Насіров написав відкритого листа Холодницькому: "На вас особисто лежить відповідальність за все беззаконня, що відбувалося зі мною"

Як передає Цензор.НЕТ, про це екс-керівник ДФС Роман Насіров пише у своєму відкритому листі-зверненні до заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури ГПУ Назара Холодницького.

"Нещодавно в інтерв’ю телеканалу "Німецька Хвиля" Ви повідомили, що Вами були виявлені непоодинокі факти фальсифікації детективами НАБУ протоколів слідчих (розшукових) дій та інших матеріалів окремих кримінальних проваджень ... Описані Вами "недоліки" в роботі НАБУ я відчув на власному досвіді, як особа, проти якої було грубо сфабриковано кримінальну справу. Піар і пропаганда, яким НАБУ приділяє 90% свого часу, можі і дає результати. Їм вдалося переконати людей у тому, що я винен тільки тому, що обіймав посаду Голови Державної фіскальної служби України", - заявляє Насіров.

Він зазначив, що повністю підтримує твердження Холодницького про те, що не можна притягувати людину до відповідальності тільки тому, що у неї прізвище відоме, і що вона апріорі вже є злочинцем, тому що так телебачення говорить.

" І, згадуючи мою справу, Ви вірно вказуєте, що завданням прокуратури є доведення винуватості особи у вчиненні конкретного злочину, в конкретний час, в конкретному місці, за конкретних обставин", - додав він.

Насіров зазначив, що його справа стала яскравим прикладом того, як можна невинувату людину "призначити" злочинцем. При цьому ніхто дотепер не зміг пояснити ні мені, ні моїм захисникам, ні зрештою суспільству, в чому саме мене обвинувачують", - підкреслив він.

За його словами, з 250 сторінок зачитаного обвинувального акта він не побачив реальних доказів проти себе.

Він додав, що якби Холодницький почитав цей обвинувальний акт, то побачив би не тільки "абсурд і граматичні помилки", але і невідповідність вимогам Кримінального процесуального кодексу.

Насіров поскаржився, що Холодницький особисто не вивчив матеріали справи, які були зібрані щодо нього.

"Саме тому я наполягаю, що усунувшись від виконання функцій процесуального керівника у моїй справі, на Вас особисто лежить відповідальність за все те беззаконня, що відбувалось зі мною протягом півтора року. Це беззаконня стало можливим тільки тому, що Ви як процесуальний керівник досудовим розслідуванням і керівник групи прокурорів по моїй справі не вчинили процесуальні дії і рішення, якими б були зупинені протиправні, а інколи і злочинні дії детективів НАБУ.

Переконаний, що безсторонній аналіз як матеріалів сторони обвинувачення, так і матеріалів сторони захисту, які були нами відриті в обсязі близько 80 томів, міг вберегти САП від направлення до суду сфальсифікованої проти мене справи", - написав він.

Насіров висловив думку, що піддавшись істерії НАБУ з приводу якнайшвидшої передачі його справи до суду, прокурори САП допустили грубу помилку.

"Чим швидше Ви як керівник САП визнаєте помилки в цій справі, тим менше шкоди буде завдано мені, як незаконно притягнутому до кримінальної відповідальності, і правовій системі держави", - вважає Насіров.

Він додав: "Я не сумніваюсь в тому, що суд дасть належну правову оцінку тому беззаконню, яке було допущено в цій справі, але я не хочу, щоб цей вирок остаточно дискредитував створенні антикорупційні органи".

Насіров написав відкритого листа Холодницькому: На вас особисто лежить відповідальність за все беззаконня, що відбувалося зі мною 01
Насіров написав відкритого листа Холодницькому: На вас особисто лежить відповідальність за все беззаконня, що відбувалося зі мною 02
Насіров написав відкритого листа Холодницькому: На вас особисто лежить відповідальність за все беззаконня, що відбувалося зі мною 03
Насіров написав відкритого листа Холодницькому: На вас особисто лежить відповідальність за все беззаконня, що відбувалося зі мною 04
Насіров написав відкритого листа Холодницькому: На вас особисто лежить відповідальність за все беззаконня, що відбувалося зі мною 05

Нагадаємо, що співробітники НАБУ і САП вручили підозру голові ДФС Роману Насірову у вчиненні кримінального правопорушення. Затримання Насірова відбувалося в лікарні "Феофанія". Лікарі Феофанії спершу не дозволяли правоохоронцям вручити підозру Насірову. У голови ДФС нібито діагностували інфаркт. Як наслідок, прокурора САП не допустили в лікарняну палату до Насірова. За словами Холодницького, рішення про проведення низки невідкладних процесуальних дій у цій справі було ухвалено, оскільки правоохоронцям стало відомо про можливий виїзд Насірова за кордон, а також через імовірність знищення доказів. Також, у мережі було оприлюднено відео вручення підозри голові ДФС Насірову в лікарні "Феофанія": "Тю, так людина непритомна, а ви їй читаєте".

