Нацрада ТРМ оштрафувала канал Інтер на 4 млн через концерт на 9 травня, у якому було "розпалювання ненависті"
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє передає LIGA.net.
Рішення було ухвалено одноголосно. Усі члени Нацради погодилися, що під час концерту було присутнє розпалювання ненависті й одноголосно вирішили оштрафувати телеканал на 25% від ліцензійного збору.
У мережі з'явилося відео епізоду "святкового концерту з нагоди Дня перемоги", у якому один із ведучих Андрій Доманський виголошує промову в стилі російської пропаганди. "Сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їхні портрети безкарно проносили під час факельної ходи в нашій столиці, де кожен метр просякнутий кров'ю наших співвітчизників", - сказав ведучий у супроводі оплесків за кадром. "Це ми 9 травня приносимо квіти до Вічного вогню, це ми щороку відновлюємо пам'ятники воїнам, що загинули в боротьбі з фашизмом, ми - це наша Україна, це Україна, яка була окупована і перемогла, незважаючи ні на що", - сказав Доманський .
У нас точно в стране идет война?
— Thirteen 🔞 (@Thi1teenth) 7 травня 2018 р.
Посмотрите что на Интере будет 9мая. pic.twitter.com/bMGXLvozq5
Вони не ненависть розпалюють, а працють на окупанта.
У Национального совета нет законных оснований не продлить срок действия цифровой лицензии. Непродление возможно лишь при наличии двух и более имеющихся санкций (предупреждений или штрафов).
Источник:https://censor.net/n3076009
И предупреждения имеются и штарфы имеются (как видим)... но нагло в глаза брешут и говорят ничего этого нет.
але не зрозуміло, хто це зробив
кацапи теж вміють і перевдягнутись і підкупити
Это ведь не цитата.
2. Дають ліцензію.
3. Виписуть штраф) , а ліцензіату вже пох.
Телеканал «112 Украина» взял на работу эксперта сепаратистских СМИ.
Украинский телеканал «112 Украина» запустил совместный проект с Денисом Жарких, который рассказывал о «хунте» на канале сепаратистов NewsFront. Об этом пишет в своем Facebook журналист Евгений Назаренко.
«Новый ведущий 112 канала в программе - По Сути. Вчера ты рассказываешь за хунту на сепарском ньюз фронте, а сегодня ты ведущий на украинском канале. А че не, да, коллеги?», - написал он.
------ https://inforesist.org/telekanal-112-ukraina-vzyal-na-rabotu-eksperta-separatistov-denisa-zharkih/