13841 відвідувач онлайн

Опитування КМІС: Тимошенко - перша, Гриценко - другий, Ляшко - третій, Порошенко - четвертий (оновлено)

Опитування КМІС: Тимошенко - перша, Гриценко - другий, Ляшко - третій, Порошенко - четвертий (оновлено)

Згідно з даними опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Юлія Тимошенко лідирує в рейтингу кандидатів на виборах президента України. На другому місці - Анатолій Гриценко. Окрім цього, понад 25% українців не визначилися, за кого б проголосували на виборах президента.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє сайт КМІС.

КМІС зазначає такі електоральні настрої населення щодо виборів Президента в першому турі:

Якби вибори Президента України відбувалися в середині червня і в списках не було С. Вакарчука / В. Зеленського, то з усіх громадян України віком від 18 років -

11,2% проголосували б за Юлію Тимошенко,
7,9% - за Анатолія Гриценка,
6,5% - за Олега Ляшка,
5,2% - за Юрія Бойка,
5,2% - за Петра Порошенка,
4,1% - за Вадима Рабиновича,
1,9% - за Андрія Садового,
1,3% - за Олега Тягнибока,
інших кандидатів - усього 6%,
9,4% - викреслили б усіх кандидатів, зіпсували б бюлетень,
11,9% - вирішили не брати участі в голосуванні,
28,3% - не визначилися, за кого голосувати,
1,1% - відмовилися відповідати на питання.
З цих кандидатів більше шансів, ніж інші, враховуючи статистичну похибку, має Ю.Тимошенко. 2-е місце, очевидно, "ділять" А. Гриценко і О. Ляшко, 3-є - Бойко, П. Порошенко, В. Рабинович.

Якщо розрахувати відсотки  щодо тих, хто визначився (власне, саме ці показники найближчі до можливих результатів виборів, якби вони проводилися в середині квітня), то маємо:

22,8% проголосували б за Юлію Тимошенко,
16% - за Анатолія Гриценка,
13,2% - за Олега Ляшка,
10,6% - за Юрія Бойка,
10,5% - за Петра Порошенка,
8,4% - за Вадима Рабиновича,
3,9% - за Андрія Садового,
2,6% - за Олега Тягнибока,
інших кандидатів - лише 12,1%.

Якби вибори Президента України відбувалися в середині червня і в списках були також С. Вакарчук / В.Зеленський, то з усіх громадян України віком від 18 років -

10,5% проголосували б за Юлію Тимошенко,
6,8% - за Анатолія Гриценка,
5,8% - за Олега Ляшка,
5,5% - за Юрія Бойка,
4,6% - за Петра Порошенка,
4,5% - за Володимира Зеленського,
4% - за Вадима Рабиновича,
4% - за Святослава Вакарчука,
1,5% - за Олега Тягнибока,
1,3% - за Андрія Садового,
інших кандидатів - усього 5,5%,
7,9% - викреслили б усіх кандидатів, зіпсували б бюлетень,
9,4% - вирішили не брати участі в голосуванні,
26,9% - не визначилися, за кого голосувати,
1,8% - відмовилися відповідати на питання.

Якщо розрахувати відсотки щодо тих, хто визначився (власне, саме ці показники найближчі до можливих результатів виборів, якби вони проводилися в середині квітня), то маємо:

19,5% проголосували б за Юлію Тимошенко,
12,6% - за Анатолія Гриценка,
10,7% - за Олега Ляшка,
10,2% - за Юрія Бойка,
8,5% - за Петра Порошенка,
8,3% - за Володимира Зеленського,
7,5% - за Вадима Рабиновича,
7,4% - за Святослава Вакарчука,
2,7% - за Олега Тягнибока,
2,4% - за Андрія Садового,
інших кандидатів - усього 10,2%.

Також респондентам ставилися такі запитання, як "Уявіть, будь ласка, що Ви можете віддати свій голос за декілька партій. Скажіть, будь ласка, за яку або які партії ,крім … [ПЕРШИЙ ВИБІР], Ви б також могли віддати свій голос?" і "А за яку чи які партії Ви не голосували б за жодних обставин?". Нижче в таблиці для кожної партії наводяться дані: % серед усіх респондентів, для яких партія є першим вибором; % серед усіх респондентів, які розглядають цю партію як можливий "другий" вибір; % серед усіх респондентів, які за жодних обставин не голосували б за цю політичну силу (антирейтинг).

Опитування КМІС: Тимошенко - перша, Гриценко - другий, Ляшко - третій, Порошенко - четвертий (оновлено) 01

Топ коментарі
+41
Опрос КМИС: Тимошенко - первая, Гриценко - второй, Ляшко - третий, Порошенко - четвертый - Цензор.НЕТ 2088
показати весь коментар
25.06.2018 17:12
+36
посодют тебя порошенко,а ты не воруй
показати весь коментар
25.06.2018 17:00
+35
Опрос КМИС: Тимошенко - первая, Гриценко - второй, Ляшко - третий, Порошенко - четвертый - Цензор.НЕТ 1535
показати весь коментар
25.06.2018 17:09
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 16 з 16
Армія деградує: Чому Глен Грант має рацію
"Не бійся товарища який критикує, а бійся ворога який приємно співає", - говорить древньокитайська мудрість
https://www.depo.ua/ukr/war/yak-reaguvati-na-list-polkovnika-granta-20180206721810
показати весь коментар
26.06.2018 11:36 Відповісти
И теперь в НБУ -20млрд на счетах
Це так само,як в 2007 міністр Ю.Бойко казав на всіх каналах,що газові сховища заповненні газом вщент.А ,коли прийшла команда Ю.Тимошенко і О.Дубіна доповів,що газові сховища пусті.То навіть"патріот"Йющенко слова жодного не промовив,а віддав прокурутуру Януковичу,щоб спокійніше було і далі красти і брехати...ось воно спавжнє досягнення петра(рило) на посаді президента.