Антикорупційна прокуратура підозрює Насірова в завданні державі 2 млрд грн збитків: він ухвалював рішення, які допомагали Онищенку втілити в життя корупційні схеми. Своєю чергою, Онищенко заявив: "Слідство нічого не доведе: в моїх взаєминах із Насіровим грошей не було".

Пізніше стало відомо, що НАБУ готує клопотання про обрання запобіжного заходу Насірова. А захисники глави ДФС заявили, що стан Насірова погіршився, йому роблять операцію. Разом з тим, у Холодницького є сумніви з приводу діагнозу Насірова.

3 березня 2017 року Кабмін відсторонив Насірова з посади глави ДФС на час слідства. Т.в.о. голови ДФС призначений Мирослав Продан.

Насіров у своєму інтерв'ю заявив: "Я співпрацював зі слідством з середини минулого року, починаючи з першого допиту".

4-5 березня 2017 рокусуд не зміг обрати запобіжний захід Насірову і переніс засідання на 6 березня. Побоюючись, що Насірова можуть відпустити, "Автомайдан" заблокував будівлю суду,в якому перебуває Насіров. Крім того, активісти залишилися під будівлею суду на всю ніч: "Ми залишаємося під судом, щоб дочекатися судового засідання щодо Насірова". Сам Насіров також провів ніч у будівлі Солом'янського райсуду.

Під час судового засідання захист Насірова попросив про проведення судмедекспертизи стану здоров'я підозрюваного. У прокуратурі у відповідь заявили, що захист Насірова використовує право на медичну допомогу для затягування справи. У підсумку, Солом'янський райсуд відмовив у проведенні судмедекспертизи, а викликаний до суду представник Інституту кардіології ім. Стражеско заявив: "Стан Насірова дозволяє йому брати участь у суді". Також, під час засідання стало відомо, що Насіров має громадянство Великої Британії та Угорщини. Цензор.НЕТ опублікував детальний репортаж із Солом'янського райсуду Києва, де три доби розглядали запобіжний захід для Насірова.

У підсумку суддя Солом'янського районного суду міста Києва Олександр Бобровник у ніч на 7 березня частково задовольнив клопотання слідчих органів, обравши для голови ДФС Романа Насірова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 днів, до 30 квітня 2017 року, з можливістю внесення застави в розмірі 100 мільйонів гривень. Нагадаємо, що прокуратура вимагала внесення застави у розмірі 2 млрд грн. Водночас екс-заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе на мітингу під райсудом заявив: "Адміністрація Президента вимагає від суду зменшити заставу для Насірова до 10 млн грн". Зі свого боку, Порошенко заявив: "Оголошення підозри Насірову відбувається без інформування Президента". Захист Насірова тим часом намагається перевести підозрюваного в клініку "Феофанія": "Він досі стаціонарний хворий".

Також Антикорупційне бюро розпочало кримінальне провадження за протидію НАБУ в "справі Насірова" проти нардепів Загорія, Антонищака і Давиденка. А нардеп Лещенко заявив: "На голову Солом'янського райсуду, яка не забезпечила його роботу для обрання запобіжного заходу Насірову, поскаржаться в НАБУ".

За даними Мін'юсту, Насірова доставили в Лук'янівський слідчий ізолятор у вівторок близько 4:00. Його відразу ж обстежив лікар медчастини СІЗО. Лікар визнав стан Насірова задовільним. Також у Мін'юсті розповіли, що Насіров перебуває в чотиримісній загальній камері: "У нього один сусід по камері. Це не та камера, у якій був Луценко".

Згодом Насіров вийшов із-під варти під встановлену судом заставу в розмірі 100 млн гривень.

