Порошенко хоче штучно створити парламентську кризу і піти на дострокові вибори Ради, - Чумак

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав нардеп Віктор Чумак (позафракційний), передає Цензор.НЕТ.

"Парламент у кризі. Причиною тому банальна жадібність. Якщо раніше всі протиріччя між "коаліціянтами" приховували красивими фразами і можливістю "власників" Народного фронту контролювати певні потоки, то сьогодні жадібність дістала навіть і їх. Жадібність однієї людини. Президента Порошенка. За його логікою Президент - власник країни і він має контролювати не тільки власний "Рошен" чи "Кузню", а й геть усе: суди та прокуратуру, уряд та парламент, НАБУ та САП, регулятори та обласні адміністрації, державні підприємства та банки. Геть все, все, все... Сьогодні таке бажання розповсюдилося і на ЦВК. Криза виникла просто через бажання ПОПа мати в ЦВК своїх 10 представників із 15. Усупереч логіці, Здоровому глузду, закону і рекомендаціям ПАРЕ. І така жадібність дістала навіть "ворогів-соратників" із НФ. Більше того, Президент воюючої країни, штучно хоче створити парламентську кризу і піти на дострокові вибори парламенту винятково з мотивів зміни політичного дискурсу з президентських виборів на парламентські, щоб зламати такі погані для себе тенденції. Ось така невесела картинка", - заявив Чумак.

"Але парламент все-таки частково "показав зуби" і проголосував один із проектів і без БПП 240 голосами, давши зрозуміти, що є голоси за Виборчій кодекс та проект закону про Спеціальні слідчі комісії для проведення процедури імпічменту. До цього, звісно, не дійде, але можливість була продемонстрована. У цій ситуації не розумію зовсім позицію групи УДАР. Ніхто "списочникам" УДАРу жодних місць у майбутньому списку БПП не запропонує. Навіщо ж тоді підігравати "схемщикам"? Ось такі сьогоднішні парламентські новини", - резюмував нардеп.

Порошенко хоче штучно створити парламентську кризу і піти на дострокові вибори Ради, - Чумак 01

Раніше в четвер народні депутати відмовилися приступити до звільнення членів ЦВК, термін повноважень яких закінчився, і до призначення замість них нових. Після цього фракція БПП відмовилася від голосування в Раді, поки народні депутати не повернуться до розгляду питання оновлення складу ЦВК.

