Вісім громадян України попросили консульство про допомогу в охопленій пожежами Греції, - МЗС

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив офіційний представник департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.
"Консул встановив контакт із вісьмома громадянами України (4 дорослих, 4 дітей), які у безпеці і мають відбути в Україну 26 липня", - сказав він.
За словами представника департаменту, їм допомагають підшукати інше місце проживання в Афінах.
Кирилич додав, що станом на 15:40 серед загиблих або постраждалих унаслідок пожеж громадян України немає.
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив співчуття у зв'язку з численними жертвами пожеж у Греції. "Глибоко засмучений через трагічну загибель людей, викликану бурхливими лісовими пожежами на території навколо Афін. Наші щирі співчуття жертвам та їхнім родинам", - написав він у Твіттері.
Згідно з останніми даними, сильні лісові пожежі, що розгорілися в Греції, призвели до загибелі 74 осіб.
пусть хоть своим гражданам поможет, вертушку организует
та шо, нехай горять?
дiтей шкода(
довидется рятувати
Греки ищите козломордых поджигателей ведь ПОДЛЕЦЫ все делают ПО ПОДЛОМУ
https://censor.net/news/3075944/moskva_dzerkalno_vidpovist_gretsiyi_na_vyslannya_rosiyiskyh_dyplomativ_mzs_rf
Они могут и КРИВОЗЕРКАЛЬНО ответить (((
- В Греции всё есть.