Немає причин називати агресію проти України і війну іншими іменами, на РФ лежить величезна відповідальність, - віце-президент ПА ОБСЄ Седерфельт

Таку думку висловила віце-президент Парламентської асамблеї ОБСЄ, депутат від Швеції Маргарета Седерфельт, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Про це вона сказала після засідання Комітету з політичних питань і безпеки в рамках 27-ї сесії ПА ОБСЄ в неділю в Берліні, на якому обговорювали текст резолюції щодо виконання зобов'язань у рамках ОБСЄ.

"Для мене як європейки дуже важливим є питання використання правильної термінології про те, що відбувається. Це російська агресія", - заявила Седерфельт.

Вона нагадала, що саме таке визначення використовує ЄС, коли йдеться про санкції проти РФ через нелегальну анексію нею Криму і дії на Донбасі. Сама шведська депутатка протягом трьох попередніх років була доповідачем і готувала таку резолюцію, "і у всіх звітах і проектах резолюцій використовувала термін "російська агресія", продовжую це робити і зараз". Політик не бачить причин називати агресію проти України і війну іншими іменами, це особливо важливо в часи нестабільності. На Росії, за її словами, лежить "величезна відповідальність" за те, що відбувається.

У дебатах виступив американський сенатор Роджер Уїкер, який також переконаний, що "це не громадянська війна триває на Донбасі". Він зазначив, що в попередніх резолюціях і заявах підкреслювалося, що дії російського керівництва щодо української території є незаконними. "Росія підписувалася під зобов'язанням не порушувати суверенітет, територіальну цілісність і політичну незалежність інших підписантів, поважати право інших країн самим обирати альянси щодо гарантування їхньої безпеки і утримуватися від погроз застосування сили і її використання проти інших держав", - нагадав сенатор, зазначивши, що українська криза залишається "основною проблемою для Комітету і для ОБСЄ загалом".

Доповідач із питання Крістіан Вігенін із Болгарії сказав, що ПА ОБСЄ в попередніх резолюціях констатувала, що "анексія півострова Крим Російською Федерацією була незаконною і неправомірною". Водночас, сказав він, Асамблея продовжує надавати можливості для політичного діалогу між зацікавленими сторонами, сприяти дипломатичному вирішенню кризи. "Імплементація всіх положень "Мінська-2" усіма сторонами залишається ключем до комплексної мирної угоди для Донбасу. Незважаючи на невдачі, мета, поставлена ​​в цих угодах, досі досяжна і залишається найкращим виходом для України і всього регіону", - заявив Вігенін.

Нагадаємо, в Берліні триває сесія Парламентської асамблеї ОБСЄ. Українська делегація на полях зустрілася з представниками США.

