День народження Бандери в Києві відсвяткували без порушень правопорядку, - МВС
Як повідомляє Цензор.НЕТ про це заявила прес-служба МВС.
Повідомляється, що за порядком стежили 450 поліцейських і співробітників Нацгвардії.
"До охорони правопорядку були залучені співробітники поліції діалогу. Крім того, задіяні кінологи зі службовими собаками і співробітники вибухотехнічної служби", - повідомили в МВС.
Топ коментарі
Хай живе Бандера,
І його держава !
Успіхів в Новому Році, щастя на кожному кроці !
Де обіцяне покарання для поплічників януковоща?
Чи сєпарка хуцпатого теж записали до "попутників гєволюції"?
Москаляку - на гіляку!
"москалів на ножі..."
И Пашинский-черт,с Логопедом не дали показаний по снайперской винтовке.
Вот это и есть непорядок!
...................................................
*Циніічні бандери * !?
Кучка краснопузых бандитов-негодяев 26 октября 1917 года захватила власть в Петрограде,поддерживали это гоффно всего 4 % бывшей РАБссиянской Вампирии..
Так надо прожить жизнь как Степан Андреевич, чтобы Мордор сам распался от страха перед его внуками.
дню народженяя героя нації Степана Андрійовича Бандери! Україна шанує своїх Героїв!
"Хай живе Степан Бандера
Смерть або воля, в карпатських лісах,
З нами наш тризуб, і наш рідний стяг,
Наш батько Бандера, ми вірні сини,
За волю і правду боролись і ми!
Приспів:
Слава нашому Бандері і всім воякам,
Хто за вільну Україну голову поклав,
Хай живе Степан Бандера у наших піснях,
Та не згасне його слава і в наших серцях!
То ж браття шануймо свободу свою,
Що була здобута в нерівнім бою,
Згадаймо героїв, Вкраїну любім,
І славу Бандери навік збережім!
Приспів: "