4724 відвідувача онлайн
18 874 82

Нацрада ТРМ оштрафувала канал Інтер на 4 млн через концерт на 9 травня, у якому було "розпалювання ненависті"

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє передає LIGA.net.

Рішення було ухвалено одноголосно. Усі члени Нацради погодилися, що під час концерту було присутнє розпалювання ненависті й одноголосно вирішили оштрафувати телеканал на 25% від ліцензійного збору.

У мережі з'явилося відео епізоду "святкового концерту з нагоди Дня перемоги", у якому один із ведучих Андрій Доманський виголошує промову в стилі російської пропаганди. "Сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їхні портрети безкарно проносили під час факельної ходи в нашій столиці, де кожен метр просякнутий кров'ю наших співвітчизників", - сказав ведучий у супроводі оплесків за кадром. "Це ми 9 травня приносимо квіти до Вічного вогню, це ми щороку відновлюємо пам'ятники воїнам, що загинули в боротьбі з фашизмом, ми - це наша Україна, це Україна, яка була окупована і перемогла, незважаючи ні на що", - сказав Доманський .

У нас точно в стране идет война?
Посмотрите что на Интере будет 9мая. pic.twitter.com/bMGXLvozq5

— Thirteen 🔞 (@Thi1teenth) 7 травня 2018 р.

Топ коментарі
+70
Та його потрібно було закрити.
Вони не ненависть розпалюють, а працють на окупанта.
показати весь коментар
11.07.2018 17:11 Відповісти
+50
Скромненько. А лишить лицензии - не пробовали?!
показати весь коментар
11.07.2018 17:11 Відповісти
+33
На рекламе бухла Интер эти 4 лимона за пару дней отобьет, не говоря уже о кацапском бабле за говно на вентиляторе.
показати весь коментар
11.07.2018 17:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та його потрібно було закрити.
Вони не ненависть розпалюють, а працють на окупанта.
показати весь коментар
11.07.2018 17:11 Відповісти
Деньги поступят в бюджет Украины ровно также как деньги Газпрома НацСовет уже и премии себе выдал наверное.
показати весь коментар
11.07.2018 17:44 Відповісти
Да лишить лицензии и гражданства ватников-предателей
показати весь коментар
11.07.2018 21:35 Відповісти
Скромненько. А лишить лицензии - не пробовали?!
показати весь коментар
11.07.2018 17:11 Відповісти
Член Нацсовета Сергей Костинский https://www.facebook.com/s.kostynskyi?fref=ufi&rc=p прокомментировал данное решение в Facebook: "Объясняю свое голосование за продление лицензии "Интера".
У Национального совета нет законных оснований не продлить срок действия цифровой лицензии. Непродление возможно лишь при наличии двух и более имеющихся санкций (предупреждений или штрафов).
Источник:https://censor.net/n3076009

