8986 відвідувачів онлайн
22 860 151

Профільний комітет ВР визнав незадовільною роботу Супрун і рекомендував Раді ухвалити звернення до Кабміну про її відставку

Профільний комітет ВР визнав незадовільною роботу Супрун і рекомендував Раді ухвалити звернення до Кабміну про її відставку

Комітет ВР з питань охорони здоров'я рекомендував парламенту прийняти звернення до Кабінету міністрів про відставку в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

Парламентський комітет з питань охорони здоров'я визнав роботу Міністерства охорони здоров'я в 2017 році незадовільною. За це рішення проголосували 9 з 12 присутніх на засіданні у вівторок членів комітету, передає Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

Комітет на своєму засіданні заслухав "Звіт Уряду про перебіг і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році" в частині роботи МОЗ.

На засіданні була присутня в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун і її заступники.

"2017 рік увійде в історію як рік початку системних реформ в системі охорони здоров'я ... Найперше, створені основи для медичного страхування ... впровадження принципу "гроші ходять за пацієнтом". Створена нова система фінансування через єдиний національний орган", - зазначила вона, представляючи звіт.

Супрун хотіла передати слово заступнику Роману Ілику для надання інформації з виконання програми "Доступні ліки". Однак члени комітету виступили категорично проти.

"Тільки ви особисто можете використовувати свої 15 хвилин для виступу", - сказала глава парламентського комітету Ольга Богомолець.

"Вам тут не спектакль", - додала нардеп від "Опоблоку" Тетяна Бахтєєва.

В процесі питань і відповідей нардеп "Опоблоку" Ігор Шурма звинуватив Супрун "в наданні недостовірної інформації про стан закупівель лікарських засобів за державні кошти за 2017 рік", нардеп від "Народного фронту" Тетяна Донець визнала в.о. міністра "відповідальною за зрив термінів будівництва дитячої клініки "Охматдит", а позафракційний нардеп Сергій Мельничук поклав на неї "відповідальність епідемію кору та її наслідки".

Супрун поспіхом покинула засідання комітету, не дочекавшись розгляду наступного питання - проекту постанови про звернення до Кабміну з проханням відправити у відставку в.о. голови МОЗ.

В результаті комітет ВР з питань охорони здоров'я рекомендував парламенту прийняти звернення до Кабінету міністрів про відставку в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун. За рекомендацію ухвалити проект постанови № 5642 "Про визнання роботи першого заступника Міністра охорони здоров'я України, тимчасово виконуючого обов'язки Міністра охорони здоров'я України Супрун Уляни-Надії незадовільною і звернення до Кабінету Міністрів України про звільнення її із займаної посади" проголосували 7 з 12 присутніх на засіданні членів комітету .

Автор проекту постанови, член комітету і нардеп "Опоблоку" Ігор Шурма зазначив, що Супрун не має належної освіти і диплома, а також порушує українське законодавство, виконуючи обов'язки міністра більш як 6 місяців.

Глава Комітету Ольга Богомолець в коментарі LB.ua зазначила, що "тепер проект постанови може бути винесено в будь-який момент до парламенту, головне, щоб була політична воля для відставки Супрун".

Нагадаємо, Кабінет міністрів призначив Супрун виконувачем обов'язків глави МОЗ з 1 серпня 2017 року. Супрун прийшла в МОЗ на посаду заступника міністра за кілька днів до цього.

Вона народилася в місті Детройт у США. Восени 2013 року разом з чоловіком переїхала в Україну. Під час Революції Гідності була в Києві на Майдані. Вона працювала в медичній службі, згодом очолила гуманітарні ініціативи Світового конгресу українців і заснувала організацію "Захист патріотів", яка займається тренуваннями з тактичної медицині і забезпечує українських бійців поліпшеними індивідуальними аптечками стандарту НАТО. У жовтні 2015 року стала консультантом комітету ВР з питань охорони здоров'я.

У липні 2015 року одержала українське громадянство.

До неї в.о. міністра охорони здоров'я був Віктор Шафранський. З призначенням Супрун Шафранський звільнився з МОЗ.

За Супрун в Україні було розпочато реформу охорони здоров'я за принципом "гроші йдуть за пацієнтом".

