Упродовж доби найманці РФ 5 разів обстріляли українські позиції зі стрілецької зброї і АГС, - прес-центр ОС

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр ОС.
Окупанти відкривали вогонь переважно з автоматичних гранатометів та стрілецької зброї по позиціях Об’єднаних сил у районах населених пунктів Кримське, Світлодарськ, Луганське та Лебединське.
Втрат серед захисників України немає.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Одинокий Рейнджер
показати весь коментар
19.07.2018 18:23 Відповісти Мені подобається 2 Посилання Ivory
показати весь коментар
19.07.2018 18:32 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Одинокий Рейнджер
показати весь коментар
19.07.2018 18:35 Відповісти Мені подобається 0 Посилання 5 копійок
показати весь коментар
19.07.2018 18:42 Відповісти Мені подобається 1 Посилання