И предупреждения имеются и штарфы имеются (как видим)... но нагло в глаза брешут и говорят ничего этого нет.
показати весь коментар
11.07.2018 17:13 Відповісти
На рекламе бухла Интер эти 4 лимона за пару дней отобьет, не говоря уже о кацапском бабле за говно на вентиляторе.
показати весь коментар
11.07.2018 17:12 Відповісти
У нас все каналы дотационные... не отобьют.
показати весь коментар
11.07.2018 18:09 Відповісти
Цензор, давай уже показывай, как хорваты сегодня развернули транспорант размером с пол москвы "слава россии". Чего молчите? А то их вчера в задницу тут зацеловали.
показати весь коментар
11.07.2018 17:16 Відповісти
т.е. "спасибо россии", ошиблась немного
показати весь коментар
11.07.2018 17:18 Відповісти
дійсно, було таке.
але не зрозуміло, хто це зробив
кацапи теж вміють і перевдягнутись і підкупити
показати весь коментар
11.07.2018 17:31 Відповісти
99,9% шо так оно и было и показали по раша тудей
показати весь коментар
11.07.2018 17:47 Відповісти
Очень авторитетный ресурс...
показати весь коментар
11.07.2018 17:50 Відповісти
Очінь і очінь.
показати весь коментар
11.07.2018 22:12 Відповісти
Нуачо не поблагодарить девушку после секса?
показати весь коментар
11.07.2018 18:04 Відповісти
и за возможность попасть в полуфинал
показати весь коментар
11.07.2018 18:06 Відповісти
"спасибо раиси "взятку давала да продула
показати весь коментар
12.07.2018 00:35 Відповісти
А ты не подумала, что это троллинг? Спасибо за то , что продули хорватам.
показати весь коментар
12.07.2018 13:12 Відповісти
Ну так если у нас есть платные коллаборанты, почему таких не может быть среди хорватов?
показати весь коментар
11.07.2018 17:42 Відповісти
Каоке дело цензору до того что происходит в столице Парашки
показати весь коментар
11.07.2018 21:29 Відповісти
интеру лицензию надо у правосеков,свободы,с14... покупать.
показати весь коментар
11.07.2018 17:17 Відповісти
Они "герои" только тогда, когда им проплатят. Я про тех, кто тусуется в столице.
показати весь коментар
11.07.2018 17:30 Відповісти
сколько свободовцев сложило головы на майдане?ты им платил?
показати весь коментар
11.07.2018 17:42 Відповісти
Свободовец свободовцу рознь. Или ты об этом не знал? Или ты считаешь, что если свободвец-хряк Илленко говорит, что Украине не надо в НАТО, то это правильный свободовец?
показати весь коментар
11.07.2018 17:48 Відповісти
https://censor.net/user/427890 а ты и ссылку можешь привести? а если нет-ты 3,14здун
показати весь коментар
11.07.2018 21:57 Відповісти
Шо, ватняки не навчені гуглпошуковиком користуватися?
показати весь коментар
12.07.2018 10:15 Відповісти
с14 скоро пересажают, следи за новостями. Сегодня обыски были, и в ЕС нацистами признаны
показати весь коментар
11.07.2018 19:03 Відповісти
ГАВ-риле,у ЄеСах і від чорно-червоного стяга ,і від "Слава Україні!" отримують нетримання сечі і раптове звільнення шлунків.
показати весь коментар
11.07.2018 22:17 Відповісти
Пі....дєц, як строго, для агентури ФСБ...
показати весь коментар
11.07.2018 17:18 Відповісти
а СБУ шо ???????????????довічно давати суддям..за підтримку сепарів та провокаторів.......
показати весь коментар
11.07.2018 17:21 Відповісти
А якщо українцям подобається такий мазохізм? Бо вони ж вибрали президентом Порошенка, і надалі збираються його обрати. Не треба позбавляти людей насолоди від болю.
показати весь коментар
11.07.2018 17:37 Відповісти
так ПОРОШЕНКО ще на два терміни...а жопозицію , відродження , срабіновичів- заборонити в УКРАІНІ...............
показати весь коментар
11.07.2018 18:47 Відповісти
все при своих и деньги в казну и площадка для пропоганды -цела)))
показати весь коментар
11.07.2018 17:22 Відповісти
Канал ворожий до України і постійна зневага всього українського і тому потрібно не ховати голову в пісок, а закрити назавжди.
показати весь коментар
11.07.2018 17:22 Відповісти
Сколько кремлёвские хозяева Интера запланили национальному совету???
показати весь коментар
11.07.2018 17:25 Відповісти
лять,да закроют эту помойку когда нибудь
показати весь коментар
11.07.2018 17:30 Відповісти
При Порошенко - никогда!
показати весь коментар
11.07.2018 17:33 Відповісти
лицензию продлили на 7 лет, оштрафовали за разжигание ненависти. Дяденьки и тетеньки из Нацсовета! Вы или крестик снимите или трусишки наденьте
показати весь коментар
11.07.2018 17:31 Відповісти
Но тем не менее продлила разрешение на вещание еще на семь лет. Да барыга над нами просто смеется!
показати весь коментар
11.07.2018 17:33 Відповісти
Патаму шта это канал Фирташа-Левочкина, которые поставили Порошенко на царство. И не важно, что он откровенно продвигает русский мир
показати весь коментар
11.07.2018 17:55 Відповісти
ДАВНО ПОРА ЗАКРЫТЬ интер !
показати весь коментар
11.07.2018 17:59 Відповісти
Поняли, сколько фашизм стоит? Всего 4 миллиона. Швырнул в морду Нацраде - и гуляй, сколько влезет!
показати весь коментар
11.07.2018 18:00 Відповісти