Топ коментарі
+35
Сильная в Украине медецинская мафия....Супрун - молодчинка.....ламает ету мафию....
показати весь коментар
03.04.2018 16:38 Відповісти
+22
Гнида Богомолець вже другого міністра охорони здоров'я хоче зжерти, бо сама мітить на цю посаду і мстить за вигнану мафіозі Амосову.
показати весь коментар
03.04.2018 16:48 Відповісти
+21
Богомолец, у которой кабинет иконами завешан, что говорит о том, что у этой дуры не все в норме с головой, подружайка Кильчицкой, Богатыревой и Бахтеевой - еще тех ***********. Так вот, она давно точит на Супрун нож за то, что эта начала крушить мафиозно-фармацевтические схемы. От этого и такое решение. А что вы хотели, если в наших аптеках лекарства в два а то и в три раза дороже, чем во многих странах ЕС. Богомольцу-гниду надо гнать сцаными тряпками и заточить в ее замок на Житомирщине, иначе эта гнида наломает дров.
показати весь коментар
03.04.2018 16:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
.. К чему это . ! Ну себя повесь и посмотри ,, будет это реформой или нет .!! пц !
показати весь коментар
03.04.2018 19:07 Відповісти
где была Богомолец, когда Богатырева из министерства сделала для себя ботоксную амбулаторию .Даже если она не была депутатом- где была ее позиция
показати весь коментар
03.04.2018 18:41 Відповісти
Позиция Богомолец следующая , - пока деньги капают в карман , позиция должна быть спрятана за плинтусом . И вытаскивать её оттуда , когда денежный поток перекрывают .! Когда уж совсем припечёт , как вот нынче . ! Теперь , как видим , позиция у неё сразу появилась .! .
показати весь коментар
03.04.2018 19:05 Відповісти
бывшие рыги и с77чка богомолец
показати весь коментар
03.04.2018 18:35 Відповісти
Могильщики, во главе с Богомолец, не желают лишаться преференций.
показати весь коментар
03.04.2018 18:53 Відповісти
Получается что офшорники хотят показать своим заокеанским кураторам, что они в доме хозяева .
показати весь коментар
03.04.2018 18:54 Відповісти
Выборы на носу. Надо депутатам деньги на избирательную компанию. А эта **нутая Супрун всех посредников на покупках лекарств убрала. Сколько потерянных возможностей для Лолиты и его "любих друзiв"; тк Ахметка, Кононенко, Юра Енакиевский......
показати весь коментар
03.04.2018 19:26 Відповісти
Ті, що довели медицину до нуля, тепер вимагають звільнення Супрун, яка щось хоче змінити.Це є неприкритим злостливим фарісейством.Розігнати ВР .якщо спробуть.Траспортом в комітетах теж піклуються брати дубневичі,які є чемпіонами по витягуванні грошей з нього. Козли опікуються капустою.Влада сліпа і глуха.
показати весь коментар
03.04.2018 19:38 Відповісти
Ті, що довели медицину до нуля, тепер вимагають звільнення Супрун, яка щось хоче змінити.Це є неприкритим злостливим фарісейством.Розігнати ВР .якщо спробуть.Траспортом в комітетах теж піклуються брати дубневичі,які є чемпіонами по витягуванні грошей з нього. Козли опікуються капустою.Влада сліпа і глуха.
показати весь коментар
03.04.2018 19:40 Відповісти
Приняли медицинскую реформу - реформу геноцида и ****** супрун в домой в америцу.
показати весь коментар
03.04.2018 20:26 Відповісти
Аккуратней, Дед, заплюют. Весь форум срадает, что бесценного кадра, выносящего в Америке только судно от душевнобольных , в Украине с должности министра снять хотят.
показати весь коментар
03.04.2018 20:49 Відповісти
Да... да-да. Супрун во фсемвинавата. Она одна. Загоняла в плинтус мед-ну в Украине именно она! Не богомолец-богатырева-амосова, прости-господи, нет! Эти ***** укр/медицину до совершенства довели. До ручки.
показати весь коментар
03.04.2018 21:35 Відповісти
Видать под шоблой медицинской, которая в этом комитете собралась, почва уходит из под ног от недополученных коррупционных денег и денег от фальсификатов лекарственных
