7 635 9

Навчання "Сі-Бриз 2018": Морські піхотинці відпрацювали нічне десантування. ФОТОрепортаж

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Навчання Сі-Бриз 2018: Морські піхотинці відпрацювали нічне десантування 01

Також у десантуванні взяли участь курсанти Військової академії (м.Одеса).

Навчання Сі-Бриз 2018: Морські піхотинці відпрацювали нічне десантування 02

За словами керівника навчань, всі військовослужбовці успішно впоралися з випробуванням і готові до виконання завдань за призначенням.

Слід зазначити, що ці навчально-бойові завдання є досить складними, оскільки приземлення в темряві - це справжня перевірка всіх набутих професійних знань і навичок.

Коментувати
Сортувати:
"... и готовы к выполнению задач по назначению." Здоров"я й вдачі хлопцям у виконанні задач за призначенням! Щоб їм було, що розповісти.
показати весь коментар
12.07.2018 23:30 Відповісти
Ото да, ото клас
показати весь коментар
12.07.2018 23:39 Відповісти
Куда десантирование??

на крышу данецкой администрации сели??

играются в игру-зарница, пиф-паф - пригнули-сели-поехалипоели-попили....

а в окопах погибают на передовой по настоящему.

где енто сраное ССО- силы спец операций, про которое 2 года все тут пели песни??
где оное спряталось??
пачему 2300 тонн руского торплива для рос танков приехало поездами в в бамбас
сегодня, завтра будет заправлено в рос танки
и енти танки будут расстреливаь прямой наводкой укр солдат??

ни один вагон не спален??
а нахрена такие десанты во львовах нужны??
так еще и по ночам там что-то делают для создания видимости значимости укр армии??

количество убитых врагов --вот критерий качества армии.
Чем больше убили дамбасятины, тем лучше армия.

а они 3 года тренируются - прыгают.
За время 2014 год ни одного десанта не было сделано на крышу данецкой рады.
нах енто нужно сейчас?? куда высаживаться??
в растов??
показати весь коментар
13.07.2018 00:22 Відповісти
А ты наверное из окопа пишешь или с крыши донецкой ога
показати весь коментар
13.07.2018 02:11 Відповісти
https://censor.net/user/349341, ты тролль неграмотный и провокатор. Смешал все в кучу: кровь, гавно, песок и сахар. Сидишь перед компом, уже срандель отсидел до пролежней, комментатор в рейтузах. Не пались, бот ватный. О каком десанте морской пехоты на "крышу данецкой рады" ты бредишь? Удали аккаунт и больше не позорься.
показати весь коментар
13.07.2018 09:02 Відповісти
Висрався, кацапе? Попустило? Тепер - ПНХ.
показати весь коментар
13.07.2018 09:43 Відповісти
По местным путанам
показати весь коментар
13.07.2018 09:46 Відповісти
ГОБЛИНУ ТЕПЕРЬ ПЛОХО СПАТЬСЯ БУДЕТ !)
показати весь коментар
13.07.2018 11:27 Відповісти