НАТО, як і раніше, не визнає приєднання Криму, втручання у вибори інших країн, але через це не можна ізолювати РФ, - Столтенберг

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми, як і раніше, не визнаємо приєднання Криму, втручання у вибори інших країн, але через це не можна ізолювати Росію", - сказав Є.Столтенберг на саміті НАТО.

За його словами, приклади, коли Росія "втручалася у внутрішні справи інших держав, ми (НАТО. - Ред.) бачили в Солсбері, у Чорногорії".

"Для мене це не аргумент на користь ізоляції Росії, щоб ми перестали розмовляти з Росією. Я думаю, навпаки, коли відносини складні, важливо розмовляти з Росією, щоб знизити напругу", - сказав Столтенберг.

Він висловив упевненість в необхідності діалогу з Росією, "навіть якщо ми (НАТО) не віримо в поліпшення відносин".

"Ми повинні говорити з Росією, щоб вибудувати складні відносини", - зазначив він.

Також у НАТО констатують присутність російських військ на території сусідніх держав.

"Ми бачимо, що Росія використовує війська проти своїх сусідів - України, Грузії, навіть Молдови, так, ми бачимо цю активність. НАТО і Росія співпрацювали багато років з різних питань, тому що Росія також наш сусід, - з військових питань, питань кордонів... Моя позиція щодо Росії полягає в тому, що Альянс повинен бути сильним, ми повинні бути єдині і збільшувати інвестиції в оборону. Діалог з Росією треба продовжувати, тому що вона залишається нашим сусідом", - сказав Генсек НАТО.

При цьому він підкреслив, що не варто забувати про анексію Криму, кібератаки, втручання у внутрішню політику інших країн, проте "щоб змінити ситуацію на краще, необхідно використовувати всі інструменти".

Топ коментарі
+13
А что повод? Что еще должно случиться, чтобы у вас был повод?
показати весь коментар
11.07.2018 13:26 Відповісти
+11
а какой нужен повод? бомбу бросить на НАТО?
показати весь коментар
11.07.2018 13:21 Відповісти
+10
Суд не одобряет убийств и изнасилований 32-х женщин, но, по его мнению, это не повод изолировать Чикатила.
показати весь коментар
11.07.2018 13:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Лучше сразу "пристрелить"?
показати весь коментар
11.07.2018 13:21 Відповісти
ИЗОЛИРОВТЬ НЕЛЬЗЯ РАЗБОМБИТЬ.
Где поставить запятую?
показати весь коментар
11.07.2018 13:21 Відповісти
а какой нужен повод? бомбу бросить на НАТО?
показати весь коментар
11.07.2018 13:21 Відповісти
из-за этого следует вспомнить историческую правду и отказать россиянам в праве называться русскими. Называть их русскими своих смердов велел своим холопам московит петр 1, который и сам к Руси отношения не имел. Стыдно для стран НАТО продолжать поддерживать историческую ложь москвы в условиях, когда она не прекращает свою ордынскую практику грабежа и поклепов. Стыдно, господа, продолжать вести себя так, будто вы холопы московитов и у них в прислуге.
показати весь коментар
11.07.2018 13:24 Відповісти
А что повод? Что еще должно случиться, чтобы у вас был повод?
показати весь коментар
11.07.2018 13:26 Відповісти
НАТО по-прежнему не признает присоединение Крыма, вмешательство в выборы других стран, но из-за этого нельзя изолировать РФ, - Столтенберг - Цензор.НЕТ 601
показати весь коментар
11.07.2018 13:26 Відповісти
Нююю , а че, мона гутарить с паРашкой через дырки в "Железном Заборе"...😜
показати весь коментар
11.07.2018 13:26 Відповісти
А що вони мають зробити,щоб було можна?
показати весь коментар
11.07.2018 13:27 Відповісти
Загнати НАТО в ламанш...
показати весь коментар
11.07.2018 13:36 Відповісти
Суд не одобряет убийств и изнасилований 32-х женщин, но, по его мнению, это не повод изолировать Чикатила.
показати весь коментар
11.07.2018 13:35 Відповісти
Польша,Венгрия,Чехословакия,Афганистан,Грузия,2014 - Украина.
показати весь коментар
11.07.2018 13:36 Відповісти
У середу, 11 липня, у Брюсселі у присутності ЗМІ відбулася жорстка дискусія між президентом США Дональдом Трампом та генсеком НАТО Єнсом Столенбергом.
Як повідомляє кореспондент https://www.eurointegration.com.ua/news/2018/07/11/7084220/ Європейської правди , всупереч звичайній практиці, журналістам дозволили бути присутніми під час початку їхньої розмови.
Столтенберг розпочав зустріч із розповіді про те що витрати всіх партнерів на оборону зростають, 8 з 29 країн-членів НАТО виконують вимогу про 2% ВВП на оборони.
Але Трамп у відповіді заперечив, зробивши наголос, що США захищають Європу від Росії в той час як європейські країни - заробляють гроші на торгівлі з РФ, а також спонсорують російську державу.
"Німеччина підтримує (НАТО - Ред.)) із витратами трохи більше ніж 1%, у той час як фактичний внесок США - 4,2%... Але при цьому Німеччина платить мільярди євро за газ Росії!...США захищають Німеччину, ми захищаємо Францію, ми захищаємо кожного (в Європі - Ред.). Ми повинні зробити щось, ми не можемо примиритися з цим. Це неприйнятно, вони платять мільярди Росії і ми маємо захищати їх!", - повторив Трамп декілька разів.
показати весь коментар
11.07.2018 13:38 Відповісти
Видно Украине не по пути с НАТО, если там такое заявляют. Там такой бред несут.
показати весь коментар
11.07.2018 13:39 Відповісти
курви
показати весь коментар
11.07.2018 13:46 Відповісти
"Ми, як і раніше, не визнаємо приєднання Криму, втручання у вибори інших країн, але через це не можна ізолювати Росію", - сказав Є.Столтенберг на саміті НАТО.Джерело:https://censor.net/n3075980