Хороший концерт,і спасибі за свято футбола яким насолоджується весь світ!А що кучка нациків піну з грязюкою пускають,а так це їх звичайний стан,як правило це люди які не звикли до роботи,як фізичної,так і розумової!Бог їм суддя який завжди хворим вибачає!
показати весь коментар
11.07.2018 18:12 Відповісти
Тут разве бояру разливают? Чего лишнехромосомный сюда приперся?
показати весь коментар
11.07.2018 18:15 Відповісти
Вже приємно що хромосоми освоїв, похвально!Осталося рідну мову вивчити!Завтра і починай...
показати весь коментар
11.07.2018 18:33 Відповісти
Я с лишнехромосомными на родном языке не общаюсь, не собираюсь его марать о такую мразь. Да и ты украинским языком никого здесь не введешь в заблуждение, поэтому лучше переходи на родной.
показати весь коментар
11.07.2018 18:40 Відповісти
По побудові речення схоже 5-7 клас.Вгадав!Вже пізня година,йди пісяй і в люлю.А дядьки ще посперечаються.А українська мова співуча і дуже красива,не брезгуй,вчить.
показати весь коментар
11.07.2018 18:55 Відповісти
Очінь ні брєзьгай.
показати весь коментар
11.07.2018 22:21 Відповісти
«кучка» це на якій мові?
показати весь коментар
11.07.2018 18:42 Відповісти
на тієї що і "грязюка".
показати весь коментар
11.07.2018 18:53 Відповісти
Там багато перлів - "брезгуй", "осталося" і таке інше. Ольгінець, швидше за все.
показати весь коментар
11.07.2018 19:51 Відповісти
На людській!Читай Тараса,Лесю, Коцюбинського (коли знаєш хто вони) і все зрозумієш!
показати весь коментар
11.07.2018 18:58 Відповісти
все ************-фирташевско-левочкинские гавноговорилки интер.нтн, ентер-фильм давно нужно национализировать, а 112 и ньюс закрыть на Х,,Й!!!!!!
показати весь коментар
11.07.2018 18:16 Відповісти
Цензор, а с какого бодуна , на андроид оси лезет рузьке реклама и новости на любой вашей страничке,вы что не следите за безопасностью?? Почему я, как пользователь, должен рисковать своим девайсом???
показати весь коментар
11.07.2018 18:23 Відповісти
Ані бистрєї за укр. їзікь заблакірівають.
показати весь коментар
11.07.2018 22:22 Відповісти
Такие же безмозглые говорящие дурачки, как и в Роиссе. Написали что-то, а головой думать, что ты несешь, не нужно
показати весь коментар
11.07.2018 18:27 Відповісти
Для путлера 4 ляма это копейки ..
показати весь коментар
11.07.2018 18:30 Відповісти
Вот только почему в кавычках?
Это ведь не цитата.
показати весь коментар
11.07.2018 18:37 Відповісти
ЗАКРОЙТЕ ВЫ УЖЕ,ЭТУ ПОМОЙКУ РАЗ И НА ВСЕГДА!
показати весь коментар
11.07.2018 18:43 Відповісти
усіх кто голосував за.. інтер.......хто утримався та був відсутній- гнати з ВР сраною мітлою-хто там ще проти закриття ВР.....
показати весь коментар
11.07.2018 18:45 Відповісти
и овцы целы и волки сыты)))
показати весь коментар
11.07.2018 18:47 Відповісти
Штраф должен равняться моральному ущербу нанесенному украинцам притом в пятикратном размере и того получается 40 млн. х 1700 грн. = 68 000 000 000 грн.
показати весь коментар
11.07.2018 18:52 Відповісти
Нацрада просто знущається: 1. нема за що не видавати ліцензію на 7 років, бо штрафів не було.
2. Дають ліцензію.
3. Виписуть штраф) , а ліцензіату вже пох.
показати весь коментар
11.07.2018 18:57 Відповісти
Почему не наказан лично контрацептив Доманский?
показати весь коментар
11.07.2018 19:05 Відповісти
Патаму какь он пєвнай нац-сті і губи у ніво--варєнєкі--камусь ндрав"єца...
показати весь коментар
11.07.2018 22:24 Відповісти
ГНИДИ ПОЗОРНІ . РАЗОМ З ГІВНО-ІНТЕРОМ . ПАДЛЮКИ .
показати весь коментар
11.07.2018 19:53 Відповісти
Нацрада ТРМ оштрафувала канал Інтер на 4 млн через концерт на 9 травня, у якому було "розпалювання ненависті" - Цензор.НЕТ 6615
показати весь коментар
11.07.2018 20:06 Відповісти
4 млн. для них ть фу, на 4 млрд надо.
показати весь коментар
11.07.2018 22:22 Відповісти
Очінь на да.
показати весь коментар
11.07.2018 22:25 Відповісти
Щоби закріпити ефект від покарання, слід було заборонити інтеру будь-які трансляції 9 травня в усі наступні роки.
показати весь коментар
11.07.2018 23:05 Відповісти
И это называется наказали. Неудивительно, что Украина теряет территории и война идет.
показати весь коментар
12.07.2018 00:19 Відповісти
Вообще закрыть этот бордель как и Newsone, 112.
показати весь коментар
12.07.2018 01:05 Відповісти
на канале 112 уже работает типок Медведчука - сепарок Денисом Жарких.
Телеканал «112 Украина» взял на работу эксперта сепаратистских СМИ.
Украинский телеканал «112 Украина» запустил совместный проект с Денисом Жарких, который рассказывал о «хунте» на канале сепаратистов NewsFront.
Об этом пишет в своем Facebook журналист Евгений Назаренко.
«Новый ведущий 112 канала в программе - По Сути. Вчера ты рассказываешь за хунту на сепарском ньюз фронте, а сегодня ты ведущий на украинском канале. А че не, да, коллеги?», - написал он.
------ https://inforesist.org/telekanal-112-ukraina-vzyal-na-rabotu-eksperta-separatistov-denisa-zharkih/

