Для Росії нема "червоних ліній". Вони готові і на відкриту війну, - Порошенко

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.
"По-перше, для Росії нема "червоних ліній". Якщо б у січні 2014 року ви запитали мене: чи можливо, що Росія здійснить збройну агресію проти України? Я б сказав, що це неможливо. Те саме з Кримом. Для Росії нема "червоних ліній", в тому числі й відкрита війна", - зазначив Глава Української держави.
"Це не заморожений конфлікт. Це гаряча війна", - додав він.
Президент зазначив: "Україна бореться тільки за мир, повернення українського суверенітету на окуповані території. Нічого більше".
За його словами, є три важливі документи - Мінські угоди від 5 вересня 2014 і 19 вересня, а також документ від 12 лютого 2015 року. "Цей комплекс заходів включає виведення іноземних військ і військової техніки з української території. Зараз на окупованих територіях 700 російських танків, більше тисячі артилерійських систем, понад 300 систем залпового вогню, це більше, ніж має на озброєнні німецький Бундесвер. Це справжня агресія проти суверенної і незалежної держави Україна", - зазначив Глава держави.
Шныри построили себе рай в украине.
Бюджет принадлежит всецело им, суды ихние, прокуратура менты ихние, право на убийство за ними.Шурнашлюхи и зомбоящик их делает белыми и пушистыми.Избирают себе ручных и податливых (за брыкание наказывают имитацией забастовок и прочим отработанным десятками лет инструментарием) президентов и премьеров при полном контроле как паровозов для обнуления их рейтинга. Международный фонд закидывает по миллиарду на разворовывание под гарантии народа.
Но они не мыслят стратегически и рано или поздно развалив армию и военные технологии они подписали себе смертный приговор, соблазнив агрессора двинуться.
Значит, то была не шутка.
https://censor.net/blogs/3063032/slujiti_b_radiyi_nyuansi_suchasno_kadrovo_poltiki_zsu
https://censor.net/resonance/331207/druge_zvernennya_do_prezidenta_ukrani_ta_premrmnstra_ukrani_nachshtaba_20_ompb_polkovnika_vktora_pokusi
https://censor.net/news/3073251/ukomplektovannost_brigad_vsu_na_fronte_sostavlyaet_menee_50_nekomplekt_iznachalno_zalojen_v_samoyi_strukture
https://censor.net/resonance/367858/pochemu_ukraine_nujna_professionalnaya_armiya_logika_i_ponyatiya
https://censor.net/resonance/324976/petr_alekseevich_reshenie_za_vami_spasem_armiyu_spasem_ukrainu
Ты, конечно, нереальный патриот и вообще рэмбо со своим топором - положил им тысячи сепаров уже, но всё-таки я в таких вопросах как-то больше доверяю таким людям, как Бутусов и Покуса, а не всяким клоунам. А то, что они пишут - почитай выше. И это лишь два человека, а вообще-то, многие другие, кто прошли и Иловайск, и Дебальцево, кричат везде о том, что армии у нас нет, армия разваливается, и наше счастье лишь в том, что в рашке ситуация ещё хуже + там нет таких козаков, как у нас.
Кстати, по возрасту меня тоже не сразу взяли. Но было бы желание...
Мне этого более чем достаточно.
Хорошо сказал!
Да ***** то же не стоит недооценивать , на локальную операцию типа взятия Марика или Бахмута он вполне решится может , особенно перед выборами , что бы как минимум показать , что в Украине верховный главнокомандующий говно собачье , но не более.
Так что осенью или в начале зимы как минимум Авдеевку они взять попытаются , как обычно сепарское мясо не кто жалеть не будет и опять будут их тысячами в атаку кидать .
Лише на четвертому році війни, після десятків тисяч загиблих Петро прозрів, що йде війна. А що зробив Петро, щоб Україна стала сильною?
Британський полковник Глен Грант, що два роки вивчав стан речей на Сході, каже, що українська армія на 100% програє війну. І не тому, що у росіян є ядерна зброя, а тому, що "маленька радянська армія програє великій радянській армії". Досі в армії і в забезпеченні не зроблено НІЧОГО, щоб позбутись радянського і пострадянского минулого
ПОРОСЯ, ты на кого работаешь, вообще?