Горбатюк: Луценко не те що не реформує прокуратуру, він дискредитує цей орган

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "Українським Новинам" повідомив керівник ДСР Сергій Горбатюк.
Зокрема, Горбатюк розповів про спроби комісії ГПУ провести позапланову перевірку департаменту перед його ліквідацією.
"Перевірку заборонити не можу. Але я сказав:" Проводьте її відповідно до законодавчих вимог і повідомте письмово, що саме ви хочете перевіряти".
Крім того, він прокоментував наявність конфлікту з Генпрокурором Луценком.
"Вони перетворюють це на особистий конфлікт. Є вимога діяти відповідно до закону. Який же це особистий конфлікт?! ... Є стоси документів, де зафіксовано ухвалення Генпрокурором або його заступниками незаконних рішень з фальсифікацією. На все це ми реагуємо в законний спосіб", - підкреслив Горбатюк.
"Яке відношення має особистий конфлікт? Йому кажеш: генеральний прокуроре, працюй за законом! А щоб відвести в сторону від цього, їм треба показати, що це нібито проблема моїх особистих якостей", - додав він.
На його думку, ситуація з його департаментом "піднімає завісу прокурорської кухні", а Генеральний прокурор, починаючи з 2016 року, порушує закон, і порушення "не тільки не припиняються, а збільшуються і носять ознаки системних і навмисних".
"Увесь цей період з боку Генпрокурора і ряду його заступників було незаконне втручання в різних формах в розслідування справ, вплив на слідчих або прокурорів та інші порушення закону.
Зараз такий час, що в нас уже в багатьох розслідуваннях підходять слідчі і прокурори до етапу повідомлення про підозру фігурантам кримінальних проваджень. І саме в таких випадках з'являється незаконний вплив керівництва ГПУ. Там, де йде процес, де тільки збираються докази, як правило, там дають спокійно розслідувати, а ось там, де виходимо вже на повідомлення про підозру, ні.
І знову-таки щоразу це супроводжується моїми виступами в ЗМІ, але це вже як останній спосіб достукатися, після того, як немає реагування на всі листи, скарги та заяви про злочин тощо.
Щоразу, особливо в економічних злочинах, коли ми підходимо до результату, проявляється інтерес керівництва - напевно, з'являються люди, які готові про щось просити, використовуючи деякі аргументи ...
- Как мучительно дается этот геополитический выбор… Избрать ли латиноамериканский вектор и отдать предпочтение Чили или Аргентине? А может быть, обратить взор в сторону Китая? Но ведь и европейцев не надо сбрасывать со счетов - Франция, Италия, Португалия, Испания. А ведь есть еще Америка с Австралией…Ирка, ты меня совсем не понимаешь!!! Голова же идет кругом!
- Задолбал! Ты уже час ходишь вдоль витрин с бутылками! Юр, выбери, наконец, какую-нибудь.... да пошли домой! А?
Якщо "зради" немає її слід висмоктати з пальця.
Останнім часом занадто багато позитиву навколо Президента, ЕС грошей дало, на Самміті похвалили, з памятниками і польщі і на волині все гаро пройшло, Модіс підвищив кредитний рейтинг України до позитивного, інфляція 2 місяці поспіль нульова, Фірташа обскубли, я нічого не забув?
Ай-я-яй! Треба терміново какашкою кинути, а то, крий боже, рейтинг ВОни упаде а Порощенка виросте!
Це "пуста" людина, спеціаліст ні у чому. Звичайний популіст, а як тепер виявилось ще й корупціонер.
которые нынешняя власть еще не дискредитировала.
уж кого кого, а Юрца пнуть...так тут и выдумывать ничего не надо...
как с нарушений свою деятельность начал... так пить и не бросил...
опять же... "женщина третьего тысячелетия" соврать не даст
Червону руту,не шукай вечорами
Луценко отпустили еще при Яныке.