Сам комитет давно пора разогнать - только ПАЛКИ ВСТАВЛЯЕТ В КОЛЕСА!
показати весь коментар
04.04.2018 01:41 Відповісти
Шикса зробила свою справу, шиксу можна прибирати. На її місце посадять поца, що витискатиме соки з розломаної медицини.
показати весь коментар
03.04.2018 22:00 Відповісти
Профільний комітет ВР визнав незадовільною роботу Супрун і рекомендував Раді ухвалити звернення до Кабміну про її відставку - Цензор.НЕТ 5766
показати весь коментар
03.04.2018 22:03 Відповісти
Я в шоці в таких новин... Нещодавно дивився з нею розмову у Щура, де вона розповідала про запровадження в Україні нової системи вибору сімейного лікаря, як можна буде підписувати угоди з будьяким лікарем у своєму місті та про зацікавленість лікаря у кількості пацієнтів від яких буде залежити його платня, яка матиме вже набагато вищий рівень ніж попередні жалюгідні ставки. Я ще й тоді подумав - оооо непогано, бо це реальні зміни у галузі, яка залишилась незмінної ще за часів "совка".
І тут бац її намагаються звільнити напередодні старту цієї реформи...
Я вже не знаю що змінить цю країну... І подивіться за реакцією окремих відписувачів, вони дуже задоволені і кажуть щоб вона їхала з країни у "свою загнивающую америку" що нам і так добре... Ці курви гойдані або проплачені, або я вже зовсім не розумію своїх співгромадян і що вони хочуть у цьому житті... Сумно.
показати весь коментар
03.04.2018 22:06 Відповісти
Я в шоці від людей, що сподівалися на те, що в медицині хоч щось дадуть змінити на краще. Роль шикси з самого початку була в тому, щоб розламати існуючі механізми і віддати уламки на поживу мафії.
показати весь коментар
03.04.2018 23:10 Відповісти
В існуючій системі бабло крутититься на низовому рівні, від пацієнта до конкретного лікаря, а нагору передаються відносно невеликі суми. Тому вона дешева. За кількасот доларів пацієнт може отримати серйозне лікування, хірургічне втручання і т.д. Ціль "реформи" збільшити централізовані доходи з утилізації гойської біомаси на порядок, витиснути все що можна з пацієнта і низової ланки лікарів, позбавивши біднішу половину народу доступу до серйозної медицини взагалі. Тому для початкового етапу використали щиру шиксу, щоб риба клюнула.
показати весь коментар
03.04.2018 23:34 Відповісти
то не наші співгромдяни. То запорєбрікові хвойди пишуть. Їм, чим гірше в Україні, тим їм краще. Супрун дійсно молодець. І головна її відмінність від отих бахтєєвих богомольців амосових - вона не з їхньої "пісочниці", не "годувалась" тут за наш рахунок десятиліттями. Тому пані Уляна тим богомольцям/бахтєєвим/амосовим - як кістка в горлі. Розповсюджують про неї плітки, залякують народ, навмисно перекручують всі її дії, та подають не як позитив, а як негатив, тим самим вдаючи ніби то "народний гнів" та " гьєноцид".. На мою думку їх судити треба та років на 15 на "відпочинок".
показати весь коментар
04.04.2018 11:09 Відповісти
Дійсно, буде дуже сумно, якщо Супрун звільнять. А хто вимагає її звільнення - ті, регіонали, оппоблоківці, та ті, хто жирував на корупції із фармкомпаніями. Для цих людей реформа медицини - це бар'єр для грошових потоків, на яких вони сиділи.
показати весь коментар
04.04.2018 12:00 Відповісти
Якщо в сюжеті політичного спектаклю рабінович став за життя, то цей сюжет нетривіально закручений.
показати весь коментар
04.04.2018 13:29 Відповісти
******. только попробуйте отстранить Супрун. Майдан-3 вам гарантирован.
показати весь коментар
03.04.2018 22:27 Відповісти
Срочно к Супрун! Вас недолечили
показати весь коментар
04.04.2018 01:21 Відповісти
это тебя не долечили что лезешь со своей Германии к нам . Без сопливых скользко....
показати весь коментар
04.04.2018 01:50 Відповісти
сподіваюсь ти в Україні отримуєш медичне лікування? Ні? То і пшов геть звідси.
показати весь коментар
04.04.2018 11:03 Відповісти
