3 305 14

Суд відпустив під домашній арешт одного з нападників на ромський табір у Львові

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

Суд відпустив неповнолітнього Юрія Гринишина, взявши до уваги, що хлопець не брав активної участі у нападі та співпрацював зі слідством.

Суд також розглянув апеляцію підозрюваного Данила Малошенка.

За клопотанням адвокатів, через те, що підозрюваний неповнолітній, суд відбувався за зачиненими дверима. Після нарадчої кімнати судді вирішили залишити запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці без змін.

На 9 липня був також запланований розгляд апеляції і Ярослава Пужила, однак через неявку адвоката підозрюваного Олега Волкуна судове засідання перенесли. Адвокат не з’явився на засідання, оскільки перебуває на лікарняному.

Нагадаємо, в ніч із 23 на 24 червня група підлітків, якою керував 20-річний організатор, напала на ромський табір поблизу Львова. Агресивні юнаки були озброєні ножами, металевими трубами й ланцюгами. Під крики "Забирайтеся звідси геть!" вони били циган, серед яких були жінки та діти.

Унаслідок нападу зазнав смертельних поранень 24-річний чоловік. Потрапив до лікарні з ранами грудної клітини та правого плеча 19-річний юнак, а жінці та 10-річному хлопчикові, які теж постраждали від дій нападників, медики надали допомогу на місці.

Проти нападників порушено кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство, вчинене групою осіб за попередньою змовою). Затримані можуть бути позбавлені волі на строк до 15 років або довічно. Зараз затримано вісьмох осіб, причетних до цього злочину. Встановлюють причетність інших.

Суд залишив усіх затриманих під арештом на два місяці.

Як прокоментували правоохоронці, нападники належать до угруповання "Твереза ​​і зла молодь", яке пов'язують з неонацистським рухом Misanthropic Division.

Львівська поліція взяла під охорону табір ромів, на який у ніч на 24 червня було скоєно розбійний напад зі смертельним наслідком.

Топ коментарі
+4
а давайте ми теж зробимо табір у парку, нарубаємо собі дерев на багаття, розкидаємо поруч сміття. нас теж будуть поліція охороняти від С14?
показати весь коментар
09.07.2018 22:59 Відповісти
+1
А Вы сколько налогов за всю свою жизнь заплатили, что госсударство теперь должно заниматься вашими проблемами ?
показати весь коментар
09.07.2018 22:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
батьки виплакали.....банді ублюдків-довічно !!!!
показати весь коментар
09.07.2018 22:28 Відповісти
А Вы сколько налогов за всю свою жизнь заплатили, что госсударство теперь должно заниматься вашими проблемами ?
показати весь коментар
09.07.2018 22:43 Відповісти
Побийся головою об стінку, куріца.
показати весь коментар
10.07.2018 04:19 Відповісти
Нэ,ну а чьо? Вот і нармальна парішалі....
показати весь коментар
09.07.2018 22:30 Відповісти
а давайте ми теж зробимо табір у парку, нарубаємо собі дерев на багаття, розкидаємо поруч сміття. нас теж будуть поліція охороняти від С14?
показати весь коментар
09.07.2018 22:59 Відповісти
https://censor.net/user/400962 ,
а як в разі затримання (у парку) суд випише вам домашній арешт? Дискримінація!
показати весь коментар
09.07.2018 23:05 Відповісти
поки прийде поліція-вас заріжуть тупим ножем банда ублюдків-злих та тверезих...а ще зловлять вашу дитину яка буде йти зі свята-бо вона не зла....забули врадіівку-малолітня банда куди страшніша за ромів...
показати весь коментар
09.07.2018 23:40 Відповісти
Зоя шось перепутала: у Врадіївці насилували і вбивали жінок мєнти-перевертні. Зрозуміло, що аж ніяк не малолітні.
показати весь коментар
10.07.2018 01:42 Відповісти
Мухи отдельно - котлеты отдельно. Преступление банды никак не переводит бродячих цыган в ранг святых мучеников.
показати весь коментар
10.07.2018 02:56 Відповісти
Заспокойся й попий водички, куріцо пейсата. Поки шо тупим ножем ріжуть українців твої улюблені цигани: https://kp.ua/incidents/549211-tsyhan-ubyl-9-letnuiui-devochku-otvertkoi
показати весь коментар
10.07.2018 04:22 Відповісти