Судна, що прямували в українські порти в Азовському морі, ФСБ оглянула і відпустила, - Слободян

Про це сказав Укрінформу помічник голови ДПСУ, прес-секретар Олег Слободян, передає Цензор.НЕТ.
"В цьому випадку йдеться не про затримку суден, а про їх огляд. Їх оглянули і вони попрямували далі", - сказав Слободян.
Він нагадав, що з другої половини квітня вперше почали фіксувати факти огляду росіянами іноземних суден, які прямують в українські порти на Азовському морі.
"У цьому випадку ми є заручниками ситуації, коли Азовське море з 2004 року рахується морем внутрішнього користування для України та РФ. І будь-яка зі сторін може вільно пересуватися басейном Азовського моря і перебувати фактично в будь-якій його точці. Інша справа, що РФ раніше не робила такі огляди і зараз використовує їх як елемент економічного й політичного тиску на Україну", - наголосив помічник голови ДПСУ.
И я никогда не слышал, что бы с самолёта можно было бы обнаружить ядерную боеголовку по излучению.
Вспомните, как рашистские оккупанты досматривали наших военных, которые выдвигались в Донецкий аэропорт для ротации!
Есть видео, где лично упырь Моторолла досматривал машины с нашими военными, перед Донецким аэропортом... во время боевых дествий за аэропорт!
... А всё это потому, что правит Лолита - ставленник пуйла. Ему насрать на Украину, ибо он служит только пуйлу.