Сума боргу населення за житлово-комунальні послуги за останні два роки збільшилася вдвічі та наразі становить 32,3 млрд гривень.
http://ua1.com.ua/economics/dosyagla-istorichnogo-maksimumu-zaborgovanist-za-zhitlovo-komunalni-poslugi-sklala-32-mlrd-grn--39819.html
Опитування КМІС: Тимошенко - перша, Гриценко - другий, Ляшко - третій, Порошенко - четвертий (оновлено) - Цензор.НЕТ 1366
показати весь коментар
26.06.2018 11:52 Відповісти
Науменко---мы живем три пенсионера в Украине сегодня в одной квартире --- нигде не работаем --- доход конечно наш упал -- война 5й год с Россией ...... Но все равно при Порошенко --на жизнь хватает -- продукты недорогие в Украине -- да и тряпки с мебелью .... Вот я на День рождения прикупил себе две тройки --- кожаные на дубовом резном каркасе из Голландии -- один из них антикварный в отличном состоянии -- один практически новый . Тройка -- это диван и два кресла ... Я и мечтать не мог до Порошенко о таких покупках .. Мы сегодня за пенсию можем купить в Украине не плохую машинку .... Тебе интересно какая пенсия у нас ?? Я скажу -- небольшая -- есть больше -- сегодня чуть больше тысячи долларов ... Это на российские ---почти 70 тысяч рублей ... Было больше -- но война с фашистами России 5й год подряд ...Я не хвалюсь -- хвалится нечем -- дети наши гибнут и зло на российских идиотов типа тебя только растет у народа Украины ...
показати весь коментар
26.06.2018 12:07 Відповісти
вк. Перше ,що зробить не Юля,а її однопартійці і ті,хто її підтримує, професіонали юристи,це втілять в життя Юліне гасло.

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко переконана, що мафія, яка зараз знаходиться при владі,
сидітиме у в'язниці за пограбування українського народу, якому продає дорогий газ.
http://newsday.org.ua/news/6838/
Опитування КМІС: Тимошенко - перша, Гриценко - другий, Ляшко - третій, Порошенко - четвертий (оновлено) - Цензор.НЕТ 6690
показати весь коментар
26.06.2018 11:27 Відповісти
Франк Шуман, Німеччина. Книга "Аферистка. Справа Тимошенко". 2012р.
показати весь коментар
26.06.2018 10:26 Відповісти
Все стає на свої місця!!!
Якби не олєгархічні ЗМІ,боти і вся погань,які весь час брешуть на користь неприкритих агентів ФСБ,то вже б давно Україна вирвалась з рук РФ і *****.Цього разу цікаво буде подивитись скількі в Україні розумних,але обдуренних залишилось виборців.А це чергова"вольова і рішуча перемога" досягнута за дорученням агента ФСБ (рило)
https://www.facebook.com/igor.lutsenko?hc_ref=ARQ1xyRfF34bv-Ok46us6XNdgXRBeEl8pleoWr78B4u4nCoW5FGYRoSZRy3gOA2di3A&fref=nf Igor Lutsenko .

