Акція пам'яті жертв катастрофи MH-17 відбулася під посольством Нідерландів у Києві. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із місця подій.
Люди несли під посольство квіти та іграшки. Також прикріпили аркуш із віршами.
Співробітники посольства виставили велику свічку з білими квітами.
Фото, відео - Олег Богачук
Нагадаємо, літак "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній, який прямував з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в районі Тореза (Донецька область). Унаслідок падіння загинуло 298 осіб.
Цензор.НЕТ неодноразово повідомляв про хід розслідування причин катастрофи "Боїнга" рейсу МН17, а також оприлюднив ексклюзивні фотографії ангара і фотографії елементів "Бук-М1-2", які фігурують у матеріалах кримінальної справи. Прокуратури Нідерландів та Австралії підготували вельми переконливу доказову базу. Зокрема, було встановлено, що елементи, які вразили "Боїнг", точно збігаються з начинкою бойової частини саме новітньої російської зенітної ракети "Бук-М1-2". Комплекс "Бук-М-1-2" був розроблений у 1997 році, поставлений на озброєння ЗС РФ у 1998-му і ніколи не поставлявся в Україну. Також незалежні експерти з Німеччини, Англії та Польщі, вивчили фрагменти уламків і склали свою думку: це частини російської ракети "Бук". Сучасна хімічна експертиза абсолютно точно встановила склад металу, виявила частки матеріалу обшивки і скла саме збитого лайнера, які пробивали ці елементи перш, ніж уразити людей.
У листопаді 2015 року Президент Петро Порошенко під час візиту до Нідерландів заявив, що Україна використовує членство в Радбезі ООН в розслідуванні трагедії "Боїнга" рейсу МН17.
У травні 2016 року австралійська юридична фірма LHD подала позов проти Росії і російського президента Володимира Путіна в Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) від імені родичів жертв "Боїнга" "Малайзійських авіаліній" рейсу MH17, збитого 17 липня 2014 року над непідконтрольними Україні територіями східної частини країни. Позов, у якому РФ і В.Путін вказуються як відповідачі і який вимагає компенсацію $ 10 млн за кожного пасажира, був поданий 9 травня.
Восени минулого року Міжнародна слідча група (JIT*) представила висновки, згідно з якими малайзійський "Боїнг" був збитий ракетою "земля-повітря" з установки "Бук", яка стріляла з району донбаського містечка Сніжне (на той час перебувало під контролем "ДНР"). Слідча група представлена п'ятьма країнами: Малайзія, Нідерланди, Бельгія, Австралія, Україна. Росія від участі в спільному розслідуванні групи відмовилася.
24 травня Міжнародна спільна слідча група поінформувала, що літак рейсу MH17 над окупованою територією Донбасу 17 липня 2014 року було збито зенітно-ракетним комплексом "Бук", який належить 53-й зенітно-ракетній бригаді ППО російських ВС, яка дислокується в Курську.














http://www.footclub.com.ua/news/Turniry/ChM-2018/1300205104/SMI-FSB-Rossii-shantajirovala-horvatskuu-federaciu ФСБ России шантажировала хорватскую федерацию
После публикации ролика со словами Домагоя Виды «Слава Украине!» офицеры ФСБ недвусмысленно намекнули руководству сборной Хорватии о возможных «неприятных инцидентах».
Вічна пам'ять.
Сподіваюсь, винних покарають, якщо не люди, то Небо.
Паскуды позорные...
советский союз не сбивал Южнокорейский Боинг 747...он ушел в сторону Японского моря...,через 2 дня уже сбивал...и погибло 269 человек...,Мрази...
https://www.facebook.com/sergonaumovich?fref=nf
https://www.facebook.com/sergonaumovich?hc_ref=**************************-Htsfhndp6Ry-Hy6IirQc05ELKJzzzdUj0pT16gTI&fref=nf Sergey Naumovich
Годовщина трагедии с Боингом MH17. Лучшая иллюстрация того, что происходит с мировым сообществом после сбития российским Буком малазийского лайнера спустя 4 года. А ведь за это время были сделаны исследования, выводы экспертов о том, что это дело рук РФ.
Жлобы-папарацци. Не могли хоть по цветочку принести, для приличия?
Мне понятно, почему сегодня там всего лишь восемь букетов.......