Топ коментарі
+34
Ну и что они ждали от реинкорнации овоща.Для него проиграть выборы это всё.Законными методами при таком рейтинге это нереально,ну а чтоб сфальсифицировать,нужен тотальный контроль над всем,что мы сейчас и наблюдаем.
показати весь коментар
06.07.2018 08:55 Відповісти
+23
пора петралексеич на Панаму собираться... если успеешь...
показати весь коментар
06.07.2018 08:55 Відповісти
+13
два года уже как надо было переизбрать как минимум ВР. Два года в условиях страны этот "вредительский" созыв "работает"...
показати весь коментар
06.07.2018 08:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
пора петралексеич на Панаму собираться... если успеешь...
показати весь коментар
06.07.2018 08:55 Відповісти
Панама выдаст американцам в шесть секунд ...
показати весь коментар
06.07.2018 09:03 Відповісти
лазаренко отсидел 10-ку, как на курорте...
вот и все весы - или украинская тюрьма или штатовская...
показати весь коментар
06.07.2018 09:06 Відповісти
Не скажи ,ну его на фиг такой курорт,как американская тюряга ....
показати весь коментар
06.07.2018 09:08 Відповісти
из двух зол выбирать придётся...
лучше бы, конечно, его Сабаков с "гвардией" своей петеньку перехватили по дороге в аэропорт...
показати весь коментар
06.07.2018 09:11 Відповісти
думаю если Пеця будет и дальше тупо давить а иного он и не умеет мозгов нет и не было НИКОГДА... то 300 голосов проголосует изменения в Конституцию уже сегодня о том что Президент как должность на..уй не нужна и ЛИКВИДИРУЕТСЯ за ненадобностью....
показати весь коментар
06.07.2018 09:58 Відповісти
Правда классный у нас президент? Прикладывайте лед к подгоревшему*соплу*...
показати весь коментар
06.07.2018 12:42 Відповісти
Ну и что они ждали от реинкорнации овоща.Для него проиграть выборы это всё.Законными методами при таком рейтинге это нереально,ну а чтоб сфальсифицировать,нужен тотальный контроль над всем,что мы сейчас и наблюдаем.
показати весь коментар
06.07.2018 08:55 Відповісти
два года уже как надо было переизбрать как минимум ВР. Два года в условиях страны этот "вредительский" созыв "работает"...
показати весь коментар
06.07.2018 08:59 Відповісти
попытку контроля - но, думаю, ничего у него не выйдет... вон у явнуховича всё было "под контролем" якобы - и где он?... ну а пороха ещё легче будет достать... даже до самолёта не добежить... такая обстановка в стране, не 2014-ый...
показати весь коментар
06.07.2018 09:03 Відповісти
Ну так цей натворив вже більше за Януковича - і сидить на троні...
показати весь коментар
06.07.2018 09:25 Відповісти
Не хватает нужных и правильных законов. Но не знаю, чтобы хоть один из них лежал на подписи у президента и не подписывался. Где закон об отмене депутатской неприкосновенности? Где закон от отмене избирательных списков, отмене мажоритарки? У той же ЦИК должна быть ответственность за голоса избирателей. Вплоть до уголовной. Чтобы не получилось как когда-то с *********! Так почему Рада не принимает эти законы. А все время прибывает в каком-то кризисе. Все что-то делит, какие-то квоты, рейтинги....
Цирк, а не парламент....
показати весь коментар
06.07.2018 11:00 Відповісти
Судя по резкому наплыву бото-срача в сторону Юльки в песледнее время, именно она сейчас главный враг для Порошенко а не Россия или Путин.
показати весь коментар
06.07.2018 09:00 Відповісти
да в зад заткнуть порошенко и тем более эту контуженную юльку.... твое мнение кто против юльки те значит боты? свое мнение своей кобыле навязывать будешь
показати весь коментар
06.07.2018 10:05 Відповісти
Так же как и у вас - те кто против порошенко, те враги народа и агенты кремля. скажи ещё что я не прав.
показати весь коментар
06.07.2018 15:07 Відповісти
а у нас в квартире газ.... У кого у вас? только кацапы любят оперировать местоимениями нас... мы... полная деградация личности.... лично Я вообще кандидата пока не вижу.... а Вы тянете за бабу в коляске из соображений из худшего лучшее... так ВЫ же через неделю ее сами распинать и начнете
показати весь коментар
06.07.2018 15:14 Відповісти
кто такие кацапы? это друзья твои?
показати весь коментар
06.07.2018 23:38 Відповісти
твои родственники
показати весь коментар
07.07.2018 08:05 Відповісти
кобылу свою в спам загонишь
показати весь коментар
06.07.2018 15:15 Відповісти
И шо оно ему даст ,будет много Юли ,будет Гриценко ,будет Самопомощь а АНТИнародного фронта не будет,с кем там будет шашни водить,только с рыгами ....
показати весь коментар
06.07.2018 09:01 Відповісти
народ у нас специфічний, любу чехарду йому впулити, через те так і живемо......
показати весь коментар
06.07.2018 09:02 Відповісти
Зачем ему досрочные выборы, сколько депутатов от БПП пройдут в новую ВР?
Явно меньше чем там есть сейчас. Логика в чем?
показати весь коментар
06.07.2018 09:03 Відповісти
Поки Охендовський в кріслі - то 25-30 % у БПП буде)
Так що варіантів два розігрують БПП - або Охендовський рахує, або оновлений склад, де буде сидіти такий же "охендовський" !!!
Якщо оновити на свій лад у бариги не вийде, то залишається бігом перевибори Ради, поки ще Охендовський рахує)))
показати весь коментар
06.07.2018 09:29 Відповісти
Не переконливо. В усіх виключно виборчих комісіях на місцях будуть представники інших партій, так тотально фальсифікувати вибори неможливо.
показати весь коментар
06.07.2018 09:36 Відповісти
Так а це єдиний вихід - максимально фальсифікувати вибори !!!
А без свого рахівника та його підопічних рахівників на місцях - максимально не вийде !!!
показати весь коментар
06.07.2018 09:45 Відповісти
Представники інших партій, знаючи реальні цифри на кожній виборчий дільниці, це дозволять?
показати весь коментар
06.07.2018 09:49 Відповісти
Що ви як маленька дитина - а до цього як фальсифікували?
ЧИ не було інших партій?)))
показати весь коментар
06.07.2018 10:02 Відповісти
На скільки відсотків від реальних рейтингів фальсифікували?
показати весь коментар
06.07.2018 10:06 Відповісти
Так тут запустять ряд соцопитувань, де у банди 20-25%, далі по обстановці - не реєструвати по різним причинам спостерігачів чи журналістів на дільниці представників партій поза домовленостями (наприклад НФ чи(та) ОП можуть бути спільниками), каруселі, мертві душі, вкидання бюлетенів і все по відпрацьованій схемі, можливо в більших масштабах !!!
В чому проблема збільшити масштаб фальсифікацій при відповідному адмінресурсі? І до тепер було "море" дільниць без спостерігачів, або "вікно", коли не було спостерігачів, чи відмовили камери і в наслідок різьке збільшення бюлетнів у виборчій урні !!!)))