Прошу вибачення, неуважно прочитав Ваш коментар, погано спав . Мені дуже подобається те, що робить Супрун. Вона єдина людина на сьогодні, яку я знаю, яка здатна реформувати медицину в Україні. А це невдячна робота. Мене дивують люди, яким не подобається медицина яку ми маємо, але вони не бажають її реформування.
показати весь коментар
04.04.2018 12:19 Відповісти
)) видаляю совю відповідь ))
показати весь коментар
04.04.2018 12:31 Відповісти
так само.!! Уляну Супрун варто поважати і вірити їй хоча б за те, що вона не грабувала Україну впродовж 25 років, як це робили оті богомольці та бахтєєви з амосовими.. Мерзенні персонажі, ВСІ ТРОЄ, просто - мерзенні.!
показати весь коментар
04.04.2018 12:34 Відповісти
Ж опоблок та власниця приватних клінік разом ополчилися проти Супрун.Де тут собака порився?
показати весь коментар
03.04.2018 22:43 Відповісти
Так какие "потоки" бабла у них отбирают .... теперь и "роют" под Супрун
показати весь коментар
04.04.2018 01:42 Відповісти
Так, казнокради та корупціонери признали роботу Супрун незадовільною, бо руйнування медицини протягом 25 років хабарниками та крадіями з профільного комітету було, вочевидь, задовільною роботою?
показати весь коментар
04.04.2018 12:10 Відповісти
Судя по тому как дружно топят Супрун она здорого обломала работу бизнесменам от медицины.Значит надо ее поддерживать.
показати весь коментар
03.04.2018 23:11 Відповісти
Как вам работа в комитетах??? Многие только зарплату получают.
показати весь коментар
03.04.2018 23:17 Відповісти
Cоберёт свои манатки и смоется к себе в Америку, оставив Украине свои "реформы"...
показати весь коментар
03.04.2018 23:24 Відповісти
Она медстраховку для себя и мужа продолжает платить в штатах. С ледовательно и лечиться там же. Еще вопросы есть?
показати весь коментар
04.04.2018 01:23 Відповісти
звісно є. Бо в Україні поки що немає страхової медицини, то Уляні відмовитись від того що в неї є і за що вона платила? Навіщо? Тільки заради того, щоб ви свої ротяки позакривали?? Перетопцюєся, тролько... Страхову медицину ще тільки намагаються побудувати. І якби тут нам та пані Уляні такі "совьєтчікі" як ти та бахтєєви з богомольцями не заважали, то може щось би і вийшло гарне. А так, поки вас всіх пересаджаєш, так і терпець урветься.
показати весь коментар
04.04.2018 12:16 Відповісти
Эту информацию еще нужно проверить. А то мафия еще и не такое написать может, чтобы очернить неугодного.
показати весь коментар
04.04.2018 15:19 Відповісти
С 1 апреля начинает действовать мед реформа.Бабло может ускользнуть.
показати весь коментар
04.04.2018 01:42 Відповісти
так они поэтому и под мышками волосы рвут на себе....
показати весь коментар
04.04.2018 01:43 Відповісти
не можу зрозуміти чому стільки критики в адресу Супрун. Вона ж явно їм дорогу перейшля, тому і заскавучали як собаки. Те що тепер тепер швидка не приїде на температуру, це що така велика проблема?? наразі українськи лікарі просто відстали від медичної науки, відстали на завжди, і щоб наздогнати, потрібно докласти дуже багато зусиль, при старій системі цього зробити не можливо. Вона створювалась в інший період, а ту "адаптацію", яку вона пройшла, працює тільки на певне коло людей для збагачення. Змінювати потрібно все від ходу думок в головах у людей, до умов праці, обладнання, системи. Тому я за мед реформу для благополуччя нації, #япідтримуюУльяну
показати весь коментар
04.04.2018 01:43 Відповісти
Конечно дорогу перешла. Раньше бабло спокойно с карманов людей к ним в карманы "затекало", а теперь "каналы" перекрывают .....
показати весь коментар
04.04.2018 01:49 Відповісти
Мы убили комара. Не в бою, не на охоте,
а в домашней обстановке, в будний вечер.
Видит бог,
мы не крадучись его, а когда он был в полете...
Мы его предупреждали - он советом пренебрег.

