НАТО, як і раніше, не визнає приєднання Криму, втручання у вибори інших країн, але через це не можна ізолювати РФ, - Столтенберг

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
"Ми, як і раніше, не визнаємо приєднання Криму, втручання у вибори інших країн, але через це не можна ізолювати Росію", - сказав Є.Столтенберг на саміті НАТО.
За його словами, приклади, коли Росія "втручалася у внутрішні справи інших держав, ми (НАТО. - Ред.) бачили в Солсбері, у Чорногорії".
"Для мене це не аргумент на користь ізоляції Росії, щоб ми перестали розмовляти з Росією. Я думаю, навпаки, коли відносини складні, важливо розмовляти з Росією, щоб знизити напругу", - сказав Столтенберг.
Він висловив упевненість в необхідності діалогу з Росією, "навіть якщо ми (НАТО) не віримо в поліпшення відносин".
"Ми повинні говорити з Росією, щоб вибудувати складні відносини", - зазначив він.
Також у НАТО констатують присутність російських військ на території сусідніх держав.
"Ми бачимо, що Росія використовує війська проти своїх сусідів - України, Грузії, навіть Молдови, так, ми бачимо цю активність. НАТО і Росія співпрацювали багато років з різних питань, тому що Росія також наш сусід, - з військових питань, питань кордонів... Моя позиція щодо Росії полягає в тому, що Альянс повинен бути сильним, ми повинні бути єдині і збільшувати інвестиції в оборону. Діалог з Росією треба продовжувати, тому що вона залишається нашим сусідом", - сказав Генсек НАТО.
При цьому він підкреслив, що не варто забувати про анексію Криму, кібератаки, втручання у внутрішню політику інших країн, проте "щоб змінити ситуацію на краще, необхідно використовувати всі інструменти".
Где поставить запятую?
Як повідомляє кореспондент https://www.eurointegration.com.ua/news/2018/07/11/7084220/ Європейської правди , всупереч звичайній практиці, журналістам дозволили бути присутніми під час початку їхньої розмови.
Столтенберг розпочав зустріч із розповіді про те що витрати всіх партнерів на оборону зростають, 8 з 29 країн-членів НАТО виконують вимогу про 2% ВВП на оборони.
Але Трамп у відповіді заперечив, зробивши наголос, що США захищають Європу від Росії в той час як європейські країни - заробляють гроші на торгівлі з РФ, а також спонсорують російську державу.
"Німеччина підтримує (НАТО - Ред.)) із витратами трохи більше ніж 1%, у той час як фактичний внесок США - 4,2%... Але при цьому Німеччина платить мільярди євро за газ Росії!...США захищають Німеччину, ми захищаємо Францію, ми захищаємо кожного (в Європі - Ред.). Ми повинні зробити щось, ми не можемо примиритися з цим. Це неприйнятно, вони платять мільярди Росії і ми маємо захищати їх!", - повторив Трамп декілька разів.
хм, міжнародні злочини не є причиною?!боїнг збитий теж не є причиною?
а що ж тоді може бути причиною???
Він висловив упевненість в необхідності діалогу з Росією, "навіть якщо ми (НАТО) не віримо в поліпшення відносин".Джерело:https://censor.net/n3075980
взагалі коли людина починає говорити зі стіною іі треба лікувати
"Ми бачимо, що Росія використовує війська проти своїх сусідів - України, Грузії, навіть Молдови, так, ми бачимо цю активність. НАТО і Росія співпрацювали багато років з різних питань, тому що Росія також наш сусід, - з військових питань, питань кордонів... Джерело:https://censor.net/n3075980
- Дэржи изалэнту!
Грубейшая геополитическая ошибка. Стратегическая глупость. Можно !!! Более того, НУЖНО !!! Иначе увидите дальнейшие поползновения россии, в том числе против своих стран-членов.
Опрометчиво полагать, мол россия просто хочет властвовать на своём "заднем дворе". Когда / если укрепятся там, будут предъявлять претензии на бывший Варшавский блок, мол это тоже зона их стратегических интересов историческая и т.п. Агрессору надо вовремя давать по зубам, ибо потом будет поздно - потом это потребует нечеловеческих усилий и моря крови, не говоря уже о постановке планеты на грань катастрофы.
Изолировать !!! Достаточно закрыть собственникам русских паспортов (всем !!!) выезд в страны ЕС, США, Канаду, Австралию, Турцию и Японию. Завоют в концлагере, особенно элита. Причём и тем (особенно тем), у кого двойное гражданство. Т.е. показывают паспорта Панамы, Кипра, Финляндии, Мальты, Израиля и т.п. - а им говорят, нельзя, потому что у вас и русский паспорт тоже есть. До свидания. Вот тогда посмотрели бы, что сами москвичи путяре бы сказали . . .
Но шо пенять на Запад, если доморощенные мудаки не лучше. С одной стороны только и слышно «РФ - страна агрессор, российско-террористические войска, российские наемники и оккупанты» (и с этим трудно не согласиться), а с другой - действие "Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією" до 30.06.2018 никто не прекратил и оно 31.12.2018 автоматически продлится ещё на 10 лет (предусмотрено статьей 40 вышеупомянутого договора). Получается - аннексия Крыма, убиенные воины и граждане, разрушения, беженцы и тому подобное - специфические особенности дружбы, сотрудничества и партнёрства.