11 258 51

Угорським футболістам, які грали з командами терористів ОРДЛО, заборонили в'їзд в Україну. ДОКУМЕНТ

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це йдеться у відповіді СБУ на депутатський запит народного депутата Андрія Іллєнка (ВО "Свобода"), який він опублікував у Facebook.

"Встановлено, що команда під назвою Karpatalja (в перекладі з угорської "Закарпаття") сформована з ініціативи угорської сторони з числа етнічних угорців, частина з яких мають закарпатське походження, (народжені в Закарпатській області)", - йдеться в документі.

Крім того, СБУ оголосила офіційні застереження двом гравцям-громадянам України зі складу команди та ініціювала перед Федерацією футболу України розгляд питання про позбавлення їх відповідних спортивних ліцензій.

Організував команду "Карпаталія" депутат Берегівської районної ради від Демократичної спілки угорців (УМДС) Тіберій Феєш.

У 2018 році "Карпаталію" представляли виключно гравці угорських футбольних ліг, але в заявці значаться чимало гравців із Закарпаття, які виступають за угорські клуби, граючи в сусідній країні з угорськими паспортами.

Команда виступала на турнірі ConIFA World Football Cup, який проводиться конфедерацією незалежних футбольних асоціацій, до складу якої входять федерації, які не є членами ФІФА. Ця конфедерація заснована в 2013 році, вона проводить чемпіонати світу раз на два роки. Цього року турнір відбувся в Лондоні.

У цьому ж турнірі взяли участь збірні Абхазії, Тибету, Секейського краю та інші, а у відбіркових матчах навіть "команди" від ОРДО та ОРЛО.

Угорським футболістам, які грали з командами терористів ОРДЛО, заборонили вїзд в Україну 01