Скільки зможуть - стільки "намалюють" !!! Але ж навіть намальованих 6% прохідних при нульовому рейтингу - вже біда для України, адже замість них могли пройти інші люди, що справді зайнялись би розвитком держави !!!
показати весь коментар
06.07.2018 10:37 Відповісти
Найрозгалуженіша мережа партійних осередків у "Батьківщини", тому їхні представники будуть в кожній комісії. Вони теж будуть глухі та сліпі?
Всі контори, що проводять соцопитування, купити неможливо, крім них завжди проводять свої опитування ТВ-канали. "1+1" Бени та ICTV Пінчука теж покажуть куплені на користь БПП рейтинги?
Різниця в 20-25% відсотків в даних різних опитуваннях "спалить" куплених.
Ви прогнозуете результат фальсифікацій 25-30% для БПП

https://censor.net/comments/locate/3075115/01921618-9b5b-71b2-bec1-c37e88d20a3d

Рейтинги партій, які оприлюднюються зараз:
https://censor.net/news/3067420/reyiting_partiyi_batkivschina_lidiruet_s_9_po_5_nabirayut_bpp_oppoblok_grajdanskaya_pozitsiya_i_radikalnaya
показати весь коментар
06.07.2018 10:49 Відповісти
1) я не прогнозував, я умовно зазначав. Факт в тому - що при кількісному адмінресурсі намагання будуть сфальсифікувати по максимуму !!!
2) Я вам ще раз кажу - завжди є повно дільниць, де немає достатньої кількості спостерігачів, використовуються методи відволікання, бувають "вікна" коли за урнами не слідкують, каруселі, фальшиві списки і т.д.
3) тобто до цього вас і людей не дивували різні результати опитувань, а тепер раптово здивують? І в чому проблема домовитись з "Бєнєю" чи Пінчуком? Не домовляться, то і буде велика різниця в опитуваннях.
4) навіть приведене вами опитування чудово грає на руку "охендовським рахівникам")))
18% - однозначно не будуть голосувати - а потім раптом начебто і підуть )))
10% - скоріш за все не будуть голосувати - а потім раптом начебто і голосували)))
7% - не можуть відповісти - а потім раптом начебто і голосували)))

Уже є АЖ 35% ДЛЯ МАНІПУЛЯЦІЙ !!!

Далі:
20-22% не визначились з вибором - а потім раптово вирішили начебто за банду проголосувати )))

Це ще 20-22% для маніпуляцій з тих, хто буде голосувати.

