Українське слідство не на жарт взялося за Фірташа, він "тягне, як востаннє", - Чорновіл

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook пише нардеп від "Народного фронту" Тетяна Чорновол.
"Нарешті не лише американське, а також українське слідство не на жарт взялося за Фірташа. Генеральна прокуратура України вже веде кілька серйозних справ, а нещодавно зареєструвала, ще одну про крадіжку Фірташем газу державного "Нафтогазу". НАБУ також взялося розслідувати крадіжку субсидій. У першій справі від початку цього року вкрадено близько 4 млрд грн, у другій - 3 млрд грн. Попередні роки Фірташ крав трохи скромніше, цього року його схеми стали особливо нахабними. Бо рік передвиборчий, у Фірташа багато стоїть на кону", - написала вона.
Чорновіл зазначила, що оборудки Фірташа важко "підвести під кримінал", хоча через них держава втрачає мільярди.
"Крадіжки він маскує боргами, а слідство працює лише зі збитками. А борги - це не збитки. Щоб пояснити ці тонкощі, наведу приклад: господарство облгазів Фірташа не розплачується за газ перед "Нафтогазом", а оформляє це як неплатежі населення", - пояснює нардеп, додаючи, що і припинити постачання газу облгазам неможливо, і неможливо перевірити наявність боргів, оскільки держава не має у своєму розпорядженні баз даних споживачів газу.
"Я вже півтора року б'юся за ухвалення відповідного закону у Верховній Раді України про створення онлайн-бази споживачів газу. Але закон вже кілька разів не набрав 226 голосів... Держава не веде облік споживання газу, Фірташ отримує велику тіньову рентабельність, купує депутатів і ЗМІ, блокує прийняття системних змін на ринку газу", - заявляє Чорновіл.
На її думку, Фірташу важливо протриматися до виборів, за результатами яких він сподівається отримати лояльну владу в Україні. Тому вкладає гроші в різні політичні проекти.
"Фірташ тягне, як востаннє, бо для нього воістину зараз справа життя і смерті. Адже ситуація дуже непроста - великі проблеми навіть всередині команди. Річ у тім, що його давно б злили свої… Навіщо їм американський "підарешт"? Однак Бойко і Льовочкін цього не роблять, бо годуються з газових та хімічних схем Фірташа... А замкнути їх на собі без Фірташа вони не можуть", - пояснює Чорновіл.
Вона додала, що Фірташ заради підстраховки став прямим бенефіціаром своїх активів, оформивши все своє майно виключно на себе.
"Це шанс для наших слідчих органів прославитися. Адже варто отримати вирок хоча б за найменшим злочином Фірташа - і всі активи потрапляють під конфіскацію. Для доходів держави це пшик - всі активи Фірташа у величезних боргах, живі гроші завжди за хитромудрими схемами виводилися за кордон. Зате такий корупційний потік припиниться! Адже на газових і хімічних схемах група Фірташа щомісяця витягує щонайменше мільярд, а потім вкладає в політику. Тому бажаю Юрію Луценку і Артему Ситнику сил і перемоги!" - підсумувала вона.
у шакаладника может
статься вывих единственной извилины
Не, если ты хочешь безальтернативного, то тогда, конечно, совсем другое дело.
Видать, безответная любовь.
Ну как могут масоны быть иудеями*
Можно подумать, что сейчас - нелояльная.
Порошенко с ним даже на стрелку ездил в Вену перед выборами.
Советовался. Обещал, что будет лояльным.
Обещание выполнил.
Фирташ обирал страну на миллиарды, а этого как бы не замечали.
И дальше, думаю, с этой властью, ему не о чем беспокоиться.
Если Фирташа и посадят, то в Штатах.
Фирташ. Именно с ним, между Первым и Вторым туром выборов, в 2004-м году, встречался Виктор Ющенко и сел на газовые схемы посредством фирмы своего старшего брата Петра.
Именно к Фирташу, перед выборами, в 2014-м году Левочкин возил Петра Порошенко и Кличко, где боксер отказался от претензий на пост /Президента и пошел в мэры Киева, именно там была разработана стратегия победы "в один тур".
Так что, Порошенко и Фирташ - это компаньоны.
Теперь Татьяна Чорновол. Сегодня это человек Сергей Пашинского, а Пашинский, после того как предал Тимошенко, теснейшим образом связал свою дальнейшую судьбу с Яценюком и Аваковым.
Недавно к группе Яценюка-Авакова (а там еще и Мартыненко с Третьяковым, Пашинский...) присоединилась и группа Гройсмана.
Первой их совместной атакой стала "шумная компания" по "борьбе" с контрабандой. А мне наши гаишники, вернувшиеся в 2014 с ротации на перешейке рассказали, что весь контрабас был там тогда под Сеней и Арсеном (так что понимаем, к чему этот весь информ шум).
Вывод. Это не борьба "Татьяны Чорновол" с Дмитрием Фирташем, а по настоящему не со стоящими за Фирташем Семеном Могилевичем (по данным, добытым Скотланд Ярдом) и Владимиром Путиным. Это политическая борьба Группы Авакова-Яценюка-Гройсмана и стоящих за ними олигархов, против группы олигархов во главе с Петром Порошенко.
А сажать, никто никого не собирается и не будет сажать, как не посадили Розенблата за коррупцию по бурштину, а после суда, рассыпавшегося, дали Борису возможность подзаработать на поставках бракованных, да еще и некомплектных комплексах БПЛА в ВСУ (((