РОСІЯ ПЕРЕМОГЛА УКРАЇНУ В СУДІ
30 травня цього року Верховний Суд виніс рішення на користь Росії у спорі щодо права на ділянки магістрального трубопроводу Самара-Західний напрямок та Грозний-Армавір-Трудова, що проходять по території України, загальною довжиною 1433 км.
Хто не в курсі - це той самий трубопровід, через який команда Медведчука, офіційно призначеного Порошенком представника України, качає контрабандні нафтопродукти в Україну з Росії і продає їх тут через мережі автозаправок, подібних до мережі GLUSCO.
Прибутки шалені, оскільки фіскальні платежі тут мінімізовуються. На ці таким чином легалізовані кошти, гроші, імовірно, фінансується діяльність проросійських ЗМІ тут, в нашій державі.
Схема нелегальних поставок нафтопродуктів колосального масштабу потребувала міцного юридичного забезпечення. Для цього команді Медведука знадобився магістральний трубопровід.
Трубопровід - у державній власності, а володіння магістральними нафото- та газогонами законом закріплено виключно за державою Україна? Не проблема, коли є прикриття з боку Адміністрації президента і контрольованих нею судів!
Від імені дочірніх російських комерційних структур під прикриттям швейцарської юрисдикції(!), і залученням третьою стороною Федерального агентства по управлінню державним майном Російської Федерації (!!!) було подано позов до держави Україна. У березні 2015, за кілька днів після того, як відгриміло Дебальцеве і було укладено ганебні другі Мінські угоди, росіяни подають до суду, з вимогою визначити за ними право власності на трубопровід. І виграють.
Судовим рішенням невдовзі було встановлено, що магістральної труби вже нема, що відбулася настільки ґрунтовна переробка вже існуючого трубопроводу, що його слід вважати новим об'єктом. І тому вимоги росіян і Медведчука слід задовольнити.
Тяганина тривала до минулого місяця, і ось 30 травня у реформованому українському Верховному суді Росія і Медведчук отримали остаточно закріплену перемогу.
***
Ми про це "досягнення" дізналися виключно завдяки тому, що я виніс питання права власності на магістрального трубопроводу Самара-Західний напрямок та Грозний-Армавір-Трудова на розгляд парламентської Комісії з контролю за приватизацією. Прийшла прокуратура, котра представляла державу в судах, і повідомила новину.
Що ж, іще поборемося.
показати весь коментар
26.06.2018 10:31 Відповісти
У 1996-му, коли на Кіровоградщині звільнилося місце депутата ВР(В.Дурдинець став віцепрем'єром, Йуля питала про підтримку онука Михайла Ароновича - Пінчука самій піти у депутати. Пінчук їй відповів: " Нє єврєйскоє ето дєло, на площадях стоять і махать флагамі" - "Юля, Юлєчка..". Книга Уляхіної.
показати весь коментар
26.06.2018 10:36 Відповісти
пинчук махровый...и это не секрет и скорее всего это он раскручивает маховик рейтинга Гриценко.
показати весь коментар
26.06.2018 10:49 Відповісти
Ктось спецом накручивает рейтинг мутного и марионеточного Гриценко,чтоб столкнуть лбами с Тимошенко и развязать войнушку!!!!!
Любитель такого цирка есссествено интриган порошенко.
НО,самое СТРАШНОЕ для существования страны Украина это слишком высокие рейтинги.....ляшки,рабиновича и бойки.Если они зайдут в Раду большинством это аллес.
Надо чтобы УЖЕ сейчас Рада проголосовала.....что все кто голосовал за "законы 16 января 2014 года"....НЕ имели права баллотироваться в президенты.
показати весь коментар
26.06.2018 10:46 Відповісти
Всі ці рейтингі полковника Мостового,Ляшка,Рабіновіча вкраденні %рейтингу ЮВТ,для втирання лохторату про нізькі рейтингі всіх учасників президентськіх перегонів.А от коли переможе Тимошенко в першому турі - то вони заспівають про невидиму підтримку ядерного Юліного електорату і ні слова про зубожіння,геноцид,тобто про справжні причини перемогі людини жінкі Лідера ,яка з першого дня тримала одну позицію - за народ України.
Опитування КМІС: Тимошенко - перша, Гриценко - другий, Ляшко - третій, Порошенко - четвертий (оновлено) - Цензор.НЕТ 5932
показати весь коментар
26.06.2018 11:16 Відповісти
Народ Украины - это кто ?
Юлин народ ?
Для нее же все остальные не люди.
показати весь коментар
26.06.2018 16:07 Відповісти
Толя - технічний кандидат профі. Він сидить на одному електоральному полі з Юлею. Його задача відтягнути у Юлі голоси у першому турі, щоб до Петра у другий тур зайшов Бойко. От така у Толі задача. Для цього у Толі пропуск на всі ТВканали олігархів(окрім 5го, звісно)). Толє критикувати Пєтю не заборонено, але лише у загальних рисах.
показати весь коментар
26.06.2018 11:23 Відповісти
Петр Алексеевич оказался в позорной для себя компании между Бойко и Рабиновичем.

А вообще, цену єтим опросам показівает ссылка в этой же статье: https://censor.net/news/411836/klinton_operejaet_trampa_na_rekordnye_12_opros
показати весь коментар
26.06.2018 10:59 Відповісти
Опитування КМІС: Тимошенко - перша, Гриценко - другий, Ляшко - третій, Порошенко - четвертий (оновлено) - Цензор.НЕТ 8988
показати весь коментар
27.06.2018 17:00 Відповісти
Думал, это проценты годовых по кредитам, которые обещают претенденты, оказалось это за них так будут голосовать. Вона как! Поэтому перейдем к приятному. Только Рабинович наш президент, только за него надо голосовать! Во-первых - человек с большим житейски опытом: две ходки, одна спецбольница. Может Юля таким похвастаться? Во-вторых Вадик классическое ракло. Всякие зехеры, шахеры-махеры стране обеспечены, а значит форумы будут забиты "плачами Иеремии - какая **** за него голосовала, покажитесь гады!!!" Люди будут при деле. В-третьих. Ни у кого еще не было президента, гражданина другой страны. Нам будут свирепо завидовать - какая толерантность! В-четвертых. У него много недвижимости в др.странах, поэтому привычно будут кричать -"Барыга!". В-пятых. Не главное. Но всё же. Сидя на зоне Вадим сотрудничал с администрацией, даже стукнул на своего однолагерника, что говорит об открытости Рабиновича, как президента, всем слоям и прослойка общества. Так что все на выборы - Рабинович наш ... ну сами знаете кто.
показати весь коментар
26.06.2018 11:11 Відповісти
У Рабиновича лучшее название партии "За жизнь" (Ле Хаим), что есть популярный тост, наливай, да пей!!!
показати весь коментар
28.06.2018 12:03 Відповісти
Из- за этого козла пришлось ник сменить 4life , так все меня приписывали к габиновичу.
Его считаю очень опасным. Он ставленник одной из кремлевских контор. И самое интересное, что есть в Украине люди, которые верят , что габинович и это чмо мураев рвутся во власть, чтоб им сделать выше пенсии и щарплаты!
Рейтинг его партии выше рейтинга Свободы, Самопомичи, партии Саакашвили. Скорей всего у нас люди просто больные на голову.
показати весь коментар
28.06.2018 12:27 Відповісти
Щарплаты! Я просто балдею от своего компа!
показати весь коментар
28.06.2018 12:28 Відповісти
Опитування КМІС: Тимошенко - перша, Гриценко - другий, Ляшко - третій, Порошенко - четвертий (оновлено) - Цензор.НЕТ 6043
https://oleg-leusenko.livejournal.com/9660217.html
показати весь коментар
26.06.2018 12:07 Відповісти
А ще Юля Марс пофарбувала у червоне(навіщо?) і весь Місяць кратерами понівичіла, негідниця. А був рівненький, гладенький...
показати весь коментар
26.06.2018 12:20 Відповісти
воровала Тимошенко ,ох как воровала вместе с Лазоренко и без него
показати весь коментар
26.06.2018 18:01 Відповісти
маркіз давай ще побільше картинок з невинним рилом Порошенка і злим лицем Юлі нібито вона зараз при владі і її 20 депутатів по на"пр"иймали всі ці закони які засунули українській народ в соєву с@@ку.

