На Рівненському полігоні загинуло троє бійців 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону 128-ї ОГПБр, - Москаль

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля.
"Загинули троє бійців 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону, який входить до складу 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади й базується в Ужгороді. Ще четверо бійців поранені. За попередньою інформацією, під час навчань вибухнув міномет. Двоє із загиблих - мешканці Ужгорода, один - Перечина", - йдеться в повідомленні.
Голова ОДА оголосив на Закарпатті День жалоби 7 липня. На будинках органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ, підприємств та організацій Закарпатської області буде приспущено Державний прапор. Крім того, установам і організаціям, незалежно від форми власності, рекомендовано скасувати проведення розважально-концертних заходів.
Нагадаємо, сьогодні о 6 ранку на Рівненському полігоні під час навчань розірвався міномет. За попередньою інформацією, троє людей загинуло, ще дев'ятеро зазнали поранень.
Председатель Закарпатской областной государственной администрации Геннадий Москаль заявил, что на Ровенском полигоне погибли трое бойцов, ранее он сообщил о четверых жертвах взрыва.
http://gordonua.com/news/localnews/moskal-utochnil-informaciyu-o-zhertvah-vzryva-na-rovenskom-poligone-troe-pogibshih-devyat-ranenyh-254411.html
Очень жаль бойцов, потерявших жизнь через жадность коррупционеров и командиров-ротозеев
Вот он пускай и ответит...
под его гениальным руководством?
Не помните?...
но если с молотом столько бед просто на учениях, то вопрос - ЧТО с конструкцией!!!