Навчання "Сі-Бриз 2018": Морські піхотинці відпрацювали нічне десантування. ФОТОрепортаж
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.
Також у десантуванні взяли участь курсанти Військової академії (м.Одеса).
За словами керівника навчань, всі військовослужбовці успішно впоралися з випробуванням і готові до виконання завдань за призначенням.
Слід зазначити, що ці навчально-бойові завдання є досить складними, оскільки приземлення в темряві - це справжня перевірка всіх набутих професійних знань і навичок.





на крышу данецкой администрации сели??
играются в игру-зарница, пиф-паф - пригнули-сели-поехалипоели-попили....
а в окопах погибают на передовой по настоящему.
где енто сраное ССО- силы спец операций, про которое 2 года все тут пели песни??
где оное спряталось??
пачему 2300 тонн руского торплива для рос танков приехало поездами в в бамбас
сегодня, завтра будет заправлено в рос танки
и енти танки будут расстреливаь прямой наводкой укр солдат??
ни один вагон не спален??
а нахрена такие десанты во львовах нужны??
так еще и по ночам там что-то делают для создания видимости значимости укр армии??
количество убитых врагов --вот критерий качества армии.
Чем больше убили дамбасятины, тем лучше армия.
а они 3 года тренируются - прыгают.
За время 2014 год ни одного десанта не было сделано на крышу данецкой рады.
нах енто нужно сейчас?? куда высаживаться??
в растов??