"Поживемо ще", - "кіборг" Віктор, який дивом вижив у бою за ДАП, успішно переніс операцію після важкої ДТП. ФОТО
Про це повідомив волонтер Андрій Танцюра, інформує Цензор.НЕТ.
Підписавши контракт із ЗСУ ще в березні 2014 року, Віктор чимало пройшов, перш ніж потрапити в район Донецького аеропорту, де зазнав важкого поранення.
"Його відділення відправили допомагати обороняти підступи до аеропорту. Дуже важкий бій. З усього відділення вижити вдалося лише Віктору. Останнє, що він пам'ятає, як снаряд влучив у їхній МТ-ЛБ. Вітя знепритомнів, отямився - вогонь всередині кабіни, нестерпний біль ... Вдалося вибратися і якось дістатися до своїх. Його вже встигли записати до загиблих, але крило ангела хранителя... Вітя зазнав важких множинних осколкових ушкоджень унаслідок розриву снаряда. Опіки 2 і 3 ступенів, осколок снаряда пошкодив щелепу, множинні переломи лівої руки, втратив палець на правій, зазнав пошкодження обох ніг", - написав Танцюра.
За його словами, після реанімації і тривалого лікування Віктор не втік з армії, а продовжив службу водієм швидкої допомоги Миколаївського госпіталю. 5 червня він потрапив у серйозну ДТП із вини іншого водія і вижив, незважаючи на важкі ушкодження.
"Відкритий перелом ноги, закрита черепно-мозкова травма, 5 зламаних ребер, знову перелом щелепи, забій серця", - розповів волонтер, додавши, що після 10 днів реанімації Віктору зробили успішну операцію металоостеосинтезу нижньої щелепи титановими пластинами.


видужуй... ти ще потрібен на цьому світі...ще багато справ добрих тобі творити