Києво-Святошинському районі, житловим будинком (859 квадратних метрів) і гаражем (80 квадратних метрів) в тому ж районі.

У власності родини - сумки Dior і Chanel, колекції книг і картин, годинник Ulysse Nardin і Breguet, книжкові шафи, одяг і прикраси. З усього цього вартість вказана тільки сумки Chanel - 97 тисяч гривень.

Декларація Ірини Луценко не розходиться з документом чоловіка.

Топ коментарі
+73
Еще один без угла и тарантаса. Одна голь перекатная во власти.))))
показати весь коментар
31.03.2018 20:30
+58
Декларация Луценко: более 1,3 млн грн зарплаты, нет собственного жилья и машины, а жена хранит наличными на 9 млн грн - Цензор.НЕТ 3971
показати весь коментар
31.03.2018 20:30
+57
У Луценко нет собственного жилья? Так будет. Казённое.Декларация Луценко: более 1,3 млн грн зарплаты, нет собственного жилья и машины, а жена хранит наличными на 9 млн грн - Цензор.НЕТ 7773
показати весь коментар
31.03.2018 20:32
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Мда...
Больше чем 100.000 в месяц...
Это при средней зарплате 5000 ... Вы где нибудь в Европе видели что б зарплата чиновника отличалась в 20 раз от зарплаты в среднем по стране ?!
И люди это все хватают ? Как ни прискорбно мы ничем не отличаемся от рашки.
А про Сейшелы так и вовсе уже все забыли бо память как у рыбки.🐠
показати весь коментар
01.04.2018 00:05 Відповісти
то же мне новость, у Югы в кошелёк заглянули. Вы ему ещё матрас не поднимали.
показати весь коментар
01.04.2018 00:43 Відповісти
Ну не хрена себе бомжи косяком поперли , видимо скоро нерест у них .Украина видимо самая уникальная страна , только у нас самые важные должности в государстве и политике занимают самые несчастные люди , без жилья , машин и имущества , а то что он на отдых потратил как на трешку в Киеве , то вообще мелочи , да любой барыга с базара на Троещине на Мальдивах каждые выходные рыбу ловит.
показати весь коментар
01.04.2018 01:51 Відповісти
Ограблена квартира депутата Верховной Рады.
По словам депутата, лично у него ничего не пропало. А вот у его безработной жены было украдено 5 миллионов долларов, у пенсионера тестя $4 миллиона, у тещи $2млн., а также у личного водителя миллион и у первокласника сына $500тыс.
показати весь коментар
01.04.2018 07:07 Відповісти
Ему сын помогает.Больному отцу.
показати весь коментар
01.04.2018 07:25 Відповісти
порошенко и луценко мрази, как и вся БПП и голодныйфронт с ляшком
показати весь коментар
01.04.2018 07:44 Відповісти
Я надеюсь, что юрик подаст в суд на свою жинку, которая все деньги отобрала, жил.площадь отняла и жить нормально не дает.
показати весь коментар
01.04.2018 08:09 Відповісти
Жилья нет, а сдают в аренду на миллион и продали на 3 миллиона...
Леди 3го тысячелетия знает, как на@бать, задекларировав торбу от Диор.
показати весь коментар
01.04.2018 08:17 Відповісти
Декларація Луценка: понад 1,3 млн грн зарплати, немає власного житла й машини, а дружина зберігає готівки на 9 млн грн - Цензор.НЕТ 8539
показати весь коментар
01.04.2018 09:42 Відповісти
Луценки ОЧЕНЬ тщательно заполняли декларации........в их декларациях нет расхождений))))
страшидла морду прикрывает Диорами?
Чтож это за подарки такие "неподкупному" чиновнику по 170 тыс. гр.??????
Кароч понятно.....у юрика сбылась мечта.....теперь он миллионер!!!!
показати весь коментар
01.04.2018 10:46 Відповісти
Югик- бедный парниша...Особенно обеднел, после встречи с Беней, в Амстердаме...На авиабилеты потратился...Неча завидовать..
показати весь коментар
01.04.2018 11:39 Відповісти
А где же 50 тыс € на недельку отпуска? Чего то касса не сходится.
показати весь коментар
01.04.2018 11:42 Відповісти
"... И почти 2 миллиона - от продажи собственности. "
Каждый год это ворье постоянно продаёт свою собственность , НО позвольте ! Как можно что-то продавать если они все по декларациям нищеброды ?
показати весь коментар
01.04.2018 11:50 Відповісти
элементарно. это обычная форма взятки.
некто продает ему коттедж за 100тыщ, а через полгода он его продает за миллион сто.
в следующей декларации он опять будет бездомный, но с доходом от продажи в миллион. ))
показати весь коментар
01.04.2018 13:49 Відповісти
чтобы продать что-нибудь ненужное, надо сначала купить что-нибудь ненужное...
показати весь коментар
02.04.2018 10:11 Відповісти
луценко..тимошенко...бездомные бедные люди ..без угла и крова... предлагаю скинуться ими на палатки и установить большой палаточный городок возле Рады...где будут жить нищие бездомные горемычные неаши депутаты..а сердоюольные бабушки будут приносить им пирожки
показати весь коментар
01.04.2018 12:01 Відповісти
***** редкий, хот бы шифроваться нормально научился...
показати весь коментар
01.04.2018 13:07 Відповісти
пират?
показати весь коментар
01.04.2018 15:17 Відповісти
от бяда...нет собственного жилья...Ахренеть, у нас, генплокулол, бомж, да еще и алкаш.
показати весь коментар
01.04.2018 13:19 Відповісти
Лотереи, жены крутые бизнесвумены, 20 раз продают одну и туже квартиру и т.д.
Все повязаны прикрытием которое расмешит даже самого тупого в мире следователя.
И никто не может, не хочет, не будет исправлять ситуацию.
показати весь коментар
01.04.2018 13:47 Відповісти
Не розумію, звідки така жадоба до коштовного барахла у людей, які ще декілька років тому начебто потерпали від влади, в тому числі і матеріально, а ми їм щиро співчували.Ну от для чого Ірині Луценко новітній мерседес за 2,5 мільйона?!Сумочка за сто тисяч!?І все інше кощтовне лахміття?І чим тоді вона відрізняється від "папєрєдніков"?
показати весь коментар
01.04.2018 14:03 Відповісти
нет собственного жилья... так нехай синуля, вялікій бізнесмен, одну з своїх 18-ти квартир у Києві йому подарить
показати весь коментар
01.04.2018 15:34 Відповісти
Ну є ще індивідуми,які думають,що ці ***** будуть щось там думати за народ?Генпрокурор,у чкого нема навіть однушки...це просто лютий пі....ць..а жона його купує джип мерс за 2,5 мільйони гроивень..І хатинка його,859 метрова,на його тестя оформлена,пляттт..Ну тесть його,який робив все життя в автоколоні,взяв,та й купив собі таку хатинку...Отака ***** ,малята...
показати весь коментар
01.04.2018 15:54 Відповісти
Плевок. Плевок в лица всем.
показати весь коментар
01.04.2018 16:10 Відповісти
Не,ну как будто все уже слышали и видели,нас трудно поразить циничностью и мерзостью любой "влады"....НО то,что сегодня поведал журналист Бойко на "112" канале о семейке Луценков......ЭТО реально за гранью!!!!!
коллекция ручных часов прокулола и т.д.
показати весь коментар
01.04.2018 16:14 Відповісти
He will have a home... In the prison...
показати весь коментар
01.04.2018 16:41 Відповісти
Алкаш и бомж картавый оказывается по налоговым декларациям наш самый Генеральный плокулол. Дебилы!
показати весь коментар
01.04.2018 17:07 Відповісти
Декларація Луценка: понад 1,3 млн грн зарплати, немає власного житла й машини, а дружина зберігає готівки на 9 млн грн - Цензор.НЕТ 151
показати весь коментар
01.04.2018 18:57 Відповісти
Ой, які всі однакові! А Юга ж де серед них? Ага, он бачу - в окулярах стоїть! А окуляри - то хіба не майно в тюремній камері?
показати весь коментар
02.04.2018 00:59 Відповісти
У Луценко жен квартирой владеет ,показаны доходы и средства. А у Тимошенко как не было ничего ,так и нет. Просто бомжиха. Кино инемцы.
показати весь коментар
01.04.2018 19:32 Відповісти
На счетах "Укрэксимбанка" генпрокурор хранит более 1,33 миллиона гривен, 2,9 тысячи евро и 11,4 тысячи долларов. Еще 10 тысяч гривен задекларированы как наличные.

