8060 відвідувачів онлайн
15 755 73

Горбатюк: Луценко не те що не реформує прокуратуру, він дискредитує цей орган

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "Українським Новинам" повідомив керівник ДСР Сергій Горбатюк.

Зокрема, Горбатюк розповів про спроби комісії ГПУ провести позапланову перевірку департаменту перед його ліквідацією.

"Перевірку заборонити не можу. Але я сказав:" Проводьте її відповідно до законодавчих вимог і повідомте письмово, що саме ви хочете перевіряти".

Крім того, він прокоментував наявність конфлікту з Генпрокурором Луценком.

"Вони перетворюють це на особистий конфлікт. Є вимога діяти відповідно до закону. Який же це особистий конфлікт?! ... Є стоси документів, де зафіксовано ухвалення Генпрокурором або його заступниками незаконних рішень з фальсифікацією. На все це ми реагуємо в законний спосіб", - підкреслив Горбатюк.

"Яке відношення має особистий конфлікт? Йому кажеш: генеральний прокуроре, працюй за законом! А щоб відвести в сторону від цього, їм треба показати, що це нібито проблема моїх особистих якостей", - додав він.

На його думку, ситуація з його департаментом "піднімає завісу прокурорської кухні", а Генеральний прокурор, починаючи з 2016 року, порушує закон, і порушення "не тільки не припиняються, а збільшуються і носять ознаки системних і навмисних".

"Увесь цей період з боку Генпрокурора і ряду його заступників було незаконне втручання в різних формах в розслідування справ, вплив на слідчих або прокурорів та інші порушення закону.

Зараз такий час, що в нас уже в багатьох розслідуваннях підходять слідчі і прокурори до етапу повідомлення про підозру фігурантам кримінальних проваджень. І саме в таких випадках з'являється незаконний вплив керівництва ГПУ. Там, де йде процес, де тільки збираються докази, як правило, там дають спокійно розслідувати, а ось там, де виходимо вже на повідомлення про підозру, ні.

І знову-таки щоразу це супроводжується моїми виступами в ЗМІ, але це вже як останній спосіб достукатися, після того, як немає реагування на всі листи, скарги та заяви про злочин тощо.

Щоразу, особливо в економічних злочинах, коли ми підходимо до результату, проявляється інтерес керівництва - напевно, з'являються люди, які готові про щось просити, використовуючи деякі аргументи ...

