13716 відвідувачів онлайн
6 874 28

Через сильні дощі очікується підйом рівнів води в річках на заході України, - ДСНС

Через сильні дощі очікується підйом рівнів води в річках на заході України, - ДСНС

У західній частині України 15-17 липня очікується підйом рівнів води в річках басейнів Сяну, Дністра, Західного Бугу і Стиру.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДСНС, за даними Укргідрометцентру, 15-17 липня у зв'язку з сильними дощами на річках басейнів Сяну, Дністра (Львівська, Івано-Франківська область), очікуються підйоми рівнів води на 0,2- 1,0 м.

Також  16-18 липня на рiчках басейну Захiдного бугу (Львiвська, Волинська обл.) та у верхiв'ях рiчок басейну Стира (притока Прип'яті) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,2-0,8 м над поточними рiвнями, без негативних наслідків.

Топ коментарі
+8
В Криму забагато моляться шоб був дощ..... Весь дощ банлерівцям падає.....
показати весь коментар
15.07.2018 21:43 Відповісти
+3
первое слово дороже, они просили камни, вот и выхватывают, тварье неблагодарное
показати весь коментар
15.07.2018 21:51 Відповісти
+2
Помста Природи...
Україна лідирує у експорті незаконної деревини
http://uainfo.org/blognews/1531668313-********-lidirue-u-eksporti-nezakonnoyi-derevini.html
показати весь коментар
15.07.2018 21:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Блин, а у нас пекло 33-35 в тени
показати весь коментар
15.07.2018 21:28 Відповісти
На завтра обіцяють дощик з грозою.
показати весь коментар
15.07.2018 21:37 Відповісти
Уже три дня нам обещает синоптик, а жарит сил нету
показати весь коментар
15.07.2018 21:48 Відповісти
Ну не знаю. Вчора вдень добряче лило, хоч і не так довго. Температура впала.
показати весь коментар
15.07.2018 21:51 Відповісти
запорожская обл, каменко-днепровский район. Жара ужасная
показати весь коментар
15.07.2018 21:53 Відповісти
Не ужасная, в прошлом году больше пекло. А насчет дождей и затоплений, то пусть власть прекращает зверскую вырубку карпатских лесов и не будет потопов ежегодных.
показати весь коментар
15.07.2018 22:00 Відповісти
вырубку нельзя прекратить, то инновации от пэти, как и добыча янтаря.
Не шатай!
показати весь коментар
15.07.2018 22:04 Відповісти
І не кажіть, зовсім занедбали екологію, ліси вирубають, річки пересихають. Скоро ніде буде москаля ані втопити, ані повісити...
показати весь коментар
15.07.2018 22:28 Відповісти
Львів, +20 і цілий день дощ
показати весь коментар
15.07.2018 22:00 Відповісти
Над вами там мигало, я видел
показати весь коментар
15.07.2018 22:02 Відповісти
Поехали там где прохладней .
Из-за сильных дождей ожидается подъем уровней воды в реках на западе Украины, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 5052
показати весь коментар
15.07.2018 21:37 Відповісти
Не, -70 перебор, не поеду, тем более безвиза с южным полюсом нету
показати весь коментар
15.07.2018 21:49 Відповісти
Меня от цифры "-71" аж передернуло.. Ни фига, обмороженных всегда больше, чем перегревшихся!
показати весь коментар
15.07.2018 22:19 Відповісти
показати весь коментар
15.07.2018 21:44 Відповісти
это инновации, про которые пэтюнька хвастался?
показати весь коментар
15.07.2018 21:52 Відповісти
А у нас прохолода, дощик і гриби.
показати весь коментар
15.07.2018 21:58 Відповісти
меня накрыла белая зависть😀
показати весь коментар
15.07.2018 22:05 Відповісти
показати весь коментар
15.07.2018 22:13 Відповісти
Зате у вас абрикоси не по 20 гривень кілограм. )
показати весь коментар
15.07.2018 23:49 Відповісти
Может эту воду в Крым продавать? Говорят, у них там засуха... По 10 баксов за литр можем уступить, но - самовывоз...
показати весь коментар
15.07.2018 22:05 Відповісти
Ага, ведрами пусть носят или в пластиковых бутылках..
показати весь коментар
15.07.2018 22:17 Відповісти
А что ты еще готов окупантам продать за деньги?
показати весь коментар
15.07.2018 23:07 Відповісти
Можно за оружие. Армию свою нужно вооружать.
показати весь коментар
16.07.2018 05:14 Відповісти
Отставить подъем воды! Это неприемлемо.
показати весь коментар
15.07.2018 22:27 Відповісти
В Киеве отличная погода. Персики вродили лучше чем в крыму.
показати весь коментар
15.07.2018 23:08 Відповісти