Незадолго перед тем дождь пошел осенний,
мелкий.
За стеной сосед бранился. Почему-то свет мигал.
Дребезжал трамвай.
В шкафу глухо звякали тарелки.
Диктор телевизионный катастрофами пугал.

Расхотелось говорить. Что-то вспомнилось
дурное,
так, какая-то нелепость, горечи давнишний след...
В довершенье ко всему меж окошком и стеною
вдруг возник как дуновенье комариный силуэт.

Мы убили комара.
Кто-то крикнул: "Нет покоя!
Неужели эта мерзость залетела со двора!..
Здесь село или Москва?.."
И несметною толпою
навалились, смяли...
В общем, мы убили комара.

Мы убили комара. Он погиб в неравной схватке -
корень наших злоключений, наш нарушивший
покой...
На ладони у меня он лежал, поджавши лапки,
по одежде - деревенский, по повадкам -
городской.

Мы убили комара.
За окошком колкий, мелкий,
долгий дождичек осенний затянуться обещал.
Дребезжал трамвай.
В шкафу глухо звякали тарелки.
Диктор телевизионный что-то мрачное вещал.
(с) Б. Окуджава
показати весь коментар
04.04.2018 06:35 Відповісти
Нарешті досягнення Супрун визнанні на офіційному рівні
показати весь коментар
04.04.2018 08:54 Відповісти
Так, визнані на офіційному рівні крадіїв та корупціонерів, яки руйнували медицину 25 років.
показати весь коментар
04.04.2018 12:24 Відповісти
Згідно з декларацією про доходи на 2013 рік, яку Ольга Богомолець подала при реєстрації на кандидата в президенти в ЦВК, вона отримала в 2013 році 3 млн 311 тис. 440 грн. доходів. Також вона задекларувалаhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%86%D1%8C_%D0%9E%D0%BB%D1%8C%D0%B3%D0%B0_%D0%92%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-45 [45] https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%86%D1%8C_%D0%9E%D0%BB%D1%8C%D0%B3%D0%B0_%D0%92%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-46 [46] https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%86%D1%8C_%D0%9E%D0%BB%D1%8C%D0%B3%D0%B0_%D0%92%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-47 [47] https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%86%D1%8C_%D0%9E%D0%BB%D1%8C%D0%B3%D0%B0_%D0%92%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-48 [48] :2 житлові будинки площею 539,8 м² та 33,9 кв. м.7 квартир: 110,4 кв. м, 122 кв. м, 21,2 кв. м, 252,9 кв. м, 78,6 кв. м, 95,3 м² та 83,27 кв.м.в графі «інше нерухоме майно» Богомолець записала ще 7 об'єктів: на 205,3 кв. м, 1210,4 кв. м, 168 кв. м, 36 кв. м, 1950 кв. м, 179,1 м² та 47,8 кв. м.має 4 автомобілі: Daewoo Lanos‎ (2004 р.в.), ВАЗ 21310 (2004 р.в.), Mitsubishi Outlander (2008 р.в.) та Mercedes-Benz ML (2012 р.в.).5 земельних ділянок - дві по 1500 м² (15 https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0 соток ), 1736 м² (17,36 сотки), 1300 м² (13 соток) та 500 м² (5 соток).На рахунках в українських банках: 49 тис. 960 грн (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BA Приватбанк ) та 229 тис. 886 грн (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%96%D0%BC%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BA Укрексімбанк ).
Члени родини Богомолець у 2013 році заробили 1 млн 157 тис. 764 грн.
показати весь коментар
04.04.2018 10:25 Відповісти
в профильном комитете Рады - ставленники медицинской и фармацевтической мафии, их обращение никого не удивило
реформа только началась, но они уже хотят её обезглавить и затем выхолостить
показати весь коментар
04.04.2018 10:35 Відповісти
и ещё: почему бы "патриотам" не пройти маршем по Киеву в поддержку Супрун?
что, никто не заплатит?
"идеалы Майдана"....
показати весь коментар
04.04.2018 10:39 Відповісти
Сторінка 2 з 2