Топ коментарі
+21
Нажаль, це було зрозуміло ще перед його призначенням.
Це "пуста" людина, спеціаліст ні у чому. Звичайний популіст, а як тепер виявилось ще й корупціонер.
показати весь коментар
10.07.2018 13:20 Відповісти
+18
для того , это тело ,туда и посадили
Горбатюк: Луценко не то, что не реформировал прокуратуру, а он дискредитирует этот орган - Цензор.НЕТ 7819
показати весь коментар
10.07.2018 13:22 Відповісти
+17
Дык понятное дело. Наблюдаем......а надо бы к наркологу и принудительная диспансеаризация. Баба Яга 3-го тысячелетия до Нашей Эры пусть фрукты и бульончики носит....
показати весь коментар
10.07.2018 13:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дык понятное дело. Наблюдаем......а надо бы к наркологу и принудительная диспансеаризация. Баба Яга 3-го тысячелетия до Нашей Эры пусть фрукты и бульончики носит....
показати весь коментар
10.07.2018 13:19 Відповісти
Крім того, що Юрію Віталійовичу обов'язково треба злізати з пляшки, бажано ще й піти і отримати диплома про вищу юридичну освіту. І бажано не там, де купляв свої дипломи прем'єр-міністр.
показати весь коментар
10.07.2018 13:26 Відповісти
Ну всё то я не могу в спитче описать....Многих надо отправить на спец комиссию психиатрии.....
показати весь коментар
10.07.2018 13:34 Відповісти
Горбатюк: Луценко не те що не реформує прокуратуру, він дискредитує цей орган - Цензор.НЕТ 4272
показати весь коментар
10.07.2018 13:49 Відповісти
Ганьба Генпрокуратури це насамперед Луценко із відсутністю базової юридичної освіти. Генпрокурор - невіглас з елементарних азів діяльності прокуратури. Мабуть для цього любого порошенківського друзя "відсидку" у колонії для правоохоронів в Макошино зарахували як повний курс юрфаку
показати весь коментар
10.07.2018 14:01 Відповісти
*** мой любимый (простите, повтор)
- Как мучительно дается этот геополитический выбор… Избрать ли латиноамериканский вектор и отдать предпочтение Чили или Аргентине? А может быть, обратить взор в сторону Китая? Но ведь и европейцев не надо сбрасывать со счетов - Франция, Италия, Португалия, Испания. А ведь есть еще Америка с Австралией…Ирка, ты меня совсем не понимаешь!!! Голова же идет кругом!
- Задолбал! Ты уже час ходишь вдоль витрин с бутылками! Юр, выбери, наконец, какую-нибудь.... да пошли домой! А?
показати весь коментар
10.07.2018 14:08 Відповісти
Ну вот заключительная часть это явно про эту Семейку "Адамсов"............
показати весь коментар
10.07.2018 14:37 Відповісти
Адамсов-Луценко (я бы сказал)
показати весь коментар
10.07.2018 14:54 Відповісти
A что вы хотели от кренделя без образования.
показати весь коментар
10.07.2018 13:20 Відповісти
Можно узнать?Какое ты имеешь дело к Украине или украинской прокуратуре?🌷😄
показати весь коментар
10.07.2018 13:29 Відповісти
А вы какое отношение имеете к юриспруденции, хоть одно уголовное дело расследовали и направили в суд?
показати весь коментар
10.07.2018 13:33 Відповісти
колбасные мигранты, ныне граждане Украины (хотя не факт), за малым исключением, уверены что сбежав из расии они совершили геройский подвиг и потому вправе вы…. ся и учить жизни украинцев воюющих на фронте и работающих в тылу.
показати весь коментар
10.07.2018 14:04 Відповісти
А где коцапы?))))
показати весь коментар
10.07.2018 14:05 Відповісти
😄😄😄😄
показати весь коментар
10.07.2018 14:10 Відповісти
Слідкуємо за редакційною політикою!
Якщо "зради" немає її слід висмоктати з пальця.
Останнім часом занадто багато позитиву навколо Президента, ЕС грошей дало, на Самміті похвалили, з памятниками і польщі і на волині все гаро пройшло, Модіс підвищив кредитний рейтинг України до позитивного, інфляція 2 місяці поспіль нульова, Фірташа обскубли, я нічого не забув?
Ай-я-яй! Треба терміново какашкою кинути, а то, крий боже, рейтинг ВОни упаде а Порощенка виросте!
показати весь коментар
10.07.2018 13:20 Відповісти
не зрозумів що там гарного із нашими пам'ятниками у Польщі пройшло, й до чого тут Вона та Пеця?
показати весь коментар
10.07.2018 13:21 Відповісти
напомни, андруша, по сколько лет дали "бриллиантовым" прокурворам? я что-то запамятовал, а для полной картины нарисованного тобой шоколадного рая как раз на хватает этих данных.
показати весь коментар
10.07.2018 13:47 Відповісти
Нажаль, це було зрозуміло ще перед його призначенням.
Це "пуста" людина, спеціаліст ні у чому. Звичайний популіст, а як тепер виявилось ще й корупціонер.
показати весь коментар
10.07.2018 13:20 Відповісти
Обе "революции" приводили к власти не специалистов, а лиц из подтанцовки.
показати весь коментар
10.07.2018 13:22 Відповісти
Уже органов не осталось,
которые нынешняя власть еще не дискредитировала.
показати весь коментар
10.07.2018 13:20 Відповісти
Статеві органи поки ще не дискредитовані.
показати весь коментар
10.07.2018 13:30 Відповісти
Не откровенничай!Потому что плакулол назовётся пгавым яйцом...
показати весь коментар
10.07.2018 13:49 Відповісти
ГПУ...Супермаркет по продаже уголовных дел. Управляющий Луцыфер Ю.В. зам. Сторожук ...смотрящий от НФ....отдел Грановского-Кононенко...ДЕЛИКАТЕССЫЫ!!!!
показати весь коментар
10.07.2018 13:20 Відповісти
для того , это тело ,туда и посадили
Горбатюк: Луценко не то, что не реформировал прокуратуру, а он дискредитирует этот орган - Цензор.НЕТ 7819