... хиба се -- Мурзилка! ...так я -- простой водила -- богаче Прокурора! ...да он вообще, почти нищий... -- если уж всё посчитать... -- честно! *)
показати весь коментар
01.04.2018 19:41 Відповісти
показати весь коментар
01.04.2018 19:57 Відповісти
Декларація Луценка: понад 1,3 млн грн зарплати, немає власного житла й машини, а дружина зберігає готівки на 9 млн грн - Цензор.НЕТ 5944

А лучше? В. Луценко - не трогать!
показати весь коментар
01.04.2018 20:02 Відповісти
сокира - це теж майно; чому не задекларував??
показати весь коментар
02.04.2018 01:00 Відповісти
Не нападайтесь на бідака, краще давайте скинемось по гривні, щоб хоч якусь халупу купив.
показати весь коментар
01.04.2018 20:09 Відповісти
Самой честной у нас всегда была Вона Тимошенко: ни домов, ни машин, ни денег на счетах. Теперь вот Юга решил составить ей компанию.
показати весь коментар
01.04.2018 20:32 Відповісти
безграмотний плокулол повинен сидіти
показати весь коментар
01.04.2018 21:13 Відповісти
Декларація Луценка: понад 1,3 млн грн зарплати, немає власного житла й машини, а дружина зберігає готівки на 9 млн грн - Цензор.НЕТ 7528
Декларація Луценка: понад 1,3 млн грн зарплати, немає власного житла й машини, а дружина зберігає готівки на 9 млн грн - Цензор.НЕТ 3971
показати весь коментар
01.04.2018 21:45 Відповісти
А де поділося кашне колеса з соплями плокулола?
Декларація Луценка: понад 1,3 млн грн зарплати, немає власного житла й машини, а дружина зберігає готівки на 9 млн грн - Цензор.НЕТ 9454
показати весь коментар
02.04.2018 05:34 Відповісти
А сколько на Мальдивах оставил??? Бедный Югик