Порошенко хоче штучно створити парламентську кризу і піти на дострокові вибори Ради, - Чумак

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав нардеп Віктор Чумак (позафракційний), передає Цензор.НЕТ.
"Парламент у кризі. Причиною тому банальна жадібність. Якщо раніше всі протиріччя між "коаліціянтами" приховували красивими фразами і можливістю "власників" Народного фронту контролювати певні потоки, то сьогодні жадібність дістала навіть і їх. Жадібність однієї людини. Президента Порошенка. За його логікою Президент - власник країни і він має контролювати не тільки власний "Рошен" чи "Кузню", а й геть усе: суди та прокуратуру, уряд та парламент, НАБУ та САП, регулятори та обласні адміністрації, державні підприємства та банки. Геть все, все, все... Сьогодні таке бажання розповсюдилося і на ЦВК. Криза виникла просто через бажання ПОПа мати в ЦВК своїх 10 представників із 15. Усупереч логіці, Здоровому глузду, закону і рекомендаціям ПАРЕ. І така жадібність дістала навіть "ворогів-соратників" із НФ. Більше того, Президент воюючої країни, штучно хоче створити парламентську кризу і піти на дострокові вибори парламенту винятково з мотивів зміни політичного дискурсу з президентських виборів на парламентські, щоб зламати такі погані для себе тенденції. Ось така невесела картинка", - заявив Чумак.
"Але парламент все-таки частково "показав зуби" і проголосував один із проектів і без БПП 240 голосами, давши зрозуміти, що є голоси за Виборчій кодекс та проект закону про Спеціальні слідчі комісії для проведення процедури імпічменту. До цього, звісно, не дійде, але можливість була продемонстрована. У цій ситуації не розумію зовсім позицію групи УДАР. Ніхто "списочникам" УДАРу жодних місць у майбутньому списку БПП не запропонує. Навіщо ж тоді підігравати "схемщикам"? Ось такі сьогоднішні парламентські новини", - резюмував нардеп.
Раніше в четвер народні депутати відмовилися приступити до звільнення членів ЦВК, термін повноважень яких закінчився, і до призначення замість них нових. Після цього фракція БПП відмовилася від голосування в Раді, поки народні депутати не повернуться до розгляду питання оновлення складу ЦВК.

вот и все весы - или украинская тюрьма или штатовская...
лучше бы, конечно, его Сабаков с "гвардией" своей петеньку перехватили по дороге в аэропорт...
Цирк, а не парламент....
Явно меньше чем там есть сейчас. Логика в чем?
Так що варіантів два розігрують БПП - або Охендовський рахує, або оновлений склад, де буде сидіти такий же "охендовський" !!!
Якщо оновити на свій лад у бариги не вийде, то залишається бігом перевибори Ради, поки ще Охендовський рахує)))
А без свого рахівника та його підопічних рахівників на місцях - максимально не вийде !!!
ЧИ не було інших партій?)))
В чому проблема збільшити масштаб фальсифікацій при відповідному адмінресурсі? І до тепер було "море" дільниць без спостерігачів, або "вікно", коли не було спостерігачів, чи відмовили камери і в наслідок різьке збільшення бюлетнів у виборчій урні !!!)))
Скільки зможуть - стільки "намалюють" !!! Але ж навіть намальованих 6% прохідних при нульовому рейтингу - вже біда для України, адже замість них могли пройти інші люди, що справді зайнялись би розвитком держави !!!
Всі контори, що проводять соцопитування, купити неможливо, крім них завжди проводять свої опитування ТВ-канали. "1+1" Бени та ICTV Пінчука теж покажуть куплені на користь БПП рейтинги?
Різниця в 20-25% відсотків в даних різних опитуваннях "спалить" куплених.
Ви прогнозуете результат фальсифікацій 25-30% для БПП
https://censor.net/comments/locate/3075115/01921618-9b5b-71b2-bec1-c37e88d20a3d
Рейтинги партій, які оприлюднюються зараз:
https://censor.net/news/3067420/reyiting_partiyi_batkivschina_lidiruet_s_9_po_5_nabirayut_bpp_oppoblok_grajdanskaya_pozitsiya_i_radikalnaya
2) Я вам ще раз кажу - завжди є повно дільниць, де немає достатньої кількості спостерігачів, використовуються методи відволікання, бувають "вікна" коли за урнами не слідкують, каруселі, фальшиві списки і т.д.
3) тобто до цього вас і людей не дивували різні результати опитувань, а тепер раптово здивують? І в чому проблема домовитись з "Бєнєю" чи Пінчуком? Не домовляться, то і буде велика різниця в опитуваннях.