Топ коментарі
+36
За чинушу внесли 100 000 000 грн и после этого он доказывает , что не виновен. ****, эти твари и вправду думают, что самые умные? Да у нас любого чинушу высокого уровня лови и сади... и никогда не промахнешься.
показати весь коментар
16.07.2018 12:51 Відповісти
+34
Насиров написал открытое письмо Холодницкому: "На вас лично лежит ответственность за все беззаконие, что происходило со мной" - Цензор.НЕТ 2826
показати весь коментар
16.07.2018 12:55 Відповісти
+30
Рома! Значит британский паспорт, куча бабла, Онищенко и многое другое - это все законно??? А тебя вообще то законно на эту должность назначил твой "патрон"??
показати весь коментар
16.07.2018 12:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Насиров написал открытое письмо Холодницкому: "На вас лично лежит ответственность за все беззаконие, что происходило со мной" - Цензор.НЕТ 2327
показати весь коментар
16.07.2018 12:49 Відповісти
То, что грызутся уже хорошо, лишь бы не договорились. Нужно еще создать некую структуру независимую в противовес этим трем!
показати весь коментар
16.07.2018 14:50 Відповісти
Рома! Значит британский паспорт, куча бабла, Онищенко и многое другое - это все законно??? А тебя вообще то законно на эту должность назначил твой "патрон"??
показати весь коментар
16.07.2018 12:50 Відповісти
За чинушу внесли 100 000 000 грн и после этого он доказывает , что не виновен. ****, эти твари и вправду думают, что самые умные? Да у нас любого чинушу высокого уровня лови и сади... и никогда не промахнешься.
показати весь коментар
16.07.2018 12:51 Відповісти
Да-а уж! Насыров нахваливает Назарку, чтобы тот его отмазал от НАБУ. Нет слов, одни выражения...
показати весь коментар
16.07.2018 12:55 Відповісти
Насиров написал открытое письмо Холодницкому: "На вас лично лежит ответственность за все беззаконие, что происходило со мной" - Цензор.НЕТ 2826
показати весь коментар
16.07.2018 12:55 Відповісти
"Дайте ему новый плед"
показати весь коментар
16.07.2018 12:55 Відповісти
Как же ты мастерски фелонил, шлангом больным, внезапно жутко заболевшим, прикидываясь.. после этого цирка колхозного - единому слову твоему не верю
показати весь коментар
16.07.2018 12:59 Відповісти
Вот как этот бык разговаривал с Марушевской (руководителем Одесской таможни)
https://m.youtube.com/watch?v=sEcwqRWnOhQ
показати весь коментар
16.07.2018 13:01 Відповісти
холодницький повинен повністю компенсувати насірову вартість клєтчастого одіяла!
показати весь коментар
16.07.2018 13:02 Відповісти
Петр Лексеевич заплатил за встречу с Трампом бабки и не ждал ни минуты.....

Вот кто сейчас поц?

https://twitter.com/latiniano Насиров написал открытое письмо Холодницкому: "На вас лично лежит ответственность за все беззаконие, что происходило со мной" - Цензор.НЕТ 8945 🇷🇴 Румынская сотня‏ @latiniano https://twitter.com/latiniano/status/1018792766434881536 20 мин.20 минут назад
Трамп ждёт Путина уже почти час, а тот и не думает вылетать из Московии..

любопытно, побьёт ли он рекорд Додона, ждавшего Путина 4 часа?

