Проросійські кандидати на виборах намагаються консолідуватися в єдину п'яту колону, - Порошенко

Про це заявив український Президент Петро Порошенко в колонці, опублікованій 1 січня на сайті "Нового времени", інформує Цензор.НЕТ.
"Складну головоломку доводиться розв'язувати в умовах виборів. Ми живемо в такий час, коли вибори повсюдно стають випробуванням для демократії. Нам же складніше, ніж іншим: триває війна. Очевидна загроза реваншу проросійських сил, як відвертих, так і латентних. Уже можна спостерігати спроби проросійських кандидатів консолідуватися в єдину п'яту колону", - заявив він.
За словами Порошенка, "ще одна небезпека - навала солодкоголосих популістів різних політичних забарвлень".
"Стартував аукціон обіцянок: одні кричать, що вдвічі знизять ціну на газ, інші перекрикують, що вчетверо, ще хтось, напевно, готовий заприсягтися, що зможе поставляти енергоносії безкоштовно", - зазначив він.
Президент підкреслив, що "завдання ж влади - міцно тримати геополітичний штурвал, поки Україна пройде вузьку протоку між Сциллою реваншизму і Харибдою популізму".
від ч.... Бєні
не треба дегенератів Югіка,Гонтарєву,матіоса,муженко,реву призначати у Владу..
Мільярди доларів заробляють на українцях Петро Порошенко, Рінат Ахметов і Віктор Медведчук завдяки схемі «Роттердам+».
В тариф на електрику закладено ціну вугілля нібито купленого на біржі в Роттердамі,
хоча насправді його поставляють в 4 рази дешевше з «ДНР/ЛНР», тим самим фінансуючи війну в Україні.
https://www.volynnews.com/news/economics/poroshenko-akhmetov-medvedchuk-iak-**********-miliardy-na-ukrayintsiakh-ta-/
або ВЕРХОВНИЙ МАРОДЕР
https://spark.adobe.com/page/pklpEGfB1B5ST/
всТупает в душеспасительные беседы с кумом ,пролезшим в рукводство Таких колонн
(пример,Медведчуком)и через кума мирно беседует с путлером-ТАК ЧТО ЖЕ ВЫ ХОТИТЕ!!!!!??:?? Мне кажется,Пртезидент на ПУБЛИКЕ хочет одного,а в"беседах" совсем другого.!!!!
ХВАТИТ ВАМ ПЛАКАТЬСЯ НАМ В ЖИЛЕТКУ!!!!!ДЕЙСТВУЙТЕ!И СПОКОЙНО ДЕЙСТВУЙТЕ,НЕ ВОЛНУЯСЬ!!!!
ВРЯД ЛИ "ТАКОГО" УРАИНЦЫ ЗАХОТЯТ ПРЕЗИДЕНОМ Поработайте для народа
навряд и ставят наместе.Так что е волнуясь за выбор,мо жно спокйно много сделать дляпобеды украины, а не ПРОРОСИИ!!!