6785 відвідувачів онлайн
11 545 46

Польського дипломата побили під час перельоту в Росії: хулігану не сподобалося, що пасажири, які стояли в черзі до туалету, квапили його

Про це повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ Польщі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Польське Радіо.

Про інцидент було заявлено в поліцію. Злочинця затримали. За словами свідків, найімовірніше, він психічно неврівноважений.

Польський дипломат отримав термінову необхідну допомогу як з боку польського консульського відділу в Москві, так і з боку штаб-квартири МЗС. Дипломат пройшов необхідне медичне обстеження і повернувся до Польщі.

Прес-секретар польського дипломатичного відомства Артур Ломпарт повідомив, що Посольство Польщі в Москві звернеться до влади Росії з вимогою пояснень обставини події та притягти винного до відповідальності.

Як повідомляє Газета.ru інцидент стався 11 липня, коли один із пасажирів рейсу Іркутськ-Москва накинувся на громадянина Польщі з кулаками.

"Після прильоту з Іркутська із забоями звернувся громадянин Польщі, дипломат.

Під час польоту один із пасажирів - росіянин - поводився буйно на борту лайнера. Відвідавши туалет, без видимих ​​причин він накинувся з кулаками на потерпілого, що стояв найближче в черзі до туалету, і завдав йому численних ударів", - повідомили в медслужбі Шереметьєво.

При цьому уточнюється, що конфлікт виник на побутовому ґрунті. "За попередніми даними, хулігану не сподобалося, що пасажири, які стояли в черзі, квапили його і давали зрозуміти, що також хочуть скористатися туалетом", - зазначив співрозмовник агентства. Після інциденту хулігана затримали поліцейські.

Топ коментарі
+42
Ничего страшного, не бандеровцы же били.
показати весь коментар
13.07.2018 18:33 Відповісти
+30
Іркутська рєзня
показати весь коментар
13.07.2018 18:35 Відповісти
+27
Може тепер гонорове шляхетне панство менше стане боятися покійного Степана Андрійовича та вояків УПА?
показати весь коментар
13.07.2018 18:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Польского дипломата избили во время перелета в России: хулигану не понравилось, что стоявшие в очереди в туалет пассажиры торопили его - Цензор.НЕТ 9916

*)
показати весь коментар
13.07.2018 18:32 Відповісти
Ничего страшного, не бандеровцы же били.
показати весь коментар
13.07.2018 18:33 Відповісти
Это ещё что... Пусть спасибо скажет что не убили..В ранее полиция вмешивается только в таких случаях.... для дипломата сделали исключение...
показати весь коментар
13.07.2018 20:33 Відповісти
Іркутська рєзня
показати весь коментар
13.07.2018 18:35 Відповісти
в туалете
показати весь коментар
13.07.2018 18:39 Відповісти
мочили в сортире?
показати весь коментар
13.07.2018 18:54 Відповісти
И шобы не, так да...
показати весь коментар
13.07.2018 18:56 Відповісти
хз)))) Может он ему подержать хотел, а тот не понял
показати весь коментар
13.07.2018 19:04 Відповісти
Иркутская фигня
показати весь коментар
13.07.2018 19:57 Відповісти
Може тепер гонорове шляхетне панство менше стане боятися покійного Степана Андрійовича та вояків УПА?
показати весь коментар
13.07.2018 18:36 Відповісти
Всем плевать на УПА, Степана, кто там кого резал и так далее... главное рейтинги партий...!
показати весь коментар
13.07.2018 18:40 Відповісти
поляки уже даже посрать кацапам не дают ... кругом враги ...
показати весь коментар
13.07.2018 18:39 Відповісти
Шляхетне панство не поїхало би в країну, де їх уряд вбили.
показати весь коментар
13.07.2018 18:39 Відповісти
Шляхта это в свои времена статус как примерно сейчас "мажор"!
Во первых он дипломат у него то и выбора нет.
Во вторых ему может быть до шляхтыча как до неба рачки!