Уже яке поле для маніпуляцій навіть при начебто песимістичному варіанті опитування для банди !!!
показати весь коментар
06.07.2018 11:19 Відповісти
Я просто не вірю в можливість фасильсифікації в 20-25 %. Навіть 10% проблематично, не кажучі вже про цифри в 20%.
Екзіт-поли будуть проводитись і безпосередньо перед виборами і не тільки купленими конторами.
Дайте відповідь на питання. Так чи ні.
"1+1" Бени та ICTV Пінчука теж покажуть куплені на користь БПП рейтинги?
показати весь коментар
06.07.2018 11:27 Відповісти
Так ніхто ж не говорить, що легко. Я і не стверджую, що прям 20-30% нафальсифікують. На окремих ділянках можуть і більшими бути фальсифікації. В цілому по країні - може і не вдатись. Може і цілі в них немає для 20-30%. Може планують 10-15.

Екзит-пол також може бути під якісь партії чи групу партій. Ви ж об'єктивно заочно не можете визначити "купленість" чи об'єктивність екзит-полу.

Ну і забув зазначити банальну "гречку" за голосування - що може дати кілька відсотків !!!

"Дайте відповідь"(с) - так я ж вам казав - в залежності від домовленостей. За їх відсутності рейтинги будуть під свою партію, чи під партію інших "колег" !!!

Ви вважаєте що не може бути домовленостей між вказаними особами?)))
показати весь коментар
06.07.2018 11:37 Відповісти
В домовленість між Бенею та Порохом не вірю, дуже багато горшків побито між ними.
показати весь коментар
06.07.2018 11:41 Відповісти
Повірте мені, спільна ціль у вигляді збагачення - чудове підгрунтя для домовленостей )))
А з чого ви взяли, що наразі немає домовленостей? Мільярди з Привату виведені - БПП на всю країну кричали, а результат який? Домовленості?)))

А якщо є ризик "сісти" при новій владі - це поганий стимул для домовленостей?)
показати весь коментар
06.07.2018 11:58 Відповісти
І хто ж його посадить? Ім'я?
показати весь коментар
06.07.2018 12:01 Відповісти
Я не скажу - я не агітую і не пропоную.

Я за сильну Україну, сильні та професійні гілки влади, розвиток, благополуччя і т.д.
При професійних органах влади - сидітимуть всі злочинці !!!
показати весь коментар
06.07.2018 12:08 Відповісти
Ну я теж за те саме і за мир в усьому світі.)
показати весь коментар
06.07.2018 12:14 Відповісти
До того ж - а які саме опитування екзит-пол ви зможете побачити? І де ви зможете побачити об'єктивний екзит-пол і відокремити його з поміж штучно підсунених вам під ніс результатів?)))
показати весь коментар
06.07.2018 11:39 Відповісти
Побачити можна на каналах ТВ, в інтернеті. Так було завжди і в 2014 році зокрема.
Якщо КМІС чи хтось інший покаже 25% у БПП, а "1+1" - 5%, то хтось із них явно збреше.
показати весь коментар
06.07.2018 11:46 Відповісти
Ну то скільки ви бачили екзит-полів ? Тільки ті, на які посилались "незалежні" ЗМІ ?)))
Мій екзит-пол бачили? А може він і був найбільш об'єктивним з тих, що вам підсунули )))