хм, міжнародні злочини не є причиною?!боїнг збитий теж не є причиною?
а що ж тоді може бути причиною???
показати весь коментар
11.07.2018 13:47 Відповісти
взагалі в нього якась шизофренічна заява получилась:

Він висловив упевненість в необхідності діалогу з Росією, "навіть якщо ми (НАТО) не віримо в поліпшення відносин".Джерело:https://censor.net/n3075980

взагалі коли людина починає говорити зі стіною іі треба лікувати

"Ми бачимо, що Росія використовує війська проти своїх сусідів - України, Грузії, навіть Молдови, так, ми бачимо цю активність. НАТО і Росія співпрацювали багато років з різних питань, тому що Росія також наш сусід, - з військових питань, питань кордонів... Джерело:https://censor.net/n3075980
показати весь коментар
11.07.2018 13:50 Відповісти
Изолировать Ливию за сбитый Boeing 747 над Локерби (1978) было обоснованно, а россию за войну, за аннексию, за сбитый рейс МН17 -- нифига не обоснованно и не ко времени...
показати весь коментар
11.07.2018 15:28 Відповісти
А пршло всего 4 года....
показати весь коментар
11.07.2018 13:48 Відповісти
Ліволіберастична ідеологія прищепила європейським очільникам менталітет пасивних гомосексуалістів. "Треба розслабитись і одержати задоволення" (с)
показати весь коментар
11.07.2018 13:54 Відповісти
Как в анекдоте:

- Дэржи изалэнту!
показати весь коментар
11.07.2018 13:57 Відповісти
Та невже, Столтенберг, "не можна ізолювати"?! А мені здається, що за агресію можна й побомбити....
показати весь коментар
11.07.2018 14:32 Відповісти
Сказав би відверто, що свої збройні сили просрали, а за "дешевий газ", тобто за рахунок Европи, Росія відновили і наростила зброїні сили. Ідіоти "столтенберги", фактично, власними руками викопали собі могилу.
показати весь коментар
11.07.2018 14:34 Відповісти
". . . но из-за этого нельзя изолировать Россию . . ."

Грубейшая геополитическая ошибка. Стратегическая глупость. Можно !!! Более того, НУЖНО !!! Иначе увидите дальнейшие поползновения россии, в том числе против своих стран-членов.

Опрометчиво полагать, мол россия просто хочет властвовать на своём "заднем дворе". Когда / если укрепятся там, будут предъявлять претензии на бывший Варшавский блок, мол это тоже зона их стратегических интересов историческая и т.п. Агрессору надо вовремя давать по зубам, ибо потом будет поздно - потом это потребует нечеловеческих усилий и моря крови, не говоря уже о постановке планеты на грань катастрофы.

Изолировать !!! Достаточно закрыть собственникам русских паспортов (всем !!!) выезд в страны ЕС, США, Канаду, Австралию, Турцию и Японию. Завоют в концлагере, особенно элита. Причём и тем (особенно тем), у кого двойное гражданство. Т.е. показывают паспорта Панамы, Кипра, Финляндии, Мальты, Израиля и т.п. - а им говорят, нельзя, потому что у вас и русский паспорт тоже есть. До свидания. Вот тогда посмотрели бы, что сами москвичи путяре бы сказали . . .
показати весь коментар
11.07.2018 14:36 Відповісти
Изолировать!!! И не только президент, а и строй поменяется.
показати весь коментар
11.07.2018 16:03 Відповісти
«Аннексию не признаём, но изолировать нельзя» - вот это и есть падлючая двуликая политика мудацкого Запада вообще и мудака Столтенберга в частности. Ведь если Володю Гунявого не изолировать, то ему глубоко начхать на непризнание аннексии и прочие «шалости».
Но шо пенять на Запад, если доморощенные мудаки не лучше. С одной стороны только и слышно «РФ - страна агрессор, российско-террористические войска, российские наемники и оккупанты» (и с этим трудно не согласиться), а с другой - действие "Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією" до 30.06.2018 никто не прекратил и оно 31.12.2018 автоматически продлится ещё на 10 лет (предусмотрено статьей 40 вышеупомянутого договора). Получается - аннексия Крыма, убиенные воины и граждане, разрушения, беженцы и тому подобное - специфические особенности дружбы, сотрудничества и партнёрства.
показати весь коментар
11.07.2018 16:34 Відповісти