11133 відвідувача онлайн

"Кожен обирає ціну, яку готовий платити за любов до Батьківщини", - Балух на судилищі окупантів. ФОТО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"Цей судовий процес уже вп'яте підтверджує, що використовуються всякі формальні приводи з однією метою – якомога жорсткіше покарати людину за вільнодумство, за потребу залишатися собою, любити свою країну, рідних і близьких, не ставати зрадником, за необхідність уголос висловлювати свою думку про те, що відбувається. Так запровадьте статтю за ненависть до системи, режиму, який узурпував владу. Це було б чесніше. Я б тоді підписався під кожним словом, зробив би явку з повинною. Тоді давайте мені хоч довічне. Кожен сам обирає ціну, яку готовий платити за любов до Батьківщини", – сказав Балух.

Український активіст заявив, що Росія взяла його в заручники.

"Рано чи пізно я виграю всі суди. Як не в цій державі, так в іншій. Слава богу, світ не обмежується цією країною. І я б дуже хотів, щоб моральну і матеріальну компенсацію мені виплатили з ваших кишень. Ваша держава взяла мене в заручники. Рано чи пізно це станеться. Ви не втечете від цього покарання. Не тут – так є вищий суд. У своєму останньому слові я хочу сказати, що ні на одну секунду, жодним помислом не шкодую про свої дії. Мені за них глибоко не соромно, немає жодної абсолютно найменшої протизаконної дії, навіть за вашими законами", – завершив свій виступ Балух.

Кожен обирає ціну, яку готовий платити за любов до Батьківщини, - Балух на судилищі окупантів 01

Володимир Балух на суді в Роздольному, 2 липня 2018 року

Раніше повідомлялося, що прокурор запросив 4 роки колонії загального режиму за звинуваченням у дезорганізації роботи ІТТ, а з урахуванням першої кримінальної справи – 6 років колонії загального режиму і штраф на суму 10 тисяч рублів.

Підконтрольний Кремлю Роздольненський суд 15 червня подовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою українському активісту Володимиру Балуху до 14 серпня.

Перед цим підконтрольний Кремлю Роздольненський суд Криму 15 червня допитав колишню дружину українського активіста Володимира Балуха Наталю.

Наталія Балух пояснила суду, що їй відомо про неодноразові конфлікти Володимира Балуха з начальником ІТТ Роздольненського району Валерієм Ткаченком. За її словами, Ткаченко постійно ображав Володимира за національною ознакою.

Балух продовжує безстрокове голодування, яке він оголосив 19 березня 2018 року.

ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, де живе Володимир Балух, 90 патронів і кілька тротилових шашок. Суд у Криму визнав Балуха винним у зберіганні боєприпасів і засудив його до 3 років і 5 місяців позбавлення волі в колонії-поселенні, а також штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (близько 4600 гривень).

Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України на подвір'ї його будинку.

МЗС України і США наполягають на звільненні російською владою українського активіста Володимира Балуха.