І яка різниця була у різних екзит-полів ? І як різниця вплинула на кінцеві результати? І яку юридичну силу мають екзит-поли?)))
показати весь коментар
06.07.2018 12:03 Відповісти
Багато різних бачила. Екзіт-поли показують результат альтернативного опитування тих, хто прийшов голосувати.
Тут є результати екзіт-полів перед виборами 2014 року біля 20 найвідоміших груп, каналів, в тому числі студії Шустера.
Їхні результати дуже близькі і пізніше були підтверждені даними ЦВК.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8_%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_2014
показати весь коментар
06.07.2018 12:13 Відповісти
У теперішньої ЦИК вийшов строк повноважень (у більшості її членів) і нічого вона рахувати не буде. Тому все, що ви написали, - дурня.
показати весь коментар
06.07.2018 11:54 Відповісти
Це велика проблема наперсточників?)))
показати весь коментар
06.07.2018 12:10 Відповісти
А когда "Віктор Чумак разом з Мустафа Найем та 22 іншими особами..." отличались наличием логики?
показати весь коментар
06.07.2018 09:37 Відповісти
Досрочные выборы этого балагана зрады и липецкого брехуна Лолиты кокориной..
показати весь коментар
06.07.2018 09:03 Відповісти
коса 2...
показати весь коментар
06.07.2018 09:03 Відповісти
Что вы вякаете?,если есть 240 придурков "честных",то кто вам мешает справедливо ЦИК обновить,выдвинуть туда честных людей,которых в Украине хватает,а то что вас давно надо разогнать,то правда,собралось кодло коррупционное....
показати весь коментар
06.07.2018 09:04 Відповісти
През вносит кандидатов в ЦИК.
И если читали статью, то он внес 10 "своих" из 15. Такой наглости даже НФ уже не выдержал
показати весь коментар
06.07.2018 09:08 Відповісти
по Конституции это инициатива (выдвижение членов ЦИК) Президента...
хреново что порох якобы президент...
показати весь коментар
06.07.2018 09:08 Відповісти
БРЕХНЯ .
гідрант боїться як смерті дострокових виборів в пврламент,бо є невеликі шанси, але є прийти у владу патріотичних сил-А ЦЕ ІМПІЧМЕНТ ТА ПОЖИТТЄВЕ ув'язнення за страшні злочини проти українців .
показати весь коментар
06.07.2018 09:05 Відповісти
Якраз таки якщо не виходить оновити ЦВК на свій лад, то краще перевибори з рахівником Охендовським )))
показати весь коментар
06.07.2018 09:31 Відповісти
Это что , каждый депутат будет тут пересказывать про то что кризис в парламенте устроил Порошенко .? Вчера весь день про это пели и сегодня продолжают . Кошмаррр . Да всё все уже поняли кто злодий , нахрен эти " суперновости" перепечатывать и обсуждать в сотый раз . !!? .
показати весь коментар
06.07.2018 09:09 Відповісти
А тут не до Сенцова . Тут борьба за квоты в ЦИК , = за места в будущем парламенте ,, тобишь поближе к кормушке . А Сенцов , война ,экономика страны ,, всё это для народных слуг - мелочи . Шо то далёкое и необъяснимое .. .
показати весь коментар
06.07.2018 09:30 Відповісти
Устраивается цирк для отвлечения народа от очередного подорожания и девальвации национальной валюты.. жидивське шапито.. украинцы ведутся..
что рада, что поросенко это одна кодла, с одинаковыми интересами - грабеж народа и ресурсов Украины, и подмахивание олигархам.
показати весь коментар
06.07.2018 09:10 Відповісти
Как они хотели перевыборов,а теперь президент виноват. Сборище идиотов. Это не Рада,это Зрада.
показати весь коментар
06.07.2018 09:11 Відповісти
А че искусственно?
Вы ж не выполняете предвыборные обещания, тем более, что купленные агентства рисуют вам заоблачные рейтинги!
Вперед, на выборы, сами этим рейтингам не верите?
показати весь коментар
06.07.2018 09:11 Відповісти
Какое отношение внефракционный депутат имеет к рейтингам?
показати весь коментар
06.07.2018 09:16 Відповісти
когда даже депутат публично называет президента ПоП - что-то не то происходит в королевстве.
показати весь коментар
06.07.2018 09:15 Відповісти
Не пойму, на что Порки вообще расчитывал и расчитывает? Это какая-то слишком открытая попытка обмана, открытая наглость. Если уж даже союзники-кролики не стерпели.
показати весь коментар
06.07.2018 09:15 Відповісти
брехняяяя
показати весь коментар
06.07.2018 09:18 Відповісти
Запитайте також у Чумака В., чому він не голосував за це:
https://censor.net/news/3074691/rada_otklonila_kvoty_na_sotsreklamu_s_izobrajeniyami_voinov_i_volonterov_populistov_ne_interesuyut_front

