9516 відвідувачів онлайн
790 7

Упродовж тижня на водних об'єктах загинуло понад 40 осіб, на пожежах - 13, - ДСНС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ДСНС.

За даними відомства, протягом тижня виникло 2 надзвичайні ситуації, внаслідок яких загинули 15 осіб і постраждали 19 осіб.

Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 538 надзвичайних події. У результаті вжитих заходів врятовано 51 особу.

Також повідомляється, що протягом тижня було ліквідовано 1 тис. 111 пожеж, врятовано на пожежах 14 осіб і не допущено знищення вогнем 280 будинків та 24 од. техніки. На пожежах загинуло 13 людей, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 2 млн 290 тис. грн.

Крім того, протягом зазначеного періоду піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 267 виїздів, під час яких виявлено, вилучено та знищено 6 тис. 16 вибухонебезпечних предметів часів минулих воєн.

Упродовж тижня на водних об'єктах загинула 41 особа.

Коментувати
Сортувати:
Може Аваков примет такие же ришучи меры как на дороге и ментов с радарами в воду посадит? Чы с голожопых отдыхающих штрафов не заработаешь?
показати весь коментар
23.07.2018 10:26 Відповісти
Пусть лучше примет решение тебя дебила дубинкой дотрахать, а то старые мусора видать недоработали.
показати весь коментар
23.07.2018 10:34 Відповісти
Петрило, это ты свои влажные долбасские воспоминания по Фрейду на люди выносишь?
показати весь коментар
23.07.2018 10:39 Відповісти
Да. так и есть.
Зачем нужны орки из ЛДНР, когда есть бутылка, выпитая на пляжике, под теплым солнышком, перед купанием.
показати весь коментар
23.07.2018 11:00 Відповісти
И войны не надо... Кстати, по неофициальной статистике (официальный мониторинг никто не ведёт), более ДВУХ ТРЕТЕЙ погибших на воде, в пожаре, взрослых, действительно находились в состоянии алкогольного либо наркотического опьянения... Ну, при пожарах поделать ничего нельзя. Но на организованных пляжах, в черте населённых пунктов водная полиция и спасатели чем занимаются? Дайте им алкотестеры, и они столько штрафов налупашат с тех, кто пьяным залез в воду! Товарищ приехал из Эстонии, в гости, рассказывал: если спасатели рыбачка спасли (в основном, на зимней рыбалке), а от него спиртным несёт, то не только взыщут, в судебном порядке, затраты на спасение, но и охрененный штраф...
показати весь коментар
23.07.2018 11:24 Відповісти
Як після серій ДТП на Кабміні прийняти Постанову про заборону заходити у воду, Національній поліції перевіряти вміст алкоголю,ДСНС наявність рятувальних кругів і тільки одівши круг заходити у воду, .і.т.д.
На мій погляд подібна реакція влади пвсля серій ДТП. Через декільаох ідіотів, нехай декілька сотень ідіотів поставимо в позу декілька мільйонів водіів.
показати весь коментар
23.07.2018 23:03 Відповісти