Трагедія на Рівненському полігоні: засідання комітету з нацбезпеки перенесено на четвер через слідчі дії

Про це повідомив у Facebook глава комітету Сергій Пашинський, інформує Цензор.НЕТ.
"Оскільки військова прокуратура перенесла на завтра заплановане на сьогодні проведення експертизи, а всі доповідачі нашого Комітету з цього питання задіяні в проведенні цього експерименту, прийняв рішення перенести засідання Комітету з питань національної безпеки та оборони на четвер, 12 липня, на 14:30", - написав він.
Пашинський запросив приєднатися до роботи комітету всіх журналістів, які хочуть отримати інформацію з першоджерел про обставини трагедії на Рівненському полігоні та об’єктивно розібратися із ситуацією в Збройних силах України з бойовою підготовкою та експлуатацією мінометів.
Глава комітету також висловив сподівання, що суспільство отримає від посадовців військової прокуратури, Міноборони, Генштабу та "Укроборонпрому" відповіді на питання, які всіх хвилюють.
Нагадаємо, унаслідок вибуху 120-мм міномета "Молот" 6 липня загинули три військовослужбовці. Дев'ять осіб зазнали поранень. У шістьох із них - середні і легкі, один - у важкому стані, ще двох вдалося стабілізувати, їхньому життю нічого не загрожує.

Кому трагедия, а кому прибыль - миномет продан, бойцы погибли - не надо платить зарплату.
От таких минометов от ВСУ скоро ни чего не останется.