ДТП на трасі "Київ - Чоп": четверо потерпілих усе ще залишаються у важкому стані, серед них двоє дітей, - ОДА

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Житомирської ОДА, про це повідомив начальник управління охорони здоров'я ОДА Микола Суслик сьогодні, 23 липня.
"Четверо потерпілих почуваються значно краще – 1 жительку з м. Новоград-Волинський уже виписали з лікарні, ще 3 пацієнтів плануємо виписати найближчими днями. Ще один потерпілий - у стані середньої важкості. Залишаються стабільно важкими 4 потерпілих, серед яких 2 дітей, які перебувають у реанімаційному відділенні обласної дитячої лікарні", – зазначив Микола Суслик.
Усім потерпілим надають максимальну медичну допомогу та повністю забезпечують необхідними препаратами.
Також начальник управління охорони здоров’я додав, що тіла 8 загиблих уже забрали рідні та близькі.
За дорученням голови ОДА Ігоря Гундича на Житомирщині продовжують надавати всю необхідну допомогу постраждалим та сім'ям загиблих в автомобільній аварії. Родичі потерпілих можуть на кілька діб зупинятися в готелі "Спортивному" за адресою: вулиця Фещенка-Чопівського, 18.
Нагадаємо, 20 липня на автодорозі "Київ-Чоп", поблизу с. Глибочиці, у ДТП за участі маршрутного автобуса загинуло 10 осіб та 9 зазнали травм різного ступеня тяжкості.
За інформацією ГУНП у Житомирській області, 21 липня за випуск в експлуатацію технічного несправного транспортного засобу та інші порушення його експлуатації слідчі поліції за погодженням з прокуратурою області офіційно повідомили про підозру затриманому власнику автобуса, водій якого спричинив ДТП із 10 загиблими поблизу с. Глибочиці Житомирського району. Досудове розслідування триває.