8937 відвідувачів онлайн

Лондон продовжує підтримувати Україну, а також Євросоюз у санкціях, запроваджених проти Росії, - Мей

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Голос Америки.

Звітуючи перед британським парламентом за результатами саміту лідерів НАТО й візиту Трампа до Об'єднаного Королівства, вона вкотре наголосила: Москва намагається підірвати західні цінності з кількох фронтів.

"Використання нервово-паралітичної речовини у Солсбері - це ще один приклад зростаючої зневаги Росії до міжнародних норм і законів, які гарантують нашу безпеку. [...] В останні роки ми бачили, як Росія збільшує продаж зброї до Ірану, захищає варварський сирійський режим, що використовує хімічну зброю, проводить кібератаки, які приносять економічні збитки, й розповсюджує шкідливі й неправдиві новини в промислових масштабах".

Мей зауважила, що в довготерміновій перспективі мета Лондона - гарні відносини з Росією, тож вона вітає зустріч між Трампом і Путіним. Але Кремлю, сказала вона, треба чітко заявити, що він має змінити свою поведінку. І поки цього не станеться, Захід має продовжувати стримувати і протидіяти російській владі.

"Ми продовжуємо підтримувати Україну, суверенітет і територіальну цілісність України та Грузії, і ми підтримуємо український уряд багатьма способами. Але ми також визнаємо необхідність реформ в Україні. Ми хочемо бачити повне виконання Мінських угод. І саме тому, що вони не виконуються, ми продовжуємо підтримувати Євросоюз у санкціях, запроваджених проти Росії у відповідь на захоплення Криму", - додала вона.

Нагадаємо, 16 липня 2018 року в Гельсінкі відбулася двогодинна зустріч тет-а-тет Трампа та Путіна.

Сьогодні Трамп скликає закриту зустріч із членами Конгресу.

Топ коментарі
+9
Но у липецкого мародера в союзниках числятся подкацапники немцы и французы, а не Соединённое Королевство
показати весь коментар
17.07.2018 08:29 Відповісти
+8
Рашка має бути знищена як держава!
показати весь коментар
17.07.2018 08:29 Відповісти
+6
Які можуть бути додаткові санкції від Лондону, коли торгівля уркаїни з агресором стрімко зростає. Англійці ніколи не були дурнями. Лохами - тим більше.
показати весь коментар
17.07.2018 08:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Рашка має бути знищена як держава!
показати весь коментар
17.07.2018 08:29 Відповісти
Но у липецкого мародера в союзниках числятся подкацапники немцы и французы, а не Соединённое Королевство
показати весь коментар
17.07.2018 08:29 Відповісти
Лондон продовжує підтримувати Україну, а також Євросоюз у санкціях, запроваджених проти Росії, - Мей - Цензор.НЕТ 7783
показати весь коментар
17.07.2018 08:49 Відповісти
Poderzyvajet Ukrainu eto xoroso, no jedinstvenaja iz ES nedajut bezvizovy rezim Drugoje delo pocemu brity negovoriat a tom sto rosija vmesyvalos na rezulaty brexit i tem mozet byt resila izxod takix rezultatov?
показати весь коментар
17.07.2018 08:32 Відповісти
Які можуть бути додаткові санкції від Лондону, коли торгівля уркаїни з агресором стрімко зростає. Англійці ніколи не були дурнями. Лохами - тим більше.
показати весь коментар
17.07.2018 08:32 Відповісти
Durakami oni nikokda nebyli,no vot drugix liubet takimi delat
показати весь коментар
17.07.2018 08:46 Відповісти
Я Плешивый Педофил Кремля вбухал в эеонмику УКРАНЫ 100 миллиардов долларов с 2014 года,прсю считать меня Жидо-бандеровской Хунтой.
Рюсская ПАДАЛь не народ.
в.в.Путлер Педофил.Кремлевский Крысадент Хорватии
показати весь коментар
17.07.2018 08:34 Відповісти
Лондон продовжує підтримувати Україну, а також Євросоюз у санкціях, запроваджених проти Росії, - Мей - Цензор.НЕТ 1924
показати весь коментар
17.07.2018 08:38 Відповісти
Здарова кацаКрысины Педофила....
показати весь коментар
17.07.2018 08:35 Відповісти
Падаль ,РЮССКАя....вы когда станете УКРАИНЦАМИ??????????????? ПАСКУДЫ позорные...
показати весь коментар
17.07.2018 08:36 Відповісти
До сих пор празднуешь встречу в Хельсинки??
показати весь коментар
17.07.2018 08:39 Відповісти
Лондон продовжує підтримувати Україну, а також Євросоюз у санкціях, запроваджених проти Росії, - Мей - Цензор.НЕТ 7652
показати весь коментар
17.07.2018 08:37 Відповісти
Эмм, мне не много непонятна эта фраза - Мы хотим видеть полное выполнение Минских соглашений. И именно потому, что они не выполняются, мы продолжаем поддерживать Евросоюз в санкциях, введенных против России в ответ на захват Крыма", - добавила онИсточник: https://censor.net/n3076911

То есть, Минские нарушаются и поэтому вводят санкции за Крым. Два вопроса - где связь между Минскими и Крымом? И какой смысл тогда Украине соблюдать эти соглашения, если в этом случае санкции могут снять (как понятно из контекста)? А вообще с Брекситом ЕС лишился важного сторонника санкционного давления на рашку...
показати весь коментар
17.07.2018 08:46 Відповісти
много комментов, что ***** пугал Трампа компроматом . А ЕСЛИ ХЙЛО выложил весь компромат на пороха, Пашинского , азметова, мертветчука, фирташа- ВСЕ ОНИ АКТИВНО работают с рашей и имеет офшоры .
Агенты хремля ищут компроматы на Терезу - английским спецслужбам приготовиться
показати весь коментар
17.07.2018 08:49 Відповісти
Лондон продовжує підтримувати Україну, а також Євросоюз у санкціях, запроваджених проти Росії, - Мей - Цензор.НЕТ 1537
показати весь коментар
17.07.2018 09:05 Відповісти
Тереза Мей говорит- как принято в Соединенном Королевстве - Каждому своё,каждому по заслугам.Почти Иисуса слова...
показати весь коментар
17.07.2018 09:09 Відповісти
....но кремлю,сказала она,надо четко заявить,что он должен изменить свое поведение)))))
КАКАЯ наивность,кремлю 4 года тычат в морду,а им хрен бы что.
Вы дело делайте,а не занимайтесь бла-бла-бла.Сколько людей УЖЕ отравили в Лондоне полонием и новичком,а вы все пальчиком грозите.
показати весь коментар
17.07.2018 10:35 Відповісти
мать Тереза ты наша Мэй!
показати весь коментар
17.07.2018 12:49 Відповісти