7956 відвідувачів онлайн

У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко

У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко

Сьогодні Україна робить "незрівнянно більше" для регіональної та світової безпеки, ніж багато інших партнерів у НАТО.

"Наша держава, український народ чітко визначився зі своїм майбутнім - у сім'ї народів Вільного Світу. Наше завдання - забезпечити входження України в трансатлантичну систему безпеки. Уже сьогодні ми робимо незрівнянно більше для регіональної і світової безпеки, ніж багато хто з інших партнерів у НАТО", - цитує Цензор.НЕТ пост на facebook-сторінці Президента України Петра Порошенка.

За його словами, цей внесок повинен бути оцінений партнерами.

"Цей наш внесок, наша самопожертва повинні бути належним чином оцінені Альянсом. У цьому питанні немає і не може бути вузьконаціональних інтересів. Це питання безпеки всього Вільного світу", - підкреслив глава держави.

У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко 01

Нагадуємо, Міністерство закордонних справ Угорщини заявило 26 вересня 2017 року про намір країни блокувати зближення України з ЄС і НАТО через закон про освіту.

Угорщина вже тричі заблокувала проведення Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів через претензії до мовної статті українського закону про освіту. Угорська влада пояснила, що таким чином вона чинить тиск на Україну, вимагаючи перегляду мовної норми закону про освіту.

5 вересня Верховна Рада ухвалила закон про освіту, який починає реформу освіти в Україні. Документ, який набув чинності 28 вересня 2017 року, серед іншого, визначає, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна мова.

Згодом у МЗС Румунії висловили стурбованість ухваленим ВРУ законом про освіту, а Угорщина заявила, що припиняє підтримку України на міжнародній арені. Голова Міністерства людських ресурсів Угорщини Золтан Балог звернувся з офіційним листом до міністра освіти і науки України Лілії Гриневич і попросив про особисту зустріч, щоб обговорити новий закон про освіту. Пізніше парламент Угорщини одноголосно ухвалив резолюцію з осудом українського закону про освіту, вказавши на порушення прав угорців у Закарпатті. Міністерство закордонних справ Угорщини заявило 26 вересня про намір країни блокувати зближення України і ЄС через закон про освіту. Рада Федерації і Держдума Росії також виступили проти українського закону про освіту.

22 червня 2018 року Угорщина та Україна обговорили закон "Про загальну середню освіту", пролонгування перехідного періоду імплементації мовної статті до 2023 року і зміну методики навчання.