показати весь коментар
10.07.2018 13:22 Відповісти
Фу, яка мерзотна брехлива й тупа рожа!
показати весь коментар
10.07.2018 16:12 Відповісти
Ну ладно Луценко!Но вот когда ты уже перднешь,и выдашь хоть что нибудь?А то ноет,и ноет... ,как херовому танцору яйца мешают
показати весь коментар
10.07.2018 13:23 Відповісти
а кто его то знает , после тюряги то.......
показати весь коментар
10.07.2018 13:27 Відповісти
Как долг этот ущербный человек, наследственный коммуняка стремился к этой должности. Пресмыкался, июродствовал...Кучму гэть...Пиарилось на смерти Гонгадзе......И вот Жизнь удалась, танцует бухой с собакой, рядом жена после тюнинга и пластики Баба Яга 3-го тысячелетия до Нашей Эры....Одна свадьба-шабащ во время Ворйны (о которой они всегда вспоминают когда выгодно), Сэйшелы...средний класс за неделю 555 тыс ЕВРО....
показати весь коментар
10.07.2018 13:24 Відповісти
55 ошибка
показати весь коментар
10.07.2018 13:25 Відповісти
Человек просто озвучил то,о чем вся страна давно знает и говорит.Начиная с его назначения и его работа это издевательство над воюющей страной.Его место в городе мена.
показати весь коментар
10.07.2018 13:26 Відповісти
Кстати, подразделение Гобатюка собираются расформировывать........Это к слову о расследовании Преступлений Майдана......
показати весь коментар
10.07.2018 13:28 Відповісти
теплые носки - на склад!
показати весь коментар
10.07.2018 13:43 Відповісти
оооо! понеслась душа в рай!
уж кого кого, а Юрца пнуть...так тут и выдумывать ничего не надо...
как с нарушений свою деятельность начал... так пить и не бросил...
опять же... "женщина третьего тысячелетия" соврать не даст
показати весь коментар
10.07.2018 13:29 Відповісти
Гайда на Лису гору
Червону руту,не шукай вечорами
Горбатюк: Луценко не то, что не реформировал прокуратуру, а он дискредитирует этот орган - Цензор.НЕТ 3625Горбатюк: Луценко не то, что не реформировал прокуратуру, а он дискредитирует этот орган - Цензор.НЕТ 7565
показати весь коментар
10.07.2018 13:34 Відповісти
Горбатюк: Луценко не то, что не реформировал прокуратуру, а он дискредитирует этот орган - Цензор.НЕТ 6477
показати весь коментар
10.07.2018 13:35 Відповісти
Паучки и банка. Банально.
показати весь коментар
10.07.2018 13:44 Відповісти
А чого було чекати від юги? Воно тільки в Лук'янівському було на людину схоже. А так... Звичайний гнида з банди чучми соцморозівського крила.
показати весь коментар
10.07.2018 13:44 Відповісти
Горбатюк: Луценко не те що не реформує прокуратуру, він дискредитує цей орган - Цензор.НЕТ 8297........................
показати весь коментар
10.07.2018 13:47 Відповісти
спец
показати весь коментар
10.07.2018 13:49 Відповісти
С его супругой-страхопёздищем,мона в водяре утонуть!..хотя гавно не тоне...
показати весь коментар
10.07.2018 13:53 Відповісти
Юрок Сейшельский уже намотал себе на второй срок и ему самое время приступать чистить свою знаменитую кружку...
показати весь коментар
10.07.2018 13:53 Відповісти
Горбатюк: Луценко не те що не реформує прокуратуру, він дискредитує цей орган - Цензор.НЕТ 1527.................
показати весь коментар
10.07.2018 14:00 Відповісти
Луценко превралил прокуратуру именно в Орган. В самом плохом смысле этого слова.
показати весь коментар
10.07.2018 14:05 Відповісти
покуй на юГу вУценка .он не лигитимный и без образования .в нагрузку еще и алкоголик .бывших не бывает алкоголиков ))
показати весь коментар
10.07.2018 14:07 Відповісти
Горбатюк - вменяемый.
показати весь коментар
10.07.2018 14:08 Відповісти
Юга!Когда тебя настиг шоколадный дидло?!!https://censor.net/video_news/278350/lutsenko_podderjal_timoshenko_v_puti_na_post_prezidenta_yulya_doljna_slomat_sistemu_video
показати весь коментар
10.07.2018 14:08 Відповісти
Если ссылка не откроется,прочитайте эти древние комментарии-что поменялось?Может что-то и изменилось.но по прежнему эти животные олигархи боятся Юльку.
показати весь коментар
10.07.2018 14:20 Відповісти
в нормальной стране , этого алкаша после дебоша в Германии и близко бы до кресла не допустили , сортировал бы мусор,или мыл унитазы
показати весь коментар
10.07.2018 14:11 Відповісти
После Революции отпустили Тимошенко.
Луценко отпустили еще при Яныке.
показати весь коментар
10.07.2018 14:43 Відповісти
Это ви не туда обращаетесь . Это вам надо обращаться к Шляшку !!!
показати весь коментар
10.07.2018 14:47 Відповісти
И таки да !!! Алкаш ГАВНОПРОКУРОР Луценко превратил окончательно прокурватуру в детородный орган !
показати весь коментар
10.07.2018 14:45 Відповісти
Горбатюк: Луценко не те що не реформує прокуратуру, він дискредитує цей орган - Цензор.НЕТ 5581
показати весь коментар
10.07.2018 15:00 Відповісти
https://youtu.be/ltEwy-QdxJE
показати весь коментар
10.07.2018 16:53 Відповісти
Пгеданный Погошенку генпгокугор совсем бегега потегял.
показати весь коментар
10.07.2018 18:08 Відповісти
Люби Боже правду, но не только геналкаш. Вся шайка реформаторов и их назначенцы это наш позор и закапывание страны в яму. Куда ни ткни, везде торчит шыкаладная задница
показати весь коментар
10.07.2018 19:37 Відповісти
Вже відверто дістало це постійне перетягування ковдри та закидування одне одного брудом і лайном. Ліпше б виконували свої обовязки належним чином.
показати весь коментар
11.07.2018 05:10 Відповісти