Топ коментарі
+71
Настоящий Украинец! Держись, Брат!
показати весь коментар
02.07.2018 18:47 Відповісти
+66
Гнусное образование Россия.Твоя кончина не за горами.
показати весь коментар
02.07.2018 18:45 Відповісти
+45
Справжній патріот, ми з тобою!
показати весь коментар
02.07.2018 18:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гнусное образование Россия.Твоя кончина не за горами.
показати весь коментар
02.07.2018 18:45 Відповісти
"Гнусное образование Россия". Хм. В точку.
показати весь коментар
02.07.2018 20:02 Відповісти
Это судилище можно расценить как вселенское противостояние любви и ненависти. Любовь - это любовь Балуха к своей родине Украине и своему народу, ненависть - это черная сатанинская кацапская извечная ненависть к Украине, украинцам и ко всем кто их любит , кацапская черная ненависть к самому понятию любви. Извечное противостояние черных и светлых сил. И это в очередной раз подтверждает,что кацапы - это сатанинский народ.
показати весь коментар
02.07.2018 20:42 Відповісти
Настоящий Украинец! Держись, Брат!
показати весь коментар
02.07.2018 18:47 Відповісти
Справжній патріот, ми з тобою!
показати весь коментар
02.07.2018 18:54 Відповісти
Коли кац любить своє болото, - це патріотизм. Коли українець любить Україну, - це націоналізм (махровий), фашизм і далі по списку.
показати весь коментар
02.07.2018 18:58 Відповісти
"5 Копійок",я не завжди тебе підтримую,але тут - залюбки!
показати весь коментар
02.07.2018 19:05 Відповісти
Для нормального человека патриотизм - это любить свою страну,стараться делать ее лучше,и,если необходимо, пролить за нее кровь. Для русни патриотизм - ненавидеть всех,кто не кацап и быть готовым сдохнуть шоб затащить окружающих в свою помойку.
показати весь коментар
02.07.2018 19:26 Відповісти
"true patriotism, the only rational patriotism, is loyalty to the Nation all the time, loyalty to the Government when it deserves it."(c)
показати весь коментар
02.07.2018 20:36 Відповісти
Марк Твен (он же Самуэл Лангхорн Клеменс) был очень мудрый человек.
показати весь коментар
02.07.2018 20:48 Відповісти
"Каждый выбирает цену, которую готов платить за любовь к Родине", - Балух на судилище оккупантов - Цензор.НЕТ 4744
показати весь коментар
02.07.2018 18:58 Відповісти
все йде до того, що такий устрiй матиме й Украiна.
показати весь коментар
03.07.2018 11:30 Відповісти
Сгинут наши вороженьки, рюзьке немытэ свинота и параша сгинут, весь мир будет вспоминать этих уродов и плевать им вслед. Это обязательно произойдёт.
Всему своё время.
показати весь коментар
02.07.2018 18:58 Відповісти
Да будет так!
показати весь коментар
02.07.2018 22:16 Відповісти
Здоров'я і витримки Українцю! Народ України підтримує.
показати весь коментар
02.07.2018 19:00 Відповісти
Русо-фашистские гниды
показати весь коментар
02.07.2018 19:00 Відповісти
Сили і здоров'я, мужньому українцю
показати весь коментар
02.07.2018 19:05 Відповісти
Хорошо сказано про Родину. Вот только для того кто возглавляет Украину она как то не Родина и стоит дешевле чем фабрика в Липецке.......
показати весь коментар
02.07.2018 19:08 Відповісти
Мощный человечище, кацапы как блохи по сравнению...
показати весь коментар
02.07.2018 19:12 Відповісти
Дай тебе, Боже, земеля, силы выдержать все круги рашистского ада, вернуться живым и плюнуть в рожу *****! Пусть произойдет это чудо! Держись, мужик-КРЕМЕНЬ! Горжусь, что живу с тобой в одну эпоху.
показати весь коментар
02.07.2018 19:32 Відповісти
дурне верзете
показати весь коментар
02.07.2018 19:56 Відповісти
Скала! ЧЕЛОВЕЧИЩЕ! Да, именно такие люди дают мне веру в Украину и украинский народ. Можно читать в книжках про старинных героев, и гадать, что тут правда, что вымысел, был ли на самом деле козак, подобный Тарасу Бульбе, и так ли себя мог вести его условный сын Остап на казни, которую ему устроили ляхи, но тут мы видим реального человека, который настоящий исполин, истинный КОЗАК!
Рашка, пока среди нас, украинцев есть такие люди, как бы мало их ни было - у тебя нет ни единого шанса!!! Ты всё равно развалишься окончательно, пусть это займёт и ещё одну сотню лет, но Украина будет жить и расцветать на твоих обломках!
ГЕРОЯМ СЛАВА!
показати весь коментар
02.07.2018 20:05 Відповісти
имя Владимира Балуха уже сейчас, при его жизни нужно вписывать во все школьные учебники истории, в историю Освободительной борьбы. Организовывать и проводить в каждой школе уроки гражданского Мужества на примере героя борьбы за свободу Украины, патриота и гражданина Владимира Балуха. Это исполин Долга, человек чести и высочайшего Достоинства.
показати весь коментар
03.07.2018 01:38 Відповісти
Гимн ОУН. Это про Балуха, слово в слово:


І ось ідем у бою життєвому
Міцні, тверді, незломні мов граніт,
Бо плач не дав свободи ще нікому,
А хто борець, той здобуває світ.