ДУСя оголосила закупівлю для Порошенка броньованих «мерседесів» по 21 мільйону за штуку
Державна організація «Автобаза Державного управління справами» оголосила про проведення
тендерів щодо закупівлі легкових автомобілів очікуваною вартістю 53,89 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».
http://nashigroshi.org/2018/06/20/dusya-oholosyla-zakupivlyu-dlya-poroshenka-bronovanyh-mersedesiv-po-21-miljonu-za-shtuku/ Опитування КМІС: Тимошенко - перша, Гриценко - другий, Ляшко - третій, Порошенко - четвертий (оновлено) - Цензор.НЕТ 6510
показати весь коментар
26.06.2018 13:11 Відповісти
На вкрадені загаз гроші Юля-Юлечка тримала свій авіапарк і корпус мадам-ескорту для потрібних гостей. Як відомо з історії, саме юдеї тримали всі будинки розпусти.
показати весь коментар
27.06.2018 00:28 Відповісти
ромцю Кому ж як не тобі знати про всі ФСБешні будинкі розпусти,як для чоловіків,так і для жінок.Якщо в тебе є така інфа,тоді біжи до рилового кума і поділись.
показати весь коментар
03.07.2018 10:00 Відповісти
Ти б йще згадав династію Плагінетів в Англії ... Мабуть адекватний зашквар враховуючи , що усі лайномети на Юлю були тільки років 4 тому при владі зрадника Ібуковича й їх маєтки автівки усе це результат 100% коррупції їх як посадовців від держави .
В згаданний же доісторичний час у життя мадам Юлії ліді Ю не займала жодної державної посади й була приватною особою .

Ящко людина не розуміє різницю між приватним бізнесом (нехай не завжди транспарентним) й зароблянням міліярдів на політиці й завдяки посадам , той не просто софок , той софок в десятій ступені !
Ніде в розвитому світі нема таких законів , що забороняє заробляти хоч й міліярди в бізнесі . І тільки в зашкварно корумпованій країні нема заборони заробляти завдяки політиці й державній службі . Причому , річ йде про кримінальний злочин (конфлікт інтересів) де терміни покарання вираховуються не роками , а десятиріччами .
показати весь коментар
30.08.2018 12:07 Відповісти
100% ,ещё в декабре 2014 года отгрохала свадьбу дочери на 3000 ВИПов на Олимпийском стадионе , там одна аренда 15 000 долларов в день .
показати весь коментар
26.06.2018 17:48 Відповісти
Противсіхи і абинеюлькі вже двічі кинули країну у прірву. Якщо вони і втретє так вчинять, то країну буде втрачено
показати весь коментар
26.06.2018 12:24 Відповісти
Очень необходим сегодня Закон Украины --- " О лишении гражданства -- за сепаратизм " и второй Закон Украины --- " О автоматической депортации граждан Украины из Украины за совершенные преступления против государства и народа Украины " ...
показати весь коментар
26.06.2018 13:19 Відповісти
Если кратко, то за прошедшие 4 года:

1. Удалось избежать полномасштыбной войны, а также мира любой ценой, то есть ценой капитуляции или обмена Крыма на Донбасс. В ходе АТО был восстановлен конституционный порядок на более 6 тысячах квадратных километров территории Донецкой и Луганской областей, жители более двухсот населенных пунктов вернулись к нормальной жизни. По состоянию на май 2018 года с российского плена освобождены более 3200 человек. Принят Закон "Об особенностях государственной политики по обеспечению государственного суверенитета Украины на временно оккупированных территориях в Донецкой и Луганской областях".