Там Леокот виклав в коментарях пойменно, хто не голосував. Чубаров, Ємець там також...
показати весь коментар
06.07.2018 09:19 Відповісти
Чумак - звичайний балабол, якого як і більшість його колег турбує тільки відстань до владного корита. Спочатку - артилерист, прикордонник, потім юрист, вчений, депутат, блок БПП, позафракційний. Завтра - астронавт НАСА. Але ж тільки від таких багатосторонніх талантів - Україні ніякого толку не має.
показати весь коментар
06.07.2018 11:26 Відповісти
Рада работает - зачем ее менять? Очередние уже скоро....Больше всего меня удивляет когда кто то становится Президентом он страдает болезнью "Мания ВЯЛИЧИЯ"...ну стал Президентом - от етого уровень IQ не повисился...У украинцев уже есть понимание как все работает и они все видят....
показати весь коментар
06.07.2018 09:20 Відповісти
Поросенко - последний кому нужны эти перевыборы. В крайнем случае предпоследний после яйценюковцев.
показати весь коментар
06.07.2018 09:21 Відповісти
Эт они кулевлобных яйценюковцев пужают Дескать не пособите офшорному Петручио 10 своих рыл в ЦИК завести Хозяин осерчаеть и объявит досрочные выборы а с вашим рейтингом НФ ни один червяк в ВР не пролезет Но есть одно но Кулевлобные аморалы знают какие рейтинги у офшорно -- панамской браги под названием БПП Они абсолютно сопоставимы с рейтингами НФ Так что панамские патриоты напугали ежа голой жопой
показати весь коментар
06.07.2018 09:43 Відповісти
Самое смешное что они никто не кричит зрада, проголосовали вместе с оппоблоком! А раньше когда оппоблок голосовал за какие то законы вместе с бпп, то сразу вой поднимался)
показати весь коментар
06.07.2018 09:27 Відповісти
а чего это зрадососики опять дерьмецом кашляют?
по рейтингам же вьюля с грыцей побеждают, идите на досрочные выбирайте!
показати весь коментар
06.07.2018 09:29 Відповісти
Я бы не стал повторять глупости о том, что досрочные выборы в ВР сейчас не выгодны Пэце, тем более на основе рейтингов партий и личных. Более того, как я понимаю, что это его последний шанс: https://strana.ua/articles/124279-sostojatsja-li-dosrochnye-vybory-verkhovnoj-rady-v-2018-hodu.html
"Сразу несколько парламентариев и экспертов высказали нам свое предположение, что на Банковой рассматривается вариант досрочных выборов парламента уже в этом году.
Мотивов два.
Первый - провести выборы парламента пока Порошенко находится у власти. Ведь в случае его поражения на президентских выборах 2019 года его политические соратники могут вообще не пройти в Раду.
Второй - не дать под давлением Запада поменять нынешнюю избирательную систему в смешанном виде, - когда половина депутатов в парламент избирается по спискам, а половина по мажоритарным округам, - которая целиком устраивает президента.
Если объявить досрочные выборы, то есть шанс, что удастся "пропетлять" и не отказываться от "мажоритарки".
... Когда могут пройти выборы?
Согласно статье 90 Конституции Украины, полномочия Верховной Рады не могут быть досрочно прекращены президентом в последние шесть месяцев срока полномочий Верховной Рады или президента. Поскольку очередные президентские выборы должны состояться уже через год - в последнее воскресенье марта 2019 года, то финальная дата для возможных досрочных парламентских выборов - 30 сентября 2018 года.
показати весь коментар
06.07.2018 09:41 Відповісти
Гужвинская СТРАНА.ua сама по себе одна большая провокационная глупость.

