10863 відвідувача онлайн

"П'яний водій повіз п'яних як чіп дружків додому", - Геращенко про водія, що збив дитячий візочок у Харкові

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив радник глави МВС, нардеп Антон Геращенко, інформує Цензор.НЕТ.

"Знову в Харкові п'яний водій повіз п'яних як чіп дружків додому після відпочинку за містом. І збив на пішохідному переході дитячий візочок із дитиною. 5-місячне немовля загинуло від травм на місці.

Водія затримано патрульною поліцією і відправлено на огляд. Після чого буде затримано", - написав Геращенко.

Нардеп закликав до посилення відповідальності за водіння у п'яному стані.

"У вересні Верховна Рада має ухвалити закон про кримінальну відповідальність для тих, хто повторно затриманий за водіння в нетверезому стані, навіть якщо він не скоїв ДТП.

Штрафи, що ми ввели нещодавно у 20 та 40 тисяч гривень, не зупиняють ідіотів, які сідають п'яними за кермо. Тільки тривалі, реальні, а не умовні, терміни позбавлення волі та публічна ганьба для водіїв, що сідають п'яними за кермо", - зазначив радник глави МВС.

Нагадуємо, 14 липня в Харкові автомобіль збив дитячий візочок, унаслідок чого загинув 5-місячний хлопчик.

.Пяний водій повіз пяних як чіп дружків додому, - Геращенко про водія, що збив дитячий візочок у Харкові 01

Топ коментарі
+34
Пока не перестанут "решать" в судах, то ничего не изменится....
показати весь коментар
14.07.2018 22:50 Відповісти
+30
каким боком это к убитому ребенку?
Соевые, вы совсем рехнулись, боюсь представить, что вы будете творить ближе к выборам пэти, тьфу, противно
показати весь коментар
14.07.2018 22:53 Відповісти
+28
Антоха, нужно не просто переписывать УК, а радикально менять взгляды на ценность человеческой жизни. Наказание за умышленное убийство должно быть в несколько раз более строгим. Езда в нетрезвом состоянии должна приравниваться к покушению на убийство, убийство при езде в нетрезвом состоянии должно приравниваться к умышленному убийству с отягчающими обстоятельствами. И по таким статьям не должно быть УДО.
показати весь коментар
14.07.2018 22:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Скоєно НАВМИСНЕ(бо на тротуарі, бо водій п"яний) вбивство, прокурВОРИ з СУКдАМИ вже загребущі пазурі потирають. Звісно з цього не здеруть як з зайчихи, захлинулись-би нарешті разом з ********** своїми.
показати весь коментар
15.07.2018 02:29 Відповісти
А бляхер тупо бросил бы машину и всё, никто бы его не нашёл никогда.
показати весь коментар
15.07.2018 02:50 Відповісти
Человек всегда оставляет след.
показати весь коментар
15.07.2018 04:53 Відповісти
Зайца отмажут! Весь гнев Фемиды обрушится на этого чмошника!
показати весь коментар
15.07.2018 05:34 Відповісти
А дело падлюки Дыминского замяли?Почему Дыминский не в СИЗО?
показати весь коментар
15.07.2018 06:26 Відповісти
та уже закрылы давно, всим заплатылы.
показати весь коментар
15.07.2018 07:50 Відповісти
В геращенка на жигулях - п'яні суки, а на меринах, як олександр омельченко, то трагічний випадок...
показати весь коментар
15.07.2018 09:00 Відповісти
законы нужно или выполнять или менять, сидеть должны все убийцы на дорогах и депутат и судья
показати весь коментар
15.07.2018 09:01 Відповісти
Содержать под стражей за чей счет? Украл миллион бюджетных денег - в крайнем случае наказание условное, если не оправдают за сроком давности или по декриминализации. Украл телефон - в тюрьму. Пьяный за рулем, даже без ДТП - тоже в тюрьму? Если за счет депутатов, которые предлагают такие законопроекты - согласен.
показати весь коментар
15.07.2018 09:06 Відповісти
Да хоть смертную казнь вводить смысла не будет, если не контролировать езду на дорогах. Сейчас камеры не работают, полиции практически нет, народ ездит как угодно.
показати весь коментар
15.07.2018 09:13 Відповісти
пьяним повині давати не штраф ...а рік-свабоди не відать-най подумають якщо ще зосталось чим...........бажано най копають окопи під небом насичего сруцькім міром долбассу....
показати весь коментар
15.07.2018 11:16 Відповісти
сосед Геращенко по Верховной Раде - Сан Саныч Омельченко, уже двух человек под колёсами зажмурил и ничего...где " срока огромные"?
показати весь коментар
15.07.2018 16:50 Відповісти
Сторінка 2 з 2