10859 відвідувачів онлайн

Українського заручника в РФ Гриба побили конвоїри, одяг і їжу забрали ув’язнені, - адвокат Дубровіна

Про це в інтерв'ю Радіо Свобода розповіла адвокат українця Марина Дубровіна, яка останній раз бачила свого підзахисного 3 липня в слідчому ізоляторі ФСБ в Ростові-на-Дону, куди його перевели зі слідчого ізолятора Краснодара, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Павло сказав, по-перше, що це був сам конвой, коли вони дізналися, за якою статтею він йде, то почали говорити:"О, ти - українець, який збирався нам школи підривати?" Тобто спочатку таке ставлення було від них. Павло сказав, що його відвели в те місце, де не було відеокамер, і побили", - повідомила адвокат, відповідаючи на питання журналіста, хто саме і яким чином побив Гриба.

За словами Дубровіної, Павло відмовився коментувати, скільки було ударів, хто конкретно був із співробітників, по яких саме частинах тіла його били.

"Розумієте, він відвертався зі сльозами в очах, говорячи: "Я не буду це коментувати". Він просто не хоче повертатися в ці спогади. Можливо, ситуація зміниться, він заспокоїться і ми через деякий час повернемося до цієї розмови. Тому що тут, звичайно, повинна бути юридична реакція, але я не можу зараз нічого зробити, адже Павло ніяких точних даних не дає, а голослівні твердження ні до чого не приведуть", - зазначила вона.

Дубровіна також повідомила, що коли Гриб повернувся в камеру, інші в'язні у нього забрали їжу і одяг. "Я не знаю, чи було якесь побиття чи ні, але так розумію, що теж був якийсь вплив, тому що у нього забрали їжу, речі, аж до того, що у нього були якісь штани, і їх теж забрали, бо він тепер каже, що "Нехай мама надішле мені штани, тому що мені немає в чому ходити в суд", - розповіла адвокат.

Вона підкреслила, що інформація про побиття надійшла тільки зі слів самого Павла, і на той момент, коли вона у нього була, на ньому видимих ​​слідів побоїв не було. "Тобто жодної подряпини або синяка я не побачила. Але і самі ці події були, умовно кажучи, не вчора. Це відбувалося під час його етапування, тобто між 9 і 12 червня", - додала адвокат.

Раніше батько утримуваного в Краснодарському СІЗО українця Ігор Гриб повідомив про продовження синові арешту до 4 липня.

Він же заявив про викрадення спецслужбами РФ його сина в Білорусі: "ФСБ виманила Павла в Гомель під виглядом зустрічі з дівчиною і затримала". Ігор Гриб повідомив, що його син Павло Гриб 24 серпня 2017 року виїхав на зустріч із дівчиною, з якою доти спілкувався тільки через соцмережі, в Білорусь. І потім зник.

Коли Ігор приїхав у Білорусь, йому повідомили, що його сина оголошено в розшук за ініціативою ФСБ РФ. Батько Павла впевнений, що спецслужби РФ провели цю операцію, щоб виманити його сина в Білорусь і "надягти на нього там наручники за дописи в соцмережах". Тим часом Державна прикордонна служба України офіційно підтвердила факт перетину Павлом Грибом кордону з Білоруссю.

7 вересня директор Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що 19-річний громадян України Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії в Краснодарі.

За даними російських ЗМІ, слідчі вважають Павла Гриба прихильником забороненої в Росії екстремістської організації УНА-УНСО і припускають, що він схиляв знайому мешканку Кубані підірвати саморобний вибуховий пристрій на випускний лінійці в сочинській школі.

