За 2-3 місяці США дадуть Україні зброю і оголосять про нові санкції проти РФ, - Гербст

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" заявив екс-посол США в Україні, директор Атлантичної ради Джон Гербст.
"Уже через 2-3 місяці ми побачимо, що США надають зброю Києву й оголосять про нові санкції проти Росії у зв'язку з цією агресією.
Думаю, протягом найближчих восьми-десяти, максимум – дванадцяти тижнів з'явиться ця набагато сильніша відповідь США. І, окрім санкцій, це буде військова допомога Україні.
Зараз достатньо аргументів і для надання протикорабельних ракет, і патрульних кораблів, можливо, що й іншого військового обладнання.
"У США вистачає крилатих ракет "Гарпун", в основі дії яких – технології, розроблені 30 років тому, – і це те, що ми вже зараз можемо надати. А можливо, і набагато сучасніші ракети", - сказав екс-посол.
Серед санкцій, які можуть ввести США, Гербст назвав доцільним обмеження проти найбільшого російського банку, або заборона на вхід в американські порти російським судам.
Крім того, екс-посол США в Україні підкреслив, що підтримка України в американському Конгресі зараз дуже сильна. "І вона залишиться як мінімум такою ж серйозною, а можливо, ще й посилиться", - вважає Гербст.
За його словами Україна вже багато зробила, зміцнюючи свою оборону на сході, і має "тепер подумати над посиленням своєї оборони на півдні. І особливо в районі Азовського моря. Можливо, ще й в районі Одеси. І, сподіваюся, після президентських виборів і виборів в Раду ми побачимо серйозні наміри щодо змін, серйозні реформи".
Нагадаємо, 25 листопада ВМС ЗС України повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт. ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.
Водночас у ФСБ Росії заявляють, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".
Пізніше ВМС України повідомили, що катери ФСБ РФ вогнем на ураження пошкодили МБАК "Бердянськ", є поранений. А потім заявили про захоплення всіх трьох кораблів спецпризначенцями РФ і шістьох поранених.
26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.
Рішення про введення воєнного стану прийнято у зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці. Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців. Підконтрольний РФ суд окупованого Сімферополя обрав запобіжним заходом для 24 моряків утримання під вартою до 25 січня 2019 року.
30 листопада моряків перевезли в Москву: 21 українця доставили в московський СІЗО "Лефортово", трьох поранених - у "Матроську тишу".
Если бы Парашенке доверяли, орвжие было бы в 2014.
=======================================================================
Дадут, догонят и ещё добавят.
ПаРаша зрозуміла це на свій лад і завела у Чорноморську акваторію додаткові військові формування.
Тому і виникла необхідність нагадати Путлеру і попередити про надання військової допомоги , летальної зброї!!!!!!!!!!!!
і це мягко сказано
у нас вже купа апачів в погрібах!
Когда то был анектод: Разбушевался Фантомас. Собрались порешили всем миром изловить. Первые англичане - ну "ювелирная фирма" у них тоже этим занимается. Представитель в лице Пуаро поймал ведет. Гласит Фантомас "Дай анектодот расскажу". Наклонился к ушку прошептал что то. Ну Пуаро и месте концы от смеха отдал. А Фантомас и был таков.
Второй случай во Франции (подставьте известное имя сами). Финал таков же.
СССР. Майор Пронин после анекдота отвел Фантомаса в участок.
Через 3 дня находят Пронина мертвым. От смеха умер бедняга.
Вывод сдейте сами. Так вот Русский Народ уже давно понял. А вот твои попичители из кремля нет. Им не 24-72 часа надо, а на много больше.
Как то так
от подобных слов они только радуются. Найди другие аргументы.
Их еще до ума довести надо. А это денежки. Наши денежки. Лучше пусть скорее до ума доводят я потерплю еще чуть чуть.
Да кушать хочется. Не вопрос. Но кушаем мы то что заработали а не то что из земли выковыряли. В земле когда то кончится. А на земле нет. Поэтому Путлеру ОЧЕНЬ НУЖНА НАША земля.