5 434 18

Стан дівчинки, яка отруїлася вчора в таборі "Славутич", важкий, вона в комі, - лікар

Про це журналістам сказав завідувач відділення інтенсивної терапії та гострих інтоксикацій клініки "Охматдит" Олександр Урін, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

"Вона (досі - Ред.) на апараті штучної вентиляції. Є багато питань до її загального стану, тому що в неї на цьому етапі є поліорганна недостатність, це коли ураження декількох органів і систем. Це вкрай тяжкий стан. Вона в комі... На тлі апаратного лікування є незначна стабілізація стану, що дає нам надію", - сказав він.

Урін також сказав, що батьки дитини не дозволили детально розповідати про діагноз та здоров'я дівчинки.

За словами лікаря, інші діти, які отруїлися в таборі, за медичною допомогою не зверталися.

Нагадаємо, 2 липня в приватному таборі "Славутич" у Переяслав-Хмельницькому районі сталося масове отруєння дітей, які приїхали на підготовку до змагань. Загалом постраждало 12 дітей. Представники табору "Славутич" у Переяслав-Хмельницькому районі заперечують, що діти отруїлися в їхній їдальні.

Як повідомили в Державній службі України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, причиною отруєння дітей став зіпсований йогурт, який видали дітям тренери табору.

Прокуратурою Київської області розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Топ коментарі
+5
Полностью выздоравливай, девочка - Украина переживает за тебя.
показати весь коментар
04.07.2018 13:58 Відповісти
+2
Урин также сказал, что родители ребенка не позволили подробно распространяться о диагнозе и здоровье девочки.

Походу там явно не йогурт виноват.
показати весь коментар
04.07.2018 13:48 Відповісти
+1
Из всех отравившихся в лагере на Киевщине детей только один находится в больнице. Состояние ребенка стабильное, - Супрун
В коме и состояние стабильное это,как для меня, разные вещи по моему.
показати весь коментар
04.07.2018 13:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
04.07.2018 13:49 Відповісти
Имеется ввиду - стабильно тяжелое, т.е. нет ухудшения, но и улучшения тоже нет.
показати весь коментар
04.07.2018 13:56 Відповісти
Нету такого-стабильно тяжелое.Есть стабильное(нормальное),есть нестабильное,тяжелое и тд.
показати весь коментар
04.07.2018 15:13 Відповісти
Вы, Назар, смешиваете два понятия из совершенно разных категорий. Термин "стабильность" не имеет никакого оттенка "хорошее" или "плохое". Стабильность означает отсутствие изменений. Чтобы вам было понятно, приведу доступный пример: если вы были глупы в школе, прогуливая уроки логики, то и сейчас вы точно так же ничего не понимаете в ней. Поэтому у вас - стабильность. Стабильность идиотизма.
показати весь коментар
04.07.2018 15:36 Відповісти
Конечно!!!А еще бывает стабильно критическое и стабильно нестабильное!!!
Одна беда,стабилищироваться только оно не модет по вашим дебильным теориям.
показати весь коментар
04.07.2018 17:47 Відповісти
Если бы этим вопросом занималось фбр , то они перерыли бы мусорник и нашли баночки и сроки давности продуктов.
показати весь коментар
04.07.2018 13:49 Відповісти
Не тупи. Энцефалит не от йргурта возникает)))
показати весь коментар
04.07.2018 14:44 Відповісти
От клещей?
показати весь коментар
04.07.2018 14:59 Відповісти
От вирусов- герпес, корь, грипп , краснуха. Ты почитай.
показати весь коментар
04.07.2018 16:13 Відповісти
Слишком часто травятся дети. Почему Гриневич молчит? Могли бы создать попечительские советы при школах, садиках, лагерях- где родители могли бы контроль осуществлять
показати весь коментар
04.07.2018 13:51 Відповісти
Дуглас , как там погода в ольгино?
показати весь коментар
04.07.2018 14:45 Відповісти
😀😀😀 у нас в Риме сегодня 40 , а у вас в кацапии как?
показати весь коментар
04.07.2018 14:58 Відповісти
(и самое смешное - то, что этот "Рим" этот находится через два стола от "страны" оппонента)
показати весь коментар
04.07.2018 15:38 Відповісти
У вас в Риме флаг сменили ? А у меня в Бруклине пасмурно и парит на дождь.
показати весь коментар
04.07.2018 16:14 Відповісти
Полностью выздоравливай, девочка - Украина переживает за тебя.
показати весь коментар
04.07.2018 13:58 Відповісти
В Омериге энтон лагерь засудили бы миллионов на 10,чтобы другим неповадно было на детях наживаться.А в стране Шоколадии стрелочников найдут-выхователів там и всё такое