За відмову випити п'яний відвідувач кафе жорстоко побив військовослужбовця, який помер у лікарні, - прокуратура

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Харківської області.
Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Євген Довжич, подія трапилася наприкінці березня. Обвинувачений зустрів у місцевому кафе 53-річного військовослужбовця (чоловік на цей момент був поза службою, одягнений у цивільне). Зловмисник кілька разів запропонував новому знайомому випити разом, але той відмовився.
Це обурило нетверезого злочинця, і він вирішив застосувати в переконанні кулаки. Він кілька разів ударив військового в обличчя, від чого той знепритомнів. Навіть після цього він продовжував добивати жертву ногами.
Від зазнаних травм потерпілий помер у лікарні наступного дня.
Зараз на вимогу прокуратури обвинувачений перебуває під вартою. Згідно із санкцією ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
пьяное быковатое быдло не имеет границ ареала, но в там, где рускай дух - более развито.
Вбивцю під суд.
не розумію людей, то їм парламентську республіку, то всемогутнього царя..
Ти це зробив? Чи Порох має прийти зробити?
В свою очередь можно рассмотреть разрешение на употребление лёгких наркотиков типа марихуаны, анаши и гашиша. От них нет такой агрессии и безумия, как от спиртного.
Голландцы и канадцы-очень умные люди. Там лёгкая наркота разрешена.
Надо брать пример с умных наций.
Відсутня культура вжвання алкоголю.. І винний НЕ алкоголь, а той, хто його так і не навчився вживати.
Як на мене, то треба культуру пиття підвищувати в населення, культурний рівень свідомості. А шукати в існуванні будь якої спокуси причину - то марне витрачання часу і сил.
И новости должны быть такого содержания:
пьяный посетитель кафе был убит трезвым военнослужащим.
И не факт, если кулаком сломаешь быдлоте челюсть, не начнётся опять игрища антинародной системы.
Военный человек - вооруженный человек.
Во все времена военных уважали за силу, которая давала им оружие.
Но кабинетные воры настолько боятся за свои шкуры, что из основной массы военных всеми силами делают бесправных, немощных, неспособных защитить себя или кого, или отомстить.
Недавно военнослужащий наказал пьяное наглое быдло гранатой, так из него чуть ли не врага народа пытаются сделать! Но - не получится.