4) навіть приведене вами опитування чудово грає на руку "охендовським рахівникам")))
18% - однозначно не будуть голосувати - а потім раптом начебто і підуть )))
10% - скоріш за все не будуть голосувати - а потім раптом начебто і голосували)))
7% - не можуть відповісти - а потім раптом начебто і голосували)))
Уже є АЖ 35% ДЛЯ МАНІПУЛЯЦІЙ !!!
Далі:
20-22% не визначились з вибором - а потім раптово вирішили начебто за банду проголосувати )))
Це ще 20-22% для маніпуляцій з тих, хто буде голосувати.
Уже яке поле для маніпуляцій навіть при начебто песимістичному варіанті опитування для банди !!!
Екзіт-поли будуть проводитись і безпосередньо перед виборами і не тільки купленими конторами.
Дайте відповідь на питання. Так чи ні.
"1+1" Бени та ICTV Пінчука теж покажуть куплені на користь БПП рейтинги?
Екзит-пол також може бути під якісь партії чи групу партій. Ви ж об'єктивно заочно не можете визначити "купленість" чи об'єктивність екзит-полу.
Ну і забув зазначити банальну "гречку" за голосування - що може дати кілька відсотків !!!
"Дайте відповідь"(с) - так я ж вам казав - в залежності від домовленостей. За їх відсутності рейтинги будуть під свою партію, чи під партію інших "колег" !!!
Ви вважаєте що не може бути домовленостей між вказаними особами?)))
А з чого ви взяли, що наразі немає домовленостей? Мільярди з Привату виведені - БПП на всю країну кричали, а результат який? Домовленості?)))
А якщо є ризик "сісти" при новій владі - це поганий стимул для домовленостей?)
Я за сильну Україну, сильні та професійні гілки влади, розвиток, благополуччя і т.д.
При професійних органах влади - сидітимуть всі злочинці !!!
Якщо КМІС чи хтось інший покаже 25% у БПП, а "1+1" - 5%, то хтось із них явно збреше.
Мій екзит-пол бачили? А може він і був найбільш об'єктивним з тих, що вам підсунули )))
І яка різниця була у різних екзит-полів ? І як різниця вплинула на кінцеві результати? І яку юридичну силу мають екзит-поли?)))
Тут є результати екзіт-полів перед виборами 2014 року біля 20 найвідоміших груп, каналів, в тому числі студії Шустера.
Їхні результати дуже близькі і пізніше були підтверждені даними ЦВК.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8_%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_2014
И если читали статью, то он внес 10 "своих" из 15. Такой наглости даже НФ уже не выдержал
хреново что порох якобы президент...
гідрант боїться як смерті дострокових виборів в пврламент,бо є невеликі шанси, але є прийти у владу патріотичних сил-А ЦЕ ІМПІЧМЕНТ ТА ПОЖИТТЄВЕ ув'язнення за страшні злочини проти українців .
что рада, что поросенко это одна кодла, с одинаковыми интересами - грабеж народа и ресурсов Украины, и подмахивание олигархам.
Вы ж не выполняете предвыборные обещания, тем более, что купленные агентства рисуют вам заоблачные рейтинги!
Вперед, на выборы, сами этим рейтингам не верите?
https://censor.net/news/3074691/rada_otklonila_kvoty_na_sotsreklamu_s_izobrajeniyami_voinov_i_volonterov_populistov_ne_interesuyut_front
Там Леокот виклав в коментарях пойменно, хто не голосував. Чубаров, Ємець там також...
по рейтингам же вьюля с грыцей побеждают, идите на досрочные выбирайте!
"Сразу несколько парламентариев и экспертов высказали нам свое предположение, что на Банковой рассматривается вариант досрочных выборов парламента уже в этом году.
Мотивов два.
Первый - провести выборы парламента пока Порошенко находится у власти. Ведь в случае его поражения на президентских выборах 2019 года его политические соратники могут вообще не пройти в Раду.
Второй - не дать под давлением Запада поменять нынешнюю избирательную систему в смешанном виде, - когда половина депутатов в парламент избирается по спискам, а половина по мажоритарным округам, - которая целиком устраивает президента.
Если объявить досрочные выборы, то есть шанс, что удастся "пропетлять" и не отказываться от "мажоритарки".
... Когда могут пройти выборы?
Согласно статье 90 Конституции Украины, полномочия Верховной Рады не могут быть досрочно прекращены президентом в последние шесть месяцев срока полномочий Верховной Рады или президента. Поскольку очередные президентские выборы должны состояться уже через год - в последнее воскресенье марта 2019 года, то финальная дата для возможных досрочных парламентских выборов - 30 сентября 2018 года.
Як "Страна.ua" зображає Україну агресором.
https://censor.net/resonance/3074983/*****************************************
Такой закон должен быть принят не позже чем за год до парламентских выборов.
Я никого в этом гадюшнике из ВР не пропустил? Если пропустил, то и другие все те же.
Валяйте, Петр Ляксееич, а мы уж точно "подсобим".