9519 відвідувачів онлайн
8 320 103

Cайт Ukrainianpeopleleaks подолав позначку в 350 тис. тих, хто виїхав з України

У результаті вже в найближчому майбутньому країна може перетворитися на край пенсіонерів, повідомляє "Обозреватель". Лише за кілька місяців існування онлайн-платформа ukrainianpeopleleaks.com зафіксувала 350 тис. тих, хто виїхав з країни.

На сайті можна в онлайн-режимі простежити, скільки українців залишає країну в пошуку кращого життя. Авторство ідеї платформи ukrainianpeopleleaks.com невідоме. Назва співзвучна з гучним WikiLeaks. Це міжнародна некомерційна організація, яка публікує таємну інформацію з анонімних джерел.

Ukrainianpeopleleaks ілюструє головний наслідок міграції - скорочення населення. Як заявив минулого року міністр закордонних справ Павло Клімкін, щомісяця на заробітки виїздить близько 100 тис. українців. Водночас міністр соцполітики Андрій Рева заявив, що в міграції перебувають 3,2 млн осіб, а проблема торкнулася 9 млн осіб (зокрема дітей заробітчан).

Наразі онлайн-платформа зафіксувала понад 357 тис. тих, хто виїхав. Щохвилини їхня кількість зростає на 2 особи

Топ коментарі
+27
Зарплаты повышаются только у чинуш к сожалению.
показати весь коментар
23.07.2018 15:38 Відповісти
+21
что нормального в Польшу не вернулись те кто уехал в
Германию. Англию, Нидерланды, Скандинавию, Канаду, США, Аргентину, Бразилию.. НЕ
ВЕРНУЛИСЬ… в лучшем случае 2 человека из 10 человек выехавших.... перекрыли за
счет Украины- это пока.. в Болгарии и вовсе труба, там в северных районах
осталось от 20 до 42% населения, которое там было до выезда за границу в ЕС и
по миру- никто не возвращается, частично перекрывает Болгария за счет
Гражданства болгарам этническим Украины и не только, и опять это временная мера…
а нам Украине- кого приглашать? с
Кавказа, Средней Азии или Китая??!! Боже
упаси!!! через 10-12 лет Украина станет Аллах Акбар на 99%...или пригласим кацапов из РФ?! ну да еще лучше.. так за счет
кого и КОМУ поднимать зарплату- да... но не когда то когда поднимать зарплаты и
пенсии будет НЕКОМУ АПРИОРИ- а еще 5 лет тому назад как минимум а лучше лет
15...снижая налоги и социальную сферу приближая в доступности народу.. тарифы
ЖКХ, а у нас что... население умирает и эмигрирует, смертность превысила
впервые роды в 2 раза.. население стареет, а что власть? цены -в Космос,
тарифы- в Космос, налоги во Вселенную... пенсии и зарплаты в амебу... Zidva она такая... мозга нет
главное, чтобы в корыте было над чем хрюкать- этой властной свиноте...
показати весь коментар
23.07.2018 15:49 Відповісти
+20
Cайт Ukrainianpeopleleaks подолав позначку в 350 тис. тих, хто виїхав з України - Цензор.НЕТ 774
показати весь коментар
23.07.2018 15:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
скоро в Украине останутся пенсионеры(хотя я тоже пенсионер...молодой) и...петины боты.
показати весь коментар
23.07.2018 22:17 Відповісти
Люди нашли для себя возможность и я рад за них. Каждому украинцу нужно хотя бы несколько лет пожить в цевилизованой стране среди европейцев. Так сказать, походить в их мокасинах.
показати весь коментар
23.07.2018 23:56 Відповісти
Сусідський хлопчина, дурень-дурнем, за московію горло дер, потрапив у польщу, працює там , приїхав у відпустку, тиждень побув у Дніпрі, побачився з рідними і чкурнув назад , каже: тут а ні жити , а ні працювати, а ні відпочивати НЕМОЖЛИВО(про кацапію вже ані пари з вуст)
показати весь коментар
24.07.2018 03:50 Відповісти
Сторінка 2 з 2