Як "Страна.ua" зображає Україну агресором.
https://censor.net/resonance/3074983/*****************************************

показати весь коментар
06.07.2018 09:58 Відповісти
Алла, я, к счастью, парашные помойки не смотрю, да и не парашные очень редко (очень мало времени, и мои редкие комменты здесь- просто повод немного развеяться и приколоться). А в этот раз я себя поставил на место Пэци и решил, что проведение выборов с 50% "мажоритарщиков" для него даст в несколько раз больше "портфелей" в ВР, чем потом без них. Погуглил в тему и нашёл ту статью (от 02.2018), которую я Вам привёл. Вот и все мысли в тему.
показати весь коментар
06.07.2018 14:13 Відповісти
Мажоритарку еще не отменили и не факт, что отменят до следущих выборов.
Такой закон должен быть принят не позже чем за год до парламентских выборов.
показати весь коментар
06.07.2018 14:23 Відповісти
Мажоритарка сейчас даст Пэце в 10 раз больше в ВР, чем она же через год.
показати весь коментар
06.07.2018 16:58 Відповісти
Закон об отмене мажоритарки уже принят?
показати весь коментар
06.07.2018 17:06 Відповісти
Кто ж её отменит? Сидящие на подсосе за $$$ у Пэци, Рината или Бени???
Я никого в этом гадюшнике из ВР не пропустил? Если пропустил, то и другие все те же.
показати весь коментар
06.07.2018 17:56 Відповісти
Если мажоритарка не отменена, то теория о выгодности досрочных выборов для БПП неактуальна.
показати весь коментар
06.07.2018 18:20 Відповісти
шота гыгнявые методички не получили ?
показати весь коментар
06.07.2018 09:42 Відповісти
Порошенко хоче штучно створити парламентську кризу і піти на дострокові вибори Ради, - Чумак - Цензор.НЕТ 8438
показати весь коментар
06.07.2018 09:51 Відповісти
Потому что уж очень лихо закручен сюжет Тут не все депутаты вкурили шо робыть и в какую сторону обратить стопы свои А уж обкуреные и обдвиганые кураторы минстэця вообще впали в ступор Пока Стэць с мудаком Медведевым самолично с диабетиком не перетрут и не получат вказивку Ничего эти копеечные шалавы Писать не будут Только общие фразы как минстэцевский клоун выше высрался
показати весь коментар
06.07.2018 09:51 Відповісти
що від того вашого клоповника Державі - де як ви стверджуєте іде Війна ..., я уже про самих Людей, мовчу ...,
показати весь коментар
06.07.2018 10:28 Відповісти
и каким раком они его распустят за полгода до выборов
показати весь коментар
06.07.2018 10:46 Відповісти
Якщо ВР не працює 30 календарних днів , президент має право розпустити її. Або не буде коаліції( панамські патріоти вийдуть), то теж має право розпустити
показати весь коментар
06.07.2018 10:59 Відповісти
Порошенко - это второй Янукович. Столько "реформ", а что изменилось на самом деле? Всё стараются под себя подмять. Даже на оборонке зарабатывают.
показати весь коментар
06.07.2018 11:01 Відповісти
Та ради бога... На парламентских БПП и иже с ним получат еще меньше, чем Порошенко на президентских.

Валяйте, Петр Ляксееич, а мы уж точно "подсобим".
показати весь коментар
06.07.2018 11:58 Відповісти
Вот типа гарант Конституции сознательно 3 года ее нарушал, и это только по одному эпизоду. Почему еще нет импичмента?
показати весь коментар
06.07.2018 12:09 Відповісти
Побежали крысы от барыги.....
показати весь коментар
06.07.2018 12:19 Відповісти
Мы уже знаем, что это ЧМО. Следующие Революции будем начинать с алигархов. и не потому что мы завидуем, а потому что мешаете жить!!!!!!
показати весь коментар
06.07.2018 12:47 Відповісти
А чем Вы говорите, какие досрочные выборы? Наш "президент" введет военное положение и никаких выборов не будет вообще, вся эта шобло останется у власти, все уже поняли для чего АТО переформатировали в ООС...