Нацрада ТРМ оштрафувала канал Інтер на 4 млн через концерт на 9 травня, у якому було "розпалювання ненависті" - Цензор.НЕТ 8468
показати весь коментар
12.07.2018 03:18 Відповісти
У нас как всегда двойные стандарты. Канал, который нравится большинству населения Украины и который смотрят миллионы - оштрафовать...
показати весь коментар
12.07.2018 07:50 Відповісти
Так, варто візднати, що на Інтері був найкращий концерт до Дня Перемоги.
показати весь коментар
12.07.2018 10:39 Відповісти
Вчера видел в телевизоре Червоненка. Наинаглейшее, ***************, наиомерзительнейшее существо.
показати весь коментар
12.07.2018 08:19 Відповісти
По суті, якщо розглядати ці дві фразі Доманського, то нічого такого в них немає, ніякої конкретизації. Хоча, підтекст зрозумілий. З іншого боку, українській владі (чи яка вона там є) не варто уподомлюватись владі Росії та забороняти все і вся. Ми ж маємо демократію, різні точки зору? Якщо ні, то й скоро тих, хто критикує владу, будуть сажати...
показати весь коментар
12.07.2018 10:37 Відповісти
Все правильно Доманский сказал. День великой победы над фашизмом для майдаунов уже не праздник. Рагулье конченое повылазило из своей западенщины и теперь у них бандера херой и слава украине. так скоро день рождения гитлера праздником сделают. УРОДЫ вы конченые!
показати весь коментар
12.07.2018 12:48 Відповісти