Суд заарештував на 2 місяці без права застави підозрюваного у вбивстві підполковника поліції Глушака, - прокуратура Києва

Відповідне рішення Шевченківський районний суд Києва ухвалив у суботу, 7 липня, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу прокуратури Києва.
Зловмиснику оголошено про підозру в скоєнні злочинів, передбачених п. 6 ч. 2 ст. 115 (умисне заподіяння смерті іншій людині, вчинене з корисливих мотивів) і ч. 4 ст. 187 (напад із метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством) КК України.
За вчинене йому загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення.
Нагадаємо, 5 липня вдень на вул. Щусєва в Шевченківському районі Києва невідомий застрелив чоловіка. Пізніше з'ясувалося, що вбитий був співробітником правоохоронних органів.
Як встановило попереднє розслідування, вбивство було скоєно з корисливих мотивів.
Топ коментарі
ГПУ не при "делах"...
МВД вообще...
ну как-то так...
Короче типа ...
если шота выплывет... то мы "метнемся"...
- Таки слушай сюда. Когда ты придешь до бабушки, она сразу тебе таки будет плакаться, что, ой вэй, зима совсем скоро, из щелей дует, кран подтекает, топить нечем, крыша прохудилась, денег нет совершенно и вообще, шо ты, внучка, знаешь за эту жизнь. Но ты таки ничего не слушай, а твердо стой на своем: с капустой - по 5, с мясом - по 8!
И не ходи в те ряды шо налево...
ходи шо справа и токи так..
Там есть тетя Сима...
она торГует гусями...по 13-ть... 15-ть и 19-ть Гублей..
Так возьми за надцать.... и не Е.....И мозги...
В. Гюго "Отверженные"