это какой-то позор
показати весь коментар
16.07.2018 13:03 Відповісти
Трамп будет идиотом, если продолжит ждать это упоротое пуйло! Лучше бы развернулся и поехал домой продлевать санкции)
показати весь коментар
16.07.2018 14:12 Відповісти
Насиров написал открытое письмо Холодницкому: "На вас лично лежит ответственность за все беззаконие, что происходило со мной" - Цензор.НЕТ 8437
показати весь коментар
16.07.2018 13:03 Відповісти
Тварь.
показати весь коментар
16.07.2018 13:04 Відповісти
одеяло? эти... беззаконье творящие... отобрали одеяло? от... даже слов нет...гады!
показати весь коментар
16.07.2018 13:06 Відповісти
це воно листа з під тої ковдри написало?!
показати весь коментар
16.07.2018 13:07 Відповісти
Во шо значит клетчатое одеяйло, не только от любой хвори исцеляет, а исщё и "честное" имя восстанавливает!
показати весь коментар
16.07.2018 13:08 Відповісти
по стопам манафорта идешь, порохоботушка. третьим будешь в компании манафорта и насирова?
показати весь коментар
16.07.2018 13:17 Відповісти
Насироф не виноват.Онжедети!!!!Рошенблату приготовиться к истерике.Он тоже "сирота"
показати весь коментар
16.07.2018 13:09 Відповісти
Похоже, эта тварь сраму не имет и изворачивается до конца. Таких надо выставлять в клетке на центральной площади, чтобы каждый мог кинуть в него яйцом, камнем или чем вздумается, пока не покается перед народом.
показати весь коментар
16.07.2018 13:14 Відповісти
Остап Бендер отдыхает,ржу нИмагу
показати весь коментар
16.07.2018 13:15 Відповісти
сРомка Насеров опозорил себя клетчатым одеялом..................дебил *** (с).
показати весь коментар
16.07.2018 13:21 Відповісти
Рома ещё раз напомнил нам, что никого следствия, прокуратуры, суда у нас нет. Одни вывески.
Но это не значит, что он порядочный человек.
показати весь коментар
16.07.2018 13:23 Відповісти
Не побачив нічого проти себе?
І коли це злодій визнавав свій злочин? Хіба що, це визнання йому термін ув'язнення зменшувало.
Сидіти тобі до скону, ******** .
показати весь коментар
16.07.2018 13:25 Відповісти
Просто разрыв мозга от наглости и ублюдочности этих коррупционеров.
показати весь коментар
16.07.2018 13:27 Відповісти
да придется ему вернуть 100 лямов залога...причем как и вносил налом
показати весь коментар
16.07.2018 13:27 Відповісти
Звідкіля в тебе гроші прастітут насіров? Пора сідати!
показати весь коментар
16.07.2018 13:39 Відповісти
Почему подонок еще не сидит ?
показати весь коментар
16.07.2018 13:51 Відповісти
Почему подонок еще не сидит ?
Да он же памятник ! ( коррупции) Кто его посадит?!
показати весь коментар
16.07.2018 16:52 Відповісти
Второе пришествие говна...
показати весь коментар
16.07.2018 13:57 Відповісти
Злые вы..!.Насиров каже шо він невиноваУт... А на "нЭт!" и суда украинского нет.
показати весь коментар
16.07.2018 14:19 Відповісти
как охота ему вернутся к корыту .это даже смешно
показати весь коментар
16.07.2018 14:41 Відповісти
подохни, гнида.
показати весь коментар
16.07.2018 15:15 Відповісти
Їм вдалося переконати людей у тому, що я винен тільки тому, що обіймав посаду Голови Державної фіскальної служби України", - заявляє Насіров. Джерело: https://censor.net/n3076750

Не розуміє насіров, що людей не треба переконувати. Це всі платники податків переконані, що у керма податкової негідники і злодії. Бо інакше б у нас не було б мільярдерів. А те, що не знайшли особливих доказів, ну так може ж не дуже й шукали. Я б на місці втікача від правоохоронних органів не став би дуже дражнити розслідування.
показати весь коментар
16.07.2018 15:26 Відповісти
Одни не виновные.Виноваты люди,которые всё это терпят.
показати весь коментар
16.07.2018 16:05 Відповісти
На эти откормленные хамовитые морды, пишущие открытые письма, невозможно смотреть без отвращения.
показати весь коментар
16.07.2018 16:20 Відповісти
Если коррупционер насиров гавкает на Холодницкого значит ,Холодницкий хорошо работает
показати весь коментар
16.07.2018 18:10 Відповісти
Оклеветали честнейшего человека! Как же так ?
показати весь коментар
16.07.2018 18:20 Відповісти
Значит Холодницкий всё верно делает.
показати весь коментар
16.07.2018 18:55 Відповісти
ромчика не только оправдают, но еще и компенсацию выплатят.
Революция Достоинства стремительно набирает обороты.
показати весь коментар
16.07.2018 19:06 Відповісти
Ты смотри, несправедливо наказанный, политзаключённый, в рот его е*ать!!
показати весь коментар
16.07.2018 19:19 Відповісти
Верните ему в клетку клетчатое одеяло
показати весь коментар
16.07.2018 19:40 Відповісти
,,Невиноватая я.....,,! Сижу, и плачу, плачу и сижу!!! Жена тазики не перестает менять, все в слезах... Как же так? Невиновного оклевитали. Произвол то Какой!!! Ай-яй-яй!!! Кудаж мы катимся? Предлагаю создать петицию и сбор подписей о возврате одеяла Насирову, и компенсации Холодницким стоимости всех одеял!!! А также просить о выделении ,,невиновному,, зонтик от солнца, можно пляжный, китайский, подешевле. Ну, мало ли что, то он мерзнет, а тут не дай Бог Солнце или дождь!!! Бедняга, похудал то как! Не досыпает, не доедает ! Звери, хунта!!! Гитлер Гуманнее был!!! Кудаж мы катимся а? На весь мир обосремся! А если серьезно, то будем по ушии в дерьме сами, если не сядет ,,это,,! Хотя о чем это я? Закон Савченко никто вроде не отменял? Может я ошибаюсь, сори!! Так что скоро увидим ,,невиновного,, на свободе, с иском против всего и всея в Европейский суд по правам человека! И это более реально! Ну а пока-Свободу Юрию Деточкину!!! (Читай Роману Насирову)!
показати весь коментар
17.07.2018 10:23 Відповісти