Щодо нападників на Шабуніна склали адмінпротоколи за дрібне хуліганство і відпустили, - поліція Києва

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
Як розповіли в столичному главку поліції, двох чоловіків, які напали на В.Шабуніна у вівторок, було доставлено до Шевченківського райуправління поліції, де щодо них склали адмінпротоколи за ст. 173 (дрібне хуліганство).
Після складання протоколів їх відпустили.
Як повідомлялося, у будівлі Спеціальної антикорупційної прокуратури в Києві у вівторок, 17 липня, відбулося кілька акцій за відставку керівника САП Назара Холодницького.
Ще до початку акції невідомі облили В.Шабуніна, одного з організаторів акції, "зеленкою" і закидали тортами, після чого він поїхав у лікарню. Пізніше в нього було діагностовано хімічні опіки I ступеня обох очей. "Зеленкою" облили також лідера Соціалістичної партії Іллю Ківу.
Его бы по уголовной статье судили бы. А ну раз самому Шабунину зелёнкой досталось, то это не беда, это ж не в Барну яйцом попасть!
Им еще работать и работать!
А может тебе, ольгинец, лучше к своей плешивой собаке по кличке ")(уйло", обратиться?))
Петро всі свої роки був держслужбовцем і заробив мільярди на бюджетних коштах ! все в декларацію не вніс ! бюджет - ТО НАШІ ГРОШІ
Шабунін ніодного року не робив на державній роботі ! то на нах мені його гранти ??????? головне щоб не тиряв з бюджету як Петро
"распилил грант на миллион гривен"?
Такое оно, життя по-новому в демократическом государстве.
Если ему можно! бить, то и его нужно! бить
Трамп Работал, Плешивый Педофил грабил и убивал...
часть 2 (потому как этих гадов было двое)
до 5 лет
... и куда гарант смотрит?
Но кое-что ему удалось создать
По своему образу и подобию:
- сына и полицию.
"Всім так званим єврооптимістам, хто хоче створити в Україні Європу, місце на Байковом кладовищі."