Україна домовляється з Грузією про поїздки громадян за внутрішніми паспортами, - Кабмін

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Урядовий портал".
"Грузинська сторона висловила готовність прискорити внутрішньодержавні процедури, які б дозволили відкрити можливість для взаємних поїздок", - сказано в повідомленні.
Окрім цього, сторони висловили готовність активізувати співпрацю у розбудові транспортних коридорів у рамках "Нового Шовкового шляху" - товарного маршруту з Європи до Китаю.
"Україна готова продовжувати конструктивний діалог і співпрацю з питань вдосконалення існуючих та розвитку нових транспортних маршрутів, а також усунення перешкод на шляху руху товарів і послуг. У цьому контексті актуальним є питання розвитку "Нового Шовкового шляху", - наголосив Олександр Саєнко, додавши, що розбудова таких транспортних коридорів дозволить суттєво збільшити обсяги українського експорту.
Сторони також обговорили проведення засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва, яке може відбутися цього року.
Наши идиоти все могут!!
Тобто, кацапам в Грузію можна, а грузинам в рф зась.
Я понимаю без визы, это да, но единственным документом для выезда за границу, должен быть загранпаспорт.