Топ коментарі
+29
И кто теперь скажет что футбол вне политики? Это происходит со всем, к чему рашка прикасается своими кровавыми руками.
показати весь коментар
08.07.2018 09:48 Відповісти
+17
Вероятно в Венгрии не только потоптались совецкие танки, но венгерок потоптали совецкие танкисты, чтобы родилось такое отребье, которое выбирает совка орбана президентом, играют в футбол с совкодрочерными экспонатами и поддерживают у себя путинских ********!
показати весь коментар
08.07.2018 09:57 Відповісти
+15
мадяры - одна из самых мерзких наций в Европе..кстати сами это признаю..
показати весь коментар
08.07.2018 10:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И кто теперь скажет что футбол вне политики? Это происходит со всем, к чему рашка прикасается своими кровавыми руками.
показати весь коментар
08.07.2018 09:48 Відповісти
спорт поза політикою - незграбне гасло.
показати весь коментар
08.07.2018 09:50 Відповісти
Так має бути, та вже давно не так.
показати весь коментар
08.07.2018 09:51 Відповісти
це стало особливо помітним після рос.олімпіади, на якій фсб за допомогою допінгу та фальсифікацій готувало олімпійців до змагань.
показати весь коментар
08.07.2018 09:55 Відповісти
Значно раніше, з Олімпіади 1936 року в Німеччині як мінімум.
показати весь коментар
08.07.2018 09:58 Відповісти
Физкультура вне политики.
А спорт - это ВСЕГДА политика. Начиная с древних Олимпийских Игр - войны прекращались во время Игр - вот вам сразу и политика.
показати весь коментар
08.07.2018 10:34 Відповісти
Особенно мне нравится такой "мирный" вид спорта как метание копья.
показати весь коментар
08.07.2018 10:38 Відповісти
А фехтование и биатлон)))
показати весь коментар
08.07.2018 20:49 Відповісти
Так нехай бы ехали с командой ИГИЛ играть, раз спорт вне политики.
показати весь коментар
08.07.2018 10:46 Відповісти
А за кого они играли имеет значение?
показати весь коментар
09.07.2018 06:51 Відповісти
Его федерация и проводила. Т.е. при участии там сборной ИГИЛА ты бы тоже не возмущался?
показати весь коментар
09.07.2018 07:03 Відповісти
"худболістов" - на цугундер!
показати весь коментар
08.07.2018 09:48 Відповісти
Хоч щось..
показати весь коментар
08.07.2018 09:48 Відповісти
Продовження після зміни влади в Угорщині.
показати весь коментар
08.07.2018 09:51 Відповісти
Будемо сподіватись.
показати весь коментар
08.07.2018 09:52 Відповісти
Яке?
показати весь коментар
08.07.2018 09:53 Відповісти
Сподіваюсь, що законне.
показати весь коментар
08.07.2018 09:55 Відповісти
Басманный суд Москвы отменил результат матча Россия-Хорватия.
показати весь коментар
08.07.2018 09:54 Відповісти
А ФИФА отменила г. Москву и весь ********* в пасть поимела.
показати весь коментар
08.07.2018 10:00 Відповісти
а всем кто это видел Угорським футболістам, які грали з командами терористів ОРДЛО, заборонили в'їзд в Україну - Цензор.НЕТ 8449
показати весь коментар
08.07.2018 10:05 Відповісти
Да это же беспредел!
показати весь коментар
08.07.2018 09:56 Відповісти
Вероятно в Венгрии не только потоптались совецкие танки, но венгерок потоптали совецкие танкисты, чтобы родилось такое отребье, которое выбирает совка орбана президентом, играют в футбол с совкодрочерными экспонатами и поддерживают у себя путинских ********!
показати весь коментар
08.07.2018 09:57 Відповісти
мадяры - одна из самых мерзких наций в Европе..кстати сами это признаю..
показати весь коментар
08.07.2018 10:04 Відповісти
Что-то ******* совсем оборзели - их номер всегда 16-й и их нужно поставить на место.
По сравнению с Украиной в стратегическом плане ********** ничто и пустое место.
показати весь коментар
08.07.2018 09:57 Відповісти
Депортировать на хрен.Всех венгров с венгерским паспортом на хер!
показати весь коментар
08.07.2018 10:01 Відповісти
показати весь коментар
08.07.2018 10:05 Відповісти
цікаво, а тих етнічних угорців закарпатського походження, що приперлися грати у диру, вже позбули українського громадянства?
показати весь коментар
08.07.2018 10:07 Відповісти
Они с ними не играли. И в дыры не ездили.
показати весь коментар
08.07.2018 13:25 Відповісти
Не хай щастить....
показати весь коментар
08.07.2018 10:08 Відповісти
То яким венграм ?! Закарпатським, у яких є і український паспорт ?!
показати весь коментар
08.07.2018 10:08 Відповісти
Закарпатцьм з угорським заборонили, але у них слава Богу є ще український паспорт по ньогму спокійно проїдуть!
показати весь коментар
08.07.2018 10:09 Відповісти
Шуфричу б еще запретили...
показати весь коментар
08.07.2018 10:13 Відповісти
Угорським футболістам, які грали з командами терористів ОРДЛО, заборонили в'їзд в Україну - Цензор.НЕТ 5547
показати весь коментар
08.07.2018 10:16 Відповісти
Ну вот зачем? Надо было впустить и тут же арестовать за нарушения правил пересечения границы. ******* понимают только силу
показати весь коментар
08.07.2018 10:39 Відповісти
Угорським футболістам, які грали з командами терористів ОРДЛО, заборонили в'їзд в Україну - Цензор.НЕТ 1823
показати весь коментар
08.07.2018 10:53 Відповісти
Хорваты после победы над паРашией записали видео со словами "Слава Украине! !!
https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=1GPem37beWA
показати весь коментар
08.07.2018 10:54 Відповісти
То есть с оккупированных территорий футболисты свободно въехали в Англию ??? Украинцам ещё туда визу попробуй получи. А вот с днр или абхазии без проблем.
показати весь коментар
08.07.2018 11:17 Відповісти
ольгінський Гаспарян "грає вар"ята"..

написано чітко -в основному громадяни Угорщини і лише двоє-громадяни України..
НІякої Днр...
показати весь коментар
08.07.2018 11:30 Відповісти
Нет. Дыры и лыры в Лондоне не играли. Они в отборе пролетели.
показати весь коментар
08.07.2018 13:27 Відповісти
До речі..

ДЕ ПОДАННЯ ПРОКУРАТУРИ ЩОДО ПАНА ТІБЕРІЯ (з закарпаття) ?

Луценго забухав ?
показати весь коментар
08.07.2018 11:28 Відповісти
Выявлять и перекрывать финансирование всяческим сепарским группировкам на Закарпатье, потому что деньги туда идут из кремля через венгров.
Хорошенько следить за деятельностью всяческих "депутатов" Закарпатья, имеющих венгерские и русинские корни.
Им платят, они организовывают "политические " игры за эти деньги.
показати весь коментар
08.07.2018 11:32 Відповісти
А как вам наше хробацьке панове?
Угорським футболістам, які грали з командами терористів ОРДЛО, заборонили в'їзд в Україну - Цензор.НЕТ 3661
показати весь коментар
08.07.2018 11:52 Відповісти
А что не так? Констатация факта. Должен был быть позитив?
показати весь коментар
08.07.2018 13:28 Відповісти
Чому нема справи по депутату райради - мадярському-сепару?
показати весь коментар
08.07.2018 12:42 Відповісти
Из Венгрии только баб можно брать, всякие там Иштваны это хронический гемморой.
показати весь коментар
08.07.2018 12:59 Відповісти
У них налоги по 40% потому они свои права тут защищают.
показати весь коментар
08.07.2018 13:01 Відповісти