Проросійські кандидати на виборах намагаються консолідуватися в єдину п'яту колону, - Порошенко

Про це заявив український Президент Петро Порошенко в колонці, опублікованій 1 січня на сайті "Нового времени", інформує Цензор.НЕТ.

"Складну головоломку доводиться розв'язувати в умовах виборів. Ми живемо в такий час, коли вибори повсюдно стають випробуванням для демократії. Нам же складніше, ніж іншим: триває війна. Очевидна загроза реваншу проросійських сил, як відвертих, так і латентних. Уже можна спостерігати спроби проросійських кандидатів консолідуватися в єдину п'яту колону", - заявив він.

За словами Порошенка, "ще одна небезпека - навала солодкоголосих популістів різних політичних забарвлень".

"Стартував аукціон обіцянок: одні кричать, що вдвічі знизять ціну на газ, інші перекрикують, що вчетверо, ще хтось, напевно, готовий заприсягтися, що зможе поставляти енергоносії безкоштовно", - зазначив він.

Президент підкреслив, що "завдання ж влади - міцно тримати геополітичний штурвал, поки Україна пройде вузьку протоку між Сциллою реваншизму і Харибдою популізму".

Топ коментарі
+58
Так в чем проблема... закрой Медвечука, Ахметова, Бойко, Новинского, Вилкула, Труханова, Гепу... и не будет пятой колоны...
показати весь коментар
01.01.2019 16:14 Відповісти
+52
Неужели он думает, что народ еще раз наступит на старые грабли...
показати весь коментар
01.01.2019 16:13 Відповісти
+51
Всі конкуренти петі - "проросійські" , тільки "сивочолий гетьман" - єдиний проукраїнський кандидат за логікою петі.. Нерви у петі - нікудишні, мабуть добре знає свій рейтинг напередодні виборів..
показати весь коментар
01.01.2019 16:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 7 з 7
А сам він? нічого не бачить і не чує наївний сцар?
показати весь коментар
02.01.2019 14:40 Відповісти
Интересно, кто у барыги пророссийский ? Наверное Терещенко. Ну не может быть, чтобы Медведчук !!!
показати весь коментар
02.01.2019 13:51 Відповісти
Нічого не читав з коментів козлорожих недоумків, але Бандера і Шухевич - герої України ... І най сі ті москалі здохнуть.
показати весь коментар
02.01.2019 13:51 Відповісти
Проросійські кандидати на виборах намагаються консолідуватися в єдину п'яту колону, - Порошенко - Цензор.НЕТ 4336
показати весь коментар
02.01.2019 14:53 Відповісти
Ты сам наговариваешь на украинцев, у Зеленского ничего такого нет, наоборот, боль за Украину
показати весь коментар
02.01.2019 15:24 Відповісти
попаболь...
від ч.... Бєні
показати весь коментар
02.01.2019 16:41 Відповісти
Я бы назвал доказанной 5-й колонной главнокомандующего, при котором сознательно сожгли 4 громадных склада с боеприпасами, последний на 5 миллиардов (!) долларов, причем последний о снарядами к Градам, которые взять негде, кроме как в стране-агрессоре. За 5 лет не построена замена патронному заводу, украденному Россией. И шоколадный типа главнокомандующий назначает на высшие разведывательные должности с высшим уровнем доступа к гостайне внезапных долларовых миллионеров, которые получили паспорта страны-агрессора уже во время войны(!).
показати весь коментар
02.01.2019 15:29 Відповісти
Украина голосует за Порошенко,за настоящего президента!!!За зелю и юлю голосует малограмотный нелюд, который родился на территории Украины!!!
показати весь коментар
02.01.2019 15:44 Відповісти
те,що рейтинг Бариги на рівні клоуна- сам собі винен.

не треба дегенератів Югіка,Гонтарєву,матіоса,муженко,реву призначати у Владу..
показати весь коментар
02.01.2019 16:39 Відповісти
Порох за 4 роки зробив більш, ніж папередники за 24 р
показати весь коментар
03.01.2019 18:31 Відповісти
Пане Порошенко, стенограму і відео, записане російськими спецслужбами в ході ваших переговорів у Відні в 2014 році з Фірташем і представником Путіна, а народ вже вирішить, хто п'ята колона, а хто чистий і натуральний, як шоколад Рошен.
показати весь коментар
02.01.2019 16:52 Відповісти
Медведчук,Ахметов і Порошенко
Мільярди доларів заробляють на українцях Петро Порошенко, Рінат Ахметов і Віктор Медведчук завдяки схемі «Роттердам+».
В тариф на електрику закладено ціну вугілля нібито купленого на біржі в Роттердамі,
хоча насправді його поставляють в 4 рази дешевше з «ДНР/ЛНР», тим самим фінансуючи війну в Україні.
https://www.volynnews.com/news/economics/poroshenko-akhmetov-medvedchuk-iak-**********-miliardy-na-ukrayintsiakh-ta-/

Проросійські кандидати на виборах намагаються консолідуватися в єдину п'яту колону, - Порошенко - Цензор.НЕТ 5427
показати весь коментар
02.01.2019 19:17 Відповісти
БАТЯ-2
або ВЕРХОВНИЙ МАРОДЕР
https://spark.adobe.com/page/pklpEGfB1B5ST/
показати весь коментар
03.01.2019 09:34 Відповісти
ВСЕ ЗНАЮТ И ГЕНРАЛОВ И РЯДОВЫХ ЭТИХ ПРОРОССИЙСКИХ КОЛЛОНН! И СБУ,И ПРОКУРАТУРА!! НО ЕСЛИ президент БОИТСЯ!!! назвать их имена,фамилии и отчества,и
всТупает в душеспасительные беседы с кумом ,пролезшим в рукводство Таких колонн
(пример,Медведчуком)и через кума мирно беседует с путлером-ТАК ЧТО ЖЕ ВЫ ХОТИТЕ!!!!!??:?? Мне кажется,Пртезидент на ПУБЛИКЕ хочет одного,а в"беседах" совсем другого.!!!!
ХВАТИТ ВАМ ПЛАКАТЬСЯ НАМ В ЖИЛЕТКУ!!!!!ДЕЙСТВУЙТЕ!И СПОКОЙНО ДЕЙСТВУЙТЕ,НЕ ВОЛНУЯСЬ!!!!
ВРЯД ЛИ "ТАКОГО" УРАИНЦЫ ЗАХОТЯТ ПРЕЗИДЕНОМ Поработайте для народа
показати весь коментар
08.01.2019 18:13 Відповісти
Я хотел сказать "не волнутесь"в смысле что сейчас в любом случае нынешнего президента
навряд и ставят наместе.Так что е волнуясь за выбор,мо жно спокйно много сделать дляпобеды украины, а не ПРОРОСИИ!!!
показати весь коментар
08.01.2019 18:20 Відповісти
Сторінка 7 з 7