2. Новые Вооруженные Силы созданы почти с нуля: армия переведена на преимущественно контрактную форму комплектования; создан отдельный род войск - Высокомобильные десантные войска (в 2014 году), которые в 2017 году переименован в Десантно-штурмовые войска, и отдельный род сил - Силы специальных операций (в 2016 году); украинский ВПК разрабатывает и поставляет новейшие технологические образцы вооружения - ракеты ПВО, системы ракетного огня "Верба" и "Вільха". Общий объем финансирования сектора безопасности и обороны в 2018 году составляет 170,5 млрд грн. или 5,1% ВВП. ВСУ вошли в ТОП-10 сильнейших армий Европы (8 место по версии международного рейтинга Global Firepower или 29 место в рейтинге сильнейших армий мира - между Грецией и Чехией.). В Европе ВСУ занимают в рейтинге самую высокую позицию среди всех государств, не являющихся членами НАТО. Украина получила от стран НАТО (для целей обороны) джавелины, антиснайперские комплексы, бронетехнику, радарные контрбатарейные комплексы.
( Collapse )

3. Ратифицировано соглашение об ассоциации с ЕС, в условиях контркампании РФ. Действует ЗСТ с ЕС. За 2017 экспорт украинских товаров в ЕС увеличился на 30%, а за четыре месяца текущего года - еще на 27%, по сравнению с аналогичным периодом прошлого года. Украина получила безвизовый режим, которым воспользовались уже 500 тысяч украинцев. Украинский паспорт занял 32 место в международном рейтинге престижности Passport Index (можно посетить более 120 стран без визы или с беспрепятственным получением визы на границе).

4. Украину, обороняющуюся от российской агрессии, поддерживают крупные субьекты геополитики. В 2017 и 2018 годах ЕС продлил санкции против России, США - санкции усилили. Расчет России снять/ослабить санкции, в том числе за счет военной кампании в Сирии, провалился. Сюда же: "Нафтагаз" выиграл по иску у "Газпрома" в Стокгольмском суде, а 19 украинских истцов от Украины выиграли в Третейском суде в Гааге по иску против России. Ну и Международный Суд ООН признал обоснованность позиции Украины и обязал РФ принять меры для прекращения и недопущения дальнейших нарушений Конвенции о ликвидации всех форм расовой дискриминации.

5. После экономического спада, вызванного последствиями деятельности Януковича и агрессией России, Украины перешла хоть и к незначительному, но росту экономики: золотовалютные резервы выросли в три раза (от 5,5 млрд. долл в 2015 году до 18,4 млрд. долл. на начало мая 2018 года); ВВП Украины растет девятый квартал подряд после четырнадцати кварталов падения, которое началось еще в 2013 году. По данным НБУ, рост ВВП Украины в 2017 году составил 1,9%, в 2018 году - составит 3%, в 2019 году - 4%. Индекс стоимости украинской биржевой системы Ukrainian Equities Index вырос с 900 долл. (2014 год) до 1700 долл (2018 год).

6. Проведена бюджетная децентрализация - сегодня более 50% бюджетных средств автоматически поступают на места и распределяются местными бюджетами. В итоге, бюджеты развития местных общин выросли в пять-шесть раз. Более трети населенных пунктов Украины уже объединились в Объединенные территориальные общины.

7. Стартовала судебная, пенсионная, медицинская реформы, реформы образования.

8. Сокращено вмешательства государства в работу бизнеса: на 50% сокращено количество разрешений, на 87% - уменьшено количество необходимых сертификатов, отменены 15 тыс законов советских времен. Внедряется принцип единого окна на таможне, по этой технологии уже оформляется около 80% таможенных деклараций.

9. Заложены предпоссылки для борьбы с коррупцией: создана новая патрульная полиция; реформирована Служба безопасности Украины, продолжается реформа системы прокуратуры; завершен первый этап формирования независимых антикоррупционных органов (НАБУ, НАЗК, САП), в процессе формирования ГБР и принятие закона (а затем и создание) Антикоррупционного суда, задача второго этапа - антикоррупционные органы должны, наконец, заработать; повышение уровня открытости (введение системы э-декларирования для государственных служащих, дальше - э-декларирование должно работать по принципу автоматического отслеживания нарушений в э-декларациях с обязательным последующим открытием уголовных или административных производств). Ликвидированы непрозрачные закупки за средства госбюджета и вместо нее введена система электронных закупок ProZorro, которая впоследствии была усовершенствована. НДс теперь возмещается в автоматическом режиме, без вмешательства чиновников. В 2017 году ГПУ вернула в госбюджет 1,7 миллиарда долларов от структур, связанных с окружением Януковича.

10. Совершены шаги по деолигархизации. "Укртелеком" через суд возвращен в госсобственность (от Рината Ахметова). Игорь Коломойский потерял влияние на "Укртранснафту", ограничено его влияние на "Укрнефть", национализирован "Приватбанк". Также Коломойский потерял эксклюзивную скидку на электроэнергию для своих ферросплавных заводов. Сергей Курченко потерял Одесский НПЗ, ФК Металлист. Дмитрий Фирташ потерял монопольное положение на многих рынках и близок к потере права на использование газораспределительных систем.

11. Государство предприняло шаги в направлении создания Единой поместной православной церкви (в той части, где его роль необходима). Развивается украиноязычное информационное и культурное пространство. Согласно закона, с 13 октября 2017 Украина общенациональные каналы обязаны не менее чем 75 процентов вещания вести на украинском языке. С 8 ноября 2016 минимальная квота на долю украиноязычных песен в эфире радиостанций составила 25%. С 8 ноября 2017 квота выросла до 30%, а с 8 ноября 2018 возрастет до 35%. В 2017 году 27 фильмов получили финансирование из госбюджета, в 2016 году - 35. В бюджете-2018 на развитие украинского кинематографа заложено более 1 млрд. грн.
показати весь коментар
26.06.2018 13:26 Відповісти
Все что ты перечислил это просто повесели плакатики не одно дело не доведено до конца или говоря по простому РЕЗУЛЬТАТОВ НОЛЬ!!!

