10825 відвідувачів онлайн
4 632 20

Упродовж доби в Києві рятувальники дістали з Дніпра тіла трьох людей, - ДСНС

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру ДСНС.

Так, 7 липня о 17:38 до оперативно-координаційного центру надійшло повідомлення про те, що на річці Дніпро біля вул. Набережно-Корчуватської, що у Голосіївському районі столиці, виявлено тіло людини.

"Рятувальники за допомогою водолазного-рятувального спорядження на відстані 10 м від берега на глибині 3 м виявили та дістали тіло чоловіка 1986 року народження, якого було передано працівникам правоохоронних органів", - повідомляють у ДСНС Києва.

Наступний подібний виклик рятувальники отримали о 20:59, йшлося про те, що на річці Дніпро біля вул. Верхній Вал, що в Подільському районі столиці, виявлено тіло людини. Потопельника знайшли на відстані 40 м від берега на глибині 5 м. Діставши тіло з води, водолази передали його правоохоронним органам. Як виявилось пізніше, це чоловік 1985 року народження.

Аналогічний виїзд рятувальники здійснили і сьогодні вранці.

"8 липня о 05:50 в Гідропарку, неподалік від Венеціанського мосту в Дніпровському районі столиці, з води дістали тіло чоловіка 1989 року народження. Його виявили на відстані 15 метрів від берега на глибині 7 метрів", - повідомили в Держслужбі з надзвичайних ситуацій Києва.

Причини й обставини всіх трагічних випадків встановлюватимуть правоохоронці.

Усього, за даними рятувальників, з початку 2018 року на водних об'єктах Києва загинула 31 людина.

Топ коментарі
+11
єто все новости?
а это уже не новость?
ИЛИ ЦЕНЗОР НОВОСТИ ВИДИТ НЕ ВСЕ - А ВСЕ БОЛЬШЕ КАЦАПСКИЕ?

Русские гниды попытались провести съезд своей партии в Харькове!
Финансист этой партии "Розумна Сила" - Захарченко, министр МВД времён Януковича! Но у пацанов ничего не получилось - пришли националисты и разбили в сопли рожу этим рашистским "политикам".
А вы поддерживаете такие методы борьбы с сепарами?
показати весь коментар
08.07.2018 15:58 Відповісти
+4
Упродовж доби в Києві рятувальники дістали з Дніпра тіла трьох людей, - ДСНС - Цензор.НЕТ 2226
показати весь коментар
08.07.2018 16:08 Відповісти
+3
Ім потрібно щоб негативу було більше ніж позитиву, це радакційна полтика така, заганяти народ у депресняк. А потім, коли при вліді будуть ті, хто влаштовує їхнього спонсора Іцика Клопомойського, все зміниться, у нас буде суцільне свято та благодать.
показати весь коментар
08.07.2018 16:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
єто все новости?
а это уже не новость?
ИЛИ ЦЕНЗОР НОВОСТИ ВИДИТ НЕ ВСЕ - А ВСЕ БОЛЬШЕ КАЦАПСКИЕ?

Русские гниды попытались провести съезд своей партии в Харькове!
Финансист этой партии "Розумна Сила" - Захарченко, министр МВД времён Януковича! Но у пацанов ничего не получилось - пришли националисты и разбили в сопли рожу этим рашистским "политикам".
А вы поддерживаете такие методы борьбы с сепарами?
показати весь коментар
08.07.2018 15:58 Відповісти
Ім потрібно щоб негативу було більше ніж позитиву, це радакційна полтика така, заганяти народ у депресняк. А потім, коли при вліді будуть ті, хто влаштовує їхнього спонсора Іцика Клопомойського, все зміниться, у нас буде суцільне свято та благодать.
показати весь коментар
08.07.2018 16:04 Відповісти
Ну пиши, что Хорваты поимели мокшей.... Тебе ж, не западло ?
показати весь коментар
08.07.2018 16:23 Відповісти
Так ты, в теме о смерти Украинца, пишешь о ЧМ Агрессора. Тебе насрать на все, моя хата с краю... Из за таких, Украина вздохнуть не можетю.
показати весь коментар
08.07.2018 16:31 Відповісти
это не "наш метод" , а где диспут? плюрализм мнений?
показати весь коментар
08.07.2018 18:19 Відповісти
там был диспут - в результате морда побитая))
хунта одобряет)))
показати весь коментар
08.07.2018 19:22 Відповісти
К сожалению мародёры при власти уничтожили службу спасения на пляжах теперь могут только тела доставать
показати весь коментар
08.07.2018 16:00 Відповісти
Купайтесь осторожно: в Эстонии уже в этом году утонули 12 человек
12:35 21.05.2018

Читать далее: https://ru.sputnik-news.ee/society/20180521/10766006/kupanie-ostorozhnost-jetot-god-utonuli-12-chelovek.html

Там наверно - сверхбарыги, если пересчитать на количество населения...
показати весь коментар
08.07.2018 17:47 Відповісти
Особо одаренному напоминают что система спасения это одно . А полное её уничтожение это другое. Пойди лучше белорусских креветок налови.....
показати весь коментар
08.07.2018 17:56 Відповісти
Для не особо одарённых - кроме вытаскивания из воды есть ещё предупредительные меры, но ты креветок не ел...
показати весь коментар
08.07.2018 18:00 Відповісти
Ещё раз для особо одарённого А Украине в частности в моём городе спасательная станция уже закрыта ТРИ года. Количество погибших выросло в 10 раз. Беларруские креветки ел друзья из Эстонии привозили......
показати весь коментар
08.07.2018 18:07 Відповісти
Для не особо одарённых - где статистика?
показати весь коментар
08.07.2018 18:16 Відповісти
У меня в июне утонул родственник. Я был в местной прокуратуре и там мне озвучили эту статистику. Спасательная станция была закрыта в2015.за весь 2015 утонуло 12 человек. Только за июнь 2018 их утонуло 17.
показати весь коментар
08.07.2018 18:24 Відповісти
Не лги , тролятина !!
показати весь коментар
08.07.2018 18:29 Відповісти
Может про ДОР Лолиту надо было вспомнить, а не про барыг?

В Киеве за два дня на одном и том же озере утонули два человека
29 Июля 2013, 14:11

"Напомним, с начала года в Киеве утонули 50 человек. Спасатели просят придерживаться элементарных правил безопасности на воде."

https://kiev.segodnya.ua/kaccidents/V-Kieve-za-dva-dnya-na-odnom-i-tom-zhe-ozere-utonuli-dva-cheloveka-450888.html
показати весь коментар
08.07.2018 18:33 Відповісти
У меня есть понимание того кто за что отвечает. Нашествие барыг это и грязь виницкая и кроль и прочие евреи и не только отвечают за то что они во главу угла поставили деньги вернее их воровство. Типа экономисты.
показати весь коментар
09.07.2018 00:16 Відповісти
Упродовж доби в Києві рятувальники дістали з Дніпра тіла трьох людей, - ДСНС - Цензор.НЕТ 2226
показати весь коментар
08.07.2018 16:08 Відповісти
Из подслушанного разговора МЧС-ников: -"Так, пацаны, ищем женщину, мужиков не трогать!" - перед погружением.
показати весь коментар
08.07.2018 18:56 Відповісти
Хтось повідомляє, що бачив потопельника, якого врешті-решт знаходять на глибині де три, де п'ять, а де - і сім метрів. Як таке може бути? Чи настільки прозора вода?
показати весь коментар
08.07.2018 20:38 Відповісти