когда то к шляхтичам относились те у кого фамилии, на украинском это будет на "ИЙ" К примеру Хмельницкий.
а это какой то Ломпарт...
показати весь коментар
13.07.2018 18:45 Відповісти
Напевно нащадок Івана Сусаніна..
показати весь коментар
13.07.2018 18:39 Відповісти
Як міг іноземний дипломат летіти рейсом звичайної кацапської авіакомпанії? Наприклад, пересічний інженер IBM повинен летіти рейсами лише тих компаній, які йому рекомендує страхова агенція. Конкретний випадок: фахівець мав летіти із Парижа до Алмати. Ми просили зробити пересадку в Києві, але усі рейси того періоду через Києв були поза страховим полем.
показати весь коментар
13.07.2018 18:42 Відповісти
Дипломат - не английская королева и не украинский мэр. Летает за счет налогоплательщиков, обязан экономить.
показати весь коментар
13.07.2018 19:32 Відповісти
Польского дипломата избили во время перелета в России: хулигану не понравилось, что стоявшие в очереди в туалет пассажиры торопили его - Цензор.НЕТ 3120
показати весь коментар
13.07.2018 18:50 Відповісти
"По предварительным данным, хулигану не понравилось, что стоявшие в очереди пассажиры (читай польский дипломат) торопили его и давали понять, что также хотят воспользоваться туалетом"

----------------------------------------
Так я не поняла, польскому дипломату-то поссать дали или уже потом без надобности было...
показати весь коментар
13.07.2018 18:48 Відповісти
"Лесник Иванов пошел в лес пописать, а там встретил медведя - заодно и покакал.."
показати весь коментар
13.07.2018 19:41 Відповісти
А может надобность была по-большому...
показати весь коментар
13.07.2018 22:13 Відповісти
Штотварицца, ...лять, шотварицца...
показати весь коментар
13.07.2018 18:56 Відповісти
а в ********* в літаках хіба є туалети?....
показати весь коментар
13.07.2018 18:58 Відповісти
и очередь ...
всем сразу стало...как бы
показати весь коментар
13.07.2018 19:37 Відповісти
Ну да, ну да...С бесплатным мордобоем...
показати весь коментар
13.07.2018 20:36 Відповісти
Мабудь,з Лжедмітрієм перепутав по пьяні...
показати весь коментар
13.07.2018 18:58 Відповісти
И КАК ВАТУ БЕЗ НАМОРДНИКОВ ЗА ПОРЕБРИК ВЫПУСКАТЬ
показати весь коментар
13.07.2018 19:00 Відповісти
в гробах...
показати весь коментар
13.07.2018 19:03 Відповісти
Неужели так страшно летать самолетом ,что все обоссались одновременно? Или это только российскими авиалиниями?
показати весь коментар
13.07.2018 19:00 Відповісти
Однообразные мелькают
показати весь коментар
13.07.2018 19:03 Відповісти
Жизнь страшная штука... Недавно прочитал слово УНИТАЗ наоборот, теперь боюсь на него сесть...

😱
показати весь коментар
13.07.2018 19:09 Відповісти
туалет в кацкосмолетах лишнее - на пол самое то.
показати весь коментар
13.07.2018 19:21 Відповісти
Не смогли договориться по поводу дегероизации УПА?
показати весь коментар
13.07.2018 19:27 Відповісти
Тагиииил!!!
показати весь коментар
13.07.2018 19:31 Відповісти
Да, замотался поляк с этими бандеровцами,УПА-да и позабыл,кто его хозяевами были до 1915 года.Вот-напомнили.
показати весь коментар
13.07.2018 19:41 Відповісти
зато без биндер.
показати весь коментар
13.07.2018 19:45 Відповісти
сходил в туалет...
хотел просто руки помыть... пришлось и зад и морду
показати весь коментар
13.07.2018 19:47 Відповісти
мало....
показати весь коментар
13.07.2018 20:04 Відповісти
Ватан встиг треники натягнути, чи так і бігав по салону, голожопий.
показати весь коментар
13.07.2018 20:48 Відповісти
"объясненить" ... интересное попалось в статейке) видимо, гибрид слов "объяснение" и "объяснить".)))
показати весь коментар
13.07.2018 20:52 Відповісти
ЭТО СТИЛЬ ПАРАШИ !!!
показати весь коментар
13.07.2018 23:37 Відповісти
По словам свидетелей, он психически неуравновешен. Не спокойная русская душа. А поляк ей спокойно и по#рать не дает.
показати весь коментар
13.07.2018 23:56 Відповісти