Не хочемо ні слави, ні заплати.
Заплатою нам радість боротьби!
Солодше нам у бою умирати,
Ніж в путах жити, мов німі раби.
показати весь коментар
02.07.2018 20:06 Відповісти
Подайте имя его на молитву в храмы!! будет очень большая помощь Настоящему Мужику!!!
показати весь коментар
02.07.2018 20:11 Відповісти
Про таких, как Балух, должны рассказывать детям в школах. Фильмы снимать.
Правда, будет диссонанс. Фашисты мучают украинцев, а мы с ними торгуем... Боюсь, детскую психику будут тщательно беречь
показати весь коментар
02.07.2018 20:17 Відповісти
"Кожен обирає ціну, яку готовий платити за любов до Батьківщини", - Балух на судилищі окупантів - Цензор.НЕТ 5469
показати весь коментар
02.07.2018 20:58 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=k7LHs5amhzo&t=1s ЛА-ЛА-ЛА-ЛА
показати весь коментар
02.07.2018 21:02 Відповісти
Мені ця більше до душі
https://www.youtube.com/watch?v=S4Ns1RIiy8Q
показати весь коментар
03.07.2018 16:13 Відповісти
Хорошо сказал..
показати весь коментар
02.07.2018 20:58 Відповісти
Ви - мужня людина, Володимире.
Захоплюємося Вами і переживаємо за Вас.
Тримайтеся. Сил Вам. Віримо у Вашу свободу.
показати весь коментар
02.07.2018 22:11 Відповісти
Я твердо вірю, що ці слова Героя України Балуха ввійдуть у всі підручники з новітньої історії України! Велика честь жити в одну епоху з такими людьми!
показати весь коментар
02.07.2018 22:21 Відповісти
Кацапы еще смешнее обвинения не могли придумать?
показати весь коментар
02.07.2018 22:23 Відповісти
я знову ж, в 2145-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір!
показати весь коментар
02.07.2018 22:23 Відповісти
Сразу видно что человек голодает...а не эта Гадя ****ная, медвечуковская тварь
показати весь коментар
02.07.2018 22:25 Відповісти
Цинизм зашкаливает ...
Российские власти предлагают перенести посещение украинских политзаключенных на август или сентябрь. Об этом заявила уполномоченный Верховной Рады по правам человека Людмила Денисова, сообщает ее пресс-служба.