Топ коментарі
+7
Прикинь а у рашиста в центре Киева даже флаг ********* не отобрали . Вот как сейчас представляю : 1944 год . В Киеве гуляет фашист с флагом фашистской Германии .
показати весь коментар
06.07.2018 17:39 Відповісти
+7
Українські заручники кремля - постійна демонстрація ****** зневаги до теперішньої імпотентної влади на Банковій ! Навіть уявити важко , що у заручниках кремля опинився б громадянин США ...
показати весь коментар
06.07.2018 17:39 Відповісти
+4
А кого ***** уважает, провокатор?
показати весь коментар
06.07.2018 17:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Прикинь а у рашиста в центре Киева даже флаг ********* не отобрали . Вот как сейчас представляю : 1944 год . В Киеве гуляет фашист с флагом фашистской Германии .
показати весь коментар
06.07.2018 17:39 Відповісти
Украинского заложника в РФ Гриба избили конвоиры, одежду и еду забрали заключенные, - адвокат Дубровина - Цензор.НЕТ 7616
Г*споди, откуда, с какого сортира вы только лезете?
Эти дебильные срав.нения, этот хвашизм везде высераете(а совочек-то одобряэ). епт, да Моисей еще походу мало водил людей по пустыне чтобы рабы передохли(если верить высерам Пиплии), хотя совковое быдло он должен был бы водить лет 200, пока вся красножопая дрянь не забудется.
показати весь коментар
06.07.2018 17:55 Відповісти
на бл.Украинского заложника в РФ Гриба избили конвоиры, одежду и еду забрали заключенные, - адвокат Дубровина - Цензор.НЕТ 2372
показати весь коментар
06.07.2018 17:59 Відповісти
Українського заручника в РФ Гриба побили конвоїри, одяг і їжу забрали ув’язнені, - адвокат Дубровіна - Цензор.НЕТ 7612
показати весь коментар
06.07.2018 18:04 Відповісти
Українські заручники кремля - постійна демонстрація ****** зневаги до теперішньої імпотентної влади на Банковій ! Навіть уявити важко , що у заручниках кремля опинився б громадянин США ...
показати весь коментар
06.07.2018 17:39 Відповісти
А кого ***** уважает, провокатор?
показати весь коментар
06.07.2018 17:46 Відповісти
так ему ****** и надо
показати весь коментар
06.07.2018 17:44 Відповісти
Кацап, водки нет.
показати весь коментар
06.07.2018 17:46 Відповісти
Він не підар. Він розумово нерозвинений. А підари ті , хто слабумну дитину викрали, і знущаються з неї.
показати весь коментар
06.07.2018 18:12 Відповісти
Кому он поверил и зачем поехал?
показати весь коментар
06.07.2018 17:46 Відповісти
А гвалтував його хто?
показати весь коментар
06.07.2018 17:47 Відповісти
Молодой пацан. Могли бы и отпустить.
Но, там не все так просто как кажется на первый взгляд.
А, вообще, я против того, чтобы он там находился.
показати весь коментар
06.07.2018 17:48 Відповісти
вообщем если бы он встретил ту дэвушку которая его в Беларусь выманила наверное придушил бы....
показати весь коментар
06.07.2018 17:53 Відповісти
Украинского заложника в РФ Гриба избили конвоиры, одежду и еду забрали заключенные, - адвокат Дубровина - Цензор.НЕТ 7007
показати весь коментар
06.07.2018 17:58 Відповісти
Вывод: ребята, не ходите за поребрик, даже если он со стороны Беларуси.
показати весь коментар
06.07.2018 17:58 Відповісти
Це бєзпрєдєл з боку зеків. На якій підставі вони його пограбували ? Нє по понятіям !
показати весь коментар
06.07.2018 17:58 Відповісти
Расейские зеки все ссученые.
показати весь коментар
06.07.2018 17:59 Відповісти
Ну якщо у них "офіцери" такі(Іловайськ), то до арештантів взагалі претензій 0. Ще х.з. чи тільки пограбували.
показати весь коментар
06.07.2018 18:09 Відповісти
тяжело ему на зоне будет...
показати весь коментар
06.07.2018 18:26 Відповісти
Писюн и дурные мозги.
А теперь вся страна за Грибочка отдувается.
показати весь коментар
06.07.2018 18:28 Відповісти
порошенко гандоша...пошептался с лукой цыганом в дубаях и молчит мразь диабетная.
Народу Украины ничего не говорит.
Что это за гарант такой , что молчит и отчет народу не дает о похищенных гражданах Украины ?
показати весь коментар
06.07.2018 18:35 Відповісти
Лохмачи.
показати весь коментар
06.07.2018 19:02 Відповісти
сумно та дуже шкода дитину...БОЖЕ дай йому сили усе витримати..батькам співчуття....
показати весь коментар
06.07.2018 20:10 Відповісти
#уйловський сраколиз лука,шоб ти здох!
показати весь коментар
06.07.2018 20:56 Відповісти
а за шо его взяли? за просто так жеж тоже не возьмут
показати весь коментар
07.07.2018 03:06 Відповісти