Комісія Київради підтримала ініціативу найменування однієї з вулиць Києва ім'ям Аміни Окуєвої

Як передає Цензор.НЕТ, про це вона написала в Фейсбуці.
Пинзеник зазначила: "Вчора комісія з перейменування підтримала наше звернення про надання імені Аміни Окуєвої новій вулиці в Шевченківському районі.
Приємно, що таке звернення підтримали: і керівництво кримсько-татарського Меджлісу, і народні депутати з різними політичними поглядами, і бойові побратими. Аміна - це символ жінки-бійця, яка віддала за наше мирне небо найцінніше, що мала - своє життя.
Сподіваюся на підтримку киян на громадських обговореннях".
Топ коментарі
влаштував тут комедію..
главное попиариться и красиво нарисоваться...(
охраняют всяких м.удаков, а ЛЮДЕЙ убивают.
они при жизни хорошего сделали бы, а памятники - слабое утешение.
що загинули на цій війні .....
і всі речі називаємо своїм імям.
Важко зізнатись. в тому. що так паплюжать наших героїв. ще за
нашої памяті. Небесна сотня. бійців добробатів що загинули в Іловайському котлі.особисті речі яких потім знайшли на смітнику.
туалети в Києві біля стели Памяті.
Деякі пости в цій темі.
Тому. назвати людей. що мають до цих подій пряме відношення. по іншому. просто не можливо.
Дякую за розуміння.
Героям слава....