"П'яний водій повіз п'яних як чіп дружків додому", - Геращенко про водія, що збив дитячий візочок у Харкові

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив радник глави МВС, нардеп Антон Геращенко, інформує Цензор.НЕТ.
"Знову в Харкові п'яний водій повіз п'яних як чіп дружків додому після відпочинку за містом. І збив на пішохідному переході дитячий візочок із дитиною. 5-місячне немовля загинуло від травм на місці.
Водія затримано патрульною поліцією і відправлено на огляд. Після чого буде затримано", - написав Геращенко.
Нардеп закликав до посилення відповідальності за водіння у п'яному стані.
"У вересні Верховна Рада має ухвалити закон про кримінальну відповідальність для тих, хто повторно затриманий за водіння в нетверезому стані, навіть якщо він не скоїв ДТП.
Штрафи, що ми ввели нещодавно у 20 та 40 тисяч гривень, не зупиняють ідіотів, які сідають п'яними за кермо. Тільки тривалі, реальні, а не умовні, терміни позбавлення волі та публічна ганьба для водіїв, що сідають п'яними за кермо", - зазначив радник глави МВС.
Нагадуємо, 14 липня в Харкові автомобіль збив дитячий візочок, унаслідок чого загинув 5-місячний хлопчик.

Соевые, вы совсем рехнулись, боюсь представить, что вы будете творить ближе к выборам пэти, тьфу, противно