Упродовж доби в Києві рятувальники дістали з Дніпра тіла трьох людей, - ДСНС

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру ДСНС.
Так, 7 липня о 17:38 до оперативно-координаційного центру надійшло повідомлення про те, що на річці Дніпро біля вул. Набережно-Корчуватської, що у Голосіївському районі столиці, виявлено тіло людини.
"Рятувальники за допомогою водолазного-рятувального спорядження на відстані 10 м від берега на глибині 3 м виявили та дістали тіло чоловіка 1986 року народження, якого було передано працівникам правоохоронних органів", - повідомляють у ДСНС Києва.
Наступний подібний виклик рятувальники отримали о 20:59, йшлося про те, що на річці Дніпро біля вул. Верхній Вал, що в Подільському районі столиці, виявлено тіло людини. Потопельника знайшли на відстані 40 м від берега на глибині 5 м. Діставши тіло з води, водолази передали його правоохоронним органам. Як виявилось пізніше, це чоловік 1985 року народження.
Аналогічний виїзд рятувальники здійснили і сьогодні вранці.
"8 липня о 05:50 в Гідропарку, неподалік від Венеціанського мосту в Дніпровському районі столиці, з води дістали тіло чоловіка 1989 року народження. Його виявили на відстані 15 метрів від берега на глибині 7 метрів", - повідомили в Держслужбі з надзвичайних ситуацій Києва.
Причини й обставини всіх трагічних випадків встановлюватимуть правоохоронці.
Усього, за даними рятувальників, з початку 2018 року на водних об'єктах Києва загинула 31 людина.
а это уже не новость?
ИЛИ ЦЕНЗОР НОВОСТИ ВИДИТ НЕ ВСЕ - А ВСЕ БОЛЬШЕ КАЦАПСКИЕ?
Русские гниды попытались провести съезд своей партии в Харькове!
Финансист этой партии "Розумна Сила" - Захарченко, министр МВД времён Януковича! Но у пацанов ничего не получилось - пришли националисты и разбили в сопли рожу этим рашистским "политикам".
А вы поддерживаете такие методы борьбы с сепарами?
хунта одобряет)))
12:35 21.05.2018
Читать далее: https://ru.sputnik-news.ee/society/20180521/10766006/kupanie-ostorozhnost-jetot-god-utonuli-12-chelovek.html
Там наверно - сверхбарыги, если пересчитать на количество населения...
В Киеве за два дня на одном и том же озере утонули два человека
29 Июля 2013, 14:11
"Напомним, с начала года в Киеве утонули 50 человек. Спасатели просят придерживаться элементарных правил безопасности на воде."
https://kiev.segodnya.ua/kaccidents/V-Kieve-za-dva-dnya-na-odnom-i-tom-zhe-ozere-utonuli-dva-cheloveka-450888.html