Польського дипломата побили під час перельоту в Росії: хулігану не сподобалося, що пасажири, які стояли в черзі до туалету, квапили його

Про це повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ Польщі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Польське Радіо.
Про інцидент було заявлено в поліцію. Злочинця затримали. За словами свідків, найімовірніше, він психічно неврівноважений.
Польський дипломат отримав термінову необхідну допомогу як з боку польського консульського відділу в Москві, так і з боку штаб-квартири МЗС. Дипломат пройшов необхідне медичне обстеження і повернувся до Польщі.
Прес-секретар польського дипломатичного відомства Артур Ломпарт повідомив, що Посольство Польщі в Москві звернеться до влади Росії з вимогою пояснень обставини події та притягти винного до відповідальності.
Як повідомляє Газета.ru інцидент стався 11 липня, коли один із пасажирів рейсу Іркутськ-Москва накинувся на громадянина Польщі з кулаками.
"Після прильоту з Іркутська із забоями звернувся громадянин Польщі, дипломат.
Під час польоту один із пасажирів - росіянин - поводився буйно на борту лайнера. Відвідавши туалет, без видимих причин він накинувся з кулаками на потерпілого, що стояв найближче в черзі до туалету, і завдав йому численних ударів", - повідомили в медслужбі Шереметьєво.
При цьому уточнюється, що конфлікт виник на побутовому ґрунті. "За попередніми даними, хулігану не сподобалося, що пасажири, які стояли в черзі, квапили його і давали зрозуміти, що також хочуть скористатися туалетом", - зазначив співрозмовник агентства. Після інциденту хулігана затримали поліцейські.
*)
Во первых он дипломат у него то и выбора нет.
Во вторых ему может быть до шляхтыча как до неба рачки!
когда то к шляхтичам относились те у кого фамилии, на украинском это будет на "ИЙ" К примеру Хмельницкий.
а это какой то Ломпарт...
----------------------------------------
Так я не поняла, польскому дипломату-то поссать дали или уже потом без надобности было...
всем сразу стало...как бы
😱
хотел просто руки помыть... пришлось и зад и морду