3 334 13

Із вересня запрацює гаряча лінія для скарг на медпослуги, - глава Нацслужби здоров'я

Про це на брифінгу, присвяченому медичній реформі на первинній ланці, сказав голова НСЗУ Олег Петренко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми працюємо над питанням зворотного зв'язку, який лежав би в основах оцінки (якості послуги. - Ред.). Цей зворотний зв'язок буде реалізовуватися поступово. Перша частина - з вересня у вигляді гарячої лінії НСЗУ, де кожен споживач послуг зможе залишити інформацію про те, що його обслужили неналежним чином, або він не отримав послугу, чи в нього вимагали гроші. Зараз розробляється спеціальний механізм, і НСЗУ буде це перевіряти", - сказав Петренко.

Він зазначив, що неякісна медична допомога або відмова в ній можуть призвести до розірвання договору Нацслужби здоров'я з медичним закладом.

Також він поінформував, що НСЗУ разом з МОЗ буде змінювати систему оцінки якості надання медичної допомоги, в цьому процесі братимуть участь, зокрема, і професійні асоціації.

Натомість, за великої кількості скарг щодо одного медзакладу в НСЗУ буде привід для перевірки як документації медичного закладу, так і ініціювання роботи медико-експертної комісії МОЗ, якщо виявленні порушення стосуються саме медичної допомоги.

Петренко наголосив, що на сайті Національної служби здоров'я буде публікуватися історія звернень громадян і відповідна реакція на них Національної служби здоров'я.

Топ коментарі
+5
Не, инкогнито нынче можно только на Мальдивы слетать.
показати весь коментар
02.07.2018 16:19 Відповісти
+5
Жаловаться можно на все государственные и коммунальные структуры.
Правда сомнительно что это хоть как то улучшит их работу.
показати весь коментар
02.07.2018 16:24 Відповісти
+4
ХА ХА ХА
вам ЛОХИ разрешается пожаловаться!! МЛЯТЬ КАКОЕ ВЕЛИКОЕ ДОСТИЖЕНИЕ НАМ ТЕПЕРЬ МОЖНО ЖАЛОВАТЬСЯ!! А требовать реакции на жалобу наверно разрешат лет через 25ть!!
показати весь коментар
02.07.2018 16:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
какого года????????
показати весь коментар
02.07.2018 16:14 Відповісти
Сподіваюся, скаргу неможливо буде подати інкогніто?
показати весь коментар
02.07.2018 16:17 Відповісти
Не, инкогнито нынче можно только на Мальдивы слетать.
показати весь коментар
02.07.2018 16:19 Відповісти
Як ми знаємо, неможливо і на Мальдіви.
показати весь коментар
02.07.2018 16:27 Відповісти
ХА ХА ХА
вам ЛОХИ разрешается пожаловаться!! МЛЯТЬ КАКОЕ ВЕЛИКОЕ ДОСТИЖЕНИЕ НАМ ТЕПЕРЬ МОЖНО ЖАЛОВАТЬСЯ!! А требовать реакции на жалобу наверно разрешат лет через 25ть!!
показати весь коментар
02.07.2018 16:18 Відповісти
Большая рельса..?
показати весь коментар
02.07.2018 16:19 Відповісти
Жаловаться можно на все государственные и коммунальные структуры.
Правда сомнительно что это хоть как то улучшит их работу.
показати весь коментар
02.07.2018 16:24 Відповісти
Так на що жалітись? Послуги надають проститутки, а допомогу - лікарі. Медичної допомоги не буде, я вірно зрозумів..?
показати весь коментар
02.07.2018 16:32 Відповісти
Они медицину из гуманитарной сферы переводят в сферу бизнеса. Поэтому речь и идет не об оказании немедленной помощи заболевшему, а об оказанию ему "услуг". Причем услуг примитивных и, судя по наведенной ранее инфографике, больше подходящим к отсталым странам Африки, которых пытаются перевести от лечения у шаманов к самым примитивным формам медицины.
показати весь коментар
02.07.2018 16:56 Відповісти
Не каждый специалист смежный может оценить КАЧЕСТВО услуги! А уж качество медпомощи и подавно! Не проглотил хамство пациента , не ответил на сто вопросов , не похвалил его юмор, недостаточно поохал вместе с пациентом, не согласился с планом лечения от самого пациента---и ты виноват в плохом обслуживании....
показати весь коментар
02.07.2018 16:59 Відповісти
Качество медицины оценивается уровнем здоровья нации. А качество оказания "услуги" оценивается совсем другими параметрами.
показати весь коментар
02.07.2018 17:10 Відповісти
Покищо жалітися не можна, індульгенція на помилку у "враль-чей", а якщо у них за цей час рефлекс (собаки павлова) відпрацюється
показати весь коментар
03.07.2018 05:12 Відповісти
Тупа злочинна некомпетентність... Ці рехФФорматори (супрун-ковтунюки-петренки і К*) сірого поняття не мають про реальний стан медичної галузі України. Зокрема - пан Петренко хоч уявляє собі що таке "гаряча лінія" у зв"язку з незадовільним медичним обслуговуванням в Україні? Лише для прийому бодай 10% телефонних дзвінків потрібно утримувати цілодобово цілу телефонну станцію!. А для реагування і вжиття заходів по скаргах - потрібне цілодобове чергування маси КОМПЕТЕНТНИХ ЛІКАРІВ, котрих у МОЗ немає, не було і з такими "рехФФормами "- не буде!!
Шмаркаті болтуни.
показати весь коментар
03.07.2018 09:49 Відповісти