"Кожен обирає ціну, яку готовий платити за любов до Батьківщини", - Балух на судилищі окупантів. ФОТО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.
"Цей судовий процес уже вп'яте підтверджує, що використовуються всякі формальні приводи з однією метою – якомога жорсткіше покарати людину за вільнодумство, за потребу залишатися собою, любити свою країну, рідних і близьких, не ставати зрадником, за необхідність уголос висловлювати свою думку про те, що відбувається. Так запровадьте статтю за ненависть до системи, режиму, який узурпував владу. Це було б чесніше. Я б тоді підписався під кожним словом, зробив би явку з повинною. Тоді давайте мені хоч довічне. Кожен сам обирає ціну, яку готовий платити за любов до Батьківщини", – сказав Балух.
Український активіст заявив, що Росія взяла його в заручники.
"Рано чи пізно я виграю всі суди. Як не в цій державі, так в іншій. Слава богу, світ не обмежується цією країною. І я б дуже хотів, щоб моральну і матеріальну компенсацію мені виплатили з ваших кишень. Ваша держава взяла мене в заручники. Рано чи пізно це станеться. Ви не втечете від цього покарання. Не тут – так є вищий суд. У своєму останньому слові я хочу сказати, що ні на одну секунду, жодним помислом не шкодую про свої дії. Мені за них глибоко не соромно, немає жодної абсолютно найменшої протизаконної дії, навіть за вашими законами", – завершив свій виступ Балух.
Володимир Балух на суді в Роздольному, 2 липня 2018 року
Раніше повідомлялося, що прокурор запросив 4 роки колонії загального режиму за звинуваченням у дезорганізації роботи ІТТ, а з урахуванням першої кримінальної справи – 6 років колонії загального режиму і штраф на суму 10 тисяч рублів.
Підконтрольний Кремлю Роздольненський суд 15 червня подовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою українському активісту Володимиру Балуху до 14 серпня.
Перед цим підконтрольний Кремлю Роздольненський суд Криму 15 червня допитав колишню дружину українського активіста Володимира Балуха Наталю.
Наталія Балух пояснила суду, що їй відомо про неодноразові конфлікти Володимира Балуха з начальником ІТТ Роздольненського району Валерієм Ткаченком. За її словами, Ткаченко постійно ображав Володимира за національною ознакою.
Балух продовжує безстрокове голодування, яке він оголосив 19 березня 2018 року.
ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, де живе Володимир Балух, 90 патронів і кілька тротилових шашок. Суд у Криму визнав Балуха винним у зберіганні боєприпасів і засудив його до 3 років і 5 місяців позбавлення волі в колонії-поселенні, а також штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (близько 4600 гривень).
Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України на подвір'ї його будинку.
МЗС України і США наполягають на звільненні російською владою українського активіста Володимира Балуха.

Всему своё время.
Рашка, пока среди нас, украинцев есть такие люди, как бы мало их ни было - у тебя нет ни единого шанса!!! Ты всё равно развалишься окончательно, пусть это займёт и ещё одну сотню лет, но Украина будет жить и расцветать на твоих обломках!
ГЕРОЯМ СЛАВА!
І ось ідем у бою життєвому
Міцні, тверді, незломні мов граніт,
Бо плач не дав свободи ще нікому,
А хто борець, той здобуває світ.
Не хочемо ні слави, ні заплати.
Заплатою нам радість боротьби!
Солодше нам у бою умирати,
Ніж в путах жити, мов німі раби.
Правда, будет диссонанс. Фашисты мучают украинцев, а мы с ними торгуем... Боюсь, детскую психику будут тщательно беречь
https://www.youtube.com/watch?v=S4Ns1RIiy8Q
Захоплюємося Вами і переживаємо за Вас.
Тримайтеся. Сил Вам. Віримо у Вашу свободу.
Российские власти предлагают перенести посещение украинских политзаключенных на август или сентябрь. Об этом заявила уполномоченный Верховной Рады по правам человека Людмила Денисова, сообщает ее пресс-служба.
Омбудсмен подчеркнула, что продолжает работать над созданием "дорожной карты" визитов к украинским гражданам в российских тюрьмах. "Российская сторона говорила о графиках, меморандумах, предлагала начать посещение с августа или сентября. Но у нас голодают четыре человека. Если они забыли об этом, то мы нет. Мы будем стараться посетить их срочно", - заявила Денисова.
Одним словом , ФАШИСТЫ КРЕМЛЁВСКИЕ ! Будьте вы прокляты , твари ползучие!