Топ коментарі
+9
С прозрением !
показати весь коментар
08.07.2018 22:45 Відповісти
+8
Нет причин называть агрессию против Украины и войну другими именами, на РФ лежит огромная ответственность, - вице-президент ПА ОБСЕ Седерфельт - Цензор.НЕТ 334
показати весь коментар
08.07.2018 22:55 Відповісти
+7
Нет причин называть агрессию против Украины и войну другими именами, на РФ лежит огромная ответственность, - вице-президент ПА ОБСЕ Седерфельт - Цензор.НЕТ 9652
показати весь коментар
08.07.2018 22:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
С прозрением !
показати весь коментар
08.07.2018 22:45 Відповісти
Она три года так называет...
показати весь коментар
08.07.2018 23:15 Відповісти
Аминь
показати весь коментар
08.07.2018 22:45 Відповісти
Запад лицимерен и недееспособен против *****.Говорят одно,делают другое.И это есть железный факт.
показати весь коментар
08.07.2018 22:49 Відповісти
Железный факт- это то, что Запад абсолютно не однороден. Это не рашка и тем более не КНДР, где всё зависит от кормчего.
показати весь коментар
08.07.2018 23:02 Відповісти
Нет причин называть агрессию против Украины и войну другими именами, на РФ лежит огромная ответственность, - вице-президент ПА ОБСЕ Седерфельт - Цензор.НЕТ 9652
показати весь коментар
08.07.2018 22:54 Відповісти
Нет причин называть агрессию против Украины и войну другими именами, на РФ лежит огромная ответственность, - вице-президент ПА ОБСЕ Седерфельт - Цензор.НЕТ 334
показати весь коментар
08.07.2018 22:55 Відповісти
Як це - "нема причин"? А кацапські гроші-газ-нафта? Хіба що шановному віце-президенту ПАРЄ з усього цього нічого не обломилося. Ну, нічого, кацапсини і до нього ключика знайдуть.
показати весь коментар
08.07.2018 22:54 Відповісти
Вірніше, до неї. Бо вона хоч і віце-президент, але все-таки дама.
показати весь коментар
08.07.2018 22:56 Відповісти
Так прямо й сказали? Госпожа Маргарета й господін Седерфєльт?
показати весь коментар
08.07.2018 22:56 Відповісти
за реализацию политики Facebook на территории России, Украины и других стран СНГ отвечает гражданка России Ульяна Зинина ФсБ рф
показати весь коментар
08.07.2018 22:57 Відповісти
В фейсе это особенно заметно.
показати весь коментар
08.07.2018 23:00 Відповісти
І от болгарин Вігєнін хоче надати ***** дипломатичний шанс. Як це по-болгарськи! Все більше людей отримують розчарування від Болгарії і не хочуть туди їхати. А раніше це була улюблена країна.
показати весь коментар
08.07.2018 22:58 Відповісти
Всього https://www.youtube.com/watch?v=u8MJiI11tH4 20 хвилин, але дуже добре на пальцях розкладено , що відбувається на рашці й чому саме орки полізли в Україну.
показати весь коментар
08.07.2018 22:58 Відповісти
Хотіли подивитись чо там у хохлов.
показати весь коментар
08.07.2018 23:00 Відповісти
Жаль, что весь пыл Ыкспертов ушёл в новость про експлатацию обуви.
А дзвіночок гарний, хоча і запізнілий.
показати весь коментар
08.07.2018 22:59 Відповісти
Какой звоночек.Фифа в тупую за Слава Украине причислила хорвата к экстримистам.Вата весь день бесновалась от пабеды,вы о чем?
показати весь коментар
08.07.2018 23:02 Відповісти
не кажи маячню про екстремістів, я читав новину. Своїми перебільшеннями ти лише робиш із себе посміховисько.
показати весь коментар
08.07.2018 23:06 Відповісти
Где я про экстримистов писал))))???
показати весь коментар
08.07.2018 23:07 Відповісти
В своём коменте. Капец- уже не помнить, что накорябал минуту назад.
показати весь коментар
08.07.2018 23:10 Відповісти
То есть фифа за Слава Украине вынесла предупреждение это нормально?Проводить чемпионат в параше во время нарушения всех уставов оон это тоже правильно
.
показати весь коментар
08.07.2018 23:14 Відповісти
Неужели слепоглухонемые эксперты ОБСЕ с нулевой ценностью слов по воле одинокого троещинского рейнджера уже стали хорошим звоночком?
показати весь коментар
08.07.2018 23:04 Відповісти
"Она напомнила, что именно такое определение использует ЕС, когда вопрос заходит о санкциях против РФ из-за нелегальной аннексии ею Крыма и действий на Донбассе."

"Сама шведская депутат в течение трех предыдущих лет была докладчиком и готовила такую резолюцию "и во всех отчетах и проектах резолюций использовала термин "российская агрессия", продолжаю это делать и сейчас". Источник: https://censor.net/n3075431 "
показати весь коментар
08.07.2018 23:14 Відповісти
Нет причин называть агрессию против Украины и войну другими именами, на РФ лежит огромная ответственность, - вице-президент ПА ОБСЕ Седерфельт - Цензор.НЕТ 2852
показати весь коментар
08.07.2018 23:15 Відповісти
Ну тогда они уже проиграли.
показати весь коментар
08.07.2018 23:03 Відповісти
Нет причин называть агрессию против Украины и войну другими именами, на РФ лежит огромная ответственность, - вице-президент ПА ОБСЕ Седерфельт - Цензор.НЕТ 8046
показати весь коментар
08.07.2018 23:05 Відповісти
Нет причин называть агрессию против Украины и войну другими именами, на РФ лежит огромная ответственность, - вице-президент ПА ОБСЕ Седерфельт - Цензор.НЕТ 1505
показати весь коментар
08.07.2018 23:08 Відповісти
Що нова доза новачка викликала прозріння.
показати весь коментар
08.07.2018 23:17 Відповісти
https://twitter.com/Aleks_Kovalyuk Житомирянин‏ @Aleks_Kovalyuk https://twitter.com/Aleks_Kovalyuk/status/1015988086881378304 4 часа назад

срср це була імперія зла, а росія це імперія козла.
показати весь коментар
08.07.2018 23:20 Відповісти
"Для меня как европейки очень важен вопрос использования правильной терминологии о том, что происходит. Это российская агрессия", - заявила Седерфельт.

А как будет называться страна, что дает добро агрессору прокладывать по своей территории СП-2?
показати весь коментар
08.07.2018 23:52 Відповісти
Не допустите строительства СП2 и это будет реальней всех терминологий.
показати весь коментар
08.07.2018 23:55 Відповісти