Топ коментарі
+16
Порошенко никогда не утонет .
Просто не сможет .
показати весь коментар
30.06.2018 19:26
+15
Україна захищає Захід від рашки.
А що робить Захід?
показати весь коментар
30.06.2018 19:06
+15
Чем ближе выборы, тем больший бред....
показати весь коментар
30.06.2018 19:10
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
дівчатка), не сперечайтесь, ви потрібні, і в реалі) і тут на хфорумі!
показати весь коментар
30.06.2018 22:23 Відповісти
саню не спросили ,а саня сам влез...
шустрый бо....
показати весь коментар
30.06.2018 22:41 Відповісти
еще раз за дивчяток, корюшек?
показати весь коментар
30.06.2018 22:43 Відповісти
You're really woodpecker....😜😁🤣
показати весь коментар
30.06.2018 23:12 Відповісти
голосуте не хречкой..
показати весь коментар
30.06.2018 21:12 Відповісти
Кoли ти англійську вивчиш, cowboy...
)))
показати весь коментар
30.06.2018 21:17 Відповісти
мала смайлов - незачет - добавляй давай ленивый....
показати весь коментар
01.07.2018 06:47 Відповісти
када ти Українську
показати весь коментар
01.07.2018 06:51 Відповісти
Рідна мова-УКРАЇНСЬКА!😁
показати весь коментар
01.07.2018 12:24 Відповісти
*****,челоаек с такими возможностями оказался крохабором.Пэтя,+ - 5 ,ЛЕТ И ТЫ ЗАПИШЕШЬ СВОЁ ИМЯ В ИСТОРИИ МИРА!Но рождённый ползать,летать не будет...
показати весь коментар
30.06.2018 20:01 Відповісти
И правда ...в пршлом Году Мавзолейные КГБисты Кремля купили 5 550 тонн канфед Рошен...Обжоры...
показати весь коментар
30.06.2018 20:02 Відповісти
Порошенку порада
1) Зібрати вчених ядерщиків з ХФТІ, Кіяд, з Енергоатому й почати працювати.
2) Денонсувати зовнішнє управління (так звані "антикорупціонери")
3) Розігнати всіх політичних грантожерів. Особливо упоротих арештувати за 111 ст. КК.
Тоді тебе поважатимуть у світі, як Ердогана і спокійно виграєш вибори, як він.
А сьогодні ти маріонетка. Пішак.
показати весь коментар
30.06.2018 20:08 Відповісти
Что бы это сделать надо самому перестать ВОРОВАТЬ.
показати весь коментар
01.07.2018 04:37 Відповісти
Барон друг Трампа,который?
показати весь коментар
30.06.2018 20:13 Відповісти
У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко - Цензор.НЕТ 1498
показати весь коментар
30.06.2018 20:13 Відповісти
У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко - Цензор.НЕТ 4785
показати весь коментар
30.06.2018 20:18 Відповісти
каждому депутату можно и нужно верить....
депутаты не воры....
показати весь коментар
30.06.2018 20:18 Відповісти
Фамилия Порошенко и блок НАТО на кацаПсинскае быдло Педофила действует что Мавзолей чЛенина на Шариковых и Швондеров
показати весь коментар
30.06.2018 20:20 Відповісти
-Дедушка, а ты можешь рассказать про Порошенка?
-Могу! Иду я, значит, однажды, и вдруг... - Порошенко сидит!
-Дедушка, ты это уже рассказывал!!!
-Да?.. Ну так это... Ничего другого и нет... Чего-то другого уже годков 7 как не случалось...
показати весь коментар
30.06.2018 20:35 Відповісти
У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко - Цензор.НЕТ 8038
показати весь коментар
30.06.2018 20:36 Відповісти
У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко - Цензор.НЕТ 369
показати весь коментар
30.06.2018 20:22 Відповісти
Кацапсины уже говорят что никакой Трамп не заставит их согласиться с тем что он признает нашкрым российским,потому что нельзя соглашаться на давление америки.
показати весь коментар
30.06.2018 20:23 Відповісти
У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко - Цензор.НЕТ 720
показати весь коментар
30.06.2018 20:23 Відповісти
У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко - Цензор.НЕТ 1671
показати весь коментар
30.06.2018 20:25 Відповісти
О.Сироїд: "У 2014 р. до другої години ночі не підписували коаліційну Угоду тільки через те, що Порошенко ВИМАГАВ ВИЛУЧИТИ із коаліційної угоди одне речення, а саме: про те, що Україна буде вступати до НАТО. Вказівку отримав пан Б.Ложкін від С.Лаврова". https://youtu.be/mbW9GGf-8G4?t=2163 …
показати весь коментар
30.06.2018 20:40 Відповісти
Сьогодні ЗСУ разом з ветеранами (перший оперативний резерв) чисельнішиі за всі армії східної Європи.
показати весь коментар
30.06.2018 20:46 Відповісти
К президенту Порошенко прислушиваются во всем мире.Украинский язык, на котором разговаривает Порошенко учат в самых невероятных странах мира. Даже афганец Мустафа Наем его освоил.
показати весь коментар
30.06.2018 21:13 Відповісти
Мустафа Найем из Афганистана с тобой на украинском языке разговаривает?
показати весь коментар
30.06.2018 21:47 Відповісти
Ты что? Из телевизора.
показати весь коментар
30.06.2018 22:30 Відповісти
Живет он в телевизоре?
показати весь коментар
30.06.2018 22:34 Відповісти
Сильно на то похоже.
показати весь коментар