Омбудсмен подчеркнула, что продолжает работать над созданием "дорожной карты" визитов к украинским гражданам в российских тюрьмах. "Российская сторона говорила о графиках, меморандумах, предлагала начать посещение с августа или сентября. Но у нас голодают четыре человека. Если они забыли об этом, то мы нет. Мы будем стараться посетить их срочно", - заявила Денисова.
Одним словом , ФАШИСТЫ КРЕМЛЁВСКИЕ ! Будьте вы прокляты , твари ползучие!
показати весь коментар
02.07.2018 22:35 Відповісти
Бог поставив на "Феміді" хрест - Ісус не сказав це, а показав:
... Ісус не міг прямо сказати про це словами, бо тоді б Його (або пізніше Його учнів) могли обвинуватити у спробі підриву державної влади, і тоді б римляни сказали, що вони вбили Його не безвинного, а за злочин. А так, без цих слів, і чинний (юдейський) цар Ірод визнав, що Ісус невинний, і головний представник (намісник) римської держави (в Юдеї) - Понтій Пилат - ще до страти визнав, що Ісуса засудили на смерть невинного. Тобто, похід до Пилата просто забезпечив первосвященникам формальне прикриття, тобто зовнішню видимість нібито дотримання закону, коли вони фактично свавільно вбили невинного Ісуса з особистих міркувань. І таким чином Ісус показав, що "Феміда" вбиває не тільки винних, але будь-кого - залежно від того, хто і як поверне її меча. І це не випадковість, а один з головних уроків Бога для людей.
... Чому Ісуса вбили саме так, як це було? Якщо припустити, що Він мав стати просто чистим Агнцем Божим, якого мали принести в жертву для прощення (відпущення, відкуплення) "гріхів" усіх людей, то стає незрозуміло, чому це не зробили так, як приносять у жертву агнців? Чому не було так, як Бог колись казав зробити Аврааму, щоб перевірити його віру: покласти сина свого (Ісаака) на вівтар і зробити його жертвою? Може тому, що смерть Ісуса саме на хресті - це не випадковість, а ЗНАК!? Точніше, це - ОДИН З НАЙГОЛОВНІШИХ ЗНАКІВ: Ісус Своєю смертю поставив величезний хрест на ворогові Бога - на злі, яке прикривається маскою "Феміди". Це, як військові іноді позначають на карті цілі - хрестом. І прицілюючись, також на ціль наводять хрест. Або як колись Мойсей за вказівкою Бога позначив (правда, не хрестом, а кров'ю... агнців пасхальних) двері домів народу Ізраїлевого в Єгипті для того, щоб Бог міг побачити, де Ізраїльтяни, а де Єгиптяни (ідентифікація "свій - чужий"). (До речі, тоді Бог сказав Мойсею: "...і над всіма богами Єгипетськими вчиню суд.") Або, ще - як кажуть: "поставити на комусь хрест", - себто, помітити його, як приреченого, списаного і більше не потрібного представника минулого. Ще: в одному з чотирьох варіантів Євангелія - від Івана - є уточнення про те, що: "Коли ж підійшли до Ісуса й побачили, що Він уже вмер, голінок Йому не зламали, та один з вояків списом бока Йому проколов, - і зараз витекла звідти кров та вода." Думаю, що цей спис - це теж не випадковість. Цей спис - це ніби стрілка, яка додатково вказує на цей хрест (із страченим на ньому НЕВИННИМ Ісусом). (Ніби стрілка-курсор у комп'ютерній грі вказує на знак квеста (загадка), позначений хрестом.) Отже, схоже на те, що саме так Ісус Своєю смертю переміг смерть ще й у такому смислі: Бог поставив на горі (на видноті перед усім народом) великий хрест, яким позначив, де ще ховається смерть у цьому світі, тобто вказав на хитру схованку зла - "Феміду". Ще й списом, як стрілкою, додатково було вказано на цей хрест. Мабуть тому, що "Феміда" - це дуже хитра маска, яка під виглядом, начебто, ідеалу справедливості і, начебто, єдино можливого (і тому, начебто, необхідного) способу боротьби проти злочинності насправді може приховати (і приховує) безліч зла, і під її пов'язкою насправді ховають свої очі диявол та смерть. Тому Ісус каже: "...а про суд, - що засуджений князь цього світу", тобто, засуджений диявол (і його князівство зла), бо Ісус зробив нас усіх свідками проти нього, викривши його хитру маску "Феміди".
Що ж може ховатися під маскою начебто "справедливої" "Феміди"?
Дивіться додаток: Алгоритм війни і смерті "Феміда".
...
Більше - дивіться розділ 2.2 із https://censor.net/comments/locate/334007/019214d5-698a-7300-88a4-a35b92f96e8e
показати весь коментар
03.07.2018 00:15 Відповісти
Здоров"я Тобі, Братику ! Нехай Бог оберігає Тебе !
показати весь коментар
03.07.2018 00:45 Відповісти
И приснился мне сон - и приехали к вове Меркель с Макроном но вова не растерялся напоил их
до беспамятсва настоями бояры заколдоваными и подложил им в чемоданы всяких ножыков
отравленых, удавок хитрых и пистолетов с глушаками.... и в кровати ещё и малолеток накидал
и наркоты со шприцами.......... И когда они проснулись арестовали их за попытку покушения на
светлый лик царя и почие бесчинства и давай судить их судом неправедным.......... а зделать
никто ничего не может толком потому шо нападёт, глубокой обеспокоенность вову пробуют до-
нять............... ***** какая то а не сон..... не может такого быть..........
показати весь коментар
03.07.2018 09:42 Відповісти