если ты предлагаешь нам веселится от плакатиков то как говорится СССР то же был страной плакатиков и лозунгов, ну и где счас СССР?!!
показати весь коментар
26.06.2018 13:33 Відповісти
экс-президент Украины Виктор Янукович имел большую неприязнь к бывшему премьеру Юлии Тимошенко и как-то даже сказал, что "не тр*хнул бы ее". Об этом в интервью газеты http://www.lemonde.fr/europe/article/2014/02/26/les-adieux-sans-etats-d-ame-d-une-proche-de-ianoukovitch_4373497_3214.html Le Monde рассказала бывший советник президента Украины Анна Герман. Она вспомнила, что в 2005 году Янукович 5 часов подряд вел переговоры с Тимошенко о формировании оппозиционной коалиции. "Тогда он сказал: она такая противная, что если бы мне пришлось ее тр*ахнуть, я бы не смог", - процитировала экс-президента Герман.
показати весь коментар
26.06.2018 13:46 Відповісти
"рассказала бывший советник президента Украины Анна Герман."

стецьки уже обратились к таким ахторитетам, як бывшая КГБисткая стукачка Шмата
а также к самому вите-шапкокраду
красноречивый факт.
Шо там ленка бондаренчиха еще сказала, не слышно?
показати весь коментар
26.06.2018 14:43 Відповісти
Миру рассказала всемирная влиятельная газета " Ле монд "-- что Люля с чертом коалицию может создать лишь бы к кормушке во ВЛАСТЬ влезть ...... Даже Уголовнику в падлу стало с ней иметь дело ....
показати весь коментар
26.06.2018 14:47 Відповісти
цитату ганьки-шмары в качесте аргумента привел недалекий стецько
который даже не задумывается об информационной гигиене и которому не впадлу иметь дело с региональными отбросами. Мабуть, союзники-друзья?
Еще одно доказательство, , пецеботы и банда Будки = это вчерашние рыгоботы и банда ПР.
показати весь коментар
26.06.2018 15:06 Відповісти
Я вчера писала про ее интервью гордону, где он спросил ее в конце программы , делали она пластику. Так эта 'абсолютно честная женщина' сказала, до николы вона ничого не робыла.
А куда тогда девался ее делённый вдоль подбородок?
Вообщем , Аня ещё та устрица. И ее цитировать как истину в последней инстанции - просто смешно
показати весь коментар
28.06.2018 12:33 Відповісти
В марте 1995 года Тимошенко пыталась нелегально провезти через границу 26 тысяч долларов и три миллиона карбованцев, но была задержана в аэропорту Запорожья».
Позже против Юлии Тимошенко было возбуждено уголовное дело по неоднократной даче взяток высоким должностным лицам министерства обороны россии. Те генералы, которые получали от нее взятки, были осуждены и даже успели отбыть срок, а она была объявлена в международный розыск по линии Интерпола.
Военная прокуратура росии признала Тимошенко виновной в совершении этих преступлений, а прокурор обязал компанию, возглавляемую Тимошенко возместить убытки, нанесенные кацапам. Но благодаря личным договоренностям Тимошенко с Путиным, квалификация уголовного дела была изменена и был сокращен срок привлечения к уголовной ответственности. Благодаря истечению этого срока Тимошенко не попала за решетку, хотя, была признана преступницей. Она даже написала заявление, где признала себя виновной в совершении преступлений.
показати весь коментар
26.06.2018 14:32 Відповісти
https://twitter.com/zorrozorro1511 ключ.нік‏ @zorrozorro1511 https://twitter.com/zorrozorro1511/status/1011549595497914368 2 ч.2 часа назад

"Віденський парк" Будь який, навіть самий незалежний кандидат, повинен потайки зустрітись з Фірташемhttps://t.co/u2uz9BCZJ2 http://jjoriki.com/videnskyi-park.html …