30.06.2018 23:14 Відповісти
Сильно на то похоже что на тебя телевизор большое влияние оказывает.
Бо ты что то такое сказал про украинский язык,Найема и т.д. что нормальный человек такое не скажет.
показати весь коментар
30.06.2018 23:20 Відповісти
Никакой язык не труден для человека, если он ему нужен.
показати весь коментар
01.07.2018 00:24 Відповісти
Ежели Вас лизнули в попу- не расслабляйтесь,енто смазка..
😜
показати весь коментар
01.07.2018 06:11 Відповісти
А у тебя богатый опыт однако.
показати весь коментар
01.07.2018 11:10 Відповісти
🤣🤣
показати весь коментар
01.07.2018 12:20 Відповісти
Ента такойо како ты- прахобот...😜
Непорозумілися...????
)))
показати весь коментар
30.06.2018 23:17 Відповісти
Я из большинства. А большинство в Украине поддерживает своего президента Петра Порошенко.
показати весь коментар
01.07.2018 00:25 Відповісти
Більшість ніколи не була рішучою силою-бидло.. ))
🍫🍫🍌
показати весь коментар
01.07.2018 01:57 Відповісти
Это тебя кто то обманул, ущербный!
показати весь коментар
01.07.2018 11:10 Відповісти
Не нервуй, тримай-🍫🍫🍫
))
показати весь коментар
01.07.2018 12:17 Відповісти
Ты шутишь?
показати весь коментар
01.07.2018 12:58 Відповісти
Наточи топор своей тупoсти, please...😜
показати весь коментар
01.07.2018 13:02 Відповісти
Ты шутишь.
показати весь коментар
01.07.2018 13:31 Відповісти
совок совком - Украина заквитне!
показати весь коментар
30.06.2018 21:33 Відповісти
Якщо ви ще досі не вкурили, то:"Стаття 5. Україна є республікою. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно !!!народові!!! і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами!!!Ніхто не може узурпувати державну владу!!!" (с)Що ж відбувається на ділі? А усе просто - ви схилили голову перед узурпаторами, які є державними ЗЛОЧИНЦЯМИ, бо порушили статтю 5 Конституції України, присвоївши собі бюджети, право приймати за вас рішення, видумувати закони та ін.Всі ці голови ОДА, мери, чинуші, міністри та ін. І мало того, відгородилися від вас силовиками, приватними арміями та озброєними тітуханами.
показати весь коментар
30.06.2018 21:34 Відповісти
А когда пойдешь брать казначейство?
Казна же народу принадлежит 😂
показати весь коментар
30.06.2018 21:38 Відповісти
Це ти про ***** проплів чи що?
показати весь коментар
30.06.2018 21:59 Відповісти
Закононадельная, Исполнительная и судебная власть принадлежит Порошенко.Многие бараны сюда на цензор входящие так и думают... Узурпировал власть что Педофил КГБэшный в рюсскам ГУЛАГе
показати весь коментар
30.06.2018 21:52 Відповісти
Она принадлежит народу,который ее осуществляет непосредственно или через органы власти.
Они так думают,но казначейство это святое.
Надо брать почту,телеграф и казначейство.
показати весь коментар
30.06.2018 22:18 Відповісти
У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко - Цензор.НЕТ 9017
показати весь коментар
30.06.2018 21:57 Відповісти
"Захватив ОГА, разбойники столкнулись с проблемой: они не знали, где искать местное казначейство."
Приключения сепаратистов в Донецке
показати весь коментар
30.06.2018 22:22 Відповісти
Ещё как оценят - в нагрузку к новоизобретенному поганялу "аспирант" Любитель антикварных женских организмов и Бундес-фрау пришлют круасан (мо даже целых два) и яблочный штрудель (не меньше грамм 600). Ото кодла Тошнотворного Порош(ен)ка оттянется.
показати весь коментар
30.06.2018 23:07 Відповісти
Меркель за две конфеты обиделась?
Может ей торт послать?
показати весь коментар
30.06.2018 23:15 Відповісти
У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко - Цензор.НЕТ 5493
показати весь коментар
30.06.2018 23:34 Відповісти
У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко - Цензор.НЕТ 3438
показати весь коментар
01.07.2018 00:01 Відповісти
У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко - Цензор.НЕТ 9782
показати весь коментар
01.07.2018 00:02 Відповісти
У НАТО мають належним чином оцінювати внесок України в регіональну та світову безпеку, - Порошенко - Цензор.НЕТ 1472
показати весь коментар
01.07.2018 00:08 Відповісти
Что правда глаза бесстыжие колет?
показати весь коментар
01.07.2018 00:12 Відповісти
Мне кажется, что В НАТО с Украиной должны уже выстраивать общую линию обороны против российского фашизма. Линию обороны по суше, воде и воздуху. Уже пора, ведь идет 1592 день войны, нарушившей мирную жизнь в Украине, и реально грозящей благополучию Европы. Только разного рода шредеры, купленные с поторхами грязными деньгами, могут сопротивлению фашизму противодействовть.
показати весь коментар
01.07.2018 00:27 Відповісти
Передайте Путину, мы ещё потерпим,
Говорила бабушка, кутаясь в старьё,
Пусть он нами, пешками, как угодно вертит,
Лишь бы он, касатик наш, наказал ворьё!