... Ісус не міг прямо сказати про це словами, бо тоді б Його (або пізніше Його учнів) могли обвинуватити у спробі підриву державної влади, і тоді б римляни сказали, що вони вбили Його не безвинного, а за злочин. А так, без цих слів, і чинний (юдейський) цар Ірод визнав, що Ісус невинний, і головний представник (намісник) римської держави (в Юдеї) - Понтій Пилат - ще до страти визнав, що Ісуса засудили на смерть невинного. Тобто, похід до Пилата просто забезпечив первосвященникам формальне прикриття, тобто зовнішню видимість нібито дотримання закону, коли вони фактично свавільно вбили невинного Ісуса з особистих міркувань. І таким чином Ісус показав, що "Феміда" вбиває не тільки винних, але будь-кого - залежно від того, хто і як поверне її меча. І це не випадковість, а один з головних уроків Бога для людей.
... Чому Ісуса вбили саме так, як це було? Якщо припустити, що Він мав стати просто чистим Агнцем Божим, якого мали принести в жертву для прощення (відпущення, відкуплення) "гріхів" усіх людей, то стає незрозуміло, чому це не зробили так, як приносять у жертву агнців? Чому не було так, як Бог колись казав зробити Аврааму, щоб перевірити його віру: покласти сина свого (Ісаака) на вівтар і зробити його жертвою? Може тому, що смерть Ісуса саме на хресті - це не випадковість, а ЗНАК!? Точніше, це - ОДИН З НАЙГОЛОВНІШИХ ЗНАКІВ: Ісус Своєю смертю поставив величезний хрест на ворогові Бога - на злі, яке прикривається маскою "Феміди". Це, як військові іноді позначають на карті цілі - хрестом. І прицілюючись, також на ціль наводять хрест. Або як колись Мойсей за вказівкою Бога позначив (правда, не хрестом, а кров'ю... агнців пасхальних) двері домів народу Ізраїлевого в Єгипті для того, щоб Бог міг побачити, де Ізраїльтяни, а де Єгиптяни (ідентифікація "свій - чужий"). (До речі, тоді Бог сказав Мойсею: "...і над всіма богами Єгипетськими вчиню суд.") Або, ще - як кажуть: "поставити на комусь хрест", - себто, помітити його, як приреченого, списаного і більше не потрібного представника минулого. Ще: в одному з чотирьох варіантів Євангелія - від Івана - є уточнення про те, що: "Коли ж підійшли до Ісуса й побачили, що Він уже вмер, голінок Йому не зламали, та один з вояків списом бока Йому проколов, - і зараз витекла звідти кров та вода." Думаю, що цей спис - це теж не випадковість. Цей спис - це ніби стрілка, яка додатково вказує на цей хрест (із страченим на ньому НЕВИННИМ Ісусом). (Ніби стрілка-курсор у комп'ютерній грі вказує на знак квеста (загадка), позначений хрестом.) Отже, схоже на те, що саме так Ісус Своєю смертю переміг смерть ще й у такому смислі: Бог поставив на горі (на видноті перед усім народом) великий хрест, яким позначив, де ще ховається смерть у цьому світі, тобто вказав на хитру схованку зла - "Феміду". Ще й списом, як стрілкою, додатково було вказано на цей хрест. Мабуть тому, що "Феміда" - це дуже хитра маска, яка під виглядом, начебто, ідеалу справедливості і, начебто, єдино можливого (і тому, начебто, необхідного) способу боротьби проти злочинності насправді може приховати (і приховує) безліч зла, і під її пов'язкою насправді ховають свої очі диявол та смерть. Тому Ісус каже: "...а про суд, - що засуджений князь цього світу", тобто, засуджений диявол (і його князівство зла), бо Ісус зробив нас усіх свідками проти нього, викривши його хитру маску "Феміди".
Що ж може ховатися під маскою начебто "справедливої" "Феміди"?
Дивіться додаток: Алгоритм війни і смерті "Феміда".
...
Більше - дивіться розділ 2.2 із https://censor.net/comments/locate/334007/019214d5-698a-7300-88a4-a35b92f96e8e
до беспамятсва настоями бояры заколдоваными и подложил им в чемоданы всяких ножыков
отравленых, удавок хитрых и пистолетов с глушаками.... и в кровати ещё и малолеток накидал
и наркоты со шприцами.......... И когда они проснулись арестовали их за попытку покушения на
светлый лик царя и почие бесчинства и давай судить их судом неправедным.......... а зделать
никто ничего не может толком потому шо нападёт, глубокой обеспокоенность вову пробуют до-
нять............... ***** какая то а не сон..... не может такого быть..........