Опитування КМІС: Тимошенко - перша, Гриценко - другий, Ляшко - третій, Порошенко - четвертий (оновлено) - Цензор.НЕТ 8072
показати весь коментар
26.06.2018 14:34 Відповісти
Головне, що цей "хуідожник" живе лише за те, що в його карикатурах є Юля. Інакше б пляшки збирав
показати весь коментар
26.06.2018 17:40 Відповісти
Компания ЕЭСУ (за которой стояли Лазаренко и Тимошенко) заработала на транзите и поставках газа 2 млрд 271 млн 221 тыс. долларов, из них 1 млрд был перечислен в один из офшорных банков на Тихоокеанском острове Науну, который находится возле Соломоновых островов. Этот счет принадлежит одной из копаний, конечным бенефециаром которых является Ю. Тимошенко.
Также у Тимошенко есть еще один счетв одном из офшорных банков на острове Мэн - куда было перечислено более 401 млн долларов.
Это не считая того, что Юлия Владимировна ("Мадам" "Девушка" - ее поганяло в ВР) легко идет на контакт и с енй за 1 млн. долл. можно решить любой вопрос, в частности получения голосов ее фракции за тот или иной Законопроект.
На данный момент люди из окружения Медведчука и люди из окружения Тимошенко договорились объдинить свои усилия в борьбе за Президентство.
показати весь коментар
26.06.2018 14:40 Відповісти
Вы забыли добавить сакральное: знающиелюди сказали, имнетсмыславрать, истиннавамгаворю.
показати весь коментар
26.06.2018 17:44 Відповісти
Кстати в 2006 году, когда Председателем СБУ был А. Турчинов а Кожемякин - его Замом. - в Службе было уничтожено дело (13) томов относительно коррупционных связей компании ЕЭСУ (Лазаренко-Тимошенко) и главаря русской мафии - С. Могилевича. По данному факту Генпрокуратурой было возбуждено уголовное дело, которое "успешно закрыли".
показати весь коментар
26.06.2018 14:47 Відповісти
Опитування КМІС: Тимошенко - перша, Гриценко - другий, Ляшко - третій, Порошенко - четвертий (оновлено) - Цензор.НЕТ 943
показати весь коментар
26.06.2018 15:01 Відповісти
Юля за народ Украны - а это кто такие ?
Для Юли народ Украины - это ее соплеменники, это не украинский народ.
Гои - не люди, а биомасса.
показати весь коментар
26.06.2018 16:11 Відповісти
Знаете о чем думает Тимошенко, прямо читаеете ее мысли. В следуюший раз когда она будет думать реквизиты своих офшорных счетов - быстренько записывайте, есть способ неплохо заработать.
показати весь коментар
26.06.2018 17:48 Відповісти
https://www.facebook.com/ashnar.lynx?hc_ref=ARQ0ue0ljuSd5f1Yd8dt0e0wOTfgGt_uk4mImHxlL5A_8sHGwpmvB_BuOeuTxhhmSzs&fref=nf Вячеслав Ільченко https://www.facebook.com/ashnar.lynx?hc_ref=ARQ0ue0ljuSd5f1Yd8dt0e0wOTfgGt_uk4mImHxlL5A_8sHGwpmvB_BuOeuTxhhmSzs&fref=nf
https://www.facebook.com/ashnar.lynx/posts/1339642922837028 23 ч ·

Сьогодні КМІС оприлюднив нові рейтинги. Якщо коротко, то Юлія Тимошенко вперше перетнула "психологічний бар'єр" в 20% - за нинішніми рейтингами їй дають від 21,6% до 22,8% по відношенню до тих, хто визначився із своїм вибором.
Петро Порошенко, навпаки, упав на шосте місце з його 10,5%.
Крім того, мало хто звернув увагу, але за новими оцінками антирейтинг Тимошенко упав до 22.3%. Тоді як у березні аналітик Главкома П. Вуєць оцінював її антирейтинг в цілих 60%. Тепер до цієї цифри упевнено наближається Порошенко, чий антирейтинг досяг рекордної цифри в 48.3%.
Що опосередковано свідчить, що соціологи уже попросту не мають ресурсу для "приховування" стрімкого росту рейтингів Тимошенко, і не менш карколомного падіння рейтингу чинного президента. Електорат Тимошенко збільшується, а від Порошенка відвертається навіть його "ядерний" електорат. Крім того, відсоток тих, хто не визначився, почав зменшуватись.
Ці соціологічні показники я схильний вважати більш-менш адекватними, перш за все тому, що про це свідчить активізація брудних інформаційних вкидів проти Тимошенко якраз останніми днями.
- розпочав діяльність відомий чорнопіарник Тарас Чорноїван, який почав активно засмічувати мережу фейковими новинами про Тимошенко. Особливо доставила новина про те, як Артур Чечоткін, чоловік Жені Тимошенко, примудрився всього за 9 млн. дол. придбати намисто св. Януарія - один із національних скарбів Італії, який насправді вартує чуть менше мільярда.
- вітчизняна прокуратура знову реанімувала справу Лазаренка. Поки що тихою сапою, пред'явивши звинувачення Андрію Миханіву, дрібному спільнику Лазаренка, який буцімто виводив в Швейцарію 16 млн. дол. Сума сміховинна - наші олігархи більше просаджують на марочні вина та шампанські - однак вона "легалізовує" вкиди стосовно справи Лазаренка в інфосферу.
Це свідчить про те, що в хід йдуть уже передвиборчі заготовки, які мають за будь-яку ціну понизити рейтинг Тимошенко, в тому числі реанімацією закладених іще Манафортом "закладок".
Опитування проводилось з 7 по 21 червня, тобто, ми уже маємо справу з першими ефектами Нового Курсу (поки що на базовому рівні - так як на виборців діяла швидше реклама та рамкова аналітика, ніж реальна суть пропозицій Тимошенко).
Загалом же причинами такого ривка Тимошенко я бачу наступне:
- перш за все, почав виходити із тіні "молодий" електорат Тимошенко. Цей тренд буде наростати, тому що різке падіння антирейтингу Тимошенко свідчить про те, що спроби перетворити її на "токсичного" політика уже не працюють. Люди починають пишатись тим, що є прихильниками Тимошенко.
- Форум Нового Курсу, організований Тимошенко, все-таки зміг завоювати увагу широкого кола "невизначених", і частково змінив їх думку. Цей тренд також буде наростати. тому що поки що немає дискусії про ідеї, висловлені Тимошенко. Є лише уявлення, що Тимошенко - єдина із політиків, яка готова обговорювати не тільки тактичні дії, а й комплексну стратегію, і саме це поки що справило основний фактор збільшення рейтингу.
Приблизно так. Будемо спостерігати за динамікою далі. Щось мені підказує, що нас вона не розчарує.
показати весь коментар
26.06.2018 20:10 Відповісти
Я вот жду, что придумает банковая для дискредитации Тимошенко. Будет опять муссироваться контракт, который даже дал некоторым возможность выписать себе афигительные премии. Юля никогда бы не пошла на это позорище с премиальными во время войны. Она вообще сказала, что нафтогаз нужно ликвидировать как посредника, который ничего не производит и показывает огромные прибыли, в то же время банкротятся под определенных покупателей газодобывающих кампании
Так кому ж это понравится?
Кроме того, думаю, будет вброс по крыму - типа 'юля вынувата' , что янкковощ контракт с вражеским флотом продлил, а Турчинов его отдал без боя( что тоже дискутабельный, мог ли Турчинов не отдать крым)
показати весь коментар
28.06.2018 12:45 Відповісти
Итого, в сухом остатке :Тимошенко уверенно лидирует в борьбе за пост Президента Украины, а украинцы в третий раз таки проголосуют с умом и не наступят на очередные грабли а - ля Янукович, Порошенко. Бог любит Троицу и быть Юлии Владимировне Президентом, а Украине стать процветающей страной, на страх и зависть "запоребрику"!!!
показати весь коментар
27.06.2018 09:30 Відповісти
.. НАСЛІДКИ ПРОТИВСІХСТВА гонорових і недорозвинутих ...ВАРТО вас запитати про ВБИВСТВО майбутнього Дітей і Онуків УРА-патріоти --прикриваючись вишиванками і патріотичними гаслами .. Сьогодні Україна одна з найбідніших країн світу. В Європі позаду нас, не набагато, тільки Молдова. Попереду всі країни Південної і Північної Америки. В Азії позаду тільки Таджикистан і Ємен. В Африці Україна перебувала б на 17-му місці по ВВП на душу населення, позаду Конго, Зімбабве і ще кілька найбідніших країн світу
Так що із завидною активністю і умелостью нашого Президента. Ми стали біднішими в ДВА РАЗИ. Це ж як треба постаратися, щоб за 25 років довести економічно розвинену і благополучну Україну в 1991 р (на рівні Франції) до повної убогості, розвалу і фізичного вимирання в 2017-2018 рр
показати весь коментар
27.06.2018 10:22 Відповісти
Опитування КМІС: Тимошенко - перша, Гриценко - другий, Ляшко - третій, Порошенко - четвертий (оновлено) - Цензор.НЕТ 3820
показати весь коментар
27.06.2018 18:11 Відповісти
З цього списку ... коли не бажаети щоб світ сміявся з українців .., бо президент в якісь мірі символ країни і коли це важливо для вас..., тобто ви е украінці .., і де б не були ним останетеся , бо інші національності тільки в Україні украінці...остаеться вибрати ............ ПЕТРА... сімянин хороший, непоганий бізнесмен, знае англійську, вміе спілкуватися з лідерами держав...все в цьому світі не так просто... люба санкція проти Рашки потребує великої роботи .., що думаете, що на заході розкидаються грошима???))) наівні ...
показати весь коментар
28.06.2018 03:27 Відповісти
Коррупция перечеркивает "хорошего семьянина" вщент, о чём уже открыто говорят президенты и премьеры ведущих стран Запада. Порошенко стал тормозом и обузой для Украины. Нужно менять!
показати весь коментар
28.06.2018 12:08 Відповісти
за первые год с лишним ЮВ на посту премьера (2007-2008), средняя ЗП выросла

примерно в 1,5 раза, до 360$. Потом кризис мировой и гривна упала до 8, соответственно зарплаты в $ снизились.
И, кстати, с кризисом она справилась нормально, гривна упала всего на 60% а ВВП на 30%, в мире были примеры и похуже, та же Греция например.
К 2012 все вернулось на уровень до кризиса, и хотя с марта 2010 уже не она была у власти, по динамике ВВП и ЗП видно, что Азиров и прочие просто продолжили, то что Юля начала в 2009-м.
А вообще каждый мог бы глянуть Википедию, если сам забыл, и убедиться что она не мало хорошего сделала для экономики, и единственная кто хоть что-то сделал по борьбе с коррупцией, а не как все остальные, только п_здят что будут бороться, сами с собой) Единственный ньюанс - газовые контракты, только неизвестно какой контракт заключил бы кто-то другой, газ то не наш, и не мы диктовали условия, плюс у половины Европы были такие же контракты, и самое главное что цены на газ для населения остались те же
показати весь коментар
29.06.2018 01:11 Відповісти
я кстати за Юлю не разу не голосовал, в 2010 просто не пошел, и вот теперь жалею, может выиграй она тогда, не было бы не второго майдана, ни войны, а был бы намного раньше безвиз и зарплаты такие, что этим безвизом может пользоваться больше чем 2-3% населения
показати весь коментар
29.06.2018 01:17 Відповісти
не обманывайте себя. Был бы пророссийский майдан. Вместо проевропейского.

Кроме того что юля что янык с одинаковой скоростью набирали долги, которые Порошенко теперь вынужден отдавать.
показати весь коментар
29.06.2018 01:21 Відповісти
ді.гі. Та ти шо?

Міненерго хоче погасити борги ОРДЛО за електроенергію грошима держбюджету
https://www.epravda.com.ua/news/2018/03/16/635036/

Опитування КМІС: Тимошенко - перша, Гриценко - другий, Ляшко - третій, Порошенко - четвертий (оновлено) - Цензор.НЕТ 6932
показати весь коментар
03.07.2018 10:10 Відповісти
Сторінка 16 з 16