Доверяем Путину! - говорили пьяницы,
Подтянув у пояса ссаные штаны,
"Поднимает Родину", очень это нравится,
Лишь бы, мля, с Америкой, не было войны!

Пусть в говне и вшивые, пусть полуголодные,
Водку льём паленую в дряблое нутро,
Пусть в домах ветшающих, стылые, холодные -
Доверяем лидерам партии ЕдРо!

За Отчизну-матушку, пусть хоронит заживо,
Снова мясом пушечным ляжем под Москвой,
А наймитам Запада, сволочи оранжевой,
Не видать Рассеюшку вольной и живой!

И фашистам-гитлерам, однозначно, смерть им!
Чтобы здесь для неруси стала благодать,
Передайте Путину, дохнем все, но терпим,
Им в Кремле осталось лишь, малость подождать!

Умирали русские нищими и голыми,
Устилая трупами кладбища страны,
Доверяем Путину! - повторяли големы,
Вымрем сами, только бы, не было войны!
показати весь коментар
01.07.2018 00:55 Відповісти
И так панове свободного мира пора и честь знать. Мы их тут понимаешь защищаем, живота не жалея, а они не хотять пересмотреть унимательно и решить наши проблемы.Такой вообще то посыл нашего президента. И я его поддерживаю. Скока можно обещать нам, нашим партнерам,-" Возьмем возьмем,учтем пересчитаем, закинем,прикинем, та мы с вами, вот завтра уже дадим. Несерьёзно товарищи,Украинский народ ждет и верит в вашу искреннюю дружбу. Ну да, дали вы нам безвиз, так мы за енто все жопы вашим (а теперь они и наши) песнионерам выдраиваем - Родные наши старики об ентом даже мечтать не знають как. Кулубнику Яблочки Грибочки собрать? - пожалуйста. Ентих ,каких там, ну сильно толерантных в десна целуем,как родных, пусть у нас тут долбя.... прошу прощения " Ля мур" крутять, под венец идуть, шо ж они не ,они ж теперь. Прямо семимильными шагами. прямо летим в ваши объятья. Коррупционеров ентих, недобитков,отрыжку попередников. совковую заразу изживем, переборем, съедим с майонезом на худой конец. Слава Украине!!!
показати весь коментар
01.07.2018 07:41 Відповісти
В общем, правильно, несмотря ни на что и вопреки всему «недострана» вертит непобедимую армию РФ четыре года на некоем органе из трех букв"...