9297 відвідувачів онлайн
33 937 219

Марш УПА розпочався в центрі Києва. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У центрі Києва відбувається організований націоналістичними організаціями марш із нагоди 76-ї річниці створення Української повстанської армії.

Як передає Цензор.НЕТ, пряму трансляцію веде Радіо Свобода.

Учасники акції збираються пройти від парку Шевченка до Європейської площі.

Марш УПА розпочався в центрі Києва 01
Марш УПА розпочався в центрі Києва 02
Марш УПА розпочався в центрі Києва 03
Марш УПА розпочався в центрі Києва 04
Марш УПА розпочався в центрі Києва 05
Марш УПА розпочався в центрі Києва 06
Марш УПА розпочався в центрі Києва 07
Марш УПА розпочався в центрі Києва 08
Марш УПА розпочався в центрі Києва 09

Топ коментарі
+44
Марш настоящих патриотов.
показати весь коментар
14.10.2018 16:12 Відповісти
+33
Слава УПА!
показати весь коментар
14.10.2018 16:15 Відповісти
+28
Слава УПА! Слава Україні! Героям Слава!

Марш УПА відбувається в центрі Києва - Цензор.НЕТ 527
показати весь коментар
14.10.2018 16:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Якби у французької армії був такий дух, як в УПА, то німецький чобіт ніколи не топтав би Францію Шарль де Голль, Президент Франції (1959-1969) ​ <
показати весь коментар
14.10.2018 18:09 Відповісти
За що боролася УПА, знають усі, хто хоче про це знати - за незалежну Україну. "Здобудеш Українську державу або згинеш у боротьбі за неї", - це гасло бійців УПА. Тим часом солдатів радянських військ вели у бій з гаслом "За Советскую Родину! За Сталина!" СРСР сьогодні не існує. Історія винесла свій вирок Сталіну та його злочинам. То хто ж виявився правим - комуністи чи українські патріоти?
показати весь коментар
14.10.2018 18:13 Відповісти
Подвиг воинов УПА не имеет аналогов в истории.
Тысячи и тысячи украинских юношей и девушек с оружием в руках вступили в бой сразу с двумя человеконенавистническими империями - немецко-фашистской и советско-коммунистической.

Их дело казалось безнадежным...
Но они противопоставили имперской мощи силу духа и победили. Империи упали и на их руинах появилась независимая, соборная, демократическая Украина.
показати весь коментар
14.10.2018 18:34 Відповісти
Полиция пресекла попытку украинских националистов снести памятник участникам большевистского мятежа против Украинской Центральной Рады в Мариинском парке Киева

Марш УПА говорите?
показати весь коментар
14.10.2018 18:41 Відповісти
Уинстон Черчилль: ОУН не сотрудничала с нацистами, а УПА была одной из сильнейших армий сопротивления.
показати весь коментар
14.10.2018 18:58 Відповісти
Марш УПА відбувається в центрі Києва - Цензор.НЕТ 9659
показати весь коментар
14.10.2018 19:04 Відповісти
Марш УПА відбувається в центрі Києва - Цензор.НЕТ 6040
показати весь коментар
14.10.2018 19:14 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=3riDbfSF4MM
показати весь коментар
14.10.2018 19:19 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=3riDbfSF4MM

Захисникам України присвячується!
показати весь коментар
14.10.2018 19:22 Відповісти
Слава УКРАИНЕ ! Слава Героям !
показати весь коментар
14.10.2018 19:29 Відповісти
А без партийных флагов никак нельзя было?
показати весь коментар
14.10.2018 19:35 Відповісти
Харьков.День Защитников Украины!Ещё не вечер!.Детей-море.Не оттянуть!Вот такие парады должны быть!Марш УПА розпочався в центрі Києва - Цензор.НЕТ 9272
показати весь коментар
14.10.2018 19:55 Відповісти
Хоть бы раз показушники шоколадные такое и в такое масштабе в Киеве сделали.
показати весь коментар
14.10.2018 20:11 Відповісти
Жаль, не смог поехать в Киев на этот марш.
показати весь коментар
14.10.2018 20:19 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=nvuUfzPD0Lg Партизани - Українська повстанська пісня

https://www.youtube.com/watch?v=nvuUfzPD0Lg&list=RDnvuUfzPD0Lg&start_radio=1#t=4
показати весь коментар
14.10.2018 20:25 Відповісти
Ну і скільки можна марширувати? Зібрали стільки людей, тільки щоб помарширувати? В чому сенс цього дійства? Може, вже пора увійти в Верховну Раду і навести там порядок?
показати весь коментар
14.10.2018 21:04 Відповісти
Меньше маршей, больше гробов с Медведчуками.
показати весь коментар
14.10.2018 22:09 Відповісти
Марш УПА розпочався в